Відгуки про автомобілі

Volkswagen Bora 1999

Volkswagen Bora 1999

дорожній просвіт, простір салону

Машина просто великолепная. Удобная и надёжная. При хорошем уходе и своевременном техобслуживанием будет служить очень долго. Кузов не ржавеет. Единственный большой минус это жор масла. У меня около 500 гр. на тысячу. В мануале написано расход от 300- 500 гр. это нормально. Связано с прощетами ваговских инженеров. Не знаю, может и так В салоне даже в большой холод и мороз очень комфортно, печка справляется со своей задачей. Автомобиль тихий и отлично слушается. Ещё есть маленький минус с задним пространством для пассажиров. Мало места.

Peugeot 508 2011

Peugeot 508 2011

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Машинка дуже комфортна. В салоні все продумано і з точки зору ергономіки і дизайну. Є автономне опалення, взимку для підігріву перед стартом дуже виручає і мотор гріється так само швидко як і бензиновий. Розхiд дизеля безумовно радує. В місті, без заторів і високих швидкостей можна вкластися в 4,0 л! За містом в 4,5 при 90-100 км\год. Але це за ідеальних умов. Середня витрата палива за 7500 км показує 5,2, при сер.швидкості 34 км\год.
Салон великий, місця багато. Звичайно не тішить вартість запчастин. Вона не мала. Кліренс низький, це теж не добре. Загалом машиною задоволений.

Mitsubishi Outlander XL 2009

Mitsubishi Outlander XL 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Машина прекрасная. Моя 2010 выехала из салона и сейчас пробег у неё - 173000. Опробовал и в снегу, в грязи - остался доволен. Из недостатков:
1. Расход: газ/бензин трасса - 12/10л. скорость 120 км/ч
2. Город - 15/12л
3. Шумоизоляцию не мешало бы сделать.
4. Двигатель слегка звучит как дизельный - это норма.
5. Сверчки в салоне в районе багажника.
6. Проседают задние пружины если часто возить груженый прицеп - лечится заменой пружин на усиленные 1100грн/шт.
Плюсы:
1. Качество лакокрасочного терпимо, при возрасте 12 лет - лёгкие рыжики на арках.
2. Динамика, управляемость.
3. Коробка механика - при пробеге 173000 - включается четко без нареканий
4. Вместимость - сзади спокойно садится взрослый и 3 ребёнка 7лет.
5. Объём багажника и регулировка вылета задних сидений.
6. Простой и надёжный двигатель.
7. Хороша проходимость.
8. Цена на запчасти и их обилие, как оригиналов так и аналогов.
9. Оптимальное сочетание цена+качество+цены на запчасти+надежность и постоянный спрос на это авто.

Subaru Crosstrek 2018

Subaru Crosstrek 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

55 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

Выбирал компактый кроссовер с хорошей проходимостью и небольшим расходом. Рассматривал еще мазду cx-5 но она более городская.
Расход по городу зимой 14 - короткие поездки, с прогревами, летом 9. По трассе не замерял, но борткомпьютер пишет 5 литров при 90 км/ч и 7 при 110 км/ч. На задних сиденьях на удивление много места, правда там пусто как барабан. Багажник компактный, но мне хватает. Ниш нету ни в салоне ни в багажнике - только бардачок и подлокотник. Один раз нужно было перевезти 300 кг продуктов - все влезло со сложенными задними сиденьями, но повторять я бы не хотел.
Шумка нормальная, но арки и двери можно улучшить. Вариатор достаточно неплох, кто ездил даже думали что тут
автомат, но бывает иногда подвывает на определенных оборотах, и немного на мозг давят рассказы о том что нельзя буксировать или буксовать в песке иначе он выйдет из строя. Запчастей меньше чем на форестер или аутбек, но можно подобрать аналог, например оригинальный салонный фильтр стоит конских денег, но он точно такой же как на камри.
По динамике если один водитель в салоне то вполне хватает, если с пассажирами, то хотелось бы больше. По комфорту машина достаточно мягкая, не козлит, как предыдущее поколение, управляемость хороша как у седана, но водительское сидение мне не нравится - как-то давит в правый бок, то ли руль то ли педали немного не там где надо.
Плюсы:
Компактные размеры - удобно парковаться в центре, зад не торчит на пол метра. Уверенно едет по бездорожью, хороший клиренс и свесы. Помощник при выезде с парковки задним ходом очень радует, EyeSight немного подстраховывает если зазевался, Apple CarPlay при помощи девайса с али становится беспроводным.
Минусы:
Кнопки стеклоподьемника и подогрева сидений быстро сломались, резинки в задних дверях отходят по углам. Адаптивный круиз для города не предназначен, на трассе тоже за ним нужно присматривать. Камера заднего вида быстро заляпывается. В вариаторе 12 литров дорогого масло, правда менять его надо раз в 60 тысяч.
В целом я доволен, менять в ближайшее время не планирую.

Skoda Fabia 2012

Skoda Fabia 2012

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, шумоізоляція

Була фабія 2012 року на моторі 1.2 HTP та 5-ти ступеневою механікою, офіціал.
Автомобіль придбав на пробігові 120 тис км та проїхав на ньому 40 тис. В цілому автомобіль дуже класний, у місті потужності достатньо, на трасі іноді не вистачає. На 150 тис пробігу замінив зчеплення - це найдорожче вкладення в авто за майже два роки володіння. Також були роботи по підвісці - шруси, стійки стабілізатора, салейнтблоки. Якщо візьмете живий екземпляр, то авто буде вас радувати і проблем не матимете

Mercedes-Benz C 300 2013

Mercedes-Benz C 300 2013

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Прекрасний автомобіль, дуже якісний салон, надійний мотор, міцна підвіска, чудово витримує наші дороги.
Користуюся в основному в місті, але часто їздимо і в дальні поїздки. Для сім'ї + 1 дитина ідеально підходить.

Audi Q5 2013

Audi Q5 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Доброго мирного дня всім автозакоханим!
Авто придбав в січні, але цього досить щоб виразити позитивний відгук і задоволення амереканцем. Комфорт, керованість і надійність на високому рівні. Оливу, всупереч відгукам про негібрині аналоги, не "хлібає". Витрати палива у міському циклі взимку 11л, на літо думаю в 10 вкладуся. Заміський - 8,7л/100км. Інтер'єр і екстер'єр подобається, хоч це питання субєктивне. Із нюансів по моєму авто - не працює клімат і причину поки не вдалось встановити. А загалом - рекомендую.
Гарних доріг усім!

Infiniti Q70 2014

Infiniti Q70 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

Отличное авто, очень комфортное, мощное - 6 сек до сотни - а главное супер надежное. Подвеска практически не страдает от наших дорог, атмосферный двигатель 3.7 и коробка Айсин - практически неубиваемые. Все что нужно делать - менять масло/фильтра и колодки и все. Премиальное авто за очень внятную цену

Nissan Sentra 2018

Nissan Sentra 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

Стиль мого керування спокійний і при цьому більше 7.8 літрів по Києву у мене не було, а за містом з урахуванням поїздок на 400-500 км - 5.4-5.6 л/100 км. Повного бака в залежності вік якості пального вистачає на 730-830 км під заа'язку. Тож авто дуже економне для 1.8. не поганий просторий салон, дуже об'ємний багажник, в плані загрузки і розміщення більше ніж фольц пасат. Із мінусів- погана ізоляція і слабі стойки ,не для наших доріг. А взагалі добра машина на свою вартість.

витрати палива

Выбирал я его при покупке по большей части из-за невысокой цены, а на деле оказалось много плюсов. Внушительный салон, высокая проходимость и серьезный багажник, в котором места достаточно для всего включая нашу собаку с клеткой. При всём этом расход топлива конечно немаленький. После покупки добавил демпфер на рулевую тягу, козырек над задней дверью, калитку для крепления запаски без использования задней двери и силиконовые патрубки системы охлаждения двигателя. Покупал все это по старым ценам, было недорого. Сейчас не знаю.

Peugeot 3008 2010

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та багажником. Враховуючи всі плюси та мінуси, ціна такого авто явно завищена. Для міста взагалі не рекомендую, розхід 8 літрів 1.6 дизель, динаміка розгону бажає кращого, на бруківці та вибоїнах підвіска не справляється, а вартість обслуговування такого дизеля вище середнього, і то якщо знайдете хороше СТО. В Україну приганяють в основному вже вбите авто яке вичерпало свій ресурс і не вигідно ремонтувати, якому придають товарний вигляд, після чого вилазять всі косяки француза, які коштують чимало. А наша солярка на АЗС, щоб там не казали, не для цього француза, за пів року приведе до СТО та капремонту двигуна. Думаю для міста краще вибирати з бензиновим двигуном, хоча там і розхід значно більший.

Ford Fusion 2008

Ford Fusion 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, гальма, керованість, шумоізоляція

Маленькая, но вместительная как для своих размеров. Хорошая посадка и обзор. Экономна на скорости 60-80, но можно и поторопиться со скоростью 150-160 кмч.
Доступная стоимость обслуживания и запчастей, которых достаточно благодаря разборкам евроблях. Материалы дешёвые, но устойчивые к износу. Кузов оцинкован - ржавчины нет.
Жёсткая в ходу, пока не поменял покрышки на мягкие Micheline, хорошо долбило кувалдой снизу.
Хорошая недорогая машина для дома, небольшой семьи и выезда на природу.

Chrysler Voyager 2006

Chrysler Voyager 2006

Авто тяжке, велике, недорогий в обслузі, якщо вчасно дивитись до нього...Масло хоче якісне і по допуску, топливо також якісне 2,5 crd мотор, форсунки ремонтувати можливо...2006 рік негниє і нержавіє як попередні рока, Мотор розробка італія, запчастин навалом, по всьому вузлу. Турбіна проста зі зміною геометрією, тяга хороша, швидкість 190 валить без проблем , потребує 6 передачу і спідометр б ліг ...машина хороша, комфортна , невибаглива, недорога в обслузі. Мінуса, Лак злазить в деяких місцях, тріщать пружини фередо, якщо не оригінал Сакс, термостат стоїть взаді, но можна перенести на перід....Хороше масло і дизель і авто буде служити дуже довго...

Geely CK 2012

Geely CK 2012

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Не прихотливая и не дорогая в обслуживании машинка. За 6+ лет владения не лез ни в ДВС, ни в коробку, ни в электрику. Стандартное обслуживание - масла/фильтры/колодки. Мелкие косяки были в основном по ходовой. Да и те устранялись за недорого или китайским оригиналом или европейскими/японскими/корейскими аналогами. По комфорту - шумновато в салоне, тесновато троим сзади. Багажник вроде и большой, но есть ньюанс - петли багажника. Одно, что огорчает - кузов...

Honda HR-V 1999

Honda HR-V 1999

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Joy machine. Это действительно "машина радости". Без комментариев. Но дорогая в обслуживании, а моя 3-х дверная неудобная для задних пассажиров. Идеально подходит для семьи с одним ребенком. За годы владения - только положительные эмоции от вождения. Проходила самые разные дорожные и погодные условия, все превосходно. Регулярное ТО, установка оригинальных комплектующих или очень хороших аналогов. Несколько поломок были связаны только с моментами проявления небрежной эксплуатации. Когда встанет вопрос замены автомобиля, собирался рассматривать точно такую же модель новее, 2005-2006 года рестайл, тоже с механической коробкой но четырехдверную, и более мощным двигателем 125лс. Да и для большой семьи уже нужен автомобиль побольше.

Honda Clarity 2018

Honda Clarity 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Брал после ДТП в США, очень доволен. Суперэкономная машина. На батарее пробег зимой до 30км, летом до 100км. В смешанном режиме около5литров на 100км. Салон шикарный, багажник огромный. Единственный недостаток для меня - это все таки большие ее размеры, в городе хочется покомпактнее машину. В целом - шикарный автомобиль!

Acura MDX 2007

Acura MDX 2007

витрати палива, шумоізоляція

Класний автомобіль.Ніколи не підводить.Мінялися тільки розхідники.Велика та вмістка машина.З мінусів тільки витрата пального 20л газу по місту та погана шумоізоляція для такого класу машини.Здивувало, що немає датчика дощу, хоча в мене наймаксимальніша комплектація.Дуже швидка та динамічна.Обслуговування не дороге.Є телевізор для задніх пасажирів та підігрів всіх сидінь.Замінив передні тормозні диски на вентилюємі, тому що звичайні потрібно міняти разом з колодками та електромагнітні амортизатори на звичайні.Авто найкраще в свому класі

Dodge Journey 2017

Dodge Journey 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, гальма

Владею своим Жориком 3.6 AWD 1,5года и 40тыс.км. Все устраивает. Головную боль не доставляет. Бодренько везёт каждый день.
В одном флаконе с недорогой ценой за сам автомобиль получаешь большой, вместительный, добротный, неприхотливый, надежный, комфортный, просторный, динамичный и практичный кроссовер, хотя больше ему подходит обозначение универсал повышенной проходимости. Штурмовать на нем откровенное бездорожье не стоит, но уверенно себя чувствовать на любом покрытии позволяет, а сеть с семье и поехать в далекий путь на море или в горы - одно удовольствие! 7 мест выручали далеко не раз. Подвеска все прощает нашим усталым дорогам.
Да, он не лишён изъянов, староват по дизайну и техническому оснащению, нет каких-либо инноваций и премиальности, экономичность тоже не его конёк, но за такие деньги ничего лучше не сыскать.
По обслуживанию проблем нет, каких-то серьезных поломок не было.

УАЗ Патриот 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Универсальная машина, что для города, что для бездорожья. Но думаю надо начинать экономить, расход многоват. По крайней мере на работу по городу я точно начну ездить на машинке жены помельче с небольшим расходом, а ему оставлю только выезды за пределы города на рыбалку и в отпуск. Радует только что не поддался я соблазну купить в свое время вместо Патриота японца или немца, у них теперь с запчастями засада. На моего по крайней мере кузовное, железо по ходовой и стекла все домашние, а проходимость и комфорт такие же. Обвесы любые, только выбирай. В такие времена на нашей машине ездить спокойней.

Nissan Almera Classic 2003

Nissan Almera Classic 2003

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

В користуванні це чудо техніки в загалом перебувало менше одного року. За цей час по авто було замінено по ходовій частині все що можна було замінити, але комфорту їзди так досягнуто і не було. Дуже слаба ходова частина, відчуває кожну яму та нерівність на дорозі, але на трасі веде себе відверто впевнено в рамках розумної швидкості. Двигун 1.5 бензин показав себе з позитивної сторони до нього взагалі ніяких претензій, крутить добре, особливо починає їхати після 3 тис. оборотів, ваговські 1.6 курять в стороні. Коробка також відмінна, ніяких сторонніх шумів не видає на будь яких обертах, перключає впевненно. Стосовно кузова автомобіля тут взагалі окрема тема, пороги та задня частина на ній потрібно звертати увагу при придбанні даного авто, салон убогий але тримається на рівні без зайвих шумів. В загальному скажу так, що як для сімейного авто потрібно шукати щось інше. Стосовно обслуговування виходить дешевше ніж ваз.

ВАЗ (10982) Toyota (7076) Volkswagen (6593) Ford (6485) Nissan (6149) Renault (5988) Hyundai (5392) Opel (5313) Chevrolet (5277) Kia (4899) Mitsubishi (4622) Skoda (3622) Mazda (3309) BMW (3264) Daewoo (3250) Audi (3170) Peugeot (3099) Honda (2992) Mercedes-Benz (2842) Citroen (1943) Subaru (1770) Volvo (1675) Fiat (1640) ГАЗ (1536) ЗАЗ (1519) Suzuki (1466) Chery (1455) УАЗ (1291) SsangYong (975) Lexus (954) Geely (919) Dodge (681) Land Rover (625) Lifan (620) SEAT (592) Jeep (582) Москвич/АЗЛК (566) Infiniti (558) Chrysler (481) Great Wall (438) Dacia (319) ИЖ (279) Cadillac (256) Alfa Romeo (243) Saab (239) Acura (226) Rover (205) Porsche (188) Jaguar (182) Daihatsu (176) BYD (152) Smart (129) Pontiac (119) Lancia (111) ТагАЗ (109) Hummer (88) FAW (87) MG (85) Isuzu (79) Lincoln (72) MINI (68) Iran Khodro (64) JAC (61) GMC (51) Datsun (48) СеАЗ (42) Haima (39) Tesla (34) Mercury (32) Saturn (32) Ravon (31) Scion (28) ЛуАЗ (28) Buick (26) Hafei (26) Maserati (25) Plymouth (25) Samand (21) Богдан (21) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Dadi (17) Chana (16) Lada (16) Derways (15) Samsung (15) ZX (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Ferrari (10) Aro (9) Dongfeng (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) TATA (7) ВИС (7) Asia (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Haval (3) Lotus (3) Yamaha (3) Abarth (2) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) BMW-Alpina (1) Barkas (Баркас) (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ІФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Shineray (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремінь (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобілі (1) СМЗ (1) Саморобний (1)
Хочете придбати автомобіль та сумніваєтесь в правильності вибору? Читайте відгуки від власників машин, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки про будь-які марки та моделі авто, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини. Відгуки про авто враховують поради та досвід автовласників мишин різних років, коплектацій та модифікацій.