Відгуки про автомобілі

Mercedes-Benz C 220 2007

Mercedes-Benz C 220 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, гальма

Очень шустрый авто , комфортный и тихий .
Плавный .
2.2 cdi на 170 лс .
Немного маловато места в салоне , за рулём шик, пассажирам не очень .
5 человек в салоне не очень комфортно .
В целом авто отличное , при правильном обслуживании будет ездить долго .
Тормоза лучше поставить перфорацию .

Infiniti G37 2012

Infiniti G37 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки, об`єм багажника

Всім привіт! Володію даним авто більше року! Мотор 3.7, постійний повний привід, комплектація XS! Як купив?! Дивився що можна взяти в Херсоні в бюджет 15 тисяч! Дивився Мазда 6, Passat NMS R Line, BMW 3! Всі авто передивися, сподобалися Passat та BMW 3! Думали с дружиною - приїдемо додому, обговоримо разом, поділимся емоціями та зробимо вибор! И поки пили каву - листав Авторіа і з’явилось свіже оголошення про Інфініті! Подумали просто глянути щоб порівняти! Коли я почув її звук мотора, це просто ураган! Як вона заводиться і їде - цей звук не передати! Я коли почув її вихлоп я подумав - на..й ту BMW! Ми проїхались і я сказав дружині що варіант один! На наступний день купили її! Сказати що я в захваті - ні чого не сказати! І так, про головне- мотор атмо на 333 коней і постійний повний привід - авто ураган, звук не можу передати! КПП японська Jatco 7 ступенів, перемикає передачі як Калашніков! Нажимаю газ на кожному світлофорі і посміхаюсь! Коли купив - замінив масло ДВС та всі фільтра,мастило коробка, привід, передня та задня роздатка! Замінив свічі, колодки дорогі в круг, проточив диски та перебрав супроти, також смінив гальмівну рідину, рідину ГУРа та антіфріз! Це обійшлося близько 25 тис грн з роботою на профільному СТО! Мотор масло не їсть зовсім! По салону - є скрипи, але нічого такого! В цілому салон хороший, шкіра хорошої якості! Музика Bose, валить громко але на максимумі чіткості не хватає! Але це таке! По обслуговуванню - машина не дешева бо немає аналогів по запчастинам, але за всі емоції потрібно платити! Машина в мене близько 2х років - робив тільки ТО та ліквідував наслідки поганих доріг! В цілому ходова дуже міцна! З дружиною вранці деремося - хто поїде на Infiniti а хто на Audi! Машина безпроблемна, головне правило як і до всіх авто - своєчасне обслуговування та не купити укатану! По расходу - місто 14-20, залежить від настрою! Це авто не для дідуганів, та не для тих хто каже що 15 літрів на 100 це забагато! Дане авто однозначно рекомендую молодим та спроможнім її обслуговувати!

Audi A6 2012

Audi A6 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Доброго дня всім! Володію авто більше року! Хочу поділитися враженнями! Мій авто 2.0 дизель, 8ст.варіатор, передній привод, пробіг - 200 тис реальні! В максимальній комплектації! До цього всі авто японці! В сім‘ї друге авто Infiniti G37 XS 12 року! Головне - коли сідаєш в салон - стразу відчуття що машина преміум класу, старенька але преміум! Всі матеріали приємно тактильні, навіть крутилки та кнопки склопідіймачів! Все виконано дуже продумано та на своєму місці! Посадка дуже комфортна! В мене на дисках R19 та профіль 35, та при цьому машина досить комфортна! При їзді по наших дорогах нічого не грюкає и не тарахтить, шумка хороша! Єдине що некомфортно було - це маленькі дзеркала, але привик! Що дивує досі, це коли ввечері відчиняєш машину, світяться всі ручки дверні карти та салон в ногах! Це прикольно! По мотору - 190 к.с. хватає в городі щоб не відставати від інших, але навалити не вдасться! По пальному - зараз по Одесі виходить 8.5-10 літрів із кліматом, по трасі - ХЗ! В салоні при зачинених вікнах не чується дизель, тільки слабка вібрація на кермі! Фари світять дуже добре, для мене це дуже важливо, бо в мене зір як в старого діда! По обслуговуванню - заміна мастил та фільтрів як на всі інші авто, гальмівні колодки теж не дорого! Такі речі як сайлетблоки, важелі, стаб в оригіналі - дешево не стоять навіть на японців, але є багато аналогів! Міняв подушки двигуна оригінал - 10 тис грн з роботою, я запитав про Камрі 50 - такі ж ціни! Машиною в цілому дуже задоволений! Машину купував за 17.5 $! Не буду писати про такі недоліки як про устарілу форму керма, що «мог бы быть электро привод багажника, это ж Ауди, про застарілу мультимедіа»! Авто класне, і якщо цінуєте якість то вам треба придивитись до Ауді А6! Моя думка - однозначно классна машина якщо не укатана! Всім миру!

Toyota Corolla 2016

Toyota Corolla 2016

Другий власник.Брав з пробігом 80 тис.Одразу поставив газову установку.Проїхав 60 тис або два роки в основному по місту.Машина за два роки експлуатації ні разу не підвела.Ремонтував контактну групу стартера , так як з початку при заведенні < цикало>, не крутив стартер, раз в три тижні , їздив з цим пів року , коли вже почало частіше <цикати > з'їздив до майстра.Ціна питання 1200 грн і гарантія два місяці.Вже рік після цього катаюсь , немає ніяких проблем. Крім заміни масла і фільтрів,нічого більше не ремонтувалось.Звичайно крім розхідних запчастин таких як тормозні колодки один раз, заміна масла в коробці і свічок запалювання згідно регламенту.Ходова вся рідна , нічого не гримить , не стукає.Машина < м'ягка > по ходових якостях, для спокійної їзди , мотор 1.6 атмосферний, дуже не поганяєш.Витрати газу по місту біля 10 л на сотню з тянучками.Якщо суто по трасі то в 6,8л можна вкластись.Салон просторий.Місця для задніх пасажирів достатньо, центрального тонеля немає, практично рівна підлога.Автомобілем дуже задоволений, рекомендую, ящо хтось думає купляти.З мінусів це шумоізоляція, в дощ і в мокрий сніг таке враження ніби в салоні вода хлюпає.Але це вирішується додатковою шумкою. Масла фільтра по адекватних цінах.Свічки іридієві 1400 грн комплект.

Smart Fortwo 2013

Smart Fortwo 2013

динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

25 тис.км Поїздки в місті

Придбав бо неможливо припаркуватися в місті.
Дуже сподобалось.
Заряджав в офісі за 5-6 годин від розетки з заземленням.
25-60 грн на 100 км затрати в залежності як заряджати.
ТО раз на рік 1800 грн.
Заміна фільтра салона та батареї.
За рахунок батареї якісно тримає дорогу .
Трохи жорстка підвіска . Салон приємний на дотик, зроблений якісно.

Дуже сподобалось можливість складати сидіння пасажира для перевезення великих коробок .

Skoda Superb 2006

Skoda Superb 2006

Кузов хорош, но года берут свое,появляються вздутия. Ходовая мягкая. Салон огромен, особенно сзади. Внешне не плохо смотрится. Стоит заводской ксенон в линзах, свет великолепный. Бывают минимальные глюки с електроникой. Слабоваты дверные ручки. Зимой замерзают тросики дверей и багажник. Мотор 1.8т считаю отличным, 260 тыс. и никто даже не снимал клапан.крышку. Ничего не течёт, все сухо. По технике особо не дорого, по кузову будет очень все дорого. Со временем желательно обклееть антискрипом мелкие детали. Есть слабые месте возле стаканов впереди, вверху,бывают мелкие надривы. По коробке все мягко, но очень не хватает 6-й передачи. Плюсов больше чем минусов гораздо. Если все во время менять, любить и заботиться, то все будет хорошо.

Volkswagen Bora 1999

Volkswagen Bora 1999

дорожній просвіт, простір салону

Машина просто великолепная. Удобная и надёжная. При хорошем уходе и своевременном техобслуживанием будет служить очень долго. Кузов не ржавеет. Единственный большой минус это жор масла. У меня около 500 гр. на тысячу. В мануале написано расход от 300- 500 гр. это нормально. Связано с прощетами ваговских инженеров. Не знаю, может и так В салоне даже в большой холод и мороз очень комфортно, печка справляется со своей задачей. Автомобиль тихий и отлично слушается. Ещё есть маленький минус с задним пространством для пассажиров. Мало места.

Peugeot 508 2011

Peugeot 508 2011

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Машинка дуже комфортна. В салоні все продумано і з точки зору ергономіки і дизайну. Є автономне опалення, взимку для підігріву перед стартом дуже виручає і мотор гріється так само швидко як і бензиновий. Розхiд дизеля безумовно радує. В місті, без заторів і високих швидкостей можна вкластися в 4,0 л! За містом в 4,5 при 90-100 км\год. Але це за ідеальних умов. Середня витрата палива за 7500 км показує 5,2, при сер.швидкості 34 км\год.
Салон великий, місця багато. Звичайно не тішить вартість запчастин. Вона не мала. Кліренс низький, це теж не добре. Загалом машиною задоволений.

Mitsubishi Outlander XL 2009

Mitsubishi Outlander XL 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Машина прекрасная. Моя 2010 выехала из салона и сейчас пробег у неё - 173000. Опробовал и в снегу, в грязи - остался доволен. Из недостатков:
1. Расход: газ/бензин трасса - 12/10л. скорость 120 км/ч
2. Город - 15/12л
3. Шумоизоляцию не мешало бы сделать.
4. Двигатель слегка звучит как дизельный - это норма.
5. Сверчки в салоне в районе багажника.
6. Проседают задние пружины если часто возить груженый прицеп - лечится заменой пружин на усиленные 1100грн/шт.
Плюсы:
1. Качество лакокрасочного терпимо, при возрасте 12 лет - лёгкие рыжики на арках.
2. Динамика, управляемость.
3. Коробка механика - при пробеге 173000 - включается четко без нареканий
4. Вместимость - сзади спокойно садится взрослый и 3 ребёнка 7лет.
5. Объём багажника и регулировка вылета задних сидений.
6. Простой и надёжный двигатель.
7. Хороша проходимость.
8. Цена на запчасти и их обилие, как оригиналов так и аналогов.
9. Оптимальное сочетание цена+качество+цены на запчасти+надежность и постоянный спрос на это авто.

Nissan X-Terra 2012

Nissan X-Terra 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Моя історія почалася в 2021році. Тоді я купив в США сві Нісса. Як Мужчина , який спалив очі, що не хотів нічого іншого, крім позашляховика яки буде мене возити куди я захочу.це придбання Нісса X-TERRA 4PRO X. 4,0-літровий бензиновий двигун! Це було просто простір. У той час я взяв машину з пробігом 120000 миль. Взяв я машину на аукционі COPART з незначними пошкодженнями! Хто був першим власником автомобіля я не знаю! Але вдячний йому бо підвіска вся нова,видно не збирався продавати. Але суть мого коментаря, я хотів би принести не це! Я хочу розповісти про покупку навіть гуми заправки автомобіля, хоча тільки на мить колесо на цих автомобілях, якщо ви купуєте хорошу мт резину буде коштувати $ 200 І заправити автомобіль вам потрібно на АЗС поміняти тормозні накладки масло і так.д .ціна нічим не відрізнялась від тойоти прадо 120. Можно сказати +- аналог. Тоді навіщо платити на 10т дол більше при покупці 10річної машини.
Загалом, ви отримуєте машину на блокировках задн. моста і комбінований передній,на рамі з задніми рейсорами. Трохи про двигун, який не курить працює відмінно 270к.с але він їсть не багато палива по трасі. За рахунок відключення переднього моста.По місту літрів 14-16 Але на додаток ,зривається він змісця огого. 8с до 100км.Але він потрібний був мені для гір. А тут він король..кліренс 25см. На блокировках я заїздив всюди де тільки можно було. Тяги мотора вистачає для любих вершин. Де можна проїхати.!!
Але тільки на комплектації 4proX.

Subaru Crosstrek 2018

Subaru Crosstrek 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

55 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

Выбирал компактый кроссовер с хорошей проходимостью и небольшим расходом. Рассматривал еще мазду cx-5 но она более городская.
Расход по городу зимой 14 - короткие поездки, с прогревами, летом 9. По трассе не замерял, но борткомпьютер пишет 5 литров при 90 км/ч и 7 при 110 км/ч. На задних сиденьях на удивление много места, правда там пусто как барабан. Багажник компактный, но мне хватает. Ниш нету ни в салоне ни в багажнике - только бардачок и подлокотник. Один раз нужно было перевезти 300 кг продуктов - все влезло со сложенными задними сиденьями, но повторять я бы не хотел.
Шумка нормальная, но арки и двери можно улучшить. Вариатор достаточно неплох, кто ездил даже думали что тут
автомат, но бывает иногда подвывает на определенных оборотах, и немного на мозг давят рассказы о том что нельзя буксировать или буксовать в песке иначе он выйдет из строя. Запчастей меньше чем на форестер или аутбек, но можно подобрать аналог, например оригинальный салонный фильтр стоит конских денег, но он точно такой же как на камри.
По динамике если один водитель в салоне то вполне хватает, если с пассажирами, то хотелось бы больше. По комфорту машина достаточно мягкая, не козлит, как предыдущее поколение, управляемость хороша как у седана, но водительское сидение мне не нравится - как-то давит в правый бок, то ли руль то ли педали немного не там где надо.
Плюсы:
Компактные размеры - удобно парковаться в центре, зад не торчит на пол метра. Уверенно едет по бездорожью, хороший клиренс и свесы. Помощник при выезде с парковки задним ходом очень радует, EyeSight немного подстраховывает если зазевался, Apple CarPlay при помощи девайса с али становится беспроводным.
Минусы:
Кнопки стеклоподьемника и подогрева сидений быстро сломались, резинки в задних дверях отходят по углам. Адаптивный круиз для города не предназначен, на трассе тоже за ним нужно присматривать. Камера заднего вида быстро заляпывается. В вариаторе 12 литров дорогого масло, правда менять его надо раз в 60 тысяч.
В целом я доволен, менять в ближайшее время не планирую.

УАЗ Патриот 2019

УАЗ Патриот 2019

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

Я Патриот выбирал исходя из практических соображений. Для меня это средство доставки меня на дачу, на рыбалку, перевезти вещи и всякое такое, точно не красоваться. Главное было проходимость, вместительность, ну и цена, конечно же. И чем меньше я в него вкладываю и чем он лучше едет через глубокую грязь, тем и лучше. Машина спокойно по дороге едет 130 км/ч. Педали плавные, коробка четкая, раздатка не шумит С подключенным передком, да враскачку отовсюду выпрыгиваю. Поменял патрубки на силикон. Расход по городу 14, по трассе 12. С кондиционером на литр больше. Пробег 48500км.

Skoda Fabia 2012

Skoda Fabia 2012

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, шумоізоляція

Була фабія 2012 року на моторі 1.2 HTP та 5-ти ступеневою механікою, офіціал.
Автомобіль придбав на пробігові 120 тис км та проїхав на ньому 40 тис. В цілому автомобіль дуже класний, у місті потужності достатньо, на трасі іноді не вистачає. На 150 тис пробігу замінив зчеплення - це найдорожче вкладення в авто за майже два роки володіння. Також були роботи по підвісці - шруси, стійки стабілізатора, салейнтблоки. Якщо візьмете живий екземпляр, то авто буде вас радувати і проблем не матимете

Renault Megane 2015

Renault Megane 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Приємно вражений цим автомобілем, це просто самий топ на мою по співвідношенню ціна/якість і особливо комплектація
Моє авто в максимальній комплетакції на двигуні 1.6 dci. Замовляв його з за кордону з пробігом в 120 тис. км, тому є першим власником в Україні. Він вразив мене з першого погляду, вважаю що це один із самих красивих універсалів, кожний раз обертаюсь відходячи від нього навіть через 2 роки володіння
Він добре підходить як для міста, так і для подорожей. По моїм міркам після 3л дизеля, цей меган солярку не п`є, а нюхає. Витрата пального в літку на трасі складає в середньому 5.3л, по місту 6л. В зимку витрата пального збільшується на пів літра. Дуже задоволений цим двигуном, він водночас економічний і динамічний. Запасу потужності спокійно вистачає піти на обгін. Взагалі не було відчуття що його може не вистачити, навіть коли в машині 4 людини та повний багажник речей.
Він комфортний і для мене - водія з ростом 187см, і для пасажирів сзаді, які їздили зі мною на відстань більше 6 годин. Спецом опитував чи не болить в них спина або шия, і всі відмічали зручний нахил спинки заднього дивану як дорослі, так і діти віком від 12 років.
Багата комплектація на мою думку одна з найсильніших переваг мегану. В моєму випадку є панорама, бесключовий, музика Bose, автоматичний ближний/дальній, круіз контроль, датчики тиску, клімат, камера заднього огляду, склопідйомники з дотяжкою, рлінк з AndroidAuto і т.д. Я не знаю в якому авто за ці гроші можна отримати стільки плюшок в автомобілі відносно свіжих років.
За цей час робив тільки ТО кожні 9-10 тис, замінив передні стійки з відбійниками та опорами. По запчастинам ціни вважаю цілком нормальними. Бачив багато коментарів за вартість зчеплення, і взагалі не розумію людей які кажуть що це дорого. Просто беріть за більші гроші автомобіль з малим пробігом та перевіреною прозорою історією, або беріть с більшим пробігом і виділіть заздалегідь гроші на це. Якщо не можете це зробити, то не беріть взагалі коли для вас це дорого. Навіть якщо воно помре, його заміна для вас буде один раз на весь срок експлуатації, це майже єдина велика витрата, яка може на вас чекати. Брати на останні гроші меган за 7000$ а потім писати що дороге зчеплення - це не розумно.

Із мінусів відмічу тільки кліренс, хоча я звик до нього. І також ближнє світло на останньому рестайлінгу, оскільки на цій морді доступний виключно лінзований галоген. В дорестайлінгу та першому рестайліну був адаптивний ксенон. В мене були як заводські фари, які стояли на ньому 5 років, так і нові оригінальні фари. Видимість вважаю недостатньою, особливо якщо на зустріч їде колхозний ксенон/лед в рефлекторі, на декілька секунд втрачається видимість освітленої частини дороги моїми фарами. Але згодом вирішив цю проблему шляхом заміни галогенової лінзи на лед модуль

Mercedes-Benz C 300 2013

Mercedes-Benz C 300 2013

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Прекрасний автомобіль, дуже якісний салон, надійний мотор, міцна підвіска, чудово витримує наші дороги.
Користуюся в основному в місті, але часто їздимо і в дальні поїздки. Для сім'ї + 1 дитина ідеально підходить.

Audi Q5 2013

Audi Q5 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Доброго мирного дня всім автозакоханим!
Авто придбав в січні, але цього досить щоб виразити позитивний відгук і задоволення амереканцем. Комфорт, керованість і надійність на високому рівні. Оливу, всупереч відгукам про негібрині аналоги, не "хлібає". Витрати палива у міському циклі взимку 11л, на літо думаю в 10 вкладуся. Заміський - 8,7л/100км. Інтер'єр і екстер'єр подобається, хоч це питання субєктивне. Із нюансів по моєму авто - не працює клімат і причину поки не вдалось встановити. А загалом - рекомендую.
Гарних доріг усім!

Infiniti Q70 2014

Infiniti Q70 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

Отличное авто, очень комфортное, мощное - 6 сек до сотни - а главное супер надежное. Подвеска практически не страдает от наших дорог, атмосферный двигатель 3.7 и коробка Айсин - практически неубиваемые. Все что нужно делать - менять масло/фильтра и колодки и все. Премиальное авто за очень внятную цену

Nissan Sentra 2018

Nissan Sentra 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

Стиль мого керування спокійний і при цьому більше 7.8 літрів по Києву у мене не було, а за містом з урахуванням поїздок на 400-500 км - 5.4-5.6 л/100 км. Повного бака в залежності вік якості пального вистачає на 730-830 км під заа'язку. Тож авто дуже економне для 1.8. не поганий просторий салон, дуже об'ємний багажник, в плані загрузки і розміщення більше ніж фольц пасат. Із мінусів- погана ізоляція і слабі стойки ,не для наших доріг. А взагалі добра машина на свою вартість.

Dacia Logan MCV 2007

Dacia Logan MCV 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Мій перший автомобіль. Користуючись ним, можу сказати автомобіль дійсно на всі випадки життя. Надійність на вищому рівні. Знаю, що кажу бо багато катаю по бруківці та сільській місцевості. Машина проста, все можна полагодити самому, коробку і двигун до уваги не беремо. Авто брав по низу ринку. Бо ланоса, калину, чи опеля 90х років не хотів. Серед плюсів, високий кліренс, 1,4 мотор для універсала слабуватий, але свої функції виконує на ура, немає проблем із запчастинами, є дешеві аналоги, оригінали , і навіть краще оригіналу. В салоні достатньо місця. найбільший мінус в моєму екземплярі є низ дверей. Попри оцинковку кузова двері страждають. Витрати палива цікаве питання, моя машина була без каталізатора, траса 6 літрів місто більше 8 взимку 10. У своєму класі це найкращий автомобіль в плані надійності та універсальності, так відсутня шумоізоляція, сидіння не зовсім зручні, але за бажанням це все можна зробити. Дуже дивно коли друзі розказують, про ті чи інші проблеми зі своїми авто, а логан просто везе тебе з пункту А в пункт Б.

Skoda Fabia 2014

Skoda Fabia 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

Фабія 2014року. 1.2бензин.Чудовий автомобіль за весь час наїздилиблизько 100тис. Брали з салону в базі. Пластик в салоні дешевий, дверні карти світлі, видно весь бруд, тяжко чистити. Сидіння досить зручні, посадка висока. Технічно супер мотор шустрий, проблема в подушках мотора міняли 2 рази. Кузов оцинкований без іржі. В загальному авто на 4+

ВАЗ (10982) Toyota (7076) Volkswagen (6594) Ford (6485) Nissan (6150) Renault (5989) Hyundai (5393) Opel (5313) Chevrolet (5278) Kia (4899) Mitsubishi (4623) Skoda (3624) Mazda (3310) BMW (3265) Daewoo (3250) Audi (3172) Peugeot (3099) Honda (2991) Mercedes-Benz (2843) Citroen (1943) Subaru (1770) Volvo (1675) Fiat (1640) ГАЗ (1536) ЗАЗ (1519) Suzuki (1466) Chery (1455) УАЗ (1292) SsangYong (976) Lexus (954) Geely (918) Dodge (681) Land Rover (625) Lifan (620) SEAT (592) Jeep (582) Москвич/АЗЛК (566) Infiniti (560) Chrysler (481) Great Wall (438) Dacia (320) ИЖ (279) Cadillac (256) Alfa Romeo (243) Saab (239) Acura (226) Rover (205) Porsche (188) Jaguar (182) Daihatsu (176) BYD (152) Smart (130) Pontiac (119) Lancia (111) ТагАЗ (109) Hummer (88) FAW (87) MG (85) Isuzu (79) Lincoln (72) MINI (68) Iran Khodro (64) JAC (61) GMC (51) Datsun (48) СеАЗ (42) Haima (39) Tesla (34) Mercury (32) Saturn (32) Ravon (31) Scion (28) ЛуАЗ (28) Buick (26) Hafei (26) Maserati (25) Plymouth (25) Samand (21) Богдан (21) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Dadi (17) Chana (16) Lada (16) Derways (15) Samsung (15) ZX (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Ferrari (10) Aro (9) Dongfeng (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) TATA (7) ВИС (7) Asia (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Haval (3) Lotus (3) Yamaha (3) Abarth (2) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) BMW-Alpina (1) Barkas (Баркас) (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ІФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Shineray (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремінь (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобілі (1) СМЗ (1) Саморобний (1)
Хочете придбати автомобіль та сумніваєтесь в правильності вибору? Читайте відгуки від власників машин, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки про будь-які марки та моделі авто, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини. Відгуки про авто враховують поради та досвід автовласників мишин різних років, коплектацій та модифікацій.