Skoda 3 630+ відгуків про Skoda

Skoda Octavia A7 2014

Skoda Octavia A7 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

150 тис.км 7.9 л / 100 км Поїздки в місті

можна закрити.
Авто зручне та надійне. Просте в експлуатації. Не складно знайти деталі для ремонту.
З мінусів, їсть забагато масла

Skoda Superb 2017

Skoda Superb 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Автомобіль 2017 року , 2.0тди автомат коробка DQ250 . э з чим порывнювати так як попередный авто теж був суперб-2 з 1.6 тди , 3й кузов набагато збитыший , в ходу їде мякше за попередній кузов . в авто зробили чіп-тюнинг після чого получили 220л.с та росхід палива 5л по трасі при 100-130 км\год , по місту витрати пального від 5 до 8 л в залежності як їздити . по салону для заднього ряду трохи менше місця ніж в суперб2 , БАГАЖНИК більший чим в супер 2 .

Skoda Octavia 2010

Skoda Octavia 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Машина була в сім'ї близько двох років, купував по принципу відомої марки.
Якість краски та лаку просто жахливе, декілька царапок отримав просто тому, що здув листя з криші.
Багажник супер, самий більший в цьому класі.
Двигун дуже дорогий в ремонті, форсунки кожні 15 тис їздили на промивку і корекцію, причиною ставало якість диз палива. Маховик вийшов з ладу на 187 тис но, гримів і стукав до тих пір поки не продав авто на 210 тис. Скоріж за все новий власник також не міняє, ціни на запчастини дуже кусаються. Передні саленблоки які впресовані в алюмінієві блоки , рвуться кожної зими. Кондиціонера не хватає, дуже велике авто. Що я тільки не робив і заправлял і радіатор новий ставив 1-2 чоловіка норм. 4-5 - все даже включати не потрібно краще відкрити вікно.
Витрати палива не великі близько 4.5 по трасі і 5.2-6 місто.

Skoda Roomster 2007

Skoda Roomster 2007

дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція

176 тис.км Сім'я

Это мой первый автомобиль и я очень довелен что именно Roomster стал им. В управляемости острый руль думаю это хорошо , топлива кушал на 195/50 меньше , после 2 месяцев поставил 195/60 стал кушать бензина и газа на порядок больше , но и ямы теперь не так ощущал мой позвоночникна 100 км 11 литров бензина.Ездили семьей по 1000 км в одну сторону очень комфортный и очень вместительный багажник .
Рекомендую.

Skoda Octavia Tour 2004

Skoda Octavia Tour 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Машиною дуже задоволений. Ніколи не підводила. Чудово підходить для студента, адже економічна, недорога в обслуговуванні та має класний дизайн. Кліренсу вистачає з головою, якщо не стрибати по бардюрах. Найбільша проблема щодо комфорту. На бруківці все дрибіжжить. Також, дуже погана шумоізоляція авто, проте за ці гроші, кращого авто не знайти

Skoda Octavia A5 2012

Skoda Octavia A5 2012

Перший власник 224 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Економний і дуже еластичний двигун . Гарне поєднання економії та пристойної тяги при низьких обертах двигуна. Що дуже приємно при їзді як по місту так і по трасі. Навіть на швидкості за 150 км двигуна практично не чути. Оберти при такій швидкості у рамках 3500. Чого не скажиш за атмосферні двигуни VW . Які при такій швидкості вже мають межу до 5000 об. А середня робота двигуна по місту це від 1600 до 2500 , чому діється крутному моменту у 175 нм при 1700 об. Та 6 ст КПП.

Skoda Fabia 2011

Skoda Fabia 2011

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

Предісторія:
Купив авто у людей які займаються професійним пригоном для продажу. Дане авто вони пригнали для свого родича але воно не підійшло в силу певних обставин. Тому тепер я розумію що означає купити з малим реально нескрусеним пробігом. За три роки "120" тис пробігу поміняв тільки щітки генератора і задній дворнік невраховуючи росхідники. При тому що це був трьох циліндровий мотор 1.2 HTP
якого всі бояться як вогню і розказують страшні історії про обрив ланцюга якого я не міняв так і продав її на 270 тис . Масло міняв кожні 15 тис км правда лив оригінальний Mobil 1 5w40 і жодного разу не доливав. Ще паяв проводку водійської дверки яка переломлюється практично у всіх Фабіях після 200 тис глючать склопідйомники тому що концерн Ваг зажав грошей і зробив дубові провода в Румунії. Ще є така болячка з вентиляції салону котра під заднім бампером злітає ущільнювач і збирається вода у відсіці запасного колеса. Правда 1.2 бракує динаміки на трасі після 80 км на випередження та на підйомах. В міському потоку все норм до 60 км тяне бодро. Ще одне якщо купете без заднього та переднього партроніка рекомендую достави із вланого досвіду скажу що авто по відчутях здається дуже компактним і хочеш запаркуватись практично всюди і час віддчасу протираєшся при тому що вмене досвід їзди на цей момент більше 1 млн км..

Skoda Octavia A7 2018

Skoda Octavia A7 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, шумоізоляція

Октавия у меня четвертая шкода, к трем предыдущим никаких претензий..
Купил Октавию А7, 1,4, бензин, механика, 2018 года
1. с первого дня нашли брак - замена правого кулака подвески колеса на б/у...
2. через месяц заменили аккумулятор...
3. на третьем году эксплуатации потек цилиндр педали сцепления
Раньше я считал и рекламировал шкоду как одну из лучших марок по соотношению цены и качества

Skoda Superb 2006

Skoda Superb 2006

Кузов хорош, но года берут свое,появляються вздутия. Ходовая мягкая. Салон огромен, особенно сзади. Внешне не плохо смотрится. Стоит заводской ксенон в линзах, свет великолепный. Бывают минимальные глюки с електроникой. Слабоваты дверные ручки. Зимой замерзают тросики дверей и багажник. Мотор 1.8т считаю отличным, 260 тыс. и никто даже не снимал клапан.крышку. Ничего не течёт, все сухо. По технике особо не дорого, по кузову будет очень все дорого. Со временем желательно обклееть антискрипом мелкие детали. Есть слабые месте возле стаканов впереди, вверху,бывают мелкие надривы. По коробке все мягко, но очень не хватает 6-й передачи. Плюсов больше чем минусов гораздо. Если все во время менять, любить и заботиться, то все будет хорошо.

Skoda Fabia 2012

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, шумоізоляція

Була фабія 2012 року на моторі 1.2 HTP та 5-ти ступеневою механікою, офіціал.
Автомобіль придбав на пробігові 120 тис км та проїхав на ньому 40 тис. В цілому автомобіль дуже класний, у місті потужності достатньо, на трасі іноді не вистачає. На 150 тис пробігу замінив зчеплення - це найдорожче вкладення в авто за майже два роки володіння. Також були роботи по підвісці - шруси, стійки стабілізатора, салейнтблоки. Якщо візьмете живий екземпляр, то авто буде вас радувати і проблем не матимете

Skoda Fabia 2014

Skoda Fabia 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

Фабія 2014року. 1.2бензин.Чудовий автомобіль за весь час наїздилиблизько 100тис. Брали з салону в базі. Пластик в салоні дешевий, дверні карти світлі, видно весь бруд, тяжко чистити. Сидіння досить зручні, посадка висока. Технічно супер мотор шустрий, проблема в подушках мотора міняли 2 рази. Кузов оцинкований без іржі. В загальному авто на 4+

Skoda Yeti 2015

Skoda Yeti 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Друзі всім добра
Хочу поділитися як себе показав yeti
За 3 роки я поїхав майже 50 тис.
Брав з німців легко биту на ходу з дійсно маленьким пробігом
За цей час крім замін масла
Розбирали Муфта Халдекса
Ця зима 2022 р. Була сурова і багато снігу показали що повний привід на Єті лише для допомоги Муфта перегрівалась і коли було дійсно треба 4х4 їх просто не було, з'являтись ошибки щоб все запрацювало треба було глушити витягнути ключ і запуск
В загальному машина їде добре і повний привід працює і їде вона по снігу і льоду краще за НІВУ і Вазіка до поки кліренса вистачає в мене він 19.5см на ризині 215/65/r16
І Якщо не довго треба йти під сильним нагрузками, в мене вирубало муфту при тривалих нагрузках , думаю прицем в гори її теж не сподобається
З плюсів економ Соляри і комфорт машина тепла швидко гріється
Це мабуть одна з найкращих машин для простої людини зимою 5.5 на соню на трасі літом до 5
Так по селу до дому живу в горах зимою 8-9
Все інше по машині СУПЕР 50 тис. Ходова рідна а дорога в нас не дуже
Тож така вона Чеська НІВА

Skoda Octavia A5 2010

Skoda Octavia A5 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, простір салону

225 тис.км Сім'я

Хороший автомобіль, до плюсів можна віднести дизайн та інтер'єр, тільки слабкий до корозії! Раніше автомобілі групи WAG могли похвалитися своєю стійкістю до корозії, зараз нажаль ні! В цілому автомобілем задоволений! Проходимість хороша, витрата палива невелика, якість матеріалів окрім кузова хороша!

Перший власник 325 тис.км 6.4 л / 100 км Подорожі

На автомобілі приїхав буде багато кілометрів по Україні, де тільки не був, дуже вдала модель відповідно до ціни та класу автомобіля, меневріність, добрий кліренс, ніколи не підводила на дорозі, навіть у дуже погану погоду. Добрий багажник, дуже вмісткий. Стосовно запчастин, завжди є у наявністі, що теж важливо, та за доступною ціною, дешевше за lada з причини не такого частого ремонту. Також потребує гарного палива та вчасної заміни свічок запалення, це збереже в робочому стані катушки запалення. Дуже вдала модель та марка автомобіля у своєму класі.

Skoda Fabia 2007

Skoda Fabia 2007

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, ціна

динаміка, об`єм багажника, простір салону

Хороший и классный городской автомобиль!
Все пугали меня 3 цилиндрами 1.2 69лс. чушь если авто изначально живое, и не барабан комплектацию. По расходу лето 6.5-8 город легко. зимой точно не меньше 7.
После покупки рекомендую сразу помыть форсунки и поменять свечи. Масло только хорошее, и замена 6-7тыс и будет вам счастье. По трассе авто очень слабое, что фуру обогнать надо сильно крутить движок. Зато расход по трассе на круизе 5-5,5 при 100-110км.

Skoda Octavia A7 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Чудовий автомобіль, у мене 2.0 4х4 чіпований, машина їде дуже бодро, в обслуговуванні дешева. Простір великий, в Буковель з лижами без проблем. машина з пробігом 325т маховик трохи чути, але ще їздить.В загалом рекомендую, тільки шумка слабенька.

Skoda Fabia 2012

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Хочу зазначити що це 1,2 чотирьох циліндровий TSI дуже економний спритний маневрений як для такої машини. В цій категорії авто він оптимальний варіант ціна, якість, гальма суперові якщо треба обганяти легко бере будь-який обгін, якщо ви конечно правильно обрали передачу педаль акселератора не потрібно завжди втоптувати в підлогу.

Skoda Fabia 2006

дизайн кузова, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

225 тис.км 8.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Хороший автомобіль. Надійний. Малий радіус розвороту. Після пригону обслуговував по регламенту. Заміна ГРМ фільтри, рідини. Рідне щеплення пройшло 220тис.

Skoda Octavia A7 2015

Skoda Octavia A7 2015

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

Дуже продуманий і якісний автомобіль, який не потребує великих вкладень. В плані обслуговування лінійка Skoda завжди набагато дешевша за аналогічні автомобілі VW та Audi, тому витрат від експлуатації великих не варто очікувати. Автомобілі моделі Octavia в цілому надійні, і до 200 тис. км за умови своєчасних регламентних замін масла і фільтрів, можуть взагалі не мати жодних поломок/чеків. Автомобіль дуже керований - особливо це відчутно у порівнянні з "молодшою сестрою" моделі Fabia. І найголовніше - автомобіль дуже продуманий. Це видно всюди - кріплення для паркувального талону на лобове скло, начинка багажного відділення, де розміщені різні гачки для кріплення предметів, різні аксесуари салону, автоматичне вимкнення фар після витягування ключа запалювання, кнопка відключення системи старт-стоп, бардачок-холодильник і т.д, і т.д, Мінуси фактично два - 1. низький кліренс вимагає передніх парктроніків, інакше легко оббити бампер 2. Двигун TDI 1,6 не дуже рвучий, тяга з\'являється після ввімкнення турбіни, тому перші декілька секунд автомобіль розганяється плавно, наче ніхто й не натискає на педаль газу. Як висновок - тверде 8 з 10

Skoda Octavia A7 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Авто просто супер.для сім\'ї та подорожей .витрата палива смішна.комфортне на наших дорогах.автомат dsg7 Працює адекватно.трішки замалий кліренс.

Відгуки про моделі Шкода

Хочете придбати Шкода та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 630+ відгуків відгуків про Шкода будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.