Kia 1 отзыв о Kia Concord

Kia Concord 1990

Kia Concord 1990

простор салона

Сиденья у нее средней жесткости, что, в принципе комфортно, но очень не хватает электроподогрева сидений. Я зимой как-то сел в эту машину и чуть к ним не примерз. Большой недостаток, как мне кажется. Шумоизоляция также подкачала. Естественно, что сейчас все это учитывается и корректируется. Но для данной конкретной модели – это большой минус. А еще она не обработана антикоррозийным средством, по крайней мере, на правых крыльях. Они потихоньку начинают ржаветь, и за этим нужно тщательно следить. А, в целом, машина неплоха.

Киа Конкорд – представитель уже ушедшего времени. Хотя до сих пор подобный экземпляр есть у моего дяди. Поэтому отзыв пишу на основе своих наблюдений за данным автомобилем. Машина неплохая, для своей ценовой категории особенно. Конечно, не Мерседес, но ездить можно. На дороге ведет себя уверенно, в повороты заходит хорошо – не виляет. На ней можно даже достаточно объемные грузы перевозить – дядька пробовал. Нагрузил машину коробками и поехал.

Смотреть все 4871 отзыв об Kia
  • Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, качество материалов, шумоизоляция

Моє друге авто, моя ластівка та любов на колесах. Механіка, бензин 1.4. Непоганий бюджетний варіант для початківців - хоча через довжину кузова можуть виникати проблеми при паркуванні, у такому разі краще розглядати хетчбек. Адекватна, на мою думку, витрата палива - не 5 літрів, але у 7 по трасі можна вкластися, при русі 110+ км/год. Місто - 9-10, залежно від трафіку та стилю водіння. Максималка на бориспільському - 180 км/год, далі авто швидкість на набирає, але і не дивно - двигун маленький, комфортна швидкість, знову ж таки, в діапазоні 120-130 км/год. Не вистачає 6-ої передачі. По місту динамічна, як на свій двигун та потужність, на третій-четвертій можна досить комфортно обігнати. Дуже місткий багажник, розкладаються задні сидіння, що робить можливим завантажити машину великою кількістю речей. Також при розкладених сидіннях можна досить зручно лягти майже у весь зріст, якщо виїхали на природу/десь подорожуєте. Регуляція водійського сидіння та руля по висоті, але незручне колесико регуляції нахилу самого сидіння. Відсутність задніх електричних склопідйомників є мінусом. Хороший звук. Мультируль, з якого можна кереувати гучністю та - один з великих плюсів - круїз-контролем. Магнітола підторможує, кнопка круїзу також. Погана якість матеріалів салону - з часом увесь пластик починає репіти та скрипіти, а особливо з настанням холодів та мінусової температури за бортом. Шумоізоляція не на найвищому рівні. Не вистачає кліренса, особливо, якщо машина навантажена/їдуть декілька пасажирів. Неймовірно чутливі тормоза - не знаю, можливо, це особливість саме мого авто. Я звик, мені подобається, але для когось може бути мінусом. На першій передачі машина сильно дьоргається, іноді передача "туго" вставляється. Не знаю, можливо, справа у навичках, але на Рено Кенго - першій моїй машині - такого не було. За декілька років експлуатації та 45 000 км, окрім розхідників, мінялися дві катушки, зчеплення по пробігу, датчик стоп-сигналів, прокладка пробки маслозаливної горловини коробки з датчиком заднього ходу, одного разу потікло масло з коробки - саме через цю прокладку. Аморти та пружини, ричаги/сайлентблоки, підвіска б'ється досить часто. Є "родова" проблема з підшипником первинного валу - на 230к+ починається свист з коробки, при натисканні зчеплення шум проходить. На сервісах часто кажуть, що винувате саме зчеплення, але ні, по факту справа в деталі за 800 гривень, щоб замінити яку потрібно, грубо кажучи, розбирати півмашини. Окрема тема - датчик стоп-сигналів. Може зламатися, усю ніч будуть горіти стопи, сяде акум. При заміні датчика ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно його налаштувати - міняв НЕелектрик, не вкрутив його правильно, стопи працюють некоректно, почала пропадати тяга в двигуні на низьких передачах. Думали знову катушка, але помилику не давало. Виявляється, це безпекова превентивна штука від конструкторів - не працюють стопи - ми тобі будемо про це нагадувати тим, що пропадатиме тяга, поки ти їх не полагодиш. Вичитали в інтернеті, вкрутили нормально датчик - фух - почала працювати як нова, проблема не поверталася. Загалом, машинка чудова. Сідай, їдь куди треба. На дальніх відстанях по Україні - 600 км і більше - показує себе добре. Поставив би 8/10. Усім миру та удачі!

Денис Крячко

Отзывы о моделях КИА

Отзывы о КИА Конкорд по годам

Хотите купить КИА Конкорд и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Kia Concord от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о КИА Конкорд любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.