Відгуки про автомобілі

Volvo S80 2000

Volvo S80 2000

об`єм багажника

вартість обслуговування, шумоізоляція

Дуже сподобалась підвіска: м\'яка,керованість супер,зручний салон,дуже великий багажник,класне світло. З мінусів не сподобалась шумність дизеля,запчастини є але не з дишевих

Opel Astra H 2007

Opel Astra H 2007

об`єм багажника, шумоізоляція

Дуже добрий автомобіль у своєму ціновому діапазоні, має добрий запас під педаллю, високий кліренс та недорогий у обслуговуванні, за півтора роки був лише нюанс із заміною втулок під форсунками,а решта лише обслуговування. Мінус автомобіля маленький багажник. В цілому автомобіль на 4+

GMC Terrain 2012

GMC Terrain 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

Шикарний автомобіль для роботи, сім´ї та подорожей. МІсця вистачає як в салоні так і в багажнику. Запчастин в Україні все більше і навіть є вже розборки, що покращує вибір та терміни отримання.

Mazda CX-5 2013

Mazda CX-5 2013

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива

Сім'я

2.0 мкпп , умеренный расход топлива, короткие передачи - устаёшь постоянно переключать. Мкпп на этой модели- не понравился. В общем впечатление не плохое

Yamaha XVS 650 Dragstar 2001

Yamaha XVS 650 Dragstar 2001

41 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

Класична японська якість та шикарний стиль від Ямахи.
Справжній "металевий кінь".
Розхід менший ніж у ДрагСтара 1100, а їде не слабше.
Золота середина тому, що 400-кубовий явно слабкий.
Обслуговування просте, можна робити самому .
Витратні матеріали недорогі.
Керування просто чудове!

Peugeot 407 2010

Peugeot 407 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Авто очень комфортный, просторный, экономный и не плохо смотрится в городском потоке. Запчасти примерно одинаковы с немцами по стоимости. Но есть недостатки : 1 клиренс, я поднял проставками 30 мм,2 глюки электроники то горит ошибка АБС,то аирбаг, 3 самое главное у нас нет хороших спецов по ходовке. Я пеменял 4 сто заплатил 800$ , но проблема с которой я брал автор осталась , а именно стук в передней подвеске на ямах. Каждый раз мне меняют то ,что было в нормальном хорошем состонии. На запчастях не экономлю, хочется чтобы авто ездело нормально.Машина хорошая спецы криворукие, говорят катайся и не обращай внимания, но на скорости грохот сильный . сто берет не малые деньги и не несёт ответственности за твою безопасность. Прежний владелец за машиной смотрел .Пежо св 2,0 дизель 2010г.

Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дорожній просвіт, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Авто непогане динамічне не дивлячись на двигун 1,4 80 кіловат, досить жорстке на далекі відстані таке собі задоволення. В обслуговуванні дешеве дуже.
Заміна клапана обійшлась з запчастинами і роботою менше 100$.

Nissan Terrano 2020

Nissan Terrano 2020

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

Перший власник 15 тис.км Сім'я

Ездил на нем по раскисшим дорогам в снег, идет без проблем. Не слишком шумная, хоть и не в идеале, но звук мотора и дороги не слишком напрягает. Управляемость хорошая, на поворотах никакого чувства дискомфорта даже на скорости 90. Пороги удобные, чтобы сажать ребенка, но и пачкают порядком

Opel Astra 2007

Opel Astra 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Автомобіль комфортний, маневрений, економічний, має гарний кліренс для наших доріг. Дуже легкий в керуванні- м\'яка педаль зчеплення і тормозів, руль дуже легко крутиться. Тормоза дуже надійні.
З недоліків - шумнуватий двигун Z14XEP, хоча в салоні його майже не чутно.
Замінив модуль катушок запалення, термостат, ДМРВ. Ціни на нові деталі - модуль 2200 грн, термостат 327грн, ДМРВ-1200 грн. Оригінальні б/у запчастини вдвічі дешевші і якісніші -купував б/ у і міняв самостійно

ГАЗ Next 2020

ГАЗ Next 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Стаж роботи на газелях різних модифікацій 21 рік, проїхав більше 2 млн км на цих машинках. Не подобається ходова частина на теперішніх газелях, у перших моделей була балка і шкворня, ходова була дуже живуча і ремонтувати ніколи не приходилось, це що зараз це жалка пародія на іномарку по ходовій, поверніть ту ходову яка була раніше.

Renault Clio 2015

Renault Clio 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Расход топлива 4-5 л по городу. Относительно дешевая в обслуживании. Хорошая манёвренность. Слабая обесшумка.

Hyundai Tucson 2020

Hyundai Tucson 2020

Перший власник 22 тис.км 8.6 л / 100 км Подорожі

Володію Туксоном з вересня 2020.Комплектація елеганс. Спочатку, він, як варіант не розглядався... Було три авто на розгляд - нова куга, опель грандланд та шкода карог. Випадково зайшов в салон Hyundai, записався на тестдрайв і зрозумів це те що я шукав!!! 2 літровий дизель, 185 коней, повний привід, 8ст автомат... Це просто супер варіант ціна-якість, пре як танк, для майже 2 т ваги, розхід середній до 9л на 100 біль ніж пристойний. Поки, що отримую тільки насолоду від цього красеня. В сім\'ї є мітсубісі асх та мазда сх-3 - порівняти маю з чим.

Opel Corsa 2007

Opel Corsa 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

Хороше авто для міста. Дуже економне, і компактне, легко можна знайти місце для парковки. Виглядає сучано і стильно.
Якщо покласти заднє сидіння, то може підійти для невеликого бізнесу чи поїздок у двох.
Мотор жвавий, підвіска в них збита, за такий бюджет досить непогане авто.

Kia Sorento 2008

Kia Sorento 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Сім'я

3.3 газ/бензин.Надежный внедорожник,крепкая ходовка.по электрике за 3года ничего не сломалось.На нем не погоняешь,динамика слабовата,полный постоянный привод,но она не для этого,по грунтовке чуствуется ее назначение,мягкая,проходимая.
Зато в остальном упрекнуть практически не в чем.

1.8
Daewoo Lanos 2007

Daewoo Lanos 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Пересела я на ланос с таврии. Конечно, он показался мне самолетом. Проблема была в том, что по незнанию и своей наивности я купила его на Авториа у афериста-перекупа и, естественно, попался мне кот в мешке. Нет, не так - "геморрой в мешке". Проблемы начались сразу, как только я выехала из МРЭО в сторону своего города. Отказала электрика. С того момента пошел отсчет времени - долгих два года, когда я ни дня не забывала про ремонт!! Электрика - полностью замена по всей машине. И пусть не говорят о том, что на ланосах это дешево! Далее - капиталка движка. Точнее, мне его просто выкинули нахрен и поставили новый. Дальше - замена всей ходовки, каждой мелочи, каждой детальки. От самого дешевого пыльника и до коробки сцепления в сборе. Мне переваривали новый выхлоп, тк старый раскрошился в пыль. Короче, за 2 года я собрала новый ланос из новых запчастей!! Купила я его за 2800 у.е., а вложила туда 4000 долл!!!!! И вот тогда она поехала!! И что Вы думаете? Именно с моим еврейским счастьем, мне срочно нужна смена машины. Сегодня моя работа вынуждает меня пересесть на что-то из ряда грузового рено кенгу.... Теперь я вынуждена продать свою машину. Выставила за 3000 долл и НИКТО не хочет покупать!!! Ланос стремительно теряет в цене, просто как гривна в отношении доллара!! Сейчас продаю ее за 2700. Мне очень жаль своих денег, своего времени, а еще того, что теперь ее купит кто-то за те же копейки, за которые я купила ее когда-то и будет пользоваться бесплатно всеми моими средствами, вложенными в нее за целых два года!!

Volkswagen T5 (Transporter) пасс. 2005

Volkswagen T5 (Transporter) пасс. 2005

Все просто великолепно в восторге от авто для семьи и на дальние путешествия и для отдыха лучше не предумать

Renault Megane 2010

Renault Megane 2010

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, шумоізоляція

Машинка супер. Комфортна, шустра, розхід палива радує. Шумоізоляція не дуже. 66 кВт і цього повністю вистачає, щоб обігнати навіть на підйомі. Руль можна крутити одним пальцем досить відзивчивий. Трошки малий кліренс.

Daewoo Sens 2007

Daewoo Sens 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість

Не сподобалось авто в загалі, керування погане, даеш газу машина зовсім не їде, моя порада якщо купляти то не таке авто, мабудь є один плюс, це те що в ходу і на ямах вона мяка

Honda CR-V 2012

Honda CR-V 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Це найкращий автомобіль в від хонда, просторий салон, м‘ягка підвіска, проходимість, в зимову погоду- це мрія водія, автомат переключає передачі плавно,високий кліренс, просто комфорт, не шкодую про свій вибір!

Honda Civic 1994

Honda Civic 1994

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива

Машина очень комфортная на свои года, особенно когда доведена до ума.
Благодаря планетарной коробке неплохо рвёт с места на автомате.
Запчасти искать самому сложновато из-за возраста машины и английской сборки. Но возможно. По цене вменяемо. Не как ланос конечно, но и не намного дороже.
Из минусов: маленький кклиренс и соответственно низкая посадка. В тёмное время суток встречные паркетники светят прямо в глаза.
А в общем машина Агинь!

ВАЗ (10837) Toyota (6910) Volkswagen (6223) Ford (6182) Nissan (5923) Renault (5657) Hyundai (5196) Chevrolet (5117) Opel (5066) Kia (4752) Mitsubishi (4504) Skoda (3420) Daewoo (3155) Mazda (3152) BMW (3120) Audi (3022) Peugeot (2945) Honda (2896) Mercedes-Benz (2667) Citroen (1824) Subaru (1724) Volvo (1612) Fiat (1547) ГАЗ (1517) ЗАЗ (1446) Suzuki (1426) Chery (1396) УАЗ (1007) SsangYong (950) Lexus (911) Geely (877) Dodge (646) Lifan (614) Land Rover (599) Москвич/АЗЛК (562) Jeep (546) SEAT (546) Infiniti (528) Chrysler (458) Great Wall (434) ИЖ (279) Dacia (265) Cadillac (238) Saab (234) Alfa Romeo (229) Acura (213) Rover (203) Porsche (181) Jaguar (172) Daihatsu (166) BYD (150) Pontiac (118) Smart (118) ТагАЗ (109) Lancia (104) Hummer (88) FAW (80) Isuzu (76) MG (75) Iran Khodro (64) Lincoln (62) MINI (55) Datsun (48) JAC (44) СеАЗ (42) Haima (39) GMC (37) Mercury (32) Saturn (32) ЛуАЗ (28) Scion (27) Hafei (26) Maserati (25) Plymouth (25) Ravon (24) Tesla (23) Богдан (21) Buick (20) КамАЗ (20) Bentley (19) Lamborghini (18) Samand (18) Dadi (16) Derways (15) ZX (15) Samsung (14) Proton (13) Brilliance (12) Chana (12) Lada (12) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Ferrari (10) Aro (9) Dongfeng (9) Iveco (9) Mahindra (9) TATA (7) ВИС (7) Changhe (6) Asia (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Zotye (4) Baw (3) Landwind (3) Lotus (3) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Luxgen (2) Rolls-Royce (2) Saipa (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Barkas (Баркас) (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Geon (1) Jawa (ЯВА) (1) McLaren (1) Minidiger (1) Shineray (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Viper (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Кремінь (1) ПАЗ (1) Ретро автомобілі (1) СМЗ (1) Саморобний (1)
Хочете придбати автомобіль та сумніваєтесь в правильності вибору? Читайте відгуки від власників машин, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки про будь-які марки та моделі авто, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини. Відгуки про авто враховують поради та досвід автовласників мишин різних років, коплектацій та модифікацій.