4 610+ отзывов об автомобилях от первых владельцев

Citroen C3 2020

Citroen C3 2020

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

Первый владелец 23 тыс.км Путешествия

Найкращий автомобіль! Купила в салоні в повній комплектації shine. Ідеально підходить для поїздок по місту та для подорожей. Кліренс достатній для ям на дорогах, для поїздок за місто. Випробовано по найгіршим дорогам. В багажник влізало 4 комплекти речей для походу в гори на кілька днів. Росхід трохи більше заявленого, але не критично. Салон з якісних матеріалів, просторо, супер зручні сидіння, прекрасна акустика.
Цей автомобіль - найкращий у світі!

BMW 2 Series 2018

BMW 2 Series 2018

цена

Первый владелец 187 тыс.км 4 л / 100 км Семья

Електричний, ефективний та динамічний

Передньопривідний, задньопривідний або електрифікований xDrive BMW225XE iPerfomace гібридний варіант 2-Series Active Tourer.

BMW 225xe - з приводом eDrive - забезпечує унікальне в своєму сегменті поєднання спортивних здібностей гібридних спортивних автомобілів BMW i3 і BMW i8, економічності та повсякденної практичності. Він дозволяє їздити без викидів без шкоди, отримуючи задоволення від водіння, яке ви очікуєте від BMW, і поєднує в собі досвід електричного авто. Під капотом 224 к.с., 10kWt, повний привід, комплектація luxury line, додатково встаноили рейлінги на даху, проставки по колу та диски R20 BMW Styling 444 Turbine-spoke можна погуглити їх ціну - Part number: 6857575.

Трансмісія 2х4, або 4х4: перед - ДВС, зад - електродвигун до 125 км/год. Максимальна швидкість 210 км. По-суті це BMW i8 в на платформі F45 Active Tourer.

Автомобіль повністю в ідеальному стані: купив, сів, поїхав - жодних додаткових вкладень, а також жодних проблем по ЛКП, АКПП, кузову, двигуну, батарейці, підвістці. Пройду будь-яку перевірку на СТО. Є одна подряпина на передньому бампері справа, як на фото, та кілька бордюрок на дисках.

Обслуговувався вчасно у офіціала - нещодавно пройдено ТО, замінено - рідини, фільтри, колодки, ремінь генератора = 10к грн.

Наступна заміна мастила кожні 40 тис км = 3к грн.

Перший власник в Україні, другий сестра. Машинка для душі, як нова. Вся в оригіналі, кривими руками не чіпали. Друге авто в сім’ї.

3 години до повного заряджання від домашньої розетки.

Запас ходу 30-50км в залежності від погоди та швидкості.

Витрата в місті в спокійному режимі до 3 л, активною їздою на трасі візьме 5-6.

Штатна навігація по Україні, Сар-play, передні та задні парктроніки, радари наближення, датчик світла, дощу, наближення до перешкоди+автоматичне гальмування до повної зупинки, хороша акустика, ємнісний і комфортний салон, великий подвійний багажник, мультикермо, 2-х зонний клімат.

Є 6 режимів їзди, а також три режима 6-ти ступеневої коробки: Автомат, Sport та ручне перемикання для поціновувачів механіки.

Досвід водіння є не менш важливим елементом сімейних автомобілів BMW, як і повсякденна практичність. Однак BMW 225xe знову виводить задоволення за кермом на абсолютно новий рівень. Технології BMW eDrive, розроблені під прапором BMW EfficientDynamics і бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo, об'єдналися, щоб створити ефективну і динамічно досконалу гібридну систему приводу, яка ідеально підходить для моделі бренду BMW: динамічно ефективна, локально вільна від викидів завдяки електроприводу і ефективна на великих відстанях. Система електроприводу на задній осі об'єднує зусилля зі звичайною конфігурацією переднього приводу BMW 2-Series Active Tourer, утворюючи те, що ми називаємо «електрифікованим xDrive». Результат - видатна тяга навіть при несприятливих погодних умовах.

Встановлений ззаду електродвигун потужністю 65 кВт/88 к.с. приводить в рух задні колеса і забезпечує електричний запас ходу до 45 км. Це робить очевидним варіантом їзди без викидів на короткі відстані, в місті, з максимальною швидкістю 125 км/год лише на електроенергії, на пересіченій місцевості та навіть на автомагістралях.

Високооборотний трициліндровий бензиновий двигун з технологією BMW TwinPower Turbo потужністю 100 кВт/136 к.с. для більш тривалих поїздок і коли більш високі швидкості і дальні відстані є нормою. Двигун внутрішнього згоряння передає свою потужність на передні колеса через шестиступінчасту трансмісію Steptronic і являє собою переконливу пропозицію з його плавним ходом на максимальній швидкості 210 км/год. 6.4 сек до 100 км/год, 15 сек до 200 км/год.

Електрифікована система xDrive гібридного приводу BMW 225xe, заснована на досвіді, отриманому зі спортивним автомобілем BMW i8.

Електродвигун і двигун внутрішнього згоряння приводять в рух тільки одну вісь кожен, або обидві разом. Проактивна система енергоменеджменту використовує дані маршруту для максимальної економії палива. Рекомендую!

2.2
Fiat Tipo 2020

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, качество материалов, качество сборки, стоимость обслуживания

Первый владелец Коммерческие перевозки

Хочу залишити свій відгук про дане авто, так сталося що я власник другого Фіат Тіпо, перший був 1.4 на механіці, попав в ДТП, тому було вирішено купити 2 авто також Фіат Тіпо АЛЕ!!! Купляти 1.6 на автоматі, чому??? Тому що мені виніс мозг на 2 роки 1.4 двигун так що я перед ДТП хотів продавати, основна причина це після 40тис км почав рости жор масла не в себе, гарантія коли норму превисило закінчилась, долив масла на пробігі 50-62тис км був 400-600 грам на тисячу, вибачте але це брєд, при спокійній їзді все одно жре, а якщо виїхати на трасу, і притопити 150-160 то ще чек мигає, чому не знаю, але за час володіння 1.4 я себе почував власником БМВ, тому що ЧЕКи і масложор постійно давали про себе знати, по своему місту зустрічав декілька власників 1.4, ті також скаржаться на масложор, але по 200-300 грам на тисячу, я от не розумію навіщо ці мотори випускають???? Або чому не модернізують??? Хоча! Честно, знаєте не проплачений відгук роблю, 1.4 для такої машини а вона не маленька, вона досить просторна і габаритна, її 4.6м, це не мало взагалі 1.4 слабкий двигун, якщо Вам 60 років і потрібна їзда по місту, інколи на дачу то ок, а так це кошмар, по трасі почуваєш себе на ДЕО матізі з 0.8, от чесно, обгони якщо бачите зустрічку не дуже далеко то краще не робіть, вцілому авто хорошо, я вдячний що спасло життя, були всі пристебнуті пасками безпеки, все відпрацювало ну дуже добре як для ФІАТа який постійно чмирять, в цілому якщо не говорити про двигун 1.4 то я совітую, як людина яка після 1.4 на мех, пересіла на такий же Фіат, також червоний седан тільки от 1.6 бензин на автоматі, так це всеодно не для гонок авто, але по динаміці зовсім по іншому їде, перший час було не привично що наче теж саме авто що і до ДТП, а їде ну зовсім по другому, в кращу сторону. Ну і доречі на 1.6 я зараз проїхав вже 53тис км то разу не бачив щоб хоч на 1мм рівень мастила впав на щупі, а це дуже приємно, особливо коли ще свіжа машина. По традиції проблема з тяжками стабілізатора, але мені по гарантії і на цьому авто замінили, щоб Ви розуміло я не знаю скільки раз на сервісі був з Тіпо 1.4, декілька десятків мабуть, то з 1.6 я був крім планових ТО тільки 1 раз, це коли тяжка застучала, це просто без коментарів друзі...я знаєте себе гидко почував навіть з 1.4, думав що це я якийсь не такий. Доречі якщо любите якісь плюшки, то зверніть увагу на комплектацію стріт, наприклад 16" тітанові диски вже є, бо до цього фіата вибору купити особо не має, а які і є то чомусь коштують наче це Порш або рендж ровер, я серйозно, на той час то різних кращих авто 16" коштували дешевше ніж до Тіпо, також враховуйте що магнітола тіки штатна, яка коштує кучу грошей, або з АЛІ, хоча все одно дорого, я заплатив 9тис, це не мало. По факту - авто Фіат Тіпо достойне уваги якщо це 1.6, ну казав ще таксист що 1.6 дизеля гарні, 1.3 є дизель, але казав не набагато краще за 1.4 бенз по динаміці, ну хоч без масложора... По комфорту без питань якщо говорити про бюджетні авто, бо син зробив шумку всієї машини на 1.6, навіть торпеду знімав і там проклеїв все, він цим у мене професійно займається і після шумки купив собі старого мерса 05 года без шумки, то все одно мерс тихіше їде, ніж Тіпо заклеїний наглухо де тіки можна було, по ходовій, електриці також авто без питань поки ,що буде далі не знаю, але продавати не хочу, не бачу поки в бюджеті до 20тис своєму щоб купити краще, декілька раз дивися на новий Тіпо крос, подобається все крім двигуна, літровий, але з турбіною на тесті не сподобалось як їде, боюсь не розчаруватися як у 1.4, хоча по іншим критеріям новий Тіпо на максималці дуже крутий, напічканий так що навіть на дорощу, в базі, але шкоду октавію туж дивитися не хочу, тому друзі!!! Хто шукає авто, і дивиться на Фіат Тіпо не пожалкуйте якусь тисячу грн на гарну перевірку, наголошу, якщо це 1.4 хай провірять гарно двигун ендископом, можливо ще якісь методи є яких я не знаю, але щоб Ви не посіділи з нею

Jeep Grand Cherokee 2014

Jeep Grand Cherokee 2014

Первый владелец 185 тыс.км 12 л / 100 км Семья

В загальному машина вогонь. Динаміка прекрасна, керованість теж, проїжджає де хоч, регулюється кліренс. Розхід по трасі біля 10, якщо гарно тиснути на акселератор, в режимі 2к обертів 8-8,5. Надійна, міцна, з приємними бонусами у вигляді адаптивний круїз, панорама тощо, все що треба для особистого користування. З мінусів - шумка зникає після 160, жорсткуватий, але терпимо, якісний дизель заливати обов'язково. В обслуговування не дешеве, але ремонти бували рідно. Запчастини в рази дешевші ні в його аналогів типу х5 чи ку7.

Jeep Cherokee 2017

Jeep Cherokee 2017

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, простор салона, расход топлива, цена

Первый владелец 53 тыс.км 12 л / 100 км Поездки в городе

Придбав для себе на аукціоні в США 32тис. миль, повний привід. Мінімальні були пошкодження, які під моїм контролем усувалися на СТО. Рік часу як користуюся. Якість матеріалів салону відміна. Динаміка для двигуна 2,4 л. хороша та достатня для комфортної їзди. Повонопривідний, в зимі зарекомендував себе відміно. Розхід по місту по посередньо 12-13л, по трасі в середньому 7л.
Рекомендую звертати увагу на історію пошкодження по він коду. Під час перегляду на продажах цього авто в Україні, переконався, що зазвичай
при ремонті ставлять під заміну пошкодженим, аналогові кузовні деталі виробництва Китаю або Кореї, а це вже "не те пальто".
І перед придбанням авто цього класу, слід точно визначитися, що вам потрібно саме кросовер.
Авто рекомендую.

Toyota Land Cruiser Prado 150 2019

Toyota Land Cruiser Prado 150 2019

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

качество материалов, расход топлива, шумоизоляция

Первый владелец 390 тыс.км 10.4 л / 100 км Путешествия

Володію Прадіком 3-й рік з автосалону. Експлуатація: місто, трасса, бездор. На сьогодні, авто варто своїх коштів в порівнянні з іншими брендами. В драйві авто супер. Динаміка для обгону по трасі супер. Душе гарне налаштування АКП - в режимі S, одразу вмикається діапазон 1-4, що дуже добре на обгоні, підйомі, місту і бездорі, тому що вище 4-ї не перемикається. Є особливості їзди на автоматі, що сильно впливає на витрати палива: по місту - якщо тримати на акселераторі, то витрати до 13 літрів; якщо агресивно, від світлофора до світлофора, то витрати до 9 літрів; по рівній трасі на 115 км/год в межах.8,4-8,6 літрів. Якщо їхати 60 км/год, то витрати 7,2 - 7,6 літрів. Менше ніяк, хіба що згори. Таким чином, Тойота обманює споживачів. Дуже погане ЛКП - під ручками великі потертя, такого навіть в жигулях не має. Після поїздки в ліс все авто в подряпинах навіть від кущів. Пластик салону дуже не якісний. Любий дотик залишає подряпини. Авто без антикору і шумки. На рамі з'являються рижики вже після 1 місяця експлуатації в дощову погоду. Пришлось зробити повну термо- і шумоізоляцію, антикор кузова, рами, днища і скритих пазух. Все це влетідо в додаткових 140 тис. грн.

Mercedes-Benz Sprinter 2013

Mercedes-Benz Sprinter 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, простор салона, управляемость

качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, тормоза, цена

Первый владелец 250 тыс.км 9 л / 100 км Поездки в городе

Гарний тільки дизайн саме авто барахло Дуже ненадійне авто з ремоту невилізав все шось ламалось дороге обслогувуваня запчастини дорогі і ненадійні дуже скоро почав ржавіти мотор 2.2 OM651 хоть економний але та економія потом боком вилазить стружка буде полубе на 200тис нехотівби більше такого авто навіть задурно

2.2
Hyundai Santa FE 2022

Hyundai Santa FE 2022

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, цена

Первый владелец 18 тыс.км 8.7 л / 100 км Поездки в городе

Авто купувалось новим літом 2022 року, максимальна комплектація, максимальна ціна,все максимальне....
Але на практиці зясувалося що максимальна була тільки ціна, а якість на рівні авто бюджетного цінового сегменту, типу 15тис доларів.
-Коробка почала працювати з ривками через 5 тис км!

-Покриття руля потріскалося через 3 тис км!

-Боковина водійського сидіння протерлася через 15 тис км!!!

-Apple Car Play живе своїм життям, сам відключається, не завжди підключається, глючить і тд. Для експертів скажу що телефони і кабель міняв не одноразово,глючить однаково.

-Камера слідкування за дорожньою розміткою відключається коли їдеш проти сонця.
Це авто навіть одного року нема, що буде далі навіть не уявляю...
В імпортера і дилера одна відповідь- "сам дурак".
Для авто яке б коштувало 15-20 тис $ можливо був би інший відгук, але на авто яке позиціонує виробник як "флагман"!!!! і коштує більше 55 тисяч $ - іншого не може і бути.

Skoda Octavia 2011

Skoda Octavia 2011

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена

Первый владелец 270 тыс.км 7.2 л / 100 км Поездки в городе

Автомобіль пригнали з Німетчини з пробігом 160000 км. 1.6D Був першим власником в Україні. Машина в середній комплектації. На 200т вирізав сажовик і чіпанув. Після того авто стало подобатися значно більше. Вона стала більш резвіша, можна було здійснювати швидкі випередження на 4 і 5 передачах. По обслуговуванню не назвав би дорогим, бо насправді ламалася дуже рідко. За 110 т км з дорогого поміняв дві ступиці, передні кронштейни ричагів, салінблоки ричагів, передні і задні стабілізатори. Все решта розхідники. Середній розхід пального був 7.4л це при 90% по місту. По трасі найменше 4.3л більше 5.9 не було. Керування авто не погане, але і не чітке. Присутня валкість і пізня реакція на кермо. Гальма і системи хороші. Приємний круїз. Дуже класний багажник. Місця для задніх пасажирів також достатньо. Приємне використання клімату. Сильно дує, нормально охолоджує. Автомобілем був повністю задоволений. Продав із-за пробігу 270т і віку.

Nissan Qashqai 2018

Nissan Qashqai 2018

объем багажника

Первый владелец 90 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья

Купував в салоні 1.2 турбований, За час експлуатації в перші місяці, відмовила турбіна, але в салоні замінили без проблем на нову по гарантії. Заводський брак.
Наїздив 90+тисяч, вчасно масло і фільтра міняв, після 60 тис, почав доливати масла на 10тис ±500гр. 1раз мінялося масло в варіаторі і свічки. А так авто дуже класне і економічне, по динаміці це взагалі не обговорюється особливо в місті де треба швидко змінювати рядність руху, вона як ракета. По трасі якщо їхати 100-110 то розхід 5-5.4л. За 4роки не почув жодного скрипка салоні. А по якості ЛФП, краще передню частину забронювати, японці не дуже сильні в якості фарбування.

SsangYong Korando 2012

SsangYong Korando 2012

Первый владелец 178 тыс.км 8 л / 100 км Путешествия

Взяли в салоні, в 2012р і він зразу став інструментом відпочинку нашої сімї, доречі зразу хочу відмітити, Авто досить надійне, за всі 178000 км ніразу не підвів, ні в снігу ні в болоті, експлуатували авто досить інтенсивно, їздили по засніженим трасам в гори, навіть на Драгобрат, їздили в ліс та на Рибалку, повний привід не раз рятував в дорозі. Авто залишило безліч позитивних емоцій і спогадів на все життя.
Авто використовувала і дружина і я і для повсякденних поїздок, витрата палива, як для позашляховика невелика 7...9 л/100км, що дало можливість заощаджувати. Запчастини при обслуговуванні купували оригінальні, не оригінала на ринку майже немає, при цьому ціни на запчастини досить демократичні!
Запчастини всі в наявності!, чекати і замовляти їх ні разу не знадобилось!

Kia ProCeed 2020

Kia ProCeed 2020

дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, цена, шумоизоляция

Первый владелец 45 тыс.км 7 л / 100 км Поездки в городе

Купляв машину на столичному шосе,Київ,відбулася любов з першого погляду і з першого тест драйву,колір взагалі агонь!морська хвиля. Ціна нового авто,в салоні,завжди висока,але це того вартує,емоції від покупки машини в салоні непередаваемі.Це все був гарний вступ,далі по факту,саме цікаве - перші 30 тисяч,горя не знав,міняв масла,фільтра,заправляв і кайфував - місто 8,якщо наступав то максимум 9,траса 5-6 при швидкості до 110,після- 7.
Після 30 тисяч нормальної експлуатації,за регламентом,почалося саме цікаве-машину почало дригати на малих обертах,тобто я стою в пробці,або потихеньку їду і нову машину починає дригати,таке враження що вона троіть,я так і подумав і поїхав до офіціалів на столичному шосе де і купляв машину і там же обслуговувався,далі було ще цікавіше - машину продіагностували,до речі за мій рахунок,і зробили вирок - якась проблема із роботизованою коробкою,це заводське і в Кореї це страховий випадок який оплачується заводом виробником і усувається безкоштовно для власника. Як ви зрозуміли в Україні це звичайно оплачує власник і мені виставили рахунок 400$. На моє питання яка може бути роботизована коробка якщо навіть на офіційному сайті продаж,машина позиціонується як з коробкою автомат,але це піар хід,ніякої там коробки автомат немає,від слова зовсім. Порився я в своїх документах по продажу машини,акти,і знайшов в характеристиках що там дійсно роботизована коробка,вуаля… Я би зробив цю коробку за ті гроші,якби мені не попався толковий майстер з цеху,який пояснив що майже на всіх нових машинах є така суттєва проблема,і навіть ремонтом це питання не вирішується,тому що це як заводський брак і буде повторюватися знову і знову,це підтвердила власниця новенького x-ceed,яка в тей час була в салоні і вирішувала цю проблему.. Що хочу написати наостанок,хочу застерегти людей і уважно подумати перед покупкою данної машини і взагалі кіА автопрому. Всім дякую за те що прочитали,мирного неба над головою!
Ах,да,до речі,продав те га…но,і купив японця,з пробігом,не новий,але надійний,надійний і дуже надійний. Кайфую.

MG HS 2021

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

объем багажника, расход топлива

Первый владелец 12 тыс.км 12 л / 100 км Поездки в городе

Машина в комплектації trophy 2,2 куба в мене півтора року , на даний час претензій ніяких, комфортний кросовер добра тяга , шумоізоляція , в управлінні відмінно якість матеріалів салону чудова, в сам раз на далекі подорожі , за добу накрутив за кордоном 1300 км і не ... відчув . 1 ТО - копійки. Розхід по трасі без ексриму - 8 л , а по місту 13 , середній 11.5 Китайцем і не пахне ... респект англійцям . Авто солянка з випробуваних вузлів . Ціна смішна за нове авто з таким фаршем при продажі валюти ще виграв на фіксованій ціні - вийшло 27000$. Побачимо що буде далі через 2-3 роки експлуатації, поки що все влаштовує .

Первый владелец 20 тыс.км 9 л / 100 км Семья

Ціна - якість на висоті. Аналогічних характеристик і якості збірки та матеріалів можна ставити не нижче Тігуана. Рав4 і Туксон по якості навіть поруч не стоїть.
Двигун - рівно такий як має бути на свої 1,5, без всіляких заморочок.
Підвіска комфортна, при цьому дуже адекватно тримає трасу.
Наразі 20 тисяч їзди по Україні та Європі - все ок.
Із мінусів: інтерфейс клімат-контролю такий собі, як і вся мультимедіа. Хоча вирівнюються всі негативи мультимедіа наявністю КарПлей. Немає вентиляції сидінь та масажів.
Із плюсів: дуже класні сидіння, компоновка салону, шумка. Сидіння повторили один в один як в Пасаті В8. Ціна за таку якість авто, найближчі її конкуренти в такій якості і розмірах починаються від 40 тис доларів США. Гарантія 5 років або 150 тисяч км.

MG HS 2022

MG HS 2022

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, тормоза, цена, шумоизоляция

объем багажника, расход топлива

Первый владелец 2 тыс.км 10.5 л / 100 км Семья

Дуже бракує кнопки закривання багажника в даній комплектації. Расход топлива трохи завеликий як на мене - 10,5 літрів на 100 по місту. І підвіска трохи жорстка, це із мінусів. В цілому дуже задоволений автомобілем! Гарна шумка як для китайця. Інтерєр стильний, гарне оздоблення. За таку ціну дуже гарне авто!

Mitsubishi Outlander 2018

Mitsubishi Outlander 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

цена, шумоизоляция

Первый владелец 58 тыс.км

Досвід володіння аутом в різних комплектаціях і різних роках 3го покоління .
2.4л мотор і передній привід просто топчик за витратою палива, неодноразово їздив на далекі дистанції 500+ км і завжди кайфував від витратити палива. Відразу уточнюю манера їзди від настрою , але в більшості випадків спокійна, І так:
1. Траса круїз 90-100км/год = 6.2/6.5 л/100км 92ий бензин, заправка завжди ВОГ.
2. Місто в середньому 10л/100км причому майже завжди . Заміряв завжди заправкою до повного бака .
3. Середню витрату не заміряв , так як в основі було місто , а вихідні на дальняк .

Сидіння зручні , шумка середня , багажник - мій #1 , влазило все що потрібно.

На мою думку єдиний мінус аута - це бідні комплектації , взяти іншого однокласника приблизно в тій самій цінові категорії , то він буде вище на голову за електронікою , але надійність , місткість , кліренс і витрати пального переконують неодноразово

Infiniti QX60 2014

Infiniti QX60 2014

Первый владелец 121 тыс.км 10 л / 100 км Путешествия

Ідеальне авто для подорожей і просто для пересування ,надійний двигун, економічне авто. При подорожах по Україні і за кордоном в режимі швидкості 90км розхід палива 8.2 Якщо а Європі то 7.5. Сам перші рази був здивований. Дуже комфортний автомобіль, багажний відсік дуже великий , в ньому навіть при складанні задніх сидінь можна повноцінно лягти спати. Шумоізоляція відмінна. З мультимедіа просто треба розібратися і тоді все зручно і зрозуміло. Кажу це як власник. До цього мав інші моделі авто. Це 29 мій автомобіль, в мене є з чим порівняти. На свої кошти і рік випуску то ідеальний автомобіль.

Nissan Juke 2019

Nissan Juke 2019

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона

Первый владелец 56 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Купував новим у салоні. Це було моє перше власне авто. Загалом, дуже сподобалась підвіска, надійність, вартість обслуговування. Адекватний розхід палива, ненапружуючись і неекономлячи десь 7 л 95го у змішаному. Брав таке авто для міста з рідкими виїздами на трасу - такою вона і є. Але, з цією підвіскою та кліренсом не старшно і на бездоріжжі.
З мінусів:
- варіатор, через нього розхід помірний, але він робить авто майже повзучим, при цьому шумить
- збірка салону і якісь матеріалів, трохи вище за рівень логана
- мене весь час щемили та підрізали на дорозі, це настільки дістало що вирішив змінити авто

Ford Focus 2017

Ford Focus 2017

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, расход топлива, управляемость

дорожный просвет, объем багажника

Первый владелец 55 тыс.км 6 л / 100 км Семья

Купував авто з салону в 2017 році. 1.0 екобуст 125 к.с. 6 ступінчаста коробка передач, комплектація busines. Їздив на авто не багато, близько 10 тис. рік. Дуже маневрене авто, дорогу тримає дуже гарно, мотор всього 1л проте по потужності обганяє шкоду Октавію 1.6 атмосферну. Дуже малий розхід бензину в місті. Із мінусів для мене є розмір багажнику проте телевізор з діагоналлю 43 дюйми перевозив лежачи. Низькуватий кліренс для наших доріг вилікував проставками. Автомобіль дуже надійний, проблем жодних не було. Мій зріст 192 см, то сам за собою вміщаюсь на задньому сидінні. Система охолодження на цих машинах трохи допрацьована на відміну від дорестайла, тож я так зрозумів що перегріву тепер не страшні

ЗАЗ 1103 Славута 2007

ЗАЗ 1103 Славута 2007

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, тормоза, управляемость, шумоизоляция

Первый владелец 50 тыс.км 8 л / 100 км Поездки в городе

Автомобіль в сім'ї з 2007р. Інвалідка з ручним управлінням, 1.1 інжектор.
Розглядаючи її, як авто з пробігом в 50т.

Загалом автомобіль непоганий за свої кошти. Він простий, доволі свіжий, передньоприводний, має непоганий дизайн, багажник ідеально підходить для сільської місцевості. На кожен день - просто і дешево. Поки нова то надійна.
Якщо брать бу варіант то 50/50 від авто до авто відрізняються. В когось може ламатись кожен день, а хтось буде їздить і тільки обслуговувать.. ото тобі і якість збірки.

Непогана Славута допоки не познайомишся з чимось покращим по типу Ланос-Нексія.. з ними і рівнять не можна. Тісна, устарівший салон родом із 80х. в ночі та ще і в дощ ти їдеш, як в бтр, незручна посадка від якої болить спина, відсутність хоч якоїсь шумки, устарівша платформа .. її єдиний плюс це маневреність між ямками. Вона викликає двоякі відчуття, вроді і чудовий стан і безпроблемна їзда, але з другої сторони ти просто не хочеш на ній лишній раз виїзжать. Інколи після 5 км поїздки по Черкаським дорогам в тебе втрачається настрій і починає боліть голова через торохтіння і шумність в салоні... з цим приходиться мириться.
В усіх випадках вона програє більш менш нормальному АВТО, але зважаючи на ціну/рік і враховуючи, що це чудо розробки середини 75х років їй пробачаєш. Їздить, виручає, грошей не просить - тому 3. В іншому випадку Краще підсобирать і взять китайця

Отзывы о марках

ВАЗ / Lada (10860) Toyota (7028) Volkswagen (6529) Ford (6413) Nissan (6076) Renault (5956) Hyundai (5340) Opel (5259) Chevrolet (5189) Kia (4868) Mitsubishi (4570) Skoda (3574) Mazda (3299) BMW (3235) Daewoo (3216) Audi (3144) Peugeot (3083) Honda (2978) Mercedes-Benz (2799) Citroen (1942) Subaru (1755) Fiat (1647) Volvo (1639) ГАЗ (1517) ЗАЗ (1505) Chery (1463) Suzuki (1456) УАЗ (1313) SsangYong (971) Lexus (945) Geely (924) Dodge (671) Lifan (612) Land Rover (607) SEAT (599) Jeep (588) Москвич/АЗЛК (557) Infiniti (555) Chrysler (484) Great Wall (434) Dacia (329) ИЖ (277) Cadillac (249) Alfa Romeo (241) Saab (236) Acura (227) Rover (201) Porsche (185) Jaguar (184) Daihatsu (181) BYD (151) Smart (131) Pontiac (118) Lancia (111) ТагАЗ (107) MG (89) FAW (86) Hummer (86) Lincoln (76) Isuzu (75) MINI (69) Iran Khodro (64) JAC (63) GMC (49) Datsun (48) Tesla (44) СеАЗ (42) Haima (38) Ravon (38) Mercury (32) Buick (30) Saturn (30) Scion (28) ЛуАЗ (28) Hafei (26) Maserati (26) Plymouth (24) Samand (23) Богдан (22) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Chana (17) Dadi (17) Lada (16) ZX (16) Derways (15) Samsung (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Aro (9) Dongfeng (9) Ferrari (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) ВИС (7) TATA (6) Asia (5) Haval (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Lotus (3) Yamaha (3) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shineray (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Bajaj (1) Barkas (Баркас) (1) Borgward (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ИФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремень (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобили (1) СМЗ (1) Самодельный (1)
Хотите купить автомобиль и сомневаетесь в правильности выбора? Читайте отзывы от владельцев машин, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 4 610+ отзывов о любых марках и моделях авто, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины. Отзывы об авто учитывают советы и опыт автовледельцев машин разных годов, комплектаций и модификаций.