Відгуки про автомобілі

SsangYong Korando 2011

SsangYong Korando 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

270 тис.км 7.4 л / 100 км Поїздки в місті

Чудове авто для поїздок як по місту так і за містом , м'яка підвіска, гарно керується, з недоліків мабуть одне що трохи замалий багажник ,але скажу що для мене його вистачало . Витрати пального по місту десь 8 літрів змішаний виходить десь 7.2-7.4 літра на повному приводі , пробував їхати 200 км/ год. То показує 15 літрів, авто навіть на великій швидкості тримає себе добре на дорозі . Я був другим власником авто , брав авто в 10 ти річному віці , обслуговував автомобіль у власному гаражі окрім АКПП , так всю ходову перебрав сам . Авто раджу , за час користування ніяких проблем не було ні з АКПП,ні з двигуном, ні з ходовою , ні з електронними приладами.

Acura TLX 2017

Acura TLX 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

75 тис.км 10.3 л / 100 км Поїздки в місті

Це вже друга моя Acura, та впевнен, що не остання. Перша була RDX 2008 року - дуже гарна, надійна машина, єдине чого бракувало в ній то датчику світла, запуску с кнопки та приводу багажника.

Тепер про TLX проїхав приблизно 60 тис. км. В америці такі машини називають sleeper - тобто на вигляд вона сучасна досить скромна, але не показує, що може насправді 5.8 до 100. Дуже динамічна, керуєма, досить тиха, підвіска як на мене у дуже гарному балансі, на швидкості зібрана, на маленькій швидкості мяка. Є 4 режими Eco, Normal, Sport, Sport+та вони відрізняються відчутно. Sport+ тримає оберти двигуна біля 3 тисячДуже шустра, якщо потрібно обігнати, ти завжди це зробиш. Гарні емоції дарить щодняВона підлаштується під настрій, хочеш їхати спокійно буде комфортна, хочеш швидко буде посмішка на обличчі.Подобається, що таких машин мало, я наприклад люблю незвичні машини, бо є багато надійних машин масс-маркет, але життя варте того, щоб обирати особливе, що подобається тобі, а не лише прагматично аби не сильно втратити при продажі чи швидше продати.

Машина досить економна, на трасі при 100-110 бачити 6.5 літрів на 100 км реальність. Двигун V6, коли їдеш по трасі, якщо наприклад на круїзі, то відключає 2 циліндри, заощаджуючи пальне. Дуже гарне діодне світло, гарна акустика ELS studio, підігрів та вентиляція сидінь, досить великий багажник здається 420 літрів, комфортні сидіння, можливо не прямо найкращі, але 1000+ км за раз, то спина не боліла. Ззаду краще якщо 2 людини, тоді комфортно.

Окремо хочу виділити рульове кермо - як на мене суб'єктивно це саме продумане та ергономічне кермо. Поясню, керування музикою, телефоном, бортовим комп’ютером просто настільки просто та інтуїтивно - це краще рішення як на мене досвід 11 автомобілів своїх та десятків інших. Адаптивний круїз та утримання в полосі працюють майже бездоганно, крута функція руху у пробках особливо актуально для великих міст, система попередження зіткнень вже не раз рятувала мене.

Є автозапуск двигуна зі штатного брелку – у спеку увімкне охолодження салону та вентиляцію сидінь, у холод – підігрів сидінь та обігрів всього. Це супер зручна річ.
Окремо хочу сказати про повний привід, він дуже розвинутий, у минулу дуже сніжну зиму їздив та виїжджав з таких місць, де інші кросовери повнопривідні не змогли може питання гуми ти водія. Щодо сухої погоди, то те, як машина тебе занурює у поворот при відкритому газі, це кайф!

Щодо обслуговування, воно як на мене досить доступне, багато чого є в наявності, є офіційні станції які роблять прошивки, діагностику, калібрування. ТО у середньому 2500-3000 грн, якщо з дефернціалом заднім, то приблизно 4000 грн.

Щодо надійності: за увесь мій пробіг не було жодних ситуації, поломок. Єдине що з самого початку підстукувала рейка рульова, зробив та забув. Поміняв колодки, свічки, акумулятор, шарові та сайлент блоки був період коли часто їздив по поганій дорозі. Масло кожні 6-8 тис приблизно машина рахує мото-часи, а не пробіг та нагадує коли міняти

Єдине чого взагалі не розумію, це чому в Україні, Acura коштує так сама чи дешевше Honda?! Це як би Lexus був дешевше Toyota, а Infiniti дешевше Nissan. Acura це преміум Honda. То для мене дивна річ, типу "не ліквідне". Але то добре, більше гарних машин за поки ще доступною ціною буде всім, хто мислить ширше, чи скоріш не ширше, а обирає серцем.

Всім бажаю задоволення від володінням авто, та пробувати нове, поповнюючи свій досвід!

Lexus IS 2006

Lexus IS 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Дуже комфортне авто як в місті так і по трасі,приємно дивують ціни на запчастини.Із мінусів витрати палива в місті 12-13 літрів
По трасі Харків-Києв 6.5 літрів сердій
Також із мінусів світло в авто не дуже,треба робити бо вночі та при опадах погано видно.

Mazda 3 2006

Mazda 3 2006

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна

8 л / 100 км Подорожі

Машина отличная по сравнению с российской Lada. Мне в ней нравится фактически всё. В ней вождение превращается в удовольствие. Руль крутится легко. Есть кондиционер, печка и обдув стекла. Коробка передач хорошая. Передачи включаются мягко и быстро. Собран автомобиль хорошо, ничего не торохтит и не скрипит. Динамика разгона тоже хорошая. Скорость набирается быстро. Японцы молодцы. Действительно собирают хорошие автомобили.

Volvo V50 2012

Володію Volvo V50 1.6 дизель D2 84kw 6кпп двигун нового покоління 8-клапаннік скажу так задоволений на всі 100% машиною . Економна це важливо , вмістка великий багажнік ,не дорога в обслуговуванні всі запчастини є в наявості , якісь матеріалів в салоні на високому рівні , кузов не ржавіє, Якісна Акустична система HIGH Performance SOUNDS,Двигун 1,6 D2 дуже бодрий їле класно .Що я можу сказати одні плюси на авто за такі кошти . Всім рекомендую Volvo V50 Від 2011 по 2012 рік .

Chery Kimo 2012

Chery Kimo 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування

Купував це авто собі як перше у житті, щоб навчитись їздити і взагалі познайомитись з автомобілями, бо в моїй родині їх не було

Обирав по критерію "найкраще на мою думку авто у бюджеті до 4000", і побачив Кімо. За ці гроші лише вона пропонує комфорт у вигляді "гарний дизайн, вік менше 10 років, автомат, газ, кондей, парктронік, електроприводи дверей і дзеркал", що мене дуже підкупило

Я прекрасно розумів, що ця машинка більше як тренажер, бо за межі міста на ній їздити не комфортно, вона дуже шумна на швидкості 100+, та її буквально хитає від інших авто, із-за поганої аеродинаміки. І саме з підходом, що ця машинка мені на декілька років, щоб навчитись їздити - я нею задоволений. По місту вона дійсно дуже комфортна та маневрена

З основних мінусів - складність ремонту, особливо по електриці, і ціна запчастин, важливе уточнення, що це стосується саме Кімо на АКПП. У моєму невеликому місті Полтава дуже складно знайти нормальних майстрів, які готові займатись подібними китайцями, особливо у плані електрики, яка, як мені казало 3 різних людини: "по складності і вартості як у мерседеса", а ось на версію з МКПП все набагато легше, і по майстрам, і по вартості запчастин

Загалом проїздив 2 роки, купував за 4, за весь час вклав ще 4 тисячі, 2 з яких на ремонти і запчастини. Може здатись дофіга, але я вважаю головною проблемою у цій ситуації - прокладку між кермом і педалями, тобто себе, водія-початківця, який і машину гвалтував, і майстрів не вмів перевіряти

Чи варто купувати цю машину? Моя думка, до якщо для першої машини, і хочеться їздити з комфортом, але готові витрачатись на ремонт - так. Якщо готові терпіти відсутність комфорту, але витрачатись на ремонт менше - то краще якийсь Ланос

УАЗ Патриот 2017

УАЗ Патриот 2017

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

витрати палива

Обвесов я никаких не покупал, а поставил только защиты на рулевые тяги и бензобак. Резину тоже оставил заводскую, только на зиму прикупил шипованный комплект на сменку. С ней снежная жижа или лед абсолютно не проблемы. Автомобиль реально высокопроходимый, вместительный, безопасный и ремонтопригодый. И что характерно - обошелся он не сильно дорого. Оборудован достаточно полноценно, несмотря на то, что комплектация самая дешевая. Дорожная обстановка впереди и по сторонам, а в большие зеркала сзади просматривается полноценно. При движении задом включаю задний видеообзор, который сам выбрал и установил вместе с парктрониками, с которыми удобно паркуюсь. Кузов до сих пор не ржавеет, потому что сразу был с двух сторон обработан пушсалом. Снизу летом ежегодно на даче эту обработку обновляю.

Buick GL 8 2022

Buick GL 8 2022

1 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Итак я точно не знаю пока что вы называете Брюки но один таки есть. Существует. Надо же было таким дураком быть чтобы лейбу под зад подложить. Выпуская автобусы малого класса до 7 метров 20 сантиметров я выпускаю и Biuek или Брюк. Что это? Это Мицубиси вариант одиночное пространство Кейст. Это конешно в нашем пространстве но машина при этом становится Только на 4 стоянку. У неё тот самый размер шын R21-R20. Таким образом для частника можно задать Бьюик МК в низу написано RANGER. Это вот с 2015 года первый Бьюик после 1700 года. Не перепутали? До этого выпускались с 1600 по 1675 год. Потом только ремонт до 1700 года. Если у вас не так выйдет что вас задом в лейбу посадили спекулянты. И так вот машина проверяющего названа. Скромно. Не Чайка. Итак что проверяем? Ну прежде всего чистоту помещений и склад для подброса нарубленных шын для размера или дополнительного телефончика смартфончика и батареек. Начнём. Итак сперва жёсткие сгустки и это телевизор 27 дюймов диагональ с 1931 года. Потом телефон стационарный и телефон переносного база стационарного и трубка аж 150 метров. Мощный стационарный телефон с переносной трубкой. Таким образом убрав сгустки мыделаем мягкую дубленку при которой не пострадало ни одно животное. Простенько всё с смешным мелким мехом для прокладки которая тоже будет на таком смеху мягкой и ставим подкладку. Простенько все на четыре цвета. Надо учитывать при этом что демонтируется три колеса а не четыре. Ну что тут не понятного не общественного транспорта а в полу шубке мягеньком. Что делать от пятен? Да просто всё. В комплекте паста на два года намазать повесеть и подождать пока высохнет. Дальше сапожки на застежках или липучках. Ну вот так простенько и ты смотрите какая разница с предыдущими размерами! После этого второй сгусток это костюм в конце которого выделяем гольф. Он может быть с рукавами и не обязательно. Под пиджак. Дальше пуговицы и кнопочный телефон с 2,5 дюйма экраном ну и конешно с батарейкой или при подбросе нарубанной шыны с Тремя батарейками аккумуляторами. И после рубашки пуговицы и зарядное устройство. После этого у вас вышли хорошие и может даже желсоватые туфли. Но это демонтаж так что мягче чем при монтаже. И вот оно чудо второй костюм пошёл и комплект. И чудеса продолжались носками. Подбросом нарезки модно добавить и носки и ещё один смартфон. Ну вот и пЕрофеев сапожки резиновые и уже и правда с мехом. Но требования конешно минимальные но на проверку или кто что заказал. Ну хоть и 4 стоянка нравится может это был уборщик у которого свой рабочий костюм из домоткани. А может смешанного тогда он потеплее обоих будет. Так что домоткань они конешно шыну тянут для более тёплого рабочего костюма не надо спорить. Но количество перемонтированных колёс должно всё же совпадать одна наварка одно колесо так что рабочий костюм теплее и должен быть получатель. Так что совпадает но вот отгрузки на домоткань там потеплее вот образец. Ясно. Проверяю подтвердить ли это комар муха пчела шершни оса и жук Мицубиси. Простенько к концу процесса проверки минимума через 4 часа на табло загорится правда или нет. Так что основные отличия конешно по жёстким сгусткам они таки очевидны. Пользуйтесь не поддельным Бьюик МК Рейнджер за 39 тысяч евро и ваш ум прояснится в чем фокус разницы по сгустками. Простенько всё.

Toyota Camry 2007

Toyota Camry 2007

якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Машина для любовников на пенсии-купил и забыл что такое управляемость, опции, скорость, разгон, одним словом на них ездят одни без яичные и что самое прискорбное, я отношусь к ним, так как ты просто едиш и не останавливаешся по сравнению с другими крупночисными то вы живёте на сто... то что её может остановить так это: масло в моторе закончится, которое ты забыл поменять, севший аккамулятор и помпа которая меняется раз в 200 000 и бензин закончится, я вас уверяю других причин нет эта консервная банка просто меганадежная и безотказно как акм... кто хочет ездить берите тем кто ремонтировать нет так как вам будет скучно с ней...

Hyundai Ioniq 2018

Hyundai Ioniq 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Повністю задоволена автівкою. Режим рекуперації дозволяє ще більше економити км. Знову ж, про об’єми км на відстань тяжко сказати, адже залежить від стилю водіння. При спокійному темпі влітку з кондиціонером вистачає 245 км. Зимою з обігрівом 190 км. Як на мене автівки вистачає і на далекі подорожі, просто потрібно завчасно глянути швидкісні Електрозаправки.
Що стосується ергономічності, машина м’яка, зручна, комфортна в місті та за містом.

Daihatsu Cuore 2005

Daihatsu Cuore 2005

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

160 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Агонь! Машина-куля. Зі світлофора нема рівних. Парковка не проблема. Розворот майже на місці. Багажник маленький, а коли складаєш спинки, то влізе бегемот. Мотор літровий по трасі бере 3.8л/100км, в місті 5. Масло-2.4л.Жінка їздить тільки на цій, хоча має Тііду і Меган1.6. Я теж по місту на такій, бо Меган Грандтур 1.9cdi не дуже. Поставимо на одну газ, буде в два рази дешевше ніж на електромобілі.

Mazda CX-7 2010

Mazda CX-7 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

После более года управления данним авто проблем не обнаружено ,ни разу не подвела,масло на данном пробеге не берет от замени до замены замена раз в 7000,после поездки нельзя глушить мотор сразу нужно дать турбине успокоится,авто 12лет ржавчины тоже нет очень комфортное просторное авто,по городу расход не в агресивном стиле 15л ,перед покупкой смотрели ютуб говорят растягивается цепь и грохочет боялись, но убедились в том что смотря в каких руках была до Вас и как ее эксплуатировали,авто оч динамичное ,не устаеш,приносит удовольствие от вождения. Итог брать или не брать как Вам повезет если до Вас бережно относились то будет радовать долго хотя это любая машина так

Peugeot 308 SW 2008

Peugeot 308 SW 2008

Машинка фантастична! Після більше ніж рік володіння ним, кардинально змінив свою думку про французький автопром, про Peugeot так точно! Жодно разу не підвів! До нього були онлі wag! Кузов в них повністю оцинкований! Вони не гніють! Запчастини дешеві, абсолютно доступна в ремонті, да і не ламається, принаймні моя. Мав версію зі скандальним бензиновим турбовим BMW-PSI двигуном. Так от що скажу. Дивитися треба за машинкою і все буде працювати без жодних проблем! Ці двигуни мають масложор. Не лякайтесь, така конструкція. Кажуть лічиться заміною сальників клапанів, я не заморочувався, мене влаштовувало. Машинка дарує море емоцій! Керувати нею - одне задоволення. Комфорт, краса салону, ергономіка все продумано до дрібниць. Наступну машину теж буду розглядати лева.

Volvo V50 2012

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дорожній просвіт, простір салону, ціна, шумоізоляція

Авто супер, якість матеріалів на висоті, оригінальні запчастини дорогі, але є аналоги більш дешевші, хоча по якості нічим не поступаються оригиналу. Для 1.6 турбодизеля доволі таки динамічне авто. На задніх сидіннях для дорослих трохи мало місця, це один з небагатьох недоліків цієї машини. Але ці недоліки компенсуються надійним однорозпредвальним 114-ти сильним двигуном, стійким до корозії кузовом, якістю зборки, керованістю, безпекою водія і пасажирів. Ще один з недоліків, на мій погляд, це шумоізоляція. А в іншому чудова автівка за трохи зависоку ціну. Але це всеж таки VOLVO, а не Ford, хоча і на одній платформі з focus 2.

УАЗ Патриот 2020

УАЗ Патриот 2020

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість збірки, витрати палива

Внутри Патриота места на самом деле немного поменьше, чем кажется если смотреть на него снаружи, но все равно прилично с учетом его больше чем кубометрового багажника. С автоматической коробкой передач это стал подходящий автомобиль для города и деревни одновременно. Комфортно ездить по городским заторам на автомате, а по загородным грунтовкам или целине лично я предпочитаю на ручке. Автомат от французов по моим ощущениям заточен на работу на ровных асфальтовых покрытиях и при попадании машины на пересеченную поверхность начинает тупить и не фильтровать. Где не надо ускоряет а где нужно поддать притормаживает. Перевод АКПП на работу в режиме ручного управления на Патриоте делается мгновенно и прямо на ходу. Ручку вправо и все, скорости начинают переключаться только как считает нужным водитель. Классно сделано.

Mazda CX-9 2020

Mazda CX-9 2020

гальма

Класна тачка, дуже рекомендую- особливо ТОПову комплектацію, щоб там було все що вам потрібно. Під час їзди - просто постійно отримуєш задоволення від комфорту в цій автівці. Шумоізоляція - ідеальна просто!
Дуже задоволені що саме ії взяли, бодра на дорозі, динамічна на скільки це можливо для 7-місника, і найголовніше - надійна!
Собаці-вівчарці є купа місця, якщо опустити третій ряд, завжди можна вмістити усі речі які необхідно взяти з собою. Крутий огляд дороги за рахунок висоти автівки, що додає більше безпеки під час водіння. З недоліків які мені здається можна згадати:
- гальма, не дуже різкі, можливо через те що важка тачка. На офіціалі казали що трохи слабеньки тормоза в Мазди цієї, можливо це якось вирішується за рахунок інших колодок або дисків, х3.
- мультимедійка іноді підтуплює, але не драматично як каже більшість.
- якщо валити 150+ на спорт режимі, буде жрати бензу шо дурна, але це очікувано. Якщо 90-100км їхати то буде 9-10літрів

Я вважаю що за цей бюджет в цієї машинки немає конкурентів. Співвідношення ціна-якісь на мій погляд тут ідеальні.

Audi A4 2010

Audi A4 2010

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, керованість

вартість обслуговування

180 тис.км Поїздки в місті

Усім доброго дня! Пишу цей відгук для потенційних покупців audi a4 у b8 кузові. Хочу вказати все, чого не хватало мені перед покупкою цього автомобіля, щоб було більш чітке розуміння що можна очікувати від цієї покупки та чи варте дане авто уваги.

Почну з того, що володів я автомобілем лише 1.5 роки, купував машину з пробігом 170 000км, а особисто за час володіння проїхав приблизно 15 000км. Машина купувалась з метою поїздок у місті, перед покупкою багато читав про їх проблеми з моторами, вічне масло-поїдання та заміну розхідних матеріалів в моторі, що вже звучало досить насторожливо. Також, як прийнято вважати, 10+ річні німецькі машини вимагають дорожчого обслуговування, аніж інші машини у даному бюджеті.

У перші тижні володіння я успішно зіткнувся точно зі всіма проблемами, про які попереджали на форумах. Основна проблема 2.0 tfsi мотору - звичайно ж понаднормова витрата масла, на 1000км потрібно буде доливати щонайменше 1 літру. Єдиним варіантом вирішення цієї проблеми - капітальний ремонт мотору, можна сказати що перетворення його на рестайлінгову версію, у якій цієї проблеми вже немає. Ціна питання приблизно 1500$, що було 10-15% від вартості машини.

У висновку я прийняв рішення що це не є раціонально та легше буде доливати кожні 1000км літру масла, що впринципі і роблять зазвичай власники даного авто. На рік володіння цим авто потрібно купити масла приблизно на 100$, що зовсім не є дорого. Чи псується від цього мотор і чи будуть інші проблеми? Так, звичайно. Заміна свічок в даному авто повинна відбуватись кожні 5-6 тис. км.

За 1.5 роки володіння у мене були різні поломки, хоча вони не є зовсім характерні для ауді а4, тому в двох словах це були ремонти радіатора пічки, генератора акумулятора, 2-3 рази ремонт ходової з заміною ричагів та сайлентблоків. Загалом обійшлось приблизно у 1000-1500$. Також із вкладень були якісні літні/зимові шини ціною у 1000$ разом.

Кожен раз перед будь-якою далекою поїздкою зовсім не було впевненості що все пройде добре, надійністю даний автомобіль не може похвалитись. Потрібно бути готовим завжди до непланового ремонту будь-чого в автомобілі, вийти з ладу може будь-що та ціна обслуговування звичайно ж вища ніж в конкурентів.

Якщо взяти всі "за" та "проти" - з впевненістю можна сказати що це найкомфортніший та найбільш розкішний автомобіль в даній ціновій категорії. Його динаміка та керованість будуть завжди приносити задоволення за кермом. Ауді підкупляє своїм виглядом та комфортом в салоні, цим не зможе похвалитись жодне інше авто в даному бюджеті.

Єдина проблема модифікації 2.0 tfsi - це її мотор, який є справді болячкою і непотрібно вірити у те, що машина не буде брати масло. Чи радив би я дане авто - так, але лише з розуміння того, що ймовірно потрібно буде вкладати гроші. Чи взяв би я ще раз дане авто - ні, доцільніше зачекати щоб збільшити бюджет та купити рестайлінгову версію, дорожчу на 3-4$ і не псувати собі нерви.

У висновку хочу сказати, що цей автомобіль зійде не кожному, а лише справжнім фанатам audi, які розуміють ризики на які йдуть. Для молодого хлопця, який хоче красиву машину і готовий вкладати гроші, - це буде гарне авто, завдяки комфорту та динаміці. Для чоловіка, яка розглядає автомобіль на довгий срок - ні, за цю ціну ауді не є надійними та насправді не варті тих переживань та нервів під час володіння.

ВАЗ 2101 1974

ВАЗ 2101 1974

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

При нормальном обслуживании, нормальная машина, но мозги может поделать, благо запчасти есть на любом повороте и в любом продуктовом по цене семечек. Если нужна машинка чтобы чисто ехать вперёд, назад, перевезти с места на место и вы не примхливы к автовазу и его шумности - вполне отлично. Машина - конструктор, делай что хочешь и как хочешь, рай для фантазера, все равно хуже не станет. Если вы любите дать боком или как-то «похасанить», машина точно не для вас, хотя на 4х ступке 110 с горки и молитвами летел. А так, лучше возьмите модель 2106, там будет все получше, лучше добавьте денег и ездите в немного большем комфорте

УАЗ Профи 2020

УАЗ Профи 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 29 тис.км 15 л / 100 км Комерційні перевезення

Честно говоря по началу цена смущала. Вроде как нормальный крепкий грузовик, так еще и кабина комфортная. Искал где-то подвох, но по факту оказалось что всё нормально. В салоне предусмотрено все что нужно от кондиционера до круиз-контроля. Хорошая грузоподъемность, 1,1-1,2 тонны гружу без проседания. Удачная ходовая, радиус разворота получается небольшим,легко и проезжаю по заставленным дворам. Машина надежная, серьезно за два года не подводила.

Porsche Cayman 2008

Porsche Cayman 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Божественный автомобиль. Лучший по управляемости из всех на которых ездил, а это больше 100 моделей автомобилей.

Двигатель 2.7 очень юркий, но можно еще больше лошадей. 3,4 оптимально.

Звук двигателя неповторимый на разгоне.

Очень комфортный салон. Тормоза - лучшие.

У этой машины нет недостатков. 100% кайфа.

ВАЗ (10987) Toyota (7092) Volkswagen (6602) Ford (6502) Nissan (6159) Renault (6004) Hyundai (5405) Opel (5316) Chevrolet (5285) Kia (4912) Mitsubishi (4627) Skoda (3632) Mazda (3321) BMW (3272) Daewoo (3252) Audi (3180) Peugeot (3102) Honda (2997) Mercedes-Benz (2848) Citroen (1947) Subaru (1772) Volvo (1683) Fiat (1643) ГАЗ (1535) ЗАЗ (1524) Suzuki (1469) Chery (1463) УАЗ (1321) SsangYong (979) Lexus (957) Geely (922) Dodge (686) Land Rover (625) Lifan (620) SEAT (595) Jeep (584) Москвич/АЗЛК (566) Infiniti (563) Chrysler (484) Great Wall (438) Dacia (321) ИЖ (279) Cadillac (258) Alfa Romeo (246) Saab (239) Acura (227) Rover (205) Porsche (191) Jaguar (182) Daihatsu (179) BYD (152) Smart (130) Pontiac (119) Lancia (112) ТагАЗ (109) FAW (88) Hummer (88) MG (86) Isuzu (79) Lincoln (73) MINI (69) Iran Khodro (64) JAC (62) GMC (51) Datsun (48) СеАЗ (42) Haima (39) Tesla (36) Ravon (34) Mercury (32) Saturn (32) Buick (28) Scion (28) ЛуАЗ (28) Hafei (26) Maserati (25) Plymouth (25) Samand (22) Богдан (21) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Chana (17) Dadi (17) Lada (16) ZX (16) Derways (15) Samsung (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Ferrari (10) Aro (9) Dongfeng (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) TATA (7) ВИС (7) Asia (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) Haval (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Lotus (3) Yamaha (3) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Bajaj (1) Barkas (Баркас) (1) Borgward (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ІФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Shineray (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремінь (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобілі (1) СМЗ (1) Саморобний (1)
Хочете придбати автомобіль та сумніваєтесь в правильності вибору? Читайте відгуки від власників машин, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки про будь-які марки та моделі авто, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини. Відгуки про авто враховують поради та досвід автовласників мишин різних років, коплектацій та модифікацій.