- Управление4.0
- Надежность5.0
- Комфорт3.0
- Цена4.0
- Дизайн5.0
дизайн кузова, простор салона, управляемость
Низкий уровень комфорта
Комфорт автомобиля оставляет желать лучшего
дизайн кузова, простор салона, управляемость
Низкий уровень комфорта
Комфорт автомобиля оставляет желать лучшего
дизайн кузова, простор салона, управляемость
не с какими.проблем на счет этого не возникало...
классное авто!очень удобное как для девушки.
Авто супер! Згоден що дизайн кузова трохи застарілий, але надійність і практично безмежний ресурс батареї яка у алюмінієвому корпусі що сприяє її досить серйозній теплоізоляції особливо в холодну пору року перебиває всі її недоліки! Росхід близько12кw в літку і 22кw взимку досить потішний! Не розумію людину яка в вищесказаному коментарі жаліється на вмістимість салону - перепрошую ви мабуть ростом під 2метри! Не гнівіть бога там ззаду можна не то що ноги комфортно вмостити але й дітям у футбол грати! Вибачаюсь за алегорію! А у багажник можна слона вмістити образно кажучи! Так що не зважаючи на дизайн авто мабуть саме надійне і комфортабельне з електромобілів! Всім миру і спокою!