ВАЗ 10 985+ відгуків про ВАЗ

ВАЗ 2111 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Дешеве в експлуатації,надійне,вмістке авто!
При належному догляді служить довгі роки без великих витрат.
124 двигун на мою думку найкращий.Це 1.6 16кл.,клапанів не гне,витрати палива 8-8.5л/100км по місту,6-6.5л по трасі,все залежить від манери їзди,при загрузці авто 500кг авто досить файно їде,по бездоріжжі як паркетник.Великий багажник і розкладені задні сидіння дають змогу перевозити великі грузи.
Із мінусів це шумоізоляція і скрип салону.

ВАЗ 2111 2005

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, гальма, шумоізоляція

Ваз 2111, 1,6 16 кл бензин 2005р,Володію автомобілем 2.5 року,купляв у першого власника з пробігом 150тис, сам за 2,5 року наїздив 60тис км. За ці 60 тис ні разу не підвела,тай серйозних поломок на щастя не було. 124 двигун1.6 16 кл як на мене просто супер.клапана НЕ гне- перевірено мною. Їжджу тільки на бензині, розхід по місту Львів в середньому 8,5л,по трасі +-6-6,5л і це якщо їхати 100-140км/год,якщо 90-110 то і 5.8л на 100км виходило.провіряв дуже багато разів. Також авто має досить гарний ривок,але щоб гарно машина їздила і не витрачала багато палива треба за нею доглядати, вчасне ТО і не скупитись на запчастинах,масло бажано лити дорожще краще, особисто я лию мобіл2000 10w40, 8-10тис заміна і двигун працює супер,на свічки теж не скупитись, я використовую NGK #11 50 тис пройшли і як нові,контроль справності датчиків двигуна. Одна проблема це розширювальний бачок,але це проблема всього десятого сімейства. Зщеплення замінив на 200тис. і це мабуть найдорожще що купляв до машини:1600грн комплект весь і 1500грн робота. По ходовій частині я б сказав досить витривала машинка, за весь час міняв шарові, рульові наконечники, ромашки і стойки стабілізатора все 1 раз міняне.Місто,село,поле,гори, їде всюди, в снігах як на паркетніку. Кліренс великий, за бардюри не переживаю. Фари бош в поєднанні з хорошими лампами світять бомбезно,але задні фанарі га*но..особливо плати, які часто перегоряють.По технічній частині я б сказав досить надійно!
Кузов: дизайн так собі,але не найгірший. Якщо зразу із салону додатково обробили авто, то з кузовом проблем немає. На даний 2022 рік починають де не де зявлятись рижики маленькі,деякі іномарками тогож 2005 року варені переварені по кругу,а тут зварки ще не бачила.
Салон: дизайн не мерседеса,але і не фанерою оббита,без додаткової обробки скрипить всьо,але звук магнітофона це лікую.Багажник великий, при складанні задніх сидінь як мінівен,холодильник 170 возив із закритою дверкою.При складанні передньої сідухи возив дсп розміром 250см *60см,профіля 3м влазять із закритим багажником. Грузив її так що бризговики по землі йшли, але їхала досить бодро.Отже взагальному досить витривала і економна в експлуатації машина,у своїй ціновій політиці для сімї роботи супер,краще такій ваз 2005-2010років ніж іномарка з 90-х при однаковій ціні.а якщо ще з кондиціонером то просто бомба...Авто свою ціну виправдовує!!!

ВАЗ 2110 2006

ВАЗ 2110 2006

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Доброго часу доби всім! Вцілому авто дуже задоволений. Авто брав як для сім’ї так і для робочих поїздок. Економне, динамічне та швидке авто. Не вибагливе в експлуатації, як запчастини так пальне. Недорогі запчастини та ремонт. ТО проводилось щорічно перед зимою. З мінусів це якісь збірки, шумоізоляція, кузов.

ВАЗ 2107 2007

ВАЗ 2107 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Ваз 2107 я считаю что минусов нет потому что цена и обслуживаня где би я не бил в любой авто магазин зашел взял запчасть и сам поменял росход 8 9 город трасса 7.5 8 я купил и не залею и грамма она ище будет ходить лет 50 и нечого ей не будет просто ухаживать и все рекомендую настоятельно

ВАЗ 1118 2006

ВАЗ 1118 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач

Володію вже з ваз 11183десь 4 роки,проблем ніяких,не приносив,все що замінив це регламентні заміна масел,свічок,і на пробегі 59тис здох ламда сонд,що сподобалось що на відміну від інших вазів,не схильна на корозію,І відносно своїх розмірів просторий салон

ВАЗ 21213 2005

ВАЗ 21213 2005

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

Дороговато в обслуговуванні, запчастини попадають не завжди якісні, ветилятора пічки вистачає лише на сезон і виходить з строю, вічна їхня проблема це вода після дощу в салоні під водійским та пасажирським ковриком, за кузовом потрібно дивитись, потрібно контролювати рівень мастил в мостах і коробці, з хорошого це її висота, в місті переїде любий бордюр, і самий хороший момент це прохідність по польових дорогах хоч у дощ, хощ і після дощу - це її стихія, просторний салон, але багажник малий. Мшина буде корисною для грибників, мисливців, лісників, агрономів, пасічників

ВАЗ 2113 2008

ВАЗ 2113 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, шумоізоляція

Дешеве обслуговування автомобілю, всі запчастини дешеві, динаміка погана, якщо більше 130 км/год розганятись тяжко автомобілем маневрувати під час обгону, шумоізоляція погана, кліренс дуже хороший, висоти автомобіля придостатньо, проходима навіть дуже

ВАЗ 1117 2010

ВАЗ 1117 2010

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Приобрел с пробегом 84 тыс. км. Доволен полностью. Перед тем как покупать прочитал очень много отзывов. Все были положительными. Да были и не довольные, но сами понимали что скорее всего такая попалась. У меня двигатель объем 1,4 16 клапанная. Очень экономный расход. По трассе при скорости 80-110 км. и при периодически включенном кондиционере расход 4,5-5 л. Кондиционер дает на двигатель нагрузку и движку и двигатель немного теряет мощность. По этому кондиционер включал не постоянно. По ремонту все довольно не дорого. При пробеге 87 тыс. км. Поменял задние суппорта. При 110 тыс км. поменял передние суппорта и тормозные диски. В целом больше ничего не ломалось. Главное расходники ставить не самые дешевые. Клиренс 16 см. И большой багажник дает возможность ездить хоть в лес, хоть куда угодно. Главное поставить токовую защиту двигателя и хоть куда. Я на ней два раза на Говерлу если точнее до Заросляка заезжал без проблем. Кто там был тот поймет. Места в салоне достаточно хоть спреди хот с ззади. Еще очень понравился свет фар. Очень хорошая оптика. Может потому что фары стеклянные. Но многие владельцы иномарок завидовали качеству света. Из минусов на 11 году пошла коррозия по кузову. Но это скорее всего из за химии на наших дорогах, потому что именно зимой это началось. Еще из минусов это электро подъемник стекол. Зимой очень плохо работают. Такое ощущение что мощности не хватает. А летом все опять без проблем. В целом для семьи и поездок куда угодно очень хороший и не дорогой в содержании автомобиль.

ВАЗ 21099 1993

ВАЗ 21099 1993

100 тис.км Поїздки в місті

В принципі з тазів це найкращий варіант, мені тачка сподобалася, хоча були й іномарки й не мало, але цей тазик по бездоріжжю лазить, як танк, для риболовлі в пісок не проблема, якщо вмієш колесити на передньому приводі, та й бруду не боїться. по запчастинах три рублі відро і в полі сам все зробиш, так, є мінус це кузов, якщо не оброблений, то гниє на очах і це єдиний мінус, а так, непогана тачка не підводила жодного разу, газ/бензин витрата радує. Раджу тим, хто розраховує на 2000 $ і сумнівається в тому, що купити, іномарку 88 року або тазик 97, краще таз однозначно, точніше якщо тачка перша.

ВАЗ 21099 2008

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, ціна

154 тис.км Поїздки в місті

Экономичный,дешовый в обслуживании,большой багажник.
Всем рекомендую!

ВАЗ 2109 2005

ВАЗ 2109 2005

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Як для того,щоб навчитись їздити нам підійшла ідеально. Тепер ніяка машина не страшна, дешева в обслуговуванні не часто ламалась, взяли її ще з рідною ходовою, зразу поміняли на нову, і раз передні стойки. Щітки часто барахлили, перед продажем міняли стартер, також був рідний, а в загальному задоволені.

ВАЗ 2106 1991

ВАЗ 2106 1991

Подорожі

Самая лучшая из модельного ряда жигулей , по динамике ланос 1.5 хуже.достойна машинка

ВАЗ 2105 1991

ВАЗ 2105 1991

динаміка, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, шумоізоляція

Машина надійна. Багатомісна. В деяких випадках навіть економна якщо сильно не давити на газ. Присутній фаркоп тому іноді використовувався причеп, з цим теж ніяких проблем, авто тягне не в напряг.

ВАЗ 2111 2007

ВАЗ 2111 2007

якість матеріалів, якість збірки, керованість

Машина вполне стоит своих денег, не гнёт клапана, и радует расход топлива.

ВАЗ 2109 2001

ВАЗ 2109 2001

дизайн кузова, якість збірки, керованість, шумоізоляція

Хорошая машина требующая постоянно вложений во всякую мелочь.
Для начинающих не плохой вариант, если хотите научится разбираться в автомобилях то это самое то.

ВАЗ 2121 1981

ВАЗ 2121 1981

Автомобиль в хорошем, рабочем состоянии для своего возраста. Расход 12,5 л. бензин 15, газ на 100 км. по городу. За городом 11 л. бензин 12 газ. Все что нужно , работает раздатка, оба моста. Резина для полей тракторная. Улучшения по ходовке: поставлены двойные подшипники на ступицах, которые реально хороши в эксплуатации. Стартер только поменял. Кузов переварили. Редуктор ГБО новый итальянский. В салоне удобная торпеда от Тайги и хороший приемник с магнитолой и колонками. Сидения передние от Mercedes. Сигнализация. Езжу по доверенности; перерегистрация вместе с ГБО на нового владельца. Удобный авто для фермеров, охотников и рыбаков.

ВАЗ 2170 2009

ВАЗ 2170 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, якість збірки, гальма, шумоізоляція

З мінусів це пропадає трохи тяга при включеному кондиціонері.
Гниють двері в низу практично всіх.
І ще треба дивитися за сестемою грм, найкраще міняти ремінь кожних 20 тис.
З плюсів хотів підкреслити розхід палива, на трасі 5.3 з включеним кондиціонером, ще достатньо вмісткий багажник, і в дорозі м\'яка і що саме головне всі розхідники є дешеі.
Автомобілем задоволений.

ВАЗ 2115 2010

ВАЗ 2115 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Сім'я

Пятнашка мене ніколи не підводила. Хороша машинка для рибалки, охоти та активного відпочинку.

вартість обслуговування

Перший власник 230 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Отличный надёжный автомобиль.
Никогда не подводил
Отлично вел себя в пути и всегда довозил от точки А в точку Б

ВАЗ 2170 2011

ВАЗ 2170 2011

Машина чудова, дешева в обслуговуванні, мала витрата палива. Надійна .

Відгуки про моделі Лада

Хочете придбати Лада та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про ВАЗ від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 10 985+ відгуків відгуків про Лада будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.