100 000+ відгуків про автомобілі

Opel Calibra 1992

Opel Calibra 1992

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Отдичное авто.
Одно из лучших за свои деньги.
Внешний вид огонь, экономичная, запчасти копейки стоят, дешевле чем жигули.
Рекомендую!

Максим

Cadillac SRX 2015

Cadillac SRX 2015

дизайн кузова, якість збірки, керованість

ціна

Cadillac SRX 2015 года - великолепный автомобиль, который спас мне жизнь. Смотрите фото. По эксплуатации проблем особых не было, очень нравится машинка. Надежный автомобиль. Заменены сайлен блоки и всё! Очень, КОМФОРТНЫЙ автомобиль, мягко едет, прямо как морской лайнер по волнам плывет! После работы, когда не хочется гнать и когда уже усталость появляется в организме, так приятно не спеша до родного дома плыть на Cadillac. Посадка удобная- много вариантов расположения кресла, как для дальних расстояний, так и по городу, Для дальних расстояний, где нет особо экстрима, кресло заваливалось назад- получалось полулежа. Надо прокатиться, чтобы понять. Отлично держит дорогу в сравнении, например, с BMW, в колее на скорости 100-130 устойчивость монументальная, от слова монумент. Аудио система прекрасна, как дома, в кресле родном и удобном! Только положительные эмоции. Прошу учесть, что авария была лично со мной, после которой со мной НИ ЧЕГО НЕ ПРОИЗОШЛО, только грудь болела и мышцы шеи после аварии дней пять. И от
удара руками об торпеду, руки болели, но это совсем
слабые ушибы, так, ерунда. После аварии мной приобретен абсолютно такой же автомобиль Cadillac SRX . Не слушайте ни чьих отзывов, кроме отзывов владельцев.

Простофиля

Mitsubishi L 300 пасс. 1988

Mitsubishi L 300 пасс. 1988

динаміка, дорожній просвіт, простір салону, шумоізоляція

вартість обслуговування

За время владения данным авто,только приятные впечатления. Мыцик мягкий в ходу.Салон трансформируемый в диван.Крепкая подвеска.Двигатель не прихотлив.Из минусов только то что,запчасти только под заказ,с кузовщиной вообще напряг но разборки в нете можно найти.

Валерий

Citroen C-Elysee 2019

Citroen C-Elysee 2019

динаміка, керованість

якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Очень слабые родные амортизаторы: по-хорошему хватает на 10 тыс км. Гулкий салон, глючит робот на 1-й передаче. Иногда при трогании переключается в нейтраль, и потом обратно. Нагруженный двигатель на рубеже 2 тыс об/мин начинает страшно греметь. Дергает на задней передаче. Иногда рывки при трогании сильные очень. На СТО только руками разводят и кормят баснями. Посредственная курсовая устойчивость. Движок 1.2 с включенным кондиционером на 5-й передаче просто в ауте, и просит пощадить. А в остальном за эти деньги вроде бы на отлично.

rodent

ВАЗ 2113 2008

ВАЗ 2113 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, простір салону

Поїздки в місті

єдинні плюси автомобіля це те що ремонтується за копійки і майже все можна замінити самому! ну і розхід реально не великий! все решту або так собі або ніяк!

Vataliy

Kia Soul 2010

Kia Soul 2010

якість матеріалів, якість збірки, керованість, ціна

Недооцінене авто! Варте кожної потраченої гривні - ціна якість. 9 років задоволеної їзди і експлуатації. Невбиваєма ходова.

Volkswagen Golf V 2006

Volkswagen Golf V 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

Автомобиль был куплен в салоне кэв 2006 году и продан в 2019, прошла 188000 км. За все время только положительные эмоции, никогда не доставляла хлопот или проблем. Обслуживали по регламенту хорошими запчастями, лили родное масло. Расход по городу на 1.6 автомате 11, за городом при 110 км/час примерно 9.5. Если разгоняется свыше 130 - расход 12.
За 13 лет нету ни одного очага коррозии. За Счёт небольших свесов паркуется практически везде, почти как паркетник.
Места внутри достаточно, неоднократно ездили на дальние расстояния в 4 -м.
Единственное дорогостоящее вложение - это замена гидроблока на 120 тыс. Примерно 1.5 тыс у.е. с маслом и работой. Сказали это нормальный износ, ну надо так надо, больше проблем не было. Ежегодно "просила" на обслуживание примерно 4.5 тыс грн или примерно 170 у.е.. Можно и дешевле, но я не пробовал.
Советую к покупке тем, кто ищет надёжный авто, тем кому импонирует этот автомобиль по внешнему виду, как по мне он до сих пор актуально смотрится на дороге. Расход топлива - вопрос всегда острый, меня лично он не пугал, но на этот двигатель легко ставиться газ.

По трассе идёт уверенно, проблем с обгоном фуры не было. Коробка не очень шустрая - но и ее динамики хватает.

Mitsubishi Pajero Sport 2007

Mitsubishi Pajero Sport 2007

дорожній просвіт, якість збірки

Перший власник 234 тис.км 13.5 л / 100 км Подорожі

Надёжность, проходимость, среднегодовой расход топлива 14,5л/100км.
185000грн.

Nissan Leaf 2014

Nissan Leaf 2014

витрати палива, вартість обслуговування

Перший власник 100 тис.км Поїздки в місті

Більше двох років як я щасливий власник leaf, за цей час я проїхав 70 000 км і в $ це 7 000, купив його за 15 000$ тобто майже половину "відбив". ТО не потрібно, з ходовою теж все чудово. Двічі робив заміну оливи в редукторі і ВСЕ! Порахуйте за цей час скільки ТО і ремонту ходової по наших "чудових дорогах".
На сьогодні комп\'ютер показує 170 км. Якщо їхати 60км/год то може бути і більше.
З мінусів - в зимку з пічкою 120 км, але це не до кінця посаджена батерея.
З плюсів - для тих хто живе за містом дешевше ніж маршрутка.

Ford Escort 1995

Ford Escort 1995

якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, гальма, керованість

8 л / 100 км

Авто 1995 года.Салон удобный, есть электро пакет .Возле ручки переключения скоростей находятся кнопки открытия и закрытия окон.Также на крыше есть люк с разными положениями при открытии.Очень удобно даже если моросит дождь в салоне будет сухо.Удобные сидения как для водителя, так и задние сидения.Мягкая подвеска, хорошая шумоизоляция.Вместительный багажник.На свой год выпуска очень хорошие характеристики для водителя и пассажиров.

Татьяна

Ford Fiesta 2007

Ford Fiesta 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

170 тис.км Подорожі

Очень надёжное авто, это мое первое. Клиренс увеличил на 3 см и нет проблем

Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Прекрасный автомобиль. Хорошая управляемость, динамичность, качество материалов и сборки. Большой багажник, просторный салон. Самое главное не дорогой в обслуживании и с относительно малым расходом бензина. С недостатков - низковат, есть опасность для картера, поэтому лучше сразу поставить кольчугу.

Евгений

Volkswagen Sharan 2015

Volkswagen Sharan 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

8 л / 100 км Подорожі

Покупая Шаран даже не знал на сколько буду доволен, даже после туарега, огромный багажник, множество бардачков и отсеков, плавность езды, приемистость двигателя /177 л.с/ мягкость подвески, хороший клиренс, все на высоком уровне, вебасто, ксенон, регулируемая подвеска комфорт/спорт/обычный режимы, электро двери, перечислять можно много, максимальная моя длинна езды 1650 км. без отдыха, легко, сиденья очень удобные, управление на высоте, не устаешь вообще! В городе водить очень легко, расход до 8 л по городу. только положительные эмоции, рекомендую! Расходы на обслуживание как и у любого фольксвагена.

Ростислав

Volvo S60 2015

Volvo S60 2015

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, керованість

62 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі

Авто, яким приємно володіти, керувати і, особливо, подорожувати. І головне: надійний та безпечний.

Грибенко Михайл

Opel Omega 1996

Opel Omega 1996

дизайн кузова, динаміка, простір салону, керованість

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

отзыв о Омеге Б.

Собственно купил машину у первого владельца в Украине.
с пробегом 250т, и не уверен что скручен. Попался не гнилой экземпляр.

Из плюсов.
Комфорт, явно по лучше чем у других в ту же цену.
В салоне даже пятером удобно. Внешний вид все еще приемлем, даже с учетом возраста.

Минусы:
-Клиренс и еще раз клиренс. Машина длинная и низкая.
По нашим дорогам "поддон" погнуть очень легко, и дальше 99% капиталака мотора. Такая конструкция.
-Любые способы поднять машину ведут к потере управляемости. Руль после поднятия ведет себя по другому.
Пробовали разные способы поднять: Только проставками - мало, Проставки спереди + сзади пружины с универсала, высота уже норм, но машина становится "дубовой" и о мягкой езде можно забыть.
- Главный свет очень плохой. Даже если очень хорошие лампочки и с противотуманками - то тоже не то. Как вариант можно поставить "ксенон".
- Стоимость запчастей - Выше среднего.
- Мотор 1,8 - "тугой", на эту машину его мало. На обгоне это очень даже чувствуется.
- Расход в городе 12 и выше. Все таки вес самой машины не малый.

В заключения могу сказать что машина не для наших дорог. Если нужна на каждый день то лучше поискать что-то другое.
НИ В КОЕМ СЛУЧАИ НЕ ПОКУПАТЬ НА ПОСЛЕДНИЕ ДЕНЬГИ.

Toyota Hilux 2005

Toyota Hilux 2005

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Перший власник 240 тис.км 13 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина, японской сборки под арабский рынок! Более надежного автомобиля я не видел! Проходимость супер - внедорожника! Я проехал на ней 240 тыс км за 14 лет, в машине не делалось абсолютно ничего! Своевременное то и все! Из минусов: 2.8 Дизель не турбированный не разгоняется, по городу комфортно не поездишь!
Но если рассматривать данный автомобиль для активного отдыха - незаменимый!

Станислав

ВАЗ 2114 2008

ВАЗ 2114 2008

динаміка

якість матеріалів

Ну,что сказать...?! Для того,чтобы возить свою "5- точку", машина норм. Едет бодро,резвая...если завели,то уже не заглохнет и довезёт куда надо..! Из проблем , это постоянно текущий изо всех щелей антифриз, коврик под передним пассажирским сиденьем всегда был мокрый, ну а так,всякая мелочёвка,что то да постоянно ломается,но если музыку погромче и не прислушиваться,то ездить можно..ну и самая большая беда- это кузов.а точнее ржавчина ..она везде..!!!!! Ну,для первой машины пойдёт...а так конечно не кому не советую...

Mazda MPV 2004

Mazda MPV 2004

простір салону, витрати палива

Хороший сімейний автомобіль ,дуже висока посадка та мягка підвіска ,вмісткий ну просто дуже великий салон в поєднанні з економічністю та комфортом . Вже два таких було автомобілів в сімї -усі просто дуже задоволені . !!!

Роман

Citroen C4 Picasso 2010

Citroen C4 Picasso 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, ціна

гальма, керованість

Найкращій варіант для великої сім\'ї. Немає за ці гроші машини, яка дивиться так цікаво і настільки функціональна і зручна, як citroen c4 grand picasso. Продумане, світле і позитивне авто з своїм неперевершеним виглядом. Панорамне лобове - це взагалі клас. Огляд максимальний. спереду мертвих зон немає , великі складні бокові дзеркала. В додачі парктронік, адаптивний ксенон. В залежності від комплектації. пневма ззаду дозволяє завантажити і проїхати в складних місцях.Завантаж що потрібно і їдь куди хочеш!!!! Кажуть французи ненадійні, неправда. Коли слідкуєш за авто, воно тебе не підводить. Робот зручний, до нього швидко привикаєш. Бензиновий двигун з турбіною 1.6 має 150 коней, і витягує супер. Додатково в багажнику 2 додаткових розкладних крісла. Холодильний бокс. Клімат дуже потужний і 4-х зонний. І ще багато чого ... Дуже недооцінене авто!!!

Саша

Volvo V50 2011

Volvo V50 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість

170 тис.км Сім'я

Авто чудове! Київ-Познань 1100км просто в захваті! Навіть спина чи шия не нила. Ергономіка салону і місця водія на найвищому рівні! Розхід 5л що по місту,що по трасі,якщо їхать 120. Якщо 90-100,то десь біля 4л. По трасі пливе, включив круіз і тільки пальцем підтримуй руля. По техніці проблем ніяких,запчастини є,хоча я особисто крім масла і фільтрів більше нічого не міняв. Машина дуже крепка і зручна. Рекомендую однозначно!

Олександр

7. Викуп авто
  8. Нові авто
  9. Страхові компанії
  10. Запчастини

Лада (10167) Тойота (6100) Ніссан (5116) Форд (4919) Фольксваген (4811) Рено (4527) Шевроле (4448) Хюндай (4368) Опель (4168) КІА (4082) Мітсубісі (3833) Хонда (2990) Део (2630) Мазда (2622) Шкода (2615) Ауді (2549) БМВ (2538) Пежо (2418) Мерседес (2113) ГАЗ (1541) Субару (1490) Сітроен (1462) Вольво (1446) Cузукі (1409) Чері (1187) Фіат (1124) ЗАЗ (1089) Cанг Йонг (918) УАЗ (879) Лексус (761) Джилі (652) Ліфан авто (616) Ленд ровер (567) Додж (560) Москвич (539) Інфініті (457) Джип (436) Грейт Вол (422) Крайслер (388) Сеат (386) ІЖ (382) Ямаха (254) Сааб (235) Кадилак (213) Альфа Ромео (212) Акура (170) Ровер (167) Ягуар (153) Порше (151) Вайпер (151) Дайхатсу (137) Кавасакі (124) БІД (122) Понтіак (113) ТагАЗ (109) Стелс (100) Дачія (95) Смарт авто (93) Хаммер (90) Лянча (89) ФАВ (84) Ісузу (70) Ірбіс (68) ЗІЛ (65) Іран Ходро (64) КамАЗ (62) мото ВОСХОД (51) Лінкольн (49) Датсун (48) Міні авто (44) СеАз (43) ЯВА (43) Хайма (39) МГ (39) ЯВА мото (38) Джак (34) Івеко (31) Сатурн авто (31) Сім (31) Альфа (30) ДжиЕмСі (30) Рейсер (30) ЗіД мото (28) Меркурі (27) Сцион (27) Бентлі (26) Хафей (26) Богдан (25) ЗАЗ ЛуАЗ (25) Зонгшен (24) Урал (24) Геон (23) Плімут (23) МАЗ (23) Ламборджині (22) Мазераті (22) Мінськ мото (21) Кайо (20) Днепр (20) АБМ (19) Апрілія (19) МАН (18) Спід Гір (18) КТМ (17) Дервейс (15) Хаобон (15) Саманд (15) автобус Рига (15) БАВ (14) Хорс (14) Оріон (14) Бьюік (13) Даф (13) Ravon (13) Бріліанс авто (11) Дельта (11) Донг Фенг (11) Феррарі (11) Фредлайнер (11) Ківей (11) Олдсмобіль (11) Протон (11) ЗХ (11) Бугатті (10) ТАТА авто (10) мопед Карпати (10) Магіндра (9) Патрон (9) Сканія (9) Аро авто (8) Чана (8) Даді авто (8) Дукаті (8) Сегвей (8) катер Шторм (8) Тесла (8) БАЗ авто (8) КрАЗ (8) Астон мартін (7) Бомбардир (7) Фалькон (7) Хьюсонг (7) Лонкін (7) Альфамото (6) Самсунг Авто (6) ВІС (6) СФ мото (5) Майбах (5) Мустанг (5) Ролс ройс (5) СкайМото (5) причіп Кремінь (5) Азія авто (4) Баджадж (4) Чанган (4) Педа (4) Поларіс (4) Зотье (4) катер Крим (4) ПАЗ (4) Чендж (3) Ігл Авто (3) Хамер (3) Хуатіан (3) Джиалінг (3) Лотус (3) Minidiger (3) Сабур (3) бус РАФ (3) РУТА (3) Остін (2) Бета (2) Катерпіллер (2) Клаас (2) Іст Драгон (2) Гео (2) Гілера (2) Кінлон (2) Кнаус (2) Когель авто (2) Кімко (2) Лаксджин (2) Піаджо (2) Шуангхуан (2) СауІст (2) Вентус (2) Ібен (2) Юі (2) Авто-Стін (2) ФСО (1) Кануні (1) Кенворт (1) Кінроад (1) ЛДВ (1) ЛМЛ (1) Сімсон (1) Воксхолл (1) Вартбург (1) Хін Кай авто (1) Дніпро-КМЗ (1)
Хочете придбати автомобіль та сумніваєтесь в правильності вибору? Читайте відгуки від власників машин, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 100 000+ відгуків про будь-які марки та моделі авто, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини. Відгуки про авто враховують поради та досвід автовласників мишин різних років, коплектацій та модифікацій.