Skoda 3 570+ отзывов о Skoda

Skoda Octavia 2014

Skoda Octavia 2014

Первый владелец 230 тыс.км 4.5 л / 100 км Путешествия

Чудове авто на свои года и деньги.ОТЛИЧНИЙ ОБЗОР А РОСХОД ТОПЛИВА ПРОСТО РАДУЕТ.

Skoda Kodiaq 2021

Skoda Kodiaq 2021

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

коробка передач

45 тыс.км 8.5 л / 100 км Семья

Модель FL 2.0 двигун 200 л.с. коробка DQ381.
Дуже допомогли відгуки коли обирав авто тому вирішив обов'язково залишити свій. Зараз час переходу на інші технології Електро та Гібрид. Але жодна компанія ще не пропонує впевнено якісну та довговічну технологію. Їх велике різномаїття, з за цього бракує запчастин та сервісу. Я вирішив не ризикувати та почекати ще років з 5 А поки поїздити на дизелі. Я другий власник цого авто і їжжу всьго два місяці. Але певне враження у мене склалося. Брали авто як сімейне. Діти виросли, не влізали у Туран. У мене приватний будинок і листя вивозити потрібен багажник. Коли не має війни ми багато їздимо автотуристами.
Сподобався Кодіак давно тому розглядав саме його. Хотів новий але коли підвернувся варіант 2.5 роки 44т пробіг, вирішив не переплачувати. Чому саме Кодіак? Ось переваги які мене переконали. 1. За невеликих габаритів він дуже вмістовний. У мене ріст 188 см, у сина 190 см, він за мною сидячі закидає ногу за ногу. Багажник 720л.....Мало у яких кросоверів такі багажники. 2. Зовнішній вигляд. Ну як вам сказати, він виглядає по-чоловічому і відноситься до таких дизайнів які не виходять з моди. 3. Двигун-трансмісія. Я відверто кажучі розглядав з початку 190л.с. та коробку DQ500 але вони у FL моделі доробили та вийшов 200 к.с та коробка доопрацьована DQ381 Я ризикнув тим більше що принципово там нічого не змінилося За весь час експлуатаії цих агрегатів я не побачив жодного відгуку про їхні проблеми або хочаб ремонт. У мене по сервісній проблем немає так само. Тому чекаю наступного сервісу. Поки все ок. 4. Динаміка. Є у них двигуни 150к.с, їх хвалять вони економні та потужні. Але я вже маю певний досвід і вважаю що двигун . та коробка працюють довше і меньше ламаються коли є запас потужності. Я їжжу спокійно, але коли потрібно натискаєш на тапочку і авто їде. Підхват моментальний, за цієї потужності двигун зкидає не 2- 3 передачі а 1-2 тому набирає швидкість дуже легко та комфортно. 5. Розхід. За містом їздив мало, може пізніше розповім додатково про враження. На сьогодні всі мої пересування містом. Найжвавіший відрізок руху з світлофорами та тягнучками. Короче центр. Поки всі пересування взимку. Розхід такий. Якщо авто холодне, кручуся у центрі, короткі переїзди часто дворами розхід 9,5-10 літрів. Якщо проїздив центром на розігрітій автівці 15-20 км, 8.5 літрів. Якщо пересуваєшся не тільки центром але й десь на масиви заїжав, 7.5-8 літрів. Просто зараз зранку прогрівся, завіз дитину до школи, повернувся, десь 5км по ранкових заторах, 9,4 літри. За три години тей самй маршрут, рух трошки вільніший, у центрі крутнувся по справах, повернувся, 7.6 літрів..
Мультимедіа безключовий доступ, голосовий помічник та інше не описую, це все для мене другорядні речі. Хіба що Карплей на айфоні конектиться миттєво, без зайвих рухів. Просто сів, пару секунд і на моніторі твій телефон, музика та інше.
Повний привід, кліренс, керованість, чорні пластикові бампера та підкрилки.які не дряпаються. За різких поворотів авто не перехиляється. Простота та ергономіка. Відсутність сотні зайвих кнопок так екранів, які потім ламаються та не працюють але увагу відволікають. Це все для мене переваги европейського авто. Матеріали якісні, шумка на висоті. Ергономіка проста та зручна. Привикання фактично немає. Сів та поїхав. Кітайські-корейські автівки не погані але ну перебор там. Це як кому подобається але це мій відгук тому пишу як є.
Що на сьогодні засмутило. Робота коробки. Вона коректна але з 2 на 3 передачу перемикається іноді з ривком. Я не знаю, багато пишуть що так буває. У мене до того було 2 ДСГ і обидві працювали по свойому та не ідеально. До всього прилаштовуєшся. Тому просто спостерігаю. На сервісі казали все ок. Тому не поспішаю. Ще півтора роки гарантії є час виявити чи це поломка чи просто властивості коробки. Загалом це ніяк не заважає. Надіюся мій відгук вам допоможе.

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

качество материалов

210 тыс.км 6.3 л / 100 км Путешествия

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

Skoda Fabia 2007

Skoda Fabia 2007

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, динамика, качество материалов, тормоза

Хороша машина в категорії ціна-надійність-комфорт. Достатньо збалансована в цьому плані. На свої гроші добре зібрана. Їжджу по Львівській бруківці і пластик не розлітається не сильно скрипить. По розходу теж приємно. В мене 1.4 дизель bnv на 80 сил. По проблемах мотора виділю лише підтікання масла через тандемний насос. Більше не мав з двигуном жодних проблем.

Skoda Octavia 2005

Skoda Octavia 2005

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, тормоза

Машина была куплена в очень хорошем состоянии. С дизельным двигателем мой первый опыт. Но замечу что очень позитивные и очень по душе впечатление. Двигателя очень надёжные и ремонтопригодные. Очень тяговитые и экономные не смотря на пробег. По машине... Внешний вид очень сильно нравится, хотя дизайн не первой свежести, но актуально и на сегодняшний день. Салон просторный и комфортный. Всё продумано и эргономично. Было много мелких технических упущений, но это не составило много проблем по устранению. Машина очень унифицирована и очень проста в ремонте. Запчасти по цене Ваз. Конструкция проста до безумия. Багажник просто огромный, один минус, это ступенька при сложенном заднем сиденье. Есть болячки з ржавчиной возле порогов и арок крыльев. Ещё болезнь с микролифтом водительского, это лечится. Есть нюанс с геометрией турбины, тоже решается. Минус, плохая штатная акустика + штатная антенна со временем выходит из строя. Машина очень красивая и очень комфортная. Простота и удобство, надёжность и долговечность, мощность и управляемость. Машина доставила огромное количество различных приятных впечатлений и эмоций. Продал и пожалел.

Skoda Karoq 2021

Skoda Karoq 2021

Первый владелец 60 тыс.км 8.7 л / 100 км Поездки в городе

Чудове авто Skoda Karoq Style. Виключно позитивні враження.
Надійне, комфортне та практичне.
Окремо відзначу динаміку та чіткість керування.
За пробіг 60 тис, окрім стандартного обслуговування: заміна кларксону сигналу та замка багажника. Об'єктивно ще зазначу, що досить "м'яке" лобове скло: від траси виникли мікроцятки-сколи, але це може бути фактор наших доріг.
Гарне світло LED фар.
Зручні сидіння та регулювання керма для зросту 2м.
Оптимальний варіант у своїй ціновій позиції та форм-факторі.
Однозначно рекомендую. Саме з цим авто - став поціновувачем Skoda.

Skoda Octavia 2002

дизайн кузова, дорожный просвет, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

динамика

Брав пригнану з Нідерландів з пробігом 189 т.км. Двигун 1.6 AVU коробка 5-ступка DUU. Витрата по місту до 12, зазвичай 9-10, по трасі 6-7.5.
По вкладенням дуже бюджетно, одразу після покупки міняв комплект зчеплення+вилка, патрубок ВКГ, впускний патрубок, маслозаливна горловина, механізм замка водійської двері і все, двигун масло під'їдає але працює добре. Рульова рейка, підвіска, корпус та і все інше - в чудовому стані. Можна підібрати якісні аналоги запчастин за адекватну ціну. З мінусів - екологія та комфорт. Клапан EGR давно заклинило, добре хоч в закритому положенні, робоча температура двигуна ~110 градусів для тієї ж екології але це вирішується заміною термостата з його доробкою або можна поміняти місцями 2 дроти на регуляторі пічки, інструкції в мережі є.
+ багато машин через свій вік вже в хлам/биті/потребують капітального ремонту, і знайти нормальний варіант все важче і важче.
Щодо комфорту то мається на увазі що машина вже старенька і багато плюшок притаманних більш сучасним авто на ній немає і треба встановлювати їх окремо, наприклад магнітолу з Android Auto/CarPlay. LED-фари на машинах цих років не встановлювались з заводу, тому і законність їх встановлення під питанням.
Загалом рекомендую, бо незважаючи на мінуси плюсів більше

1.6
Skoda Fabia 2012

Skoda Fabia 2012

дорожный просвет, объем багажника, расход топлива, тормоза

дизайн кузова, качество сборки, простор салона, управляемость, цена, шумоизоляция

Skoda Fabia, 1,2 дизель. Все що в цій машині хорошого це витрата пального, та й то при спокійній їзді по пенсіонерськи. На цьому хороше закінчилося. Місце водія дуже незручне, комфорта нуль. Щоб натиснути кнопку склопідіймача треба викрутити руку в трьох місцях. У машині тісно, як водію так і пасажирам. Обзор дуже поганий, керованість хотілося б краще. Даремно потрачені гроші....

Skoda Octavia 2012

Skoda Octavia 2012

расход топлива

Skoda Octavia “Laurin&Klement” 2012 року,1.8 турбо бензин,160 сил ,АКПП -DSG—7 Володію 1 рік. Авто з Німеччини. Кузов: ідеал, абсолютно стійкий до корозії, немає жодного рижика,чи підриву фарби,і це на 11 річному автомобілю. Ходова: вся залізна, тиха,мінімальні вкладення, за час володіння, замінив передні тяжки.також підняв на проставки для збільшення кліренсу. Замість резини 205/55/16,поставив 205/60/16- стала без проблем, нічого не чіпляє, теж трохи прибавила в кліренсі. Двигун: при купівлі в 3 циліндрі була слабка компрессія,прийшлось підкинути нові порші, новий хон, новий комплект ланцюга ГРМ. Масла не бере зовсім, від заміни до заміни - чисте як сльоза!! АКПП: працює бездоганно! Салон: кожа+алькантара, память сидінь, мультикермо,достойна акустика. Витрати пального: якщо котитися 80-90 км/ год по рівній дорозі, можна добитися 6 літрів на 100 Нормально іхати 110/120 км/год з обгонами і гальмуваннями- 8.5 / 9 літрів. Місто зі світлофорами і пропками- комп. показує 11.5 Газову установку на цей двигун можна ставити, яка споживає газ і бензин в суміші, від 1000 евро. Ціна авто: Ціна на таке чесне авто -невідмотане,технічно справне може здатися високою, т.як в Украіні продавались автомобілі з простими комплектаціями,авто юридичних осіб, що своє віджили..і хто думає"в мене така сама», не завжди праві. Але VW i Skoda, по опціям можуть різнитися в 1.5 раза по ціні, при купівлі нового авто, т.е., коли базова комплектація,з анологічним кузовом і двигуном,коштує новою 30 тис.умовних одиниць, то максимальна 45000, сам так колись купував VW. Висновок: чудове авто, на кожен день!

Skoda Octavia 2011

Skoda Octavia 2011

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена

Первый владелец 270 тыс.км 7.2 л / 100 км Поездки в городе

Автомобіль пригнали з Німетчини з пробігом 160000 км. 1.6D Був першим власником в Україні. Машина в середній комплектації. На 200т вирізав сажовик і чіпанув. Після того авто стало подобатися значно більше. Вона стала більш резвіша, можна було здійснювати швидкі випередження на 4 і 5 передачах. По обслуговуванню не назвав би дорогим, бо насправді ламалася дуже рідко. За 110 т км з дорогого поміняв дві ступиці, передні кронштейни ричагів, салінблоки ричагів, передні і задні стабілізатори. Все решта розхідники. Середній розхід пального був 7.4л це при 90% по місту. По трасі найменше 4.3л більше 5.9 не було. Керування авто не погане, але і не чітке. Присутня валкість і пізня реакція на кермо. Гальма і системи хороші. Приємний круїз. Дуже класний багажник. Місця для задніх пасажирів також достатньо. Приємне використання клімату. Сильно дує, нормально охолоджує. Автомобілем був повністю задоволений. Продав із-за пробігу 270т і віку.

Skoda Octavia 1998

Skoda Octavia 1998

шумоизоляция

460 тыс.км 5 л / 100 км Путешествия

Всім привіт, машинка просто бомба, надійна, невибаглива, економічна, дешева в ремонті, тримаєтся дороги дуже добре, багажник величезний, в міру комфортна, ходова невбиваєма так як і двигун, зимою досить тепла, один такий мінус це трошки погана шумоізоляція а так рекомендую !!!

Skoda Roomster 2007

Skoda Roomster 2007

динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Керую даним  автомобілем вже 7 років. За цей час проїхав приблизно 70 000 тис. км. ДВС 1,6 BTS105 к.с. Даний ДВС, використовувався на багатьох інших марках.
За цей час жодного разу автомобіль не підвів.
Із плюсів салон дуже просторий, при складанні задніх сидінь ви можете перевозити негабаритні вантажі але  заздалегідь розуміти що ви хочете  перевезтизадні дверцята дуже гарно зроблені що підйом вгору  дозволяє легко розмістити вантаж. Також е можливість зняти задні сидіння і у Вас,  з'являється міні фургон.
Що стосується ТО це взагалі не проблема всі розхідні матеріали е в  кожному  автомагазині чи сервісі. І коштують не останні гроші вашого сімейного бюджету.
Якщо ви трошки змінюйте  розмір ваших стокових коліс, то кліренс автомобіля сильно змінюється ну тут вже на Любителя.
Дуже подобається витрата  палива в міському циклі десь близько 8,5 л/100км,  за містом якщо їхати по ПДД, то витрати десь в залежності як автівка завантажена 7-8л./100 км.
про плюси:
керованість
витрати пального
динаміка,  автівка спокійно їде 140/150 км.год.
простий автомобіль
с зовні здається маленький автомобіль а коли сідаєш дуже великий салон
мінуси:
лакокрасочні  матеріали.
слабке місця біля стику крила та короба авто там завжди збирається вода. Треба робити ревізії,  та  збирати залишки грязі чім частіше робити це тим  менше піде корозія.
Передні та задні арки дуже слабкі на гравій, камінці та пісок, як для мене треба обробляти раз на два роки анті-гравійним покриттям що і робив.
Всім добра.

Skoda Octavia 2003

Skoda Octavia 2003

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, дорожный просвет, простор салона

400 тыс.км 10 л / 100 км Коммерческие перевозки

Сказати про шкоду тур 2.0 бензин взагалі щось погане не можливо, це ідеальний автомобіль для повсякденного життя та використання. Більше 3 років постійного щоденного використання, без належного обслуговування і ремонту і вона досі їздить. Двигун більше 3 років не бачив заміни мастила та фільтрів, мастило періодично доливалось, звісно якщо давав їй підхвоста, а так проблем взагалі не має. Ходова частина дрібниці, коробка дрібниці, заміна щеплення на 300 тис і погнав далі. Авто реально рекомендую.

дизайн кузова, дорожный просвет, простор салона

400 тыс.км 10 л / 100 км Коммерческие перевозки

Володію даним авто більше 3 років, двигун 2.0 бензин без газу, на даний час пробіг на щитку 400 тис. Що можу сказати, авто дійсно супер, реально кожен день в ходу не менше 100 км, по найгірших дорогах, без належного обслуговування та догляду авто ні разу не підвело. Ходова частина дрібниці по ціні та і особливо ніхто не заморочується щодо ремонту, двигун супер, масло піджерає тільки коли даєш під хвіст, коробка супер. Авто дійсно варте уваги та поваги. Мінусів не помітив!!!!

Skoda Octavia 2010

Skoda Octavia 2010

динамика, качество сборки, объем багажника, расход топлива, управляемость

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, цена, шумоизоляция

Семья

Меня просто умиляют положительные отзывы по бензиновым авто.
Авто просто бюджетное на 3 балла. Металл слабый. Двигатель 1.8 tsi 160 л.с. фуфло по сравнению с любым дизелем больше 100 л.с. 160 л.с. не чувствуется вообще. Наддув чисто символический. С мотором с 2008 по 13 годы больше проблем чем удовольствия. Масложор. Лечится но дорого от 2000$. Замена ГРМ 600 -900 $. Где недорого в обслуживании на бюджетном авто? Шумоизоляции нет вообще.
Если DSG то отдельные слезы, но комфортная кпп. Механика надёжно- не обсуждается.
Рулится нормально. Тормоза средненькие, судьбу испытывать не стал бы. Вопрос задайте себе сами откуда столько восторга от бюджетного авто, которое задумано как БЮДЖЕТНЫЙ вариант БЮДЖЕТНОЙ Марки, я имею в виду VW.
Мое мнение 3.5 балла в натяжку. ТОТ же кореец по комфорту но по обслуговуваннию гемор.
Не советую. Цена, качество, комфорт не соответствуют.
Извините сменил её на МОНДЕО 2 л. дизель так это как сравнивать ТАВРИЮ и МЕРСЕДЕС!

Skoda Kodiaq 2022

Skoda Kodiaq 2022

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

Первый владелец 6 тыс.км 8.3 л / 100 км

Купував в салоні шкода кодіак L&K 2022 року під індивідуальне замовлення. Максимальна комплектація, окрім панорами і фаркопа. Автомобіль в загальному сподобався, але є мінуси які дратують. Перше що відчувається це жорсткість підвіски, як на мене при таких габаритах і вазі, авто повинно бути м’яким, але нажально як на мене дуже жорстка. Друге брав максимальну потужність 200 л.с., цього двигуна як на мене мало, для жінок згодиться, а для чоловіків, які не полюбляють дрімати в дорозі буде маловато. Третє не завжди спрацьовує безключовий доступ відкритя авто, підходиш пробуєш відкривати двері а воно не спрацьовує, інколи достатньо порухати ключами в кармані, а інколи потрібно нажимати кнопку на ключеві. Четверте на 5000 км доливав 0,5 л мастила, бо датчик показав мінімальний рівень. П’яте в дверних картах місце для речей зроблене з войлоку, це взагалі позор, щось положити брудне, жуйку, цукерку чи шоколад, то будете хімчистку робити, бо витерти як пластик не вдасться.

Skoda Fabia 2004

Skoda Fabia 2004

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, стоимость обслуживания, управляемость, цена

дорожный просвет, простор салона, расход топлива, шумоизоляция

плюси: прийомиста, маневренна як в місті так і на трасі в поворотах, керується добре і чутливо, передачі на МКПП перемикаються дуже приємно, кліренс непоганий якщо без додаткового металевого захисту і коли ще нормальні пружини/подушки, вища і гарно їде на 15 колесах замість штатних 14, метал кузова лужоний не гниє як на ВАЗах, салон строгий акуратний, акустика саме штатна якісно звучить, але в ній нажаль нема юсб та аукс, тільки СD і радіо, багажник в універсалі реально великий як для Фабії, якщо колір "срібний металік", то не потребує частого миття/полірування, є кондиціонер, який гарно спасає в жару хоч і знижує тягу;
мінуси: слабенький об'єм двигуна 1.2, але HTP пальне споживає на рівні двигунів 1.6-1,8, при неякісному бензині А-95 часто є детонація, часті проблеми з клапаном ВКГ і його мембраною, дросельну заслінку пртрібно вчасно обробляти очисником для карб/інжекторів, цеп ГРМ приходиться міняти частіше ніж по регламенту через стирання башмаків і погану роботу гідронатягувача, який залежить від тиску і якості моторної оливи, при пробігу більше 200 тис.км. маслозйомні кільця і ковпачки клапанів перестають тримати оливу, тому з'являється її великий перерозхід, а сам мотор вважається НЕремонтним - ремонт в "умільців" дорівнює контрактному мотору, трохи допомагає відтянути кінець перехід від передбаченого заводом масла 5W30 на більш в'язке 5W40 чи 50, якщо не вибити поплавлений зашлакований каталізатор то авто душиться і погано розганяється, в сиру погоду часом підводять катушки окремі на свічках, рульова рейка НЕ терпить помилки заливання НЕзеленої !!! рідини, в передніх дверках часта болячка перетирання жмутів проводів, що спричиняє в електроніці самовільне спрацювання замків, відмову регулювання і обігріву зеркал та інші глюки, в салоні ззаду мало місця для крупних пасажирів, задні дверки часто починають протікати в салон через пересихання герметика низу внутр.карти, через це запотівають !! всі вікна, часто зимою роз'єднуються стики шлангів подачі рідини склоомивача - треба вивчити всі ці місця, часта болячка - пороги зпереду і низ крил в стику починають гнити через попадання туди грязі і мокрого піску, тому при покупці авто одразу потрібно ставити всі бризговики, задні пружини слабенькі, при невеликому перегрузі задні колеса труть в дивні виступи в арках

Skoda Yeti 2011

Skoda Yeti 2011

190 тыс.км Поездки в городе

Використання переважно у якості сімейного авто - чудовий варіант для міста, особливо коли ввечері треба припаркувати машину на бордюр: кліренс просто вражає. Поїхати з друзями на рибалку - знову ж таки прекрасний варіант: там, де більшість легкових авто сядуть на пузо, Yeti спокійно проходить. Перевезти габаритні вантажі - при складених задніх сидіннях взагалі не проблема. Інколи засмучеє розхід пального на трасі - 10,5л/100 км, але то на швидкості 160 км/год! В нормальному режимі 5,9л/100 км - траса, 8,9 - місто. Все, що було замінено на авто - виключно розхідні матеріали.

Skoda Octavia A7 2015

Skoda Octavia A7 2015

дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, шумоизоляция

Дуже погана шумоізоляція , та якість салона не дуже , при 150 погано тримає трасу , до цього була Тойота авенсіс 2004 рік то кажеться що шкода 14 року відстає від тойоти 4 року.

Skoda Kodiaq 2018

Skoda Kodiaq 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

качество материалов, цена

50 тыс.км 7.5 л / 100 км Семья

После диз.Прадика 3.0 диз.приобрёл Кодиак. Специально искал 1.4 бенз. Их мало с 1.4 на дсг-6 , но попался такой. Пробег 42000, брал у знакомого, ездила супруга. Теперь и моя любимая овладела ним и не боится габаритов, хотя он в нутри больше прадо.Посадка удобная,места валом. В управлении легусенький, мягенький. Мотора... на удивление всем хватает с головой. Жрущий ,навёрнутый бенз 2.0 , с циклом Миллера принципиально не рассматривал. Расход по городу 9, по трассе 6. В наше время это большой + .
И в обслуге на много дешевле Тигуана. Доволен на все 100.
Самое главное не биток и не утопленник, а почти новая машина с доступными зап.частями.

Отзывы о моделях Шкода

Хотите купить Шкода и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Skoda от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 3 570+ отзывов о Шкода любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.