Volvo 1 690+ отзывов о Volvo

Volvo V50 2012

Хочу залишити відгук по авто Volvo V50 1.6 дизель D2 84 kw 6кпп взяв авто з пробігом 207 тис з Нідерландів . Так от за час володіння в мене тільки одній плюси мінусів не знайшов . Так що хто сумнівається про дане авто то беріть сміло . З запчастинами проблем немає все в наявості . Дуже приємна дуже бодра в їзді . Салон з якісних матеріалів . Ходовка витривала .і не дорога в обслуговуванні . Дуже економна 5.5 на на 100км .

Volvo XC60 2011

Volvo XC60 2011

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, шумоизоляция

Офіційне авто.215 к.с Я був 3 власником на пробігу 177 тис км. Автомобіль достатньо надійний та комфортний ї швидкий, попереднє авто БМВ х3 3.0д. без Сажового . Є з чим порівняти.
З болячок:
1. Підкачуючий насос в баку.машина не заводиться і помилок 0.
2. Акпп до 2016 року практично всі пинаютьсЯ і майстри запевняють що то норм від пробігу не залежить. Від 100тис км часті випадки. Ремонт 1200$ Тому і вирішив продати докласти і взяти з 2016 року.
3. Дренаж панорами затоплює авто по кісточки ніг Реально. Сморід якби авто утоплєнік.

1. Безпека. Реально сама встала як вкопана за 2см від машини в корку коли я задивився на красоту Львова.
2. Економія/ потужність ідеальний компроміс.
3. Кліренс і підвіска
4. В далеку дорогу кайф
5. Стильна
6. Гідне багажне відділення набагато більше х3 та q5
7. Шумо/водо відштовхуючи вікна +бронебійні

Volvo V50 2012

Володію Volvo V50 1.6 дизель D2 84kw 6кпп двигун нового покоління 8-клапаннік скажу так задоволений на всі 100% машиною . Економна це важливо , вмістка великий багажнік ,не дорога в обслуговуванні всі запчастини є в наявості , якісь матеріалів в салоні на високому рівні , кузов не ржавіє, Якісна Акустична система HIGH Performance SOUNDS,Двигун 1,6 D2 дуже бодрий їле класно .Що я можу сказати одні плюси на авто за такі кошти . Всім рекомендую Volvo V50 Від 2011 по 2012 рік .

Volvo V50 2012

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

дорожный просвет, простор салона, цена, шумоизоляция

190 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья

Авто супер, якість матеріалів на висоті, оригінальні запчастини дорогі, але є аналоги більш дешевші, хоча по якості нічим не поступаються оригиналу. Для 1.6 турбодизеля доволі таки динамічне авто. На задніх сидіннях для дорослих трохи мало місця, це один з небагатьох недоліків цієї машини. Але ці недоліки компенсуються надійним однорозпредвальним 114-ти сильним двигуном, стійким до корозії кузовом, якістю зборки, керованістю, безпекою водія і пасажирів. Ще один з недоліків, на мій погляд, це шумоізоляція. А в іншому чудова автівка за трохи зависоку ціну. Але це всеж таки VOLVO, а не Ford, хоча і на одній платформі з focus 2.

Volvo S60 Cross Country 2016

Volvo S60 Cross Country 2016

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

объем багажника, простор салона

Це другий мій автомобіль сімейства Volvo. Перший був XC60.
Писати про них можу багато, але як завжди на високому рівні це безпека, термін придатності та якість, комфорт та вселенської прохідність.
Це спортивний автомобіль класу седан на платформі xc70, в поєднані з 190 кВт потужності. Чудова коробка, мото 2.4D та приємний розхід - середній 6,8 літра дизеля . Якщо рухатися з швидкістю 70-80 км на трасі можно спокійно витягнути 4,8 л. В місті не більше 9л.
Запчастини доступні ціни та в доступі. Заміна масла - фільтра + масло 4000грн.
Дуже гарно керується в поєднанні з повним приводом впевнено себе почуває на любій місцевості.
Не доліки: малий багажник, та трохи не зручно сідати заді, але задній ряд дуже комфортний для поїздок.

1.0
Volvo XC60 2015

Volvo XC60 2015

дизайн кузова, дорожный просвет

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Це просто жах, а не машина, особливо з Америки. Гірше машин я не бачив реально. Купляв на аукціоні, з пробігом 185тис км, по ромовам усіх для Вольво це не пробіг, АЛЕ для неї це завеликий пробіг, кусаю локті що купив її. Якщо її брати не з салона то це проблема нереальний. Мимо того що в місті в мене ними не займаються немає нормальних мастерів так запчастини на неї коштують як крило до літака. Багато чого немає в наявності в Україні і якщо наприклад зломився датчик якись низького тиску палива то машина може стояти більше ніж тиждень поки приїдуть з Європи на неї запчастини. На розборках теж проблеми з запчастинами так як всі вони оказується різні автомобілі і різні запчастини. Мало вони пересікаються між собою. Отже замовив я її в Америкі і в зв'язку з війною я за неї переплатив тисяч 3 доларів а також чекав її рік поки її довезуть в Україну. Удар був не великий, переднє ліве крило, накладка порога і все остальне все ціле. Насилу вона до мене добралась, я обрадувався вже думаю зроблю та буду їздити собі насолоджуватись. Як я помилявся... Весь пластик роздовбаний, все скрипить рипить, кріплення всі повідломувалися, пластик дерев'яний і це не пов'язано з експлуатацією Амереканців її просто воно таке і є, по якості салона це просто жесть гірше Китайця. Ідем далі, за цей період вона не погано так поржавіла Кажуть у Вольво крута якість кузова так от неправда! Жах, по зрівняню БМВ, Мерседес, Ауді типу конкурентів серед яких вони себе рахують просто не якісна, що збірка, що кузов! Ходовка... вона просто як табуретка, жорстка до неможу і із-за цього їдиш по ямах і воно в салоні все скрипить рипить, стукає просто немає слів... Так для розвитку оказується на неї 9 видів різних розмірів рульових тяг! І попробуй вгадатти який на неї ставиться, так же само і рульовий накінечник і все остальне. Ну цікаве ще тільки починається, висвітився ЧЕК помилка по датчику тиску палива високого тиску, я його вже ледь не купив, добре що одна людина підсказала що звичайна ОБД може брехати і потрібна тільки ВІДА офіційна якої в мене в місці немає. Знайшов електрика толкового продіагностували виявився датчик палива малого тиску... я його шукав 4 дня новий був тільки під замовлення з Європи аналогів немає і ціна 7тис я афігєл, найшов на розборкі за 4 тис грн бо не було часу чекати. Ідемо далі, потім вона мені показала пропуски запалювання 2,3 циліндр то є то немає, двигун троїть, свистить, тяги і динаміки немає. Поміняли місцями катушки се одно пропуски залишились в тих циліндрах що і були. Форсунки чищені і т.д. Залишається тільки одне або не тримають клапана ГБЦ або позалягали кільця на поршнях або йому просто тому двигуну хана наміті. Сьогодні виїхав почало щось стукати в торпеді хоч вчора все було нормально. Короче скажу одне! НЕ ризикуйте тим патче не замовляйте з Америки ці дришпалки. це наскільки геморна машина навіть просто по запчастинам що це просто жестяк, я 10 раз жалію що взяв і вляпався в це. Тепер я Вольво не навиджу сама гірша машина серед яких в мене були. Хюндай, Фольксваген, Нісан, Мазда

Volvo V50 2012

Всім рекомендую Volvo V50 2.0 110 kw або 120 kw теж 1.6 непоганий D2 84 kw за такі кошти конкуренції немає взагалі задоволений у всіх параметрах ,не дорога в обслуговуванні , економна , кузов збитий не гримить без сверчків одним словом одні плюси . На обгонах 2.0 це просто казка пассат 7 дволітровий курить в соронці . Рекомендую всім .

2.4
Volvo S40 2011

Volvo S40 2011

дизайн кузова, тормоза, управляемость, цена

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, шумоизоляция

170 тыс.км Семья

Машина плохая. Ездил на немцах, японцах, корейцах, все перечислять долго. Но такого я не встречал за всю жизнь. Так получилось что остался без машины, купил гольф 4 -отремонтировал. Но захотелось что-то посолидней. Купил 10 летний с 40 от 1-го хозяина, померял при покупке лкп, пробил вин по базе обслуживания, поинтересовался у товарищей отзывы. Все в один голос-Вольво это класс. Тут я и расслабился, по работе занят был, попросил девушку закончить операцию по покупке. В первый день после покупки полетела катушка зажигания, думаю бывает. Заехал поменял, и тут я смог оценить прелести этого авто. По ходовой это банка создает стойкие воспоминания с 10 лансером, по тяговым характеристикам мотора 2 литровый бензин туксона, по работе акп- робот от пежо 107. Качество материалов, отлетающие заглушки от ручника, кнопки закрытия дверей,. Даже зашелка ремня безопасности заедает. Я не знаю как я этот корч продам, но люди зла не хватает. Сейчас ищу в интернете причину по которой акп выдает ошибку, а сама акп гудит и не едет и увидел ссылку на эти отзывы... А, еще жрет эта малолитражка 8-9

Volvo V90 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Справді універсальне авто, надійне, проходиме. По витраті боявся що багато їсти буде, але по трасі у 7.5 можна вкладатися. В мегаполісі 11-12, в малому місті 10. Середній розхід за 10тис.км. 8.2

Дуже комфортне авто, на ньому не хочеться ганяти. Прекрасно долає карпатські стежки і річки.
Вмістимість максимальна, троє дітей ззаду спокійно посіщали б ще трьох дорослих.

Ремонт не з дешевих але рідко щось ломається тому загалом вигідно.

Припотребі розгід до 100 за 7.2 секунди виходить не залежно від кількості пасажирів і багажу.

Volvo V90 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость, шумоизоляция

стоимость обслуживания, цена

Авто надзвичайно комфортне, на ньому комфортно їхати усюди. На трасі прилипає до асфальту, на бездоріжжі впевнено долає будь які перешкоди в межах кліренсу. Кліренс дозволяє проїхати практично будь де колись проїжав транспорт. Розхід в пропксх великий, інколи 15 отримував. В мегаполісі розхід нище 11 не вдавалося отримати. По трасі отримував 6.3 хоча в комфортному режимі 7.5 отримую. Живу за містом, в змішаному режимі получається отримати 8-9.
Простору більше ніж у багатьох джипах, ззаду троє дітей катаються але інколи й трьом дорослим комфортно, заважає лише тунель. Радують системи безпеки, справді ненав‘язливо допомогають. Як у всі вольво не дешеві в обслуговуванні проте для цього класу машин це нормально.

Volvo V50 2012

Хочу поділитися володінням Volvo V50 в даний момент в мене на Автоматі 2.0 110 kw ДИЗЕЛЬ 5 Циліндрів скажу вам так я в секті Volvo Немає з чим порівнювати за такі гроші, щодо комфорту динаміки економності якості безпеки і т.д це на вищому рівні . Читаю різні відгуки на Volvo Що Дорогі запчастини що пильник три шипа 1500 грн це смішно це треба бути лохом щоб купиии пильник за такі гроші це не правда все дуже дешево є багато Польських запчастин аналогів які недорогі я купляв пильники три шипа за 250 грн Так само інші запчастини наприклад шарова 350 грн саленблоки 400 грн фільтри 250 паливний 600 грн все дуже дешево . ТАКОЖ ВОЛОДІВ Volvo V50 1.6 D2 84 KW Він ще дешевший в обслуговуванню Машина дуже шустра та економна двигуна 1.6 84kw D2 вистачає з головою так що хто сумнівається у Volvo Всім Рекомендую такий автомобіль і хто би вам що не говорив не слухайте згадаєте мій коментар після покупки…Але якщо купляти Volvo то 2.0 але їх практично в продажі немає або 1,6 D2 84 kw модернізований двигун 8-клапаннік дуже шустрий і надійний рекомендую всім ...Бо є ще 1.6 80kw двигун 16- клапанний це до 2010 року старі мотори нікому не Рекомендую .

Volvo 244 1983

Volvo 244 1983

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Это особенный автомобиль, сложно его адекватно оценить поскольку нет ни одного подобного 40 летнего авто, который все еще годится для езды на каждый день.
Это мягкий, просторный, крепкий автомобиль с чудовищным запасом прочности. Отличные тормоза и пассивная безопасность, очень крепкая ходовая часть, очень приятно рулится, отличный выворот колес - габариты не являются проблемой. Этот автомобиль хорошо приспособлен к зимним условиям и непогоде. Все сделано удобно и с заботой о водителе, пассажирах и том кто будет обслуживать. При этом конструкция предельно простая. У этого автомобиля не бывает поломки мелких узлов таких как замки, ручки, кнопки, рычажки. Вам не придется менять замки или кнопки никогда. Вам не придется ремонтировать заднюю подвеску никогда, она не ломается вообще, вам не придется узнать что такое перегрев двигателя или перегруз автомобиля. Вы никогда не узнаете о проблеме стеклоподьемникаов или провисании дверных петель. Главная проблема этих машин - это отсутствие какого либо обслуживания годами, поскольку они продолжают ехать и ехать. А обслуживание нужно любой машине, даже самой надежной. Поэтому при покупке будьте готовы заменить много деталей, которые не менялись десятилетиями и ездить без проблем еще сотни тысяч км.
Так-же будьте готовы заменить многие провода, поскольку за 30-40 лет они скорее всего превратились в труху.

Volvo V40 Cross Country 2019

Volvo V40 Cross Country 2019

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

объем багажника

Первый владелец 32 тыс.км 9.2 л / 100 км Поездки в городе

Вначале к машине были нарекания - бензиновый двигатель молотил как дизель, что-то дребезжало в подвеске сзади на небольших кочках - в сервисе меняли все подряд, но не могли устранить. Но к 30 тысячам как будто все притерлось - движок стал работать мягко, дребезг в подвеске прошел. даже стал думать не взять ли мне в следующий раз опять вольву.
Если подытожить - это неплохая машина для одного человека живущего в пригороде и не переозящего часто габаритные грузы.

Volvo V90 2019

Volvo V90 2019

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

стоимость обслуживания, цена

10 тыс.км 7.5 л / 100 км Путешествия

Автомобиль большой, места много в салоне, хорошая шумоизоляция, качественные материалы . На дальние расстояния подходит лучше всего: легкий в управлении, классные тормоза, свет, хорошо держит дорогу в поворотах, не сдувает с трассы при встрече с грузовиками, приемлемый расход, как для такого большого автомобиля. Дорогой по цене, обслуживанию, но очень хорош!

Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Купил в феврале, гнал машину на летней резине, аяяя, но другой не было. Дорога была супер-снег, заносы. Но, машинка дорогу держит как вкопаная. Никогда до этого не было Вольво, и был приятно удивлён. Все на высоте-двигатель, кпп, ходовая, салон и даже функциональность доски приборов. Машина бомба. Единственное что не радует, это багажник. Могли бы сделать его посерьёзней, что ли. В более поздних моделях этот недостаток устранен. Обивка сидений тоже не радует, хотя что можно требовать от авто 14 лет от роду.

Volvo 850 1995

Volvo 850 1995

расход топлива, стоимость обслуживания, цена

машина очень хорошая. аппарат что надо. мне нравится ВОЛЬВО 850. надо вкладыватся потому-что возраст.

Volvo S40 1998

Volvo S40 1998

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, цена

расход топлива, управляемость, шумоизоляция

Машина в сім‘ї була більше 10ти років, за час володіння саме мною була у дтп. Машина дуже м‘яка і жвава але не вистачає ваги занадно легка. Дуже багато п‘є. Надійна і не дорога в обслуговуванні.

2.4
Volvo V50 2011

Volvo V50 2011

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, расход топлива, управляемость, цена

динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, шумоизоляция

Більше Вольво не куплю ніколи в житті краще Рено ціни на запчастини космос пильник внутрішнього шруса в магазині незнайти наружній 1400 грн шт , купував у Львові тільки пригнані я не рахую зробить ходову 9000 , маховик 7500 це б/у замінив мотор лопнула гільза в 3 містах , зараз глюче вентилятор на охолодження 7800 грн блок управління і куча куча мілких проблеми на морозі замерзають форсунки омивача скла

Volvo V40 2015

Volvo V40 2015

динамика, коробка передач, расход топлива, управляемость

Надзвичайно економне і динамічне авто. Трішки малий кліренс. Проблем з авто не було взагалі, окрім подушки мотора.

Volvo V60 2013

Volvo V60 2013

Первый владелец 200 тыс.км 5.3 л / 100 км Поездки в городе

Идеальная машина, лучше машины нет . Я не ожидал такого комфорта в сочетании с динамикой от двигателя 1.6 три, это огонь.

Отзывы о моделях Вольво

Хотите купить Вольво и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Volvo от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 690+ отзывов о Вольво любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.