4 610+ отзывов об автомобилях от первых владельцев

Tesla Model 3 2018

Tesla Model 3 2018

дизайн кузова, динамика, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, шумоизоляция

Первый владелец 58 тыс.км Путешествия

Добрий день шановні електроводії. Брав биту з США . Сам ремонтував - бо нікому не довіряв - бюджет вийшов 35+ за 18 рік Лонг ренж задній привід. Машина дійсно краще оптимізована ніж модел С. Розхід реальний спокійний склав 12-14 кВт/100км літом і 17-22квт/100км взимку. В довгих поїздках зимою дуже економна - тому що нагрів салон і поїхав. На короткі поїздки з постійним прогрівом салону з мінусових температур по місту проїжав на 1 заряді 250 км/75квт. В літку і міжсезоння 400+ км. Від себе хочу сказати що найбільш ремонтопригодне авто ніж 2021р.в. тому що в 2018 автомобіль стальний каркас має а не алюмінієве лиття. Задній привід жодного разу не підвів!! Взимку. В повному приводі необхідністю для себе не бачу, хіба що різниця в прискоренні - що для дальнобійного авто не актуально. Встановив застосунок на телефон і мав ВСЮ інформацію про авто у себе на телефоні.

Chevrolet Niva 2004

Chevrolet Niva 2004

дизайн кузова, дорожный просвет, простор салона, стоимость обслуживания, цена

динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, расход топлива, тормоза, шумоизоляция

Первый владелец 96 тыс.км 12 л / 100 км Поездки в городе

Виїжджаючи за місто, цьому витвору мистецтва навіть не допомагає жигулівський двигун, зі своїми полудохлими 80-ма конячками, щоб якось випередити чи обігнати тягача на круізі 90, за винятком трактора чи дами за кермом, що рухаються 30+- км/год. Від 0 до 100 розганяється пів дня. Максимальні свої 140 км/год розігнати можливо, але за умови наявного схилу та людей, які будуть підштовхувати. Про шумку взагалі мови бути не може, коли виїжджаєш на позаміську дорогу і їдеш 80-90+ км/год, то доводиться підключати мікрофон, аби тебе хтось поруч почув. Постійно тріскаються патрубки рідин, витікає антифріз, масла, гідравліка і тд., і тп… на пробігу 70-90т.! Бажано возити із собою баночку масла і антифрізу. Більшість запчастин взаємозамінні. По бездоріжжі, якщо так можна назвати наші дороги — авто скрипить, але шось там їде. До повного приводу з роздаткою питань немає, виконують свої функції на всі 100. Машинка доволі висока та проходима. Зовнішній вигляд на ті роки доволі непоганий, порівняно із звичайною нивою. Іномаркою це авто не назвеш, адже виготовлялось воно, та використовувались матеріали в ньому із жигулів. Все, що тут є з іномарки — це шильдік і… вроді все. Підсумовуючи вище сказане, можна зробити висновок, що даний екземпляр підійде чоловіку старше 35-40 років, що має багато вільного часу і терпіння. Не для міських доріг та подорожей, а швидше для бездоріжжя. Із цим авто Вам точно нудно не буде!

Chevrolet Aveo 2006

Chevrolet Aveo 2006

качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, шумоизоляция

Первый владелец 128 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Володію автомобілем з автосалону 2006 року. Для міста машина задовольняє на 100 відсотків але розхід пального міг би бути меншим. По місту з невеликими заторами менше 8 літрів не вкладався, а з кондиціонером розхід палива зростає до 10. Якщо їхати за містом з родиною та речами то вона взагалі не розганяється. Багажне відділення маленьке багато речей не получится взяти. Но розхід пального мене здивував при швидкості 140 з кондиціонером і в салоні 5 осіб витрати були 7 літрів. Для траси щоб робити обгони вона дуже слабка, а якщо набрав швидкість і підтримуєш її то вистачає потужності. В обслуговуванні машина одна з найдешевших на ринку. Саме слабке місце цього авто це її кузов. Таке враження що вона зроблена с фольги і це цілком правда.

Bajaj Dominar 2021

Bajaj Dominar 2021

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

Первый владелец 20 тыс.км 4 л / 100 км Путешествия

Бачу, що прихильники домінара розбились на 2 лагеря. Одні його вважають суто міським байком, інші, до яких належу і я, його облюбовали в якості байка для подорожей. І ті і інші сходяться в тому, що домінар - це сучасний байк з АБС, відмінним світлом, доволі надійний і економічний, і при цьому вже має достатню потужність для комфортної їзди як по місту, так і по трасі. Відмінності випливають із мети використання. Для міських покатушек вам не потрібний високий вітровик і захист рук, з ними влітку буде тільки гарячіше. Проте на трасі: після кількох чисток екіпу від мух влітку, після промерзання в дощ і холодну погоду, навіть завзяті противники змінюють свою думку. І сам виробник до речі взяв бік останніх, добавив в апгрейд 2023 року саме туристичні плюшкі. Ні, звісно я не наполягаю на тому, що домінар ідеальний мотоцикл. Проте серед своїх братів 400к це найбільш універсальний і збалансований варіант. Ті що краще - суттєво дорожчі, ті що дешевше - суттєво гірші. Звісно я про нові мотоцикли. І при цьому його крейсера 110-130 на трасі вистачає з головою, витрати палива не пропалюють діру в бюджеті, як от у власників ретро-дніпров, і він дає нормальний рівень комфорту. І ті хто запевняє, що, скажімо, у В-Стром 650 краща підвіска, а у Версуса краща динаміка, звісно праві. Але чи адекватно порівнювати байки з цінниками майже 5 і понад 10 тис. дол. в салоні? У байка є пару дитячих хвороб, які здається вже в серіях з 2020 року виправили. Я про скидання приборки і кільце глушника. Відзначу, що серед кількох сотен користувачів в домінар-чаті з цим стикались лише кілька людей. Я особисто - ні. Достоїнств набагато більше. Ще пару слів про бренд: Баджаж - це 3й по потужності виробник мото в світі, і Кавасакі наприклад не соромляться ставити свій товарний знак на домінари, що продаються в Індонезії. Порівняйте до речі обсяг моторинку Індонезіїї і Європи, результат вас здивує. Наостанок поясню свою 4 за комфорт. Вібрації тут ні до чого, вони абсолютно помірні і особисто я їх майже не помічаю. До речі часто скаржаться на них саме власники посилених кліток, силіконові прокладки їм в поміч. Для мене більшим мінусом є невеликий бак, якій заставляє кожні 200-250 км робити зупинки на заправку. Байк категорично рекомендую тим, кому потрібний універсальний мот для асфальта.

Geely GC5 2015

Geely GC5 2015

Первый владелец 144 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Дуже достойне авто за свою ціну. Довго ходив по салонах в пошуках нового авто в невеликий бюджет, дивися заз форзу, ніби могла би бути, але дуже гидкий салон з тканини від славути і торпедо з бридким сірим дешевим пластіком, магнітола примітивна від чері. Ланос - минуле століття, авео - неадекватний цінник з набагато меншим функціоналом. Вибір впав на Джилі гц5. Відкатав 144тис, з ближніми і дальніми поїздками без проблем. З перших кілометрів поставив газ, шо дало суттєво економити на пальному. Розхід газу по трасі 9л, по місту 11+, при вчасному і правильному обслуговуванні жодних сюрпризів не було. Тільки планові ТО і дрібниці по ходовій. Масла не підбирає навіть на дальняках - поїздка в Чорногорію, а це 1500км в один бік по автобанах і серпантинах. Серед +- однокласників: логан, ріо, форза, авео і т.п., різко виділяється дизайном і якісними матеріалами, опціями типу склопідіймачі, підігрів і електрорегулювання дзеркал, кондиціонер, викидний ключ і т.д. З мінусів - слабке лакофарбове покриття, треба додатковий догляд. У версії 2014р були проблеми з коробками, щепленням, пічками, в 2015 все виправили, хоча... може це ше від користувача залежить.
За 6 років користування жодного разу не пошкодував про покупку. Хотілось авто чуть вищого класу, з кліматом, лючком, на автоматі, тому вирішив продати. Зараз тішить нових господарів.
На ютубі є невеликий огляд цієї моделі, більш інформативний

Ravon R4 2018

Ravon R4 2018

Первый владелец 40 тыс.км 7.2 л / 100 км Семья

Чудове авто за свої гроші.
Купляли з салону, за 5 років жодної поломки, просто проходили ТО за розкладом.
Високий клірінс, комфортно проїзжає нерівності, динамічно набирає швидкість, зручний розмір авто, відносно великий багажник. Переживали, що будуть проблеми з корозією, але і натяку не було. Безпровідний конект з телефоном: виклики, музика.

Peugeot 5008 2019

Peugeot 5008 2019

Первый владелец 50 тыс.км 7.4 л / 100 км Поездки в городе

Авто Peugeot 5008 купував у 2020 році, до цього мав Audi Q7, ці авто не дуже порівнюються, с початку здавалась не така м’яка підвіска як пневматична, але з часом швидко звик, сподобалось зразу оздоблення салону в GT line з 2х літровим мотором розхід 7,4 літри, машина дуже добре керується, достатньо дінамічна як для міста так і для подорожей на дальні відстані, авто задоволений, але відсутність повного приводу іноді не вистачає, коли багато снігу і хочеш припаркувати на узбіччі чи в місті де може засісти є ризики, але за три роки використання такий випадок був один раз коли поїхав на рибалку, якщо не ризикувати, то можно отримати багато приємних відчуттів, великий багажний відсік з складеними сидіннями другог ряду, також зручно в першому ряді пасажирське сидіння складається це зручно якщо треба везти щось довге.

Fiat Tipo 2020

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, шумоизоляция

динамика, качество материалов, стоимость обслуживания

Первый владелец 55 тыс.км 6.5 л / 100 км

Гарний автомобіль за свою ціну серед нових авто станом на 2020 рік скажу так, спустя 3 роки, та 55тис км.
Використовую активно, більшість по роботі поїздки, авто вихідного дня у сім'ї інше, стареньке, але преміум класу, тому виявив на фіаті для себе такі переваги та недоліки.
Недоліки - мені не хватає з часом динаміки, якщо по місту її достатньо, то для траси її або ж дуже мало, або ж треба любити по гарній трасі їхати спокійно, нікуди не спішити ніколи, не люблю придавлювати на газ, але коли на трасу виїжаю на Тіпо 1.4 після старенької, 08 року Ауди ку 7, але 4.2 дизель, то Тіпо як велосипед проти вітру, я так декілька раз забув що дуже туга на розгін і чуть не влупився у зустрічку поки обгін зробив, але то таке....
Також замітив для себе такий мінус це вартість обслуговування, офіціали фіату...думають що олігархи купують його, бо у них ціни на обслуговування фіату майже такі як на звичайному СТО я обслуговую ку7, да-да, наприклад фільтр салону звичайний до фіату коштує 1050грн + заміна 150, а до Ку7 цей фільтр вугільний з роботою коштує 900грн, Фіат 2 роки у офіціалів не обслуговую, але все ж ціни і без орігіналу не низькі, на деякі з/ч дороще ніж на октавію А5, титанові диски, магнітола взагалі проблема купити, або ж ціна дурна просто буде та відсутність вибору, на магнітолу 2дін рамку безсмислено купувати бо зараз магнітоли ідуть такого розміру що не вставите в ту рамку
- клінерс, ну я працюю торговим представником і розумієте по яким дорогам потрібно їздити...тому для мене це мінус, краще за мазду 3, там взагалі жопа, але не кросовер
Ну - це для мене напряг з масложором, всі от кажуть щоб не звертав уваги, коли треба масло тіки доливав, таксист один тоже каже пробіг 260тис, масло долив і поїхав, каже всі 260 масло жре, але капіталки не було і машина їде як нова, але це зайвий напряг, хоч і грам 50-100 їсть у мене.
Про переваги -
Розхід - крутяк, без зайвих слів, максимум загальний бачив 8.5 зимою з печкою по місту.
Керованість - також дуже подобається, режим СІТІ приємна опція у місті, руль дуже легко крутиться, по трасі стає упругий, тут респект
Дизайн авто, тонованого по кругу + титани + лінзи це просто лялька, подобається всій сім'ї і друзям
Багажник тоже крутяк - метр на метр пінопласта листи лягають як раз полотно, він реально великий+ спинки откидуються і наприклад труба 2м довжиною під кутом лягає
Салон також просторий як для свого класу.
Авто супер, теоретично можу рекомендуватт, але не раджу обслуговувати у дилера, бо якість сумнівна, а ціни дурні, ну і просто наболіле- близько переда до бордюрів не підїжайте, бо бампер низький і на бордюр якщо наїдете то як дурачок будете або припіднімати авто на якийсь мм щоб назад відкотилися від бордюра, або буде ризик що просто бампер залишиться на бордюрі, в цілому машина не погана, у мене навіть сусід після мене купив таку ж, тільки 1.6 на автоматі, але їздить на ній дуже мало бо далекобійник і ще не зрозумів наскільки для нього це класна машина, єдине що нова каже, хоча от я проїхав 55тис на сьогодні за 3 роки по різнім покриттям,то поганого нічого не скажу, головне розхідники щоб замінювалися у свій час, а не коли проблема вилізе, у мене проблеми були за 55тис це з пропусками запалювання, керівництво давало талони на бензин на поганій АЗС, заправляв поганий бенз і чек мигав, але це проблема у якості палива, та за 55тис через погані дороги я 3 раз буду тяжки міняти, тормозні колодки замінив сам на 30тис і ще є запас за 25тис, но то також моя вина, бо по трасі люблю під жопу їй давати, на скорості 130 їде як укопана, в салоні не сильно шумно, але 150 і більше якщо швидкість то комфорт падає, максимум декілька разів розганяв до 187, більше не їде, але краще цього не робити, бо є відчуття що її зараз розірве, тому мій висновок такий - купуйте якщо нова і бюджет цей і не вище, якщо б/у то дивіться на стан та пробіг, +/-50тис км пробігу я вважаю це ще не багато і купувати без проблем можна якщо він реальний, якщо більше 100тис пробіг то тут таке, вважаю питання ціни авто

Toyota RAV4 2016

Toyota RAV4 2016

качество материалов, шумоизоляция

Первый владелец 200 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Авто купував у 2016р для комерційних цілей. Їздив країнами де тільки можна було. Заміна масла раз в місяць. НІРАЗУ, НІКОЛИ Rav не підвів. 200 тис за 2 роки.
Виділю напевно недоліки, які я відчув.
1. Оскільки маю зріст 196 см, трохи малувато місця для водія.
2. Лакофарбове покриття хочеться щоб було стійкіше.
Напевно плюси напишу, як переваги, тому що порівнював з іншими авто:
1. Ціна при купівлі нового авто.
2. Кліренс, з яким ти впевнено їдеш де хочеш.
3. Розхід палива. Двигун 2.0, на варіаторі 7 ст. Середній 7,2 л розхід.
4. Динаміка. Багато пишуть, що це авто не динамічне. Не з тими рівняєте просто.
5. Дешеве сервісне обслуговування!!!!!! Хочу виділити якість надання послуг і сервісу тойоти в м. Рівне, відповідальності персоналу. Все супер.

Японці в даному авто створили любов власників до образу моделі.

Fiat Punto 2002

Fiat Punto 2002

дорожный просвет

Первый владелец 176 тыс.км 5.3 л / 100 км Семья

Покупал у друга, хотя когда этот авто попал в маленькое ДТП первая хозяйка, с автосалона, наездила всего 16 тысяч, но суеверная, решила продать, у меня тогда денег не было, посоветовал это авто другу.. Он купил, легко отремонтировал после этого ДТП и наездил аж до 46 тысяч, и так как он купил себе другое авто, я этот Фиат купил себе... Накатал и я на нём до 176 тысяч. За это время есть, что с чем сравнивать, Фиат Пунто, очень экономный и шустрый автомобиль, в городе, по пробкам, самое то. За время эксплуатации, а он мне попал в 2008 году, то так особых поломок то и не было... Ездил только на синтетике, тем более, что в двигатель его нужно всего то ничего, 2,85 Фильтра топливного как такового в авто нет, проблем с форсунками и никогда не было, двигатель работает хорошо.. Учитывая мой стиль езды, то конечно поменял в 2012 году корзину и диск сцепления... В 2012 поменял сайленблоки передних рычагов, свечи зажигания, сальники коленвала распредвала... Ну и так как авто отлично тормозит, вот только в 2023 году поменял новые тормозные передние диски... Сайленблоки задней балки, пыльник рулевой рейки, лобовое стекло, старое стало мутным... Радует двусторонний оцинкованный кузов... Конечно слабый ближний свет, пришлось поставить светодиодные противотуманки, а по другому никак... В целом авто я доволен... Ещё раз, радует расход, по трассе 5,3 по городу 6, при супер пупер пробках и в зимнюю снежную кашеобразную по городу, больше 7 литров расхода не было никогда... Есть недостаток, на трассе, если едешь в дальнюю поездку, то на скорости 110-120 обгонять фуры, или другие авто, очень и очень медленно, не хватает мощности, чтобы быстро обогнать на таких скоростях... Предельная максималка в районе 140, и то если едешь один, не груженный...

Chevrolet Epica 2007

Chevrolet Epica 2007

Первый владелец 285 тыс.км 11.9 л / 100 км Семья

я купив в салоні. 15 років вже. за ті гроші машина - бомба. корабель, який пливе на будь-якій доступній швидкості по трасі. макс я розганяв до 220. їде як вкопана, чи як по рельсах. за 15 років експлуатації виділю дві рекомендації, якщо їх не дотримуватись, будуть проблеми, з чим сам зіткнувся. 1. масло. лити тільки рекомендоване виробником, а ще краще тільки GM для Епіки. 2. бензин. лити якісний бензин, і тоді не буде проблем з двигуном ніяких. а машина за свої гроші класна.

Skoda Kodiaq 2022

Skoda Kodiaq 2022

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

динамика

Первый владелец 6 тыс.км 8.3 л / 100 км

Купував в салоні шкода кодіак L&K 2022 року під індивідуальне замовлення. Максимальна комплектація, окрім панорами і фаркопа. Автомобіль в загальному сподобався, але є мінуси які дратують. Перше що відчувається це жорсткість підвіски, як на мене при таких габаритах і вазі, авто повинно бути м’яким, але нажально як на мене дуже жорстка. Друге брав максимальну потужність 200 л.с., цього двигуна як на мене мало, для жінок згодиться, а для чоловіків, які не полюбляють дрімати в дорозі буде маловато. Третє не завжди спрацьовує безключовий доступ відкритя авто, підходиш пробуєш відкривати двері а воно не спрацьовує, інколи достатньо порухати ключами в кармані, а інколи потрібно нажимати кнопку на ключеві. Четверте на 5000 км доливав 0,5 л мастила, бо датчик показав мінімальний рівень. П’яте в дверних картах місце для речей зроблене з войлоку, це взагалі позор, щось положити брудне, жуйку, цукерку чи шоколад, то будете хімчистку робити, бо витерти як пластик не вдасться.

Renault Trafic пасс. 2016

Renault Trafic пасс. 2016

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

качество материалов, качество сборки, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Первый владелец 157 тыс.км 6.5 л / 100 км Коммерческие перевозки

По сравнению с прежней моделью достоинства уничтожили, болячки оставили. Плюсы есть но их немного. 1 -цена. Дешевле транспортера и вито 2 - очень хорошо подобранная коробка к двигателю. 3- экономичный по топливу. При 90 кмч 5,5 л/100 , это для БУСА! Мощьности хватает вполне. Сравниваю ОПЕЛЬ ВИВАРО 1.9л 2004 г. и трафик пассажир 2016г 1.6л 1 турбина, брал с салона. Для справки, опель ВИВАРО, и рено трафик одинаковые машины но разных поколений Кузов -металл тоньше и звонче. Через 2 года двери и пороги пошли рыженой. в виварике за 16 лет ни намека. Пластик дешевый и вонючий. Внутренние ручки дверей покрашены краской, так, что через 2 года вид облезлый и потертый. Руль тонкий, неудобный- сразу обшил кожей. В виварике воздухозаборник печки был на капоте - шел нормальный свежий воздух. На трафике забор воздуха идёт через ту же дырку решетку, что и слив воды со стекла. Незамерзайка воняет УЖАСНО! Побрызгал на стекло -сразу выключай печку или задохнешься вместе с пассажирами Дворники оставляют соплю прямо напротив глаз. На виварике дворники работали ПРОДУМАННО. Но регулируемый таймер на трафике +. Задние сидения скрепят и пищат на замках. Подкладывал пластик от колы -помогало. Но 3-й ряд складывается быстро и удобно +. На трафике сделали длинее переднюю губу бампера и он этой губой по нашим дорогам цепляет, особенно по снегу и грунтовке. Штатная вебаста с салона включалась автоматически только при -1 градусе. А если на улице 0 то грется мотор будет 15 км, но их еще надо проехать с замерзшими стеклами. А нагреть салон вобще не реально. Зато при -1, на трассе когда тулишь, и мотор в гарячий вебаста пашет на всю хавая свои 0.6 литра в час. Официалы за вебасту не взялись. И вобще настроить электронику под себя не получилось -всё видят но производитель настройки заблокировал. Я Хотел настроить освещение салона. Блин выключаещь зажигание - включается свет. Начинаешь выгружать машину он через 5 мин отрубает все электропитание или оставляй ключь в замке зажигания. В виварике эта настройка была на 30 мин. И свет в салоне только при открытии дверей. Замки. Если хоть одна дверь закрыта на один щелчок, то центральный замок сначала замыкает а потом отмыкает. В итоге следи за дверями -или машина останется открыта. Я за это дорого заплатил. Алкаши залезли в незамкнутый бус и взяли...много чего... Бус -это больше рабочая лошадка и погрузка -выгрузка груза это частый процесс. На виварике, открыл распашенку, клацнул замок, и передние двери с боковушкой заперты. Документы и личные вещи на торпеде. В трафике -нет. Если распашенка открыта то бус не замыкается. Приспособился так: на распашенке рукой нажимать концевик и замыкать передние двери. Ну, блин, была же отлаженная система на предыдущих моделях ЗАЧЕМ БЫЛО ПОРТИТЬ?! И еще, сильно бесили центральные дифлекторы воздуха на торпеде. Там чтоб направить поток воздуха в нужное направление надо потанцевать с бубном. В темноте это вобще не удобно. Там одним рычажком можно двигать только вверх и вниз а другим колесиком вправо- влево и им же закрыть. Ну было же нормально придумано раньше. Джойстик регулирует по всем направлениям и колесико поток воздуха. Думаете мелочь? Купите - тоже будет бесить. Кнопку аварийки разместили по принцыпу маскировки, чтоб никто не догадался, и, чтоб наверняка сбить с толку рядом прилепили кнопку замков. ГЕНИАЛЬНО! Почему бы не самоуничтожения? Запаска крепится так же дебильно, как и на прежних моделях. Даже шиномонтажники брали дополнительную оплату и вобще не хотели её снимать и тем более ставить. Вот, блин тот конструктор, что такое придумал сам хоть раз бы эту запаску поставил. По расходникам и запчастям: фильтра в 1.5 -2 раза дороже. Ну это можно пережить. Но ,например, подшипник ступицы на виварик стоил 570 грн, а на трафике замена только вместе со ступицей 3800 грн. И в целом, есть ощущение, что в этой модели конструкторы думали не как сделать машину лучше и удобнее.

2.8
Renault Express 2022

Renault Express 2022

дизайн кузова, динамика, объем багажника, расход топлива

качество материалов, качество сборки, шумоизоляция

Первый владелец 1 тыс.км 5.3 л / 100 км Поездки в городе

Пасажирська версія. Із плюсів: чудовий дизайн, гарна акустична система Easylink, дуже економна - по місту 5,5. ВЕЛИКИЙ МІНУС: заводський брак задньої підвіски- болти кріплення амортизаторів в діаметрі значно менших розмірів за отвір у рамі і самій втулці амортизаторів, із-за чого при їзді по нерівностях, пересічній місцевості - жахливий стук, люфт. Нове авто, а всередині звук такий немов їдеш на візку. При візиті в салон-повний мороз, тіпа така їх робота. Тест-драйв аналогічного авто для порівняння- в результаті така сама біда. Проблема вирішилась після заміни на амортизатори масляного типу і болтів більших розмірів, які виточили кустарні майстри. Не рекомендую для покупки!!!

Renault Koleos 2012

Renault Koleos 2012

Первый владелец 190 тыс.км 11.5 л / 100 км Путешествия

Всім мирного неба!
Читав відгуки, в основному все чесно, Колеос дуже чесний автомобіль, його вартість експлуатації особисто для мене не виходить за межі експлуатації малолітражки, так як ТО кожні 15 тис. невеликі гроші навіть на фірмовому СТО. Витрата палива на бензиновому 2.5 двигуну різна, який стиль водіння. Я експериментував, якщо в теплу пору року спокійно їдеш по місту, без різких розгонів то витра палива була 10.3 літри на 95-ому бензині, якщо агресивно літати то виходить під 13.5 по місту, траса від 8 до 9 літрів на 100 км, якщо швидкість до 110км/г, але якщо є бажання їхати 150-170 то витрата під 13 літрів. Ходова у мого Колеса проїхала 190 тисяч по різним дорожнім покриттям і от зараз буду міняти шарові, рульові тяги та сайлентблоки підрамника, амортизатори працюють, ще верхні опори гумові мають тріщини, напевно теж заміна. Варіатор працює без проблем, мастило в ньому замінюю кожні 60 тис.км. Салон просторий, взагалі це поняття риторичне, все залежить від анатомічних особливостей людини, хоча у Колесі на передніх сидіннях зручно людям зі зростом до 210 см, а от задній ряд не для довгоногих баскетболістів, хоча поміститися можна. Шумоізоляція нормальна, як для кросовера, після седану одразу чуєш, що у багажнику не закріплено. По салону жодних технологічних скрипів, якісне аудіо Bose, ергономіка теж зручна, всі кнопки під рукою та пальцями такі, як регулювання гучності, круїз-контроль, клімат-контроль, світло, підігрів сидінь, рег.дзеркал. величезний "бардачок" плюс маса шухлядок в картах дверцят, під передніми сидіннями, підлокітник з лотком, що виймається, додаткові сейфи під ногами задніх пасажирів та у багажнику. Автожурналісти та різні "обзорщики" постійно звертали увагу на нееталонну керованість Рено Колеоса, я зрозумів чому, справа в гумі на колесах. Базова гкма ставилася корейська Nexxen або Kumho і дійсно керованість на цій гумі така собі, ніяка. Я проїхав перші 250 км на гумі Nexxen, придбав та встановив Michelin Pilot 225/65/17 і керованість геть змінилася, так, це не Ferrari але кермується чітко, майже, як седан. Що мені особисто подобається, так це їхати на швидкості трасою і Колес їде рівно, що танк, немає зміщення від парусності, хоча авто 164 см заввишки. У бензиновому двигуну 2.5 саме головне регулювання клапанів кожні 60 тис.км, в експлуатації цього не вказано, цей факт вже встановлений досвідом, бо з пробігу більше 120 тис км двигун почав втрачати рівень мастила, а до 150тис.км витрата мастила за 10тис.ки становила вже 1.5 літри. На 170т.км.довелось знімати голову, та замінювати втулки клапанів, регулювати клапани, за одно вже й всі прокладки разом з ланцюгом ГРМ та всіма роликами, помпою... Але то таке, регламентом від заводу не передбачено. Після такого обслуговування Колеос знову помолодів та радує мене чудовою роботою та комфортною їздою. Вже 10 років володію автомобілем, купував новим, на щось поміняти пока не знайшов варіант, візуально подобаєттся Колеос II, але в ходу менше мені сподобався, не подобається налаштування ходової, воно більш жорстке, начебто конструктори хотіли догодити тим автолюбителям, яким подобаються німецькі авто, але тим самим Колеос тратив ту класичну французьку комфортну ходову. Є в сім'ї й інші авта останніх років 2021 Пежо та DS7, вони більш футуристичні але вже не такі надійні та прості. Маркетологи та дизайнери не дають конструкторам переважати у проектуванні нових моделей автомобілів. Бажаю всім гарного майбутнього!

Volkswagen Scirocco 2009

Volkswagen Scirocco 2009

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

дорожный просвет, коробка передач, стоимость обслуживания, цена

Первый владелец 40 тыс.км 6 л / 100 км Поездки в городе

Авто купляли вживаним, з пробігом 30 тис км.,.Домовилися з продавцем , що поїдемо на СТО до офіціалів. Після діагностики з'ясувалося що є задіри в третьому циліндрі і згідно гарантії буде замінено двигун. Продавець після заміни двигуна авто було куплено. Машинка дуже гарна потужна катайся і радій, але радів не довго десь 30 тисяч км. Зламався мезатронік в дсг, знайшли хлопців, які вміють його ремонтувати а зняття і установку і налаштування робили офіціали. На пробігу 40 тис км почала диміти, ну і масло почало зникати. Після діагностики з'ясувалося що нема компресії в третьому циліндрі. Після розборки двигуна, стало відомо що перегородки на поршні розвалилися. Двигун 1,4 бенз не раджу.

Mazda 6 2016

Mazda 6 2016

Первый владелец 80 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Автомобиль покупался в салоне в 2016 году.

Коротко про авто. Качество сборки, материалов, управляемость на уровне. За 90 тыс. каких-то особых нареканий на роботу двигателся, коробки, тромозов, не надежность авто.... нет. По материалам тоже, в салоне ниччего не протерлось не порвалось, каких-то лишних скрипов или ещё чего не появилось.

За 80 тыс. кроме расходников: масло, колодки, фильтра заменил только сайлентблоков пару штук, на этом всё.

Из плюсов:
1. Надежность, каких либо проблем за 7 лет с ним не было.
2. Расход. По трасе 90-110 - 4,5-5 л/100 км. в городе 7-8. Если топить и не париться то порядка 9 по городу. Это с учетом кого-то подождать, прогреться....
3. Управляемость - просто супер. Т.е. на 110 войти в бабочку на раз.

Из минусов авто, ну это лично для меня:
1. Шумоизоляция. Только забрал авто, проехал 100 км и поехал делать шумку. Без нее по трасе просто....
2. Передний дампер. авто как для седана довольно высокое но передний бампер, который очень красиво выглядит, на практике приносит много не удобств. Нижняя кромка очень угловатая и расположена по высоте в уровень с большинством бордюров. При малейшем натыкании на бардюр он моментально лопаеться. Первые пару лет пытался его делать, потом смирился, так как раза два три в год, особенно зимой, где-то его цепляешь и всё.
3. Багажник, он большой спору нет. Но очень низкий. Т.е. болшой чемодан, к примеру, по высоте просто не влазит.
4. Подвеска жестковата, но это плата за управяемость.

Renault Express Combi 2022

Renault Express Combi 2022

Первый владелец 3 тыс.км 6 л / 100 км Коммерческие перевозки

Авто чудове! В салоні тепло, шумоізоляція на високому рівні, вмісте, високе, економне. Один великий мінус — на двох тисячах пробігу застукав задній амортизатор. На сервісі сказали що це поширена проблема в них і зараз немає в наявності щоб замінити. Сказали їздити поки не потечуть або зовсім не розсипляться. Як так?

Chrysler 200 2015

Chrysler 200 2015

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 170 тыс.км 12.5 л / 100 км Поездки в городе

Автомобіль є одним із найкращих і найкрасивіших в своєму класі, просторний салон, хороша якість зборки салону, великий багажник. За майже півтора роки в власності жодних проблем з машиною не було, міняв лише масла та фільтри. В S комплектації достатньо жорстка, але приємна в їзді

Peugeot 2008 2016

Peugeot 2008 2016

дизайн кузова, качество материалов, объем багажника, простор салона, тормоза, цена, шумоизоляция

динамика, коробка передач, стоимость обслуживания, управляемость

Первый владелец 61 тыс.км Поездки в городе

Не слушайте тех, кто говорит что пежо хороший бренд. Это супер-мега-гига-тера отстой! Из хорошего только цена и комфорт салона. Электроника вся какая то тупая: реакция на педаль газа или сигнал где то чере секунду после нажатия. Как вы понимаете, за полсекунды при скорости 40км ч авто проедет метров десять, а человек успеет сделать шаг и этого может хватить для беды, не дай Бог. Дважды я не смог уйти от удара, когда нужно было просто вовремя газануть, но вот эта секунда не дала мне этого сделать. В итоге - ремонт авто, хоть и не за свои, но малоприятная процедура. Теперь об обслуживании: после знакомства с французским автопромом я всегда буду требовать показать ВСЕ щитки с предохранителями и попытаюсь заменить лампу ближнего света. Чтоб вы понимали: даже зная, где стоит лампа и как её менять, нужно быть фокускиком, чтобы это сделать, ибо там одной рукой надо отвести в сторону пружину и колодку, а другой, держа лампу ДВУМЯ ПАЛЬЦАМИ , а иначе не выйдет, надо умудриться вставить её на место, закрепить пружиной и одеть колодку. ВСЕ ПРЕДОХРАНИТЕЛИ НЕ ПОДПИСАНЫ! Щитки предохранителей отличаются от изображенных в мануале и подписаны в мануале лишь процентов 20 предохранителей, остальное - ноунейм! Т.е.. если у вас ночью за городом пропал свет, вы должны ложиться спать и не пытаться что либо отремонтировать, а утром искать способ как доставить авто к ближайшему сто пежо. Иначе никак. Самое прикольное из того, с чем столкнулся я - поиск предохранителей ближнего света. Они тупо не указаны НИГДЕ ! Но это только начало. Только один щиток с предохранителями находится в боль мень доступном месте под капотом, чтобы добраться до щитка в салоне справа, надо СНИМАТЬ ПЕРЧАТОЧНЫЙ ЯЩИК, а слева ТОРПЕДУ ! Он, находится на перегородке двигательного отсека ПОД ПРОВОДАМИ, и к половине предохранителей просто невозможно добраться. К чему я это всё: машину мне подарили дети, я бы в здравом уме вжизни француза не купил, потому что цена на услуги в сто это отдельная ну очень грустная песня... Скажу только, что тормозные колодки эти лица светлосинего цвета и не традиционной ориентации ПЫТАЮТСЯ МЕНЯТЬ С СУППОРТАМИ И ТОРМОЗНЫМИ ДИСКАМИ ! Короче, люди, не покупайте французов. До этого я всю жизнь ездил на Тойотах - вот это я НАСТОЯТЕЛЬНО РЕКОМЕНДУЮ.

Отзывы о марках

ВАЗ / Lada (10860) Toyota (7028) Volkswagen (6529) Ford (6413) Nissan (6076) Renault (5956) Hyundai (5340) Opel (5259) Chevrolet (5189) Kia (4868) Mitsubishi (4570) Skoda (3574) Mazda (3299) BMW (3235) Daewoo (3216) Audi (3144) Peugeot (3083) Honda (2978) Mercedes-Benz (2799) Citroen (1942) Subaru (1755) Fiat (1647) Volvo (1639) ГАЗ (1517) ЗАЗ (1505) Chery (1463) Suzuki (1456) УАЗ (1313) SsangYong (971) Lexus (945) Geely (924) Dodge (671) Lifan (612) Land Rover (607) SEAT (599) Jeep (588) Москвич/АЗЛК (557) Infiniti (555) Chrysler (484) Great Wall (434) Dacia (329) ИЖ (277) Cadillac (249) Alfa Romeo (241) Saab (236) Acura (227) Rover (201) Porsche (185) Jaguar (184) Daihatsu (181) BYD (151) Smart (131) Pontiac (118) Lancia (111) ТагАЗ (107) MG (89) FAW (86) Hummer (86) Lincoln (76) Isuzu (75) MINI (69) Iran Khodro (64) JAC (63) GMC (49) Datsun (48) Tesla (44) СеАЗ (42) Haima (38) Ravon (38) Mercury (32) Buick (30) Saturn (30) Scion (28) ЛуАЗ (28) Hafei (26) Maserati (26) Plymouth (24) Samand (23) Богдан (22) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Chana (17) Dadi (17) Lada (16) ZX (16) Derways (15) Samsung (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Aro (9) Dongfeng (9) Ferrari (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) ВИС (7) TATA (6) Asia (5) Haval (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Lotus (3) Yamaha (3) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shineray (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Bajaj (1) Barkas (Баркас) (1) Borgward (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ИФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремень (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобили (1) СМЗ (1) Самодельный (1)
Хотите купить автомобиль и сомневаетесь в правильности выбора? Читайте отзывы от владельцев машин, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 4 610+ отзывов о любых марках и моделях авто, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины. Отзывы об авто учитывают советы и опыт автовледельцев машин разных годов, комплектаций и модификаций.