Відгуки про автомобілі

БАЗ A 079.24 2012

БАЗ A 079.24 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, ціна, шумоізоляція

Комерційні перевезення

Не поганий автобус для середніх рейсів
- Колодки задня частина багажника стопи все гниє менше за рік дуже гниє метал крихкий треба вчасно прикладати руки описи на даний автобус дуже мало ходова частина хромає нахиляє дуже на великій швидкості + мотор ходе спокійно 240 тис км добрий в керуванні

Fiat Freemont 2011

Fiat Freemont 2011

Фиат Фримонт - это тот же самый Додж Джорни , производимый на одном заводе . Джорни производился для Америки, а Фиат для Европы , с мощным дизельным двигателем JTD 2.0. 140 и 170 л/с.
Пользуюсь авто второй год. Пригнал с Польши с растаможкой и всеми затратами обошлась 13300 $
Все плюсы :
- большой , просторный длина 5 метров .
- семиместный, третий ряд слаживается и получается очень
большой багажник.
- резвая, мощная, в моем случае 140 л/с.
- машина тяжелая 2 т. + 600 кг. грузоподъемность, поэтому
ведет себя на трассе уверенно, то ли это дождь , то ли
гололед.
- экономичная , трасса 5,3 л., город 8 л.
Минусов пока не выявил. машиной доволен, в будущем рассматриваю вариант приобретения 2015 - 2016 год . на полном приводе и с коробкой автомат, но это уже будет дороже на 5 - 6 т. $
Я думаю мой отзыв кому то будет полезен.

Toyota Avalon 2013

Toyota Avalon 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, ціна

200 тис.км 6.8 л / 100 км Подорожі

Владею около месяца. Наездил 1500 км. Не могу нарадоваться. Машина достойная. Те кто сомневаются брать или нет берите. Умудрялся ездить с расходом около 5 литров по ровной дороге без перегазовок. При скорости 140 км в час машина едет как выкопанная. Единственный недостаток клиренс. Он решается поставками 3 см кому мало может сделать выше. Звук офигенный в салоне 11 динамиков, такое ощущение что сидишь в кино на просмотре блокбастера. Двигатель в паре с электрикой работает более чем достойно. Кому мало, берите Лексус НХ там 3.5 гибрид. Тоже достойный
Аппарат. Торпеда мягкая руль очень приятный на ощуп. Машины с Америки выбирайте тщательно! У знакомого пробег 260 тыс. Менял только расходники. Не дорогая в обслуживании. На любом сто Вам не откажут в прохождении ТО. Всем хороших покупок

Renault Sandero 2016

Renault Sandero 2016

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Дешевше хіба Таврія. Авто не дороге у використанні, економне. Під час воєнних дій довелося вивозити на ньому сім'ю - був здивований,як в таку малявку вдалося запхати стільки людей і речей. М'яка підвіска , це що до плюсів , є кондьор , ну і все. Мінусів є трохи : через погані дороги швидко вшатується ходова , скрипить-рипить панель приладів, слабувата штатна музика бо на Рено пожлобилися на динаміки в задні двері. Також слабеньке ЛФП В цілому, в цьому ціновому діапазоні, можна брати.

Chevrolet Captiva 2007

Chevrolet Captiva 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, витрати палива, керованість

Машину купив у перекупів в Києві, загалом, по технічному стану норм для таких років. Купував для сім'ї, просторий салон і великий багажник, в мене була п'ятимісна версія. Дуже сподобалась м'якість підвіски, плавність ходу і дуже комфортний автомат. Перемикань передач просто непомітно. Добра прохідність, вилазки на природу, легке бездоріжжя - ніяких проблем. Задній диван комфортно вміщує трьох дорослих з найбільшим простором для ніг в класі. На дальніх поїздках м'яка підвіска ковтає всі нерівності наших доріг. Дуже сподобалась. Єдина проблема - це бензиновий двигун 2.4 на 136 к.с. - цього відверто мало для такої машини. Всі обгони потрібно добре планувати заздалегідь, ривка немає від слова зовсім. З настільки слабим двигуном трансмісія працює вічно, тому що він її ніяк не навантажує, тому в плані надійності це неймовірний плюс.

Skoda Kodiaq 2018

Skoda Kodiaq 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

После диз.Прадика 3.0 диз.приобрёл Кодиак. Специально искал 1.4 бенз. Их мало с 1.4 на дсг-6 , но попался такой. Пробег 42000, брал у знакомого, ездила супруга. Теперь и моя любимая овладела ним и не боится габаритов, хотя он в нутри больше прадо.Посадка удобная,места валом. В управлении легусенький, мягенький. Мотора... на удивление всем хватает с головой. Жрущий ,навёрнутый бенз 2.0 , с циклом Миллера принципиально не рассматривал. Расход по городу 8, по трассе 6. В наше время это большой + .
И в обслуге на много дешевле Тигуана. Доволен на все 100.
Самое главное не биток и не утопленник, а почти новая машина с доступными зап.частями.

Citroen C5 2012

Citroen C5 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Авто очень комфортный и красивый.
Качественные материалы салона и натуральная кожа на сиденьях не износились, как новые. Кузов оцинкован, без следов ржавчины и даже на компонентах подвески.
Мотор 2.2 Форд с топливной Bosch и 6АКПП Aisin работает безупречно и очень надёжны.
При весе 1800 кг. Средний расход всего 7- 8 л. с приличной динамикой.
По обслуживанию не дороже подобных экземпляров. Исключение - гидроподвеска.
Компоненты дорогие, но обслуживания не требуется. При выходе из строя отдельных - замена!
Также из минусов свист от зеркал при 80-90 км/ч. и скрип панели возле селектора КПП от нажатия ногой.
При цене нового более $30 тыс. цена на б/у
не дорого за настоящий премиум класс.

Nissan Leaf 2014

Nissan Leaf 2014

динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, шумоізоляція

56 тис.км Поїздки в місті

Купував машину зі Штатів, не биту. До того навіть не мав можливості покататись на такій, шоб зрозуміти чи варта вона уваги. Приїхала і розчарувала. Дешевизною віє від кожного елементу. Передні підкрилки дуже малі, майже не захищають, задні ж взагалі відсутні. Шумоізоляці немає абсолютно, пластик салону найдешевший, який тільки можна уявити, якість збірки також не на високому рівні, метал дуже тонкий, достатньо було одни раз закрити багажник НЕ за спеціальну ручку, як на кришці з'явилась вмятина від моєї руки. Жорстка підвіска. Присутні програмні глюки в мультимедійній системі. Салон і багажник непросторі і непрактичні: навіщо в електричній, передньопривідній машині на задньому ряді в підлозі тунель?! Підлокітник є, але в невдалому місці, рука на нього не потрапляє, можна вважати, що його і нема. Підлокітник для правої і виштамповка в дверній карті для лівої руки знаходяться на різній висоті. В мене машина в майже максимальній комплектації як для них, і всерівно відчутно уступає опціями європейцям, навіть на десять років старішим, це я про свою іншу машину. Поганий огляд, передні стійки ДУЖЕ товсті, а зовнішні дзеркала розміщені в поганому місці і також мішають огляду. Гальма дуже нелінійні, ну добре, це закономірно, адже спочатку рекуперація, а вже пізніше спрацювує гальміна система, але чому шоб отримати однакове гальмівне зусилля кожного разу приходиться давити на педаль з різною силою?! Педаль газу також не лінійна: в звичайному режимі достатньо натиснути її на 20 процентів, шоб отримати всю потужність, а в еко режимі навпаки -- тиснеш, тиснеш -- не їде, і тільки під кінець вижиму неочікувано починає рвати. Так тяжко було зробити чутливість педалі десь по середині між тим і іншим режимом?! Задля справедливості скажу, шо машина безпроблемна взагалі. За період експлуатації не було абсолютно жодної поломки, після покупки загнав на діагностику ходової -- все відмінно, це перший мій автомобіль, в який не доводилось вкладати гроші відразу після покупки.

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Живу за містом і дороги в моїй місцевості зимою ніхто не чистить. Зважаючи на те що авто не повнопривідне, за 3 зими [ авто у мене 3 роки] ще жодного разу в снігу не застрягала, і справа не в резині. Великий багажник теж радує. По ремонту як і інші марки - весна та осінь підвіска робиться, в місяць проїжджаю 3 тис. км., запчастини завжди в наявності в автомагазинах і ціна дешевша ніж до Опеля чи Мерседеса. Мотор витривалий, були випадки що масло мінялось через 22 тис. км. і на його роботу це не вплинуло. Єдиний мінус - щоб замінити акумулятор потрібно пів машини розкрутити, а про лампочки протитуманки - я взагалі мовчу, якщо перегоріли то механіки не візьмуться за їх заміну, принаймні 3 майстерні досі не зрозуміли як до них долізти, тому їжджу без них. В цілому автомобілем задоволена і порадила б іншим.

Hyundai Kona 2021

Hyundai Kona 2021

Автомобіль hyundai kona 1.6 t gdi 2021 , американка, в limited комплектації, це найкращий автомобіль серед усіх. В ньому є всі риси характеру спортивного авто. Авто дуже потужне, зриває з місця дуже бодро, на світлофорах рівних немає. До 100 за 7 сек , це дуже швидко. Плюс дуже комфортний. Повний привід відмінний. Вмістка. Дизайн чудовий. Корейці постаралися. Коробка 7 ступка з двійним сухим зчепленням, не дасть вам заскучати, тому що це спортивна коробка. Передачі щолкає на ура, навіть не відчутно переключань. Мінусів в авто не бачу. Супер ракета. Довольний на всі 100

Renault Scenic 2004

Renault Scenic 2004

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Автомобіль навіть трохи кращий ніж просто хороший. Комфортний, економний, надійний, універсальний і надпрактичний. По опціях дасть фору багатьом сучасним автомобілям. До мінусів віднесу зовсім не ресурсну підвіску. Взяв з невідомим рідним пробігом, на приборці красувалось 300 тисяч, сам наїздив майже 200 тисяч, звісно за сотні тисяч кілометрів і роки експлуатації багато чого було замінено, але автомобіль не підвів жодного разу. В дорозі не ламався, а всі поломки, що трапились були незначними. Щодо компонентів підвіски: за час експлуатації замінив все крім задніх амортизаторів, аж здивувався, чому вони так довго ходять. Деякі деталі підвіски замінив навіть по кілька разів. Якшо купувати оригінал чи виробника оригіналу -- не дешево. Зараз придбав ще одну машину, японську, на десять років молодшу, і вона приносить менше задоволення, навіть подумумаю її продавати, а Рено, мабуть, залишиться в мене назавжди.

Volkswagen Golf IV 2002

Volkswagen Golf IV 2002

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

264 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Авто гарне, не дороге в обслуговуванні, була проблема з масложором але все вирішено 1.6 16 BCB двигун бадьорий 105 кінських сил для такого кузову більше ніж достатньо, проходимість на висоті на гарній резині лізе як БТР. Тільки біда з дорожнім просвітом коли стоїть захист двигуна дуже тяжко їздити по пересічній місцевості. В цілому автомобілем задоволений.

Peugeot Partner пасс. 2014

Peugeot Partner пасс. 2014

якість матеріалів, шумоізоляція

Купляли як сімейне універсальне авто після маленького хетчбека. Хороший, надійний, сімейний, практичний і справді універсальний автомобіль. Двигун 1.6 HDI від PSA надійний і тяговитий. Якщо заливати хорошу солярку, то розхід справді 6л/100км по місту: без кондиціонера і при спокійній нормальній їзді. Шумоізоляцію хотілося б кращу, але то вже такий клас машини. Що не подобалося в машині з самого початку, то це масивні бокові розсувні двері. Їх важко закрити зсередини навіть дорослому. Краще б були звичайні двері.

ЗАЗ 1103 Славута 2004

ЗАЗ 1103 Славута 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач

Купувалась як основний і єдиний, перший транспорт. Для роботи і поїздок. Найбільша відстань за один раз долала 750 км. За час експлуатації, як придбав, замінив один раз кермовий наконечник, як не дивно перед цим їздив на 2109 міняв постійно. Решту ходової зробив і їздиш рік два нікуди не лізеш. Мешкаю в селі дорога гімняна, асфальт теж тільки назва одні ями. І нічого. Високий кліренс і вузька колія роблять дива.

Infiniti QX60 2015

Infiniti QX60 2015

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

2 мінуси цього авто - стара мультимедіа та витрата пального в пробках/тянучках Києва. Зимою і до 22 виходить. Але на трасі вкладався в 7,8. Це на 3,5 v6. Усе інше - на висоті. Авто для великої сім’ї, для подорожей. У місті теж норм, камери 360 дуже круто цьому допомагають. Загалом тільки позитивні враження. Рекомендую однозначно.

Tesla Model 3 2019

Tesla Model 3 2019

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, гальма, ціна, шумоізоляція

87 тис.км Сім'я

Дешева в ремонті, надійна машина але занадто маленький кліренс. Не сподобалось що в машині за 40.000$ немає приводу багажника. Незручна загрузка в багажник- ліфтбек значно практичніший. Запас ходу літом 400-450, зимою 300-350 км

Mitsubishi Outlander XL 2007

Mitsubishi Outlander XL 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

витрати палива, гальма, шумоізоляція

В целом , если за авто ухаживать, то не подведёт , но может потребовать определённых затрат. Имея XL 3.0, столкнулся с тем, что к 150- 180 тыс км поочередно текут пластиковые клапанные крышки- со временем появляются микротрещины, нужна замена, никакая пайка там не поможет. Поскольку катализаторы расположены близко к движку и к 200 тыс начинают разрушаться и абразив может попасть в цилиндры- рекомендовано их удалить , что я и сделал, дополнительно прошив и вварил пламегасители. Масло рекомендую менять не реже 7-8 тыс, это обязательно! Для такого объема двигателя, 4,3 литра масла очень мало и оно быстро теряет свои свойства. Что при пробеге свыше 200 тыс приводит к проворачиванию вкладышей. Их я тоже заменил , на всякий случай, процедура не сложная и не шибко дорогая. Поскольку авто у меня было обесшумленно, никаких посторонних звуков я не слышал, никакие сверчки в салоне не беспокоили. Штатный размер резины- в топку! Поставил 225/60/18- стало намного комфортнее и мягче. Задние пружины под замену , вместо них- усиленные Lefjoforse, жопа и выше и , как ни странно, мягче. Так же к 220 тыс пришлось менять крестовины кардана и балансировать его, на сколько хватило не знаю- продал авто. На трассе заметил такое поведение коробки- сбавляешь скорость перед кругом, проезжаешь его, начинаешь ускоряться- происходит пинок . Что ни делал- масло в коробке менял два раза, какое-то реле - бестолку. В городе не беспокоило совсем. Так и не разобрался- продал. Так же советую обратить внимание на пороги в районе проема дверей задних арок, там где пластиковая накладка - почти у всех аутов там начинает проступать ржавчина, у кого-то больше, у кого-то меньше. Я замовилил и не парился, но встречал авто в критическом состоянии .Достаточно динамичное и выносливое авто, но нужно понимать, что года берут своё и, лично мне, чтобы привести его в хорошее техническое состояние , пришлось потратиться на 2,5 тыс. долларов в течение года. Так же расстраивал аппетит авто- в спокойном режиме по городу не менее 15 л бензина или 18 газа. В мегаполисе расход ещё выше. Газом, кстати, последние полгода эксплуатации , пользоваться перестал- постоянно какие-то ошибки, регулировки и прочее- толковых газовщиков, как оказалось, не так уж и много . Масло не «кушало» совсем. Только если где-то течь. Откидной задний борт- это реально удобная вещь, жаль, не реализовано в следующих поколениях аута. Подводя итог скажу: не стоит покупать данное авто «на последние» деньги, обслуживайте у толковых мастеров и наслаждайтесь ездой!

Yamaha YBR 125 2015

Yamaha YBR 125 2015

об`єм багажника

Всём привет! Взял "юбрика" по случаю, особой необходимости в принципе не было, но сейчас не жалею вообще. В пробках не стоишь, независимости от общественного транспорта тоже нет, доехать можно куда угодно, летом просто класс. Плюс экономия, дешевле только даром. Мотоцикл для своего класса очень хорош:маневренный, лёгкий, шустрый.Единственный,по моему мнению минус, мало места для багажа. Но в продаже есть множество дополнительного оборудования, кофры,сумки,держатели и прочее, выбор огpомный. Под себя можно доработать на любой вкус. Содержание не обременяет бюджет, подойдёт как для города, так и длительных пробегов, за рулём удобно, с управлением справится даже девушка, среди моих знакомых есть и мотоциклистки.Как первый мотоцикл, идеальный вариант. Рекомендую.

Hyundai Accent 2007

Hyundai Accent 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Владел автомобилем 15 лет. Кроме текущего обслуживания ходовки ремонтировал только генератор 1200 грн и стартер 500 грн. Были известные проблемы с электроусилителем на 150000- устранили бесплатно в сервисном центре. Тормозные диски прошли 200 000. Аморты менял 1 раз. По 2-3 раза менял ступичные подшипники, шаровые и стойки стабилизатора. Тормозуху, антифриз не менял ни разу. Никого не призываю так делать, но 15 лет проездил на родных жидкостях. Один раз менял топливный фильтр и фильтр АКПП. Частичную замену ATF делал 3 раза. Свечи менял 3 раза за все время. Проблем ни с мотором ни с коробкой небыло ни разу. На 150 000 начало подъедать масло- 1литр на 10000. Поменял масло на 5W40- стало получше. Сайлентблоки рычагов и балки поменял незадолго до продажи. Задние арки и крылья к 200000 стали подгнивать- антикор не делал никогда и последние годы мыл 3 раза в год, так что моя вина. Продавать не собирался. Автомобилем в высшей степени доволен.

Hyundai i10 2022

Hyundai i10 2022

дизайн кузова, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Комплектація style. Авто купувалося для міста. Розглядав також кіа піканто. Хороше авто з дуже зручними сидіннями, компактним салоном, зрозумілим інтерфейсом бортового компютера,налаштуваннями приладів на кермі та на панелі авто. З поганого - слабка динаміка авто. Появилися скрипи в салоні. Дуже великий мінус це витрати палива. Середній зимою по місту буде в межах 10л. Якщо ще попав в пробку то на екрані буде 12л! Влітку середня витрата палива буде 8 л по місту. За містом досягав 4,6 на 100 км. З такою машиною немає економії по паливу. Виявляється малолітражка 1.2 споживає як великий кросовер.

ВАЗ (10986) Toyota (7099) Volkswagen (6608) Ford (6504) Nissan (6162) Renault (6012) Hyundai (5410) Opel (5319) Chevrolet (5289) Kia (4915) Mitsubishi (4631) Skoda (3635) Mazda (3326) BMW (3276) Daewoo (3253) Audi (3180) Peugeot (3107) Honda (2998) Mercedes-Benz (2851) Citroen (1951) Subaru (1775) Volvo (1685) Fiat (1645) ГАЗ (1535) ЗАЗ (1525) Suzuki (1469) Chery (1464) УАЗ (1329) SsangYong (979) Lexus (960) Geely (924) Dodge (686) Land Rover (625) Lifan (620) SEAT (596) Jeep (587) Москвич/АЗЛК (566) Infiniti (564) Chrysler (486) Great Wall (438) Dacia (321) ИЖ (279) Cadillac (258) Alfa Romeo (247) Saab (239) Acura (228) Rover (206) Porsche (191) Jaguar (182) Daihatsu (180) BYD (152) Smart (130) Pontiac (119) Lancia (112) ТагАЗ (109) FAW (88) Hummer (88) MG (86) Isuzu (79) Lincoln (73) MINI (69) Iran Khodro (64) JAC (63) GMC (51) Datsun (48) СеАЗ (42) Haima (39) Tesla (38) Ravon (34) Mercury (32) Saturn (32) Buick (28) Scion (28) ЛуАЗ (28) Hafei (26) Maserati (26) Plymouth (25) Samand (22) Богдан (21) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Chana (17) Dadi (17) Lada (17) ZX (16) Derways (15) Samsung (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Ferrari (10) Aro (9) Dongfeng (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) TATA (7) ВИС (7) Asia (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) Haval (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Lotus (3) Yamaha (3) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shineray (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Bajaj (1) Barkas (Баркас) (1) Borgward (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ІФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремінь (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобілі (1) СМЗ (1) Саморобний (1)
Хочете придбати автомобіль та сумніваєтесь в правильності вибору? Читайте відгуки від власників машин, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки про будь-які марки та моделі авто, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини. Відгуки про авто враховують поради та досвід автовласників мишин різних років, коплектацій та модифікацій.