Kia 4 860+ отзывов о Kia

Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, качество материалов, шумоизоляция

Моє друге авто, моя ластівка та любов на колесах. Механіка, бензин 1.4. Непоганий бюджетний варіант для початківців - хоча через довжину кузова можуть виникати проблеми при паркуванні, у такому разі краще розглядати хетчбек.

Адекватна, на мою думку, витрата палива - не 5 літрів, але у 7 по трасі можна вкластися, при русі 110+ км/год. Місто - 9-10, залежно від трафіку та стилю водіння. Максималка на бориспільському - 180 км/год, далі авто швидкість на набирає, але і не дивно - двигун маленький, комфортна швидкість, знову ж таки, в діапазоні 120-130 км/год. Не вистачає 6-ої передачі. По місту динамічна, як на свій двигун та потужність, на третій-четвертій можна досить комфортно обігнати.

Дуже місткий багажник, розкладаються задні сидіння, що робить можливим завантажити машину великою кількістю речей. Також при розкладених сидіннях можна досить зручно лягти майже у весь зріст, якщо виїхали на природу/десь подорожуєте. Регуляція водійського сидіння та руля по висоті, але незручне колесико регуляції нахилу самого сидіння. Відсутність задніх електричних склопідйомників є мінусом. Хороший звук. Мультируль, з якого можна кереувати гучністю та - один з великих плюсів - круїз-контролем. Магнітола підторможує, кнопка круїзу також.

Погана якість матеріалів салону - з часом увесь пластик починає репіти та скрипіти, а особливо з настанням холодів та мінусової температури за бортом. Шумоізоляція не на найвищому рівні. Не вистачає кліренса, особливо, якщо машина навантажена/їдуть декілька пасажирів. Неймовірно чутливі тормоза - не знаю, можливо, це особливість саме мого авто. Я звик, мені подобається, але для когось може бути мінусом. На першій передачі машина сильно дьоргається, іноді передача "туго" вставляється. Не знаю, можливо, справа у навичках, але на Рено Кенго - першій моїй машині - такого не було.

За декілька років експлуатації та 45 000 км, окрім розхідників, мінялися дві катушки, зчеплення по пробігу, датчик стоп-сигналів, прокладка пробки маслозаливної горловини коробки з датчиком заднього ходу, одного разу потікло масло з коробки - саме через цю прокладку. Аморти та пружини, ричаги/сайлентблоки, підвіска б'ється досить часто. Є "родова" проблема з підшипником первинного валу - на 230к+ починається свист з коробки, при натисканні зчеплення шум проходить. На сервісах часто кажуть, що винувате саме зчеплення, але ні, по факту справа в деталі за 800 гривень, щоб замінити яку потрібно, грубо кажучи, розбирати півмашини. Окрема тема - датчик стоп-сигналів. Може зламатися, усю ніч будуть горіти стопи, сяде акум. При заміні датчика ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно його налаштувати - міняв НЕелектрик, не вкрутив його правильно, стопи працюють некоректно, почала пропадати тяга в двигуні на низьких передачах. Думали знову катушка, але помилику не давало. Виявляється, це безпекова превентивна штука від конструкторів - не працюють стопи - ми тобі будемо про це нагадувати тим, що пропадатиме тяга, поки ти їх не полагодиш. Вичитали в інтернеті, вкрутили нормально датчик - фух - почала працювати як нова, проблема не поверталася.

Загалом, машинка чудова. Сідай, їдь куди треба. На дальніх відстанях по Україні - 600 км і більше - показує себе добре.

Поставив би 8/10.

Усім миру та удачі!

Kia Ceed 2016

Kia Ceed 2016

дорожный просвет

Первый владелец 126 тыс.км 6 л / 100 км Семья

Чудовий і надійний автомобіль. За час володіння, більше шести років - жодного разу не підвів. Дуже динамічний, м'який, надійний, супер економний, добре обезшумлений та досить просторий всередині ,як для свого класу. Окремо хочеться сказати про приєймні дрібниці в звичайній комплектації - підігріви крісел та руля, блютуз, підсвітка сліпих зон, швидкий підігрів салону за рахунок тенів. Проїхав 126 тис, за цей час окрім масла ,фільтрів та інших регламентних замін -поміняв лампочку у фарі та якийсь ричаг на передньому лівому колесі. До Кіа володів Вольксвагеном Бора 2010 рв і Фордом Ескорт 2006 рв. З недоліків: низький кліренс переднього бампера, низька якість лакофарбового покриття -багато дрібних затертостей по кузову, низька якість шкіри на ручці ККП

Kia Sorento 2002

Kia Sorento 2002

расход топлива

Хороша і надійна машина, не дорога в обслуговуванні. З 2.5л мотором росхід 10л/100. На ручці не дуже,швидко мотор розкручується - на автоматі комфортніше. Оптимальна швидкість до 120, більше - машина важче управляється, висока і відчуття що перевернеться. Це єдиний мінус.

Kia Carens 2007

Kia Carens 2007

расход топлива

88 тыс.км Семья

Другий власник, придбав KIA Carens універсал 1907 випуску з двигуном 2,0 DOHCв 2013 році з початковим пробігом 61тис.км. Об'єм двигуна 1998, механіка, бензин, 7 місць мінівен. Кліренс збільшив за рахунок простовок під усі амортизатори. Оббивка сидінь автомобіля із тканинного матеріалу бежевого кольору. З 2015 року на всіх сидіннях якісні чохли чорного кольору. Витрата палива залежить від режиму їзди та завантаження. Кліренс збільшив у 2014 році за рахунок проставок під усі амортизатори. Цього ж року провів додаткову обробку днища кузова мастикою, приховані порожнини та пороги мовилем. Заміна у 2018 році та промивання системи охолодження двигуна. У 2021 році профілактика кондиціонера із заміною котушки та охолоджувальної олії. У 2022 році встановив новий акумулятор, замінив колеса 203/65/R15V на нові фірми KORMORAN, поміняв ремінь полікліновий багаторучний. Проводжу регулярну заміну за регламентом експлуатації автомобіля на якісні запчастини, особливо моторне масло, останні 4 роки застосовую синтетику Shell Helix 5W-40. Двигун працює плавно та потужно. Витрата олії мінімальна. Тримає рівень.

Kia Sorento 2014

Kia Sorento 2014

дорожный просвет, коробка передач

150 тыс.км 9 л / 100 км

Машина добра. Але увага, При покупці соренто та сантафе на повному приводі обовязково зверніть увагу чи працюють передній та задній привод, це робиться на підйомнику з підвішаними колесами, мають крутиться як передні так і задня вісь. В іншому випадку, їхня болячка, При не роботі заднього привода можуть бути проблеми в роздатці, а це коштує від 1тис $. Якщо працює повний привід, то авто в справному стані.

Kia ProCeed 2020

Kia ProCeed 2020

дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, цена, шумоизоляция

Первый владелец 45 тыс.км 7 л / 100 км Поездки в городе

Купляв машину на столичному шосе,Київ,відбулася любов з першого погляду і з першого тест драйву,колір взагалі агонь!морська хвиля. Ціна нового авто,в салоні,завжди висока,але це того вартує,емоції від покупки машини в салоні непередаваемі.Це все був гарний вступ,далі по факту,саме цікаве - перші 30 тисяч,горя не знав,міняв масла,фільтра,заправляв і кайфував - місто 8,якщо наступав то максимум 9,траса 5-6 при швидкості до 110,після- 7.
Після 30 тисяч нормальної експлуатації,за регламентом,почалося саме цікаве-машину почало дригати на малих обертах,тобто я стою в пробці,або потихеньку їду і нову машину починає дригати,таке враження що вона троіть,я так і подумав і поїхав до офіціалів на столичному шосе де і купляв машину і там же обслуговувався,далі було ще цікавіше - машину продіагностували,до речі за мій рахунок,і зробили вирок - якась проблема із роботизованою коробкою,це заводське і в Кореї це страховий випадок який оплачується заводом виробником і усувається безкоштовно для власника. Як ви зрозуміли в Україні це звичайно оплачує власник і мені виставили рахунок 400$. На моє питання яка може бути роботизована коробка якщо навіть на офіційному сайті продаж,машина позиціонується як з коробкою автомат,але це піар хід,ніякої там коробки автомат немає,від слова зовсім. Порився я в своїх документах по продажу машини,акти,і знайшов в характеристиках що там дійсно роботизована коробка,вуаля… Я би зробив цю коробку за ті гроші,якби мені не попався толковий майстер з цеху,який пояснив що майже на всіх нових машинах є така суттєва проблема,і навіть ремонтом це питання не вирішується,тому що це як заводський брак і буде повторюватися знову і знову,це підтвердила власниця новенького x-ceed,яка в тей час була в салоні і вирішувала цю проблему.. Що хочу написати наостанок,хочу застерегти людей і уважно подумати перед покупкою данної машини і взагалі кіА автопрому. Всім дякую за те що прочитали,мирного неба над головою!
Ах,да,до речі,продав те га…но,і купив японця,з пробігом,не новий,але надійний,надійний і дуже надійний. Кайфую.

Kia Ceed 2008

Kia Ceed 2008

динамика, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

качество материалов, качество сборки, объем багажника, шумоизоляция

Трохи більше 2х років володію таким авто, 1.4,л. Чудова машина, не супер дорога в ремонті, але і не ланос/пріора, але й деталі ходять набагато довше. Зовні сподобалася ще далекого 2008 року і так вийшло що придбав її у 2020.р.Для сім'ї вистачає .Кожне авто має плюси і мінуси. Шумоізоляція, передня панель, консоль, торпеда, її по-різному називають вона на Кіа слабка і часто скрипить добре не прилягає Найнеприємніше- це коли йде дощ кудись у багажник затикає вода. А так загалом машинка дуже гарна та надійна.

Kia Sportage 2017

Kia Sportage 2017

динамика, шумоизоляция

Всім доброго дня, хочу залишити відгук про досвід володінням Спортедж. Машина дуже надійна, дійсно гарний помічник у повсякденній роботі і поїздки з сім'єю - універсальний варіант при вимогах: сучасність, надійність, кліренс, прохідність, паркування де завгодно, габарити, простір в салоні і т.д. Взагалі я 2-й власник, купив на 165тис.км. за 18$ в предмаксимальній комплектації BUSINESS і жодного разу не пожалкував! Авто чесне + модне - зовнішній вигляд просто надихає + доволі економічне 10-11л бенз або 12-13л Газ. Ходова відпрацьовували добре, без нарікань, двигун і АКПП працюють тихо і без турбувань. Всі електричні агрегати на 5+! Підсумки: Що дуже сподобалось так це ціна АВТО - бо найближчі конкуренти на 2-3 тис $ дорожче, хоча теж саме по суті, і обслуговування - я особисто капот взагалі не відчиняв, тобто масло + фільтри тільки на СТО по пробігу. Продав тому, що вийшла нова модель Спортедж в 2022р! Що не сподобалось - я вибрав колір Білий+перламутр, він мені подобайся найбільше, але як виявилось на практиці, то бітум мене просто замучив! Треба мити кожний тиждень використовуючи антибітум обов'язково, якщо цього не робити - то плями перетворяться в жовтізну і їх вже ніяк не прибереш [тільки полірувати або перефарбовувати]! Фініш: порада - якщо Ви зупините свій вибір на Спортедж, то беріть сірий, червоний або синій колір; новий в салоні краще брати дизель [тільки 2,0 і від 2018р - бо вони вже ідуть на 8ст АКПП], а якщо б/у - то тільки бензин 2,0 [інші не їдуть взагалі], хоча на трасі йому трохи і цього малувато - зате дуже надійний двигун міліонник і АКПП айчіновський гідротрансформатор 6ст! Всім гарного вибору і приємного користування!!!

Kia Magentis 2008

Kia Magentis 2008

динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет

297 тыс.км 12 л / 100 км Путешествия

Пишу первый отзыв, строго не судите. Владею автомобилем 5 лет - 80% город остальное трасса, с момента покупки глобально важные ремонты не проводил, главное во время менять расходники и следить з машиной.
Скажу сразу, после покупки не хватало динамики авто 2.0 АКПП, по ехал сделал Чип Тюнинг и машина, стала на много отзывчевее и резвее. Перед этой Киа были акценты и тоже Киа Маджентис 2008 МКПП, тоже делал чип. Расход как был так и остался по городу 12-12,5 газа, на МКПП до 11 газа город. По трассе с кондером до 120 км/ч или 3000 оборотов - 9-10 газа.
Расходники не сильно кусаются, да дороже к примеру чем Хюндай Акцент 2008 г.в. владел им где-то 1,5 года, но дешевле чем к примеру Митцубиси Ланцер 2006 г.в, 2,0 МКПП тоже была года полтора.
Из плюсов большой салон, огромный багажник, двери закрываются плотно, не как к примеру в Камри как в трубе, по трассе вообще не устаешь, ездил на расстояние 1200-1300 км в одну сторону. Отдельно доставлял круиз контроль, ну для трассы вообще была сказка. Прокатиться 500 км, вообще пыль.
Из минусов - да это низковатый клиренс.

Kia Ceed 2009

Kia Ceed 2009

качество сборки, шумоизоляция

Взагалі непогане авто, дещо жорсткувате, до цього був пасат з алюмінієвою підвіскою. Цей мінус перекривається гарною керованістю та витратою палива, по трасі при швидкості 90 бере 6.7 л газу, при 110-130 7 літрів, 1.6 мотор 122 л с., вмісткий, але все ж таки кліренсу хочеться кращого, потрібно проставки ставити або обережно їздити по нашим дорогам. До речі під’їдає масло, але кажуть, що ці мотори у них полюбляють масло їсти. В обслуговуванні дешева, раз в місяць міняю масло разом с фільтрами. Також якість збірки під великим питанням, обшивка починає скрипіти не сильно, але бісить, потрібно міняти кліпси на картах. Загалом досить гарне сімейне авто, економне, швидке відносно та вмістке. Рекомендую сімейним парам, які шукають надійну машину.

Kia Optima 2016

Kia Optima 2016

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

объем багажника

100 тыс.км 10 л / 100 км

Володію авто вже 2 роки. Скажу що вартує своїх грошей до останньої копійки. На сто їзжу тільки міняти масло та фільтра.
Незважаючи на свої розміри яхти, автомобіль дуже маневрений і легкий в керуванні.
Шумоізоляції трохи не вистачає, але це не преміум клас, щоб від неї очікувать повної тиші всередині. Витрата палива залежно від якості палива і стилю їзди. В мене сердні по місту-10/100 по трасі 7/100. Проблем не мала, хоча машина з америки і була в дтп. Купила всі оригінальні запчастини, поремонтувала в гарному сервісі і катаю.
Єдиний мінус це об‘єм багажника. Трохи малуват, коли міняєш колеса то два доводиться закидати в салон.

Kia Sportage 2007

Kia Sportage 2007

дорожный просвет, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

Дуже приємне і надійне авто. Ні разу не підвело. В обслуговуванні не дороге. Високий кліренс і повний привід дає можливість відчувати себе впевнено як на дорозі так і на бездоріжжі.Але є і недоліки- це стійкість кузова до корозії. Особливо на днищі авто. По шумоізоляції теж не все добре - чутно роботу підвіски навіть коли вона в ідеальному стані. Допомогла шумоізоляція колісних арок.Якщо не брати до уваги вище вказані недоліки- то авто за свої гроші влаштовую на 100 %

Kia Picanto 2005

Kia Picanto 2005

объем багажника, шумоизоляция

Имел несколько машин: форд мондео 1997, ваз 21099, шевроле авео, которая есть еще в семье. Нужна была 2я машина, выбор пал на пиканто, 2005. С виду грубовата, но мухобойка и молдинги картинку меняют. Двигатель 1.1, экономный, заправил бак и катайся долго долго. Но тачка очень шустрая, по городу как торпеда, по трассе валил 160 и можно дальше. Кузов отличный, коробка четкая, двигатель пока как часики. В целом все очень надежно, регламентно масла, ремни. По ремонту был генератор под замену, и все за 2 года. Очень доволен. Не заглядаешь под капот каждый день.
По бездорожью, болоту, снегу... топит что внедорожник.
С дня покупки ниразу не пожалел. Надежная, экономная, в меру комфортная в зависимости от опций, в моей кондиционера нет, но смирился. Так что советую кто задумывается.

Kia Magentis 2009

Kia Magentis 2009

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания

Автомобіль дуже надійний та невибагливий!Матеріал обшивки салону дуже якісний!Ходова в порівнянні з автомобілями такого ж класу набагато м‘ягша!Порівнюю з шкодою і фольцвагеном!За два роки експлуатації- ремонт виключно ходовоі і розхідних матеріалів!Слабке місце задні крила- ридики вздувають луп,але якісна покраска і питання вирішене!

Kia Ceed 2007

Kia Ceed 2007

дорожный просвет, качество материалов, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, расход топлива, шумоизоляция

За 9 років володіння проїхав 300000 км. З них нагазі 190000 км. Не таксі. Двигун ніхто не чіпав, тільки обслуговування. Надійна робоча конячка, комфорт відсутній, тільки кондьор, та передні склопідйомники.
З КПП облом, передачі короткі. Кліренс - проставки і все Ок.

Kia Sorento 2017

Kia Sorento 2017

динамика, цена

Первый владелец 143 тыс.км 9 л / 100 км Путешествия

Автомобіль в комплектації " business" для щоденного використання є все, підігріви, обдуви передніх сидінь. В пробках можна натискати кнопку AUTOHOLD і не тримати ногу на педалі гальма, і це дуже приємно. Автомат 8 ступеневий перемикає передачі плавно, але по витратам палива на трасі 7-8 літрів/100 км, а в місті менше 9-10 літрів/100 км не вдавалось зробити. Шумоізоляція на гарному рівні, але чутно шум від арок. Велике багажне відділення, можна перевозити холодильники, великогабаритні речі. Повний привід фактично є, але в більшості випадків машина постійно на передньому приводі. Оптика передня діодна, і світло вночі вражає. По динаміці можна було зробити його швидше, але це сімейний кросовер, не для динамічної їзди. По вартості обслуговування ~ 4 тис. грн. кожні 10-12 тис. км в залежності від експлуатації. Для довгих подорожей на машині їхати дуже комфортно. З недоліків можна відзначити ціну, нова коштувала 40000$. та динаміку, але це вирішується програмним забезпеченням коробки та двигуна, перепрошивки, якщо хочеться більше драйву, але не рекомендую, ресурс двигуна і коробки буде менший. Машина надійна, і дуже якісна. По керованості незначні крени, в поворот гарно заходить, як для кросовера масою 2.3 тони. Як для сім'ї дуже гарний апарат. Не гірше конкурентів, а навіть один з лідерів таких авто, як Skoda Kodiaq та Toyota Highlander.

Kia Sportage 2006

Kia Sportage 2006

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

тормоза, шумоизоляция

230 тыс.км 8.7 л / 100 км Семья

Пройшло вже два місяці після продажу. Можна робити певні висновки. По порядку:
1. Дизайн на свій вік досить непоганий, що всередині, що зовні. Більш брутальна ніж брат Тусон. Є питання по ергономіці салону, але не критично.
2. Надійність, тут все відносно і залежить як від попереднього власника і від стану самого авто. За більш ніж два роки було замінено розхідники і певні деталі по ходовій. З двигуном проблем не було.
3. Зручність в користуванні. Ганяв кожного дня, є питання до роботи підвіски, вона собі просто стукає, навіть якщо повністю перебрана, так вона працює і треба бути до цього готовим. Керується добре, але з правильними шинами і тиском в них. Не для обгонів, хіба з гірки. Все що за 120 не комфортно. В місці трошки незграбна, хоч і коротка але широка, парктроніки потрібні обов'язково. Багажник ок, особливо при складених сидіннях, окрема дяка корейцям за складне сидіння переднього пасажира, але за регулювання керма тільки по висоті хочеться по руках надавати. На бездоріжжі непогано, за весь час користування застряг один раз в снігу, і то через недостатній кліренс. Запчастин багато і різних, здебільшого брав оригінал, ціни адекватні. Зазвичай все є в наявності. По витраті палива, 70/30 траса/місто. В середньому літом 8.2 на 235/60/16. Зимою на 215/65/16 десь біля 8.6. Тиск в шинах 2.3-2.4.
Тепер про погане. Саме страшне що з нею може бути це корозія, особливо по днищу. Стикнувся з частковою заміною лонжерону заднього, бо згнив. Датчик АБС згнив, ручки відкривання багажника і скла - згнив механізм, всі болти підвіски закисають що просто жесть. Навіть за пів року. Вібрація при наборі швидкості, піввісь передня добрий день. Два рази міняв гофру, хз чо горить. Закисає задній двірник, тут тільки розбирати, чистити механізм і змащувати силіконом.
Якщо ви дочитали сюди, можна і висновки зробити. Хочеться коросовер за малі гроші - можна брати. Але тільки після повної перевірки на СТО, особливо на корозію і при наявності толкового майстра для подальшого обслуговування. Обов'язкова моральна готовність до зварювальних робіт. Навіть якщо є антикор на днищі, не факт що під ним все ок. Краще дивитись після 2008 року, там вони щось зробили з кузовом, не так швидко гниє. Але не потрібно забувати, що це вже не нова машина. Всім добра, надіюсь комусь стане в нагоді цей відгук.

Kia Sorento 2008

Kia Sorento 2008

дизайн кузова, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

качество материалов, расход топлива, шумоизоляция

Первый владелец 186 тыс.км 20 л / 100 км Поездки в городе

Маю сорено 3.3 G6DB 248к.с двигун. 2008 року випуску . 2 власник . Двигун і як вся автівка як показала експлуатація 1 власника . Дуже все надійно. Купив по низу ринку . За 180к попередній власник нічого не робив по авто. Тільки міняв оливи і все . В ітозі прийшлось всі розхідники замінити. Відрегулювати клапана . І авто почало їхати зовсім іначе . По салону просторо із своїми однокашниками . Із заду диван сидиш добре . Не так як в прадо чи інших позашлховиках . Ноги біля вух. Багажника вистачає . Перевезти щось типу морозильно камеру 160 в довжину легко . По акпп нарікань немає . Стоїть жатко . По запчастинах як і звичайна автівка . Щось дороже щось дешевше. Кореєць дешевий в обслузі. По трасі потужності вистачає так і в місті. Але економія не про це авто. 18-20л/газу по місту. По трасі 12-14 л. /100 . На дизелі не мав можливості проїхати. Їздив на рекстон 2.7 . І спілкувався із власником то дешевше буде кіа в обслузі аніж рекстон . По ходу десь одинаково. Але кіа їде приємніше . Повороти добре проходить 245/75/16 шини стандарт . Ями ковтає те що потрібно для наших доріг.

Kia Optima 2014

Kia Optima 2014

дизайн кузова, динамика, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена

дорожный просвет, расход топлива, тормоза, шумоизоляция

Являюсь владельцем уже полгода, могу составить уже впечатление о данном авто. Из достоинств:
1 - огромный салон. У меня рост 198 см и я могу сесть за собой сзади и доехать в комфорте.
2 - такой же большой багажник, переезжал через всю Украину с вещами, все что нам нужно было с девушкой поместилось в багажник + задний ряд. Начиная от одеял, заканчивая техникой.
3 - внешний вид. Никогда бы не сказал, что это машина за 10-12к $, выглядит намного дороже, что снаружи, так и внутри.
4 - надежность. Машина не подводит, обслуживание стоит адекватных денег, но тут конечно уже зависит от того, в каком состоянии вы ее купите
5 - комплектация. Даже в самой базовой комплектации есть все, что надо. А в люкс комплектации даже больше.

По минусам, самое главное
1 - расход топлива. Тк я живу в центре Киева и работаю тут же, то я не езжу, а "тянусь" по небольшим, но пробкам + от светофора к светофору + по горкам. Разогнаться тут негде и некуда, поэтому реальный расход в таком режиме езды может достигать 14-15л на 100 км. Даже при нормальной езде без пробок и светофоров, будет литров 11-11.5, но точно не 10, как заявляют другие участники. Ибо напоминаю, что мотор тут стоит 2.4л, и машина может "дать гари"
2 - шумоизоляция не очень, но терпима, делать с ней ничего не планирую

Итог: машиной доволен на 9/10, снял балл за расход, тем более с нынешней стоимостью топлива. Все остальное - доставляет только радость от вождения и времяпровождения в авто. К покупке при бюджете до 16к $ рекомендую однозначно!

Kia Forte 2013

Kia Forte 2013

шумоизоляция

160 тыс.км 7.5 л / 100 км

Чудове авто. Динамічне та економне. Надійна коробка, надійний 2 літровий мотор. Приємна зовнішність. Недорога в обслуговуванні. З мінусів хіба що шумоізоляція.

Отзывы о моделях КИА

Хотите купить КИА и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Kia от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 4 860+ отзывов о КИА любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.