4 610+ отзывов об автомобилях от первых владельцев

1.8
Fiat Tipo 2019

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 88 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.

объем багажника

Первый владелец 83 тыс.км 12 л / 100 км Семья

О Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK. Часть 2/2 Багажник нормальний, не малиенький, но шкаф не влезет. Если разложит задний ряд сидений то перевозил и холодильник и 65 плазму. Есть рейлинги! Можно поставить верхний багажник. Двигатель и коробка передач. Двигатель 2.4 очень приемистый и резвый. Коробка автомат 9-ти ступенчатая, очень плавная. Сразу после покупки немного тупила, я даже расстроился. Но коробка оказалась автоматически программируемая напомнило коробку в CLS 350и сама, через пару десятков километров подстроилась под мой стиль езды. Имеется ручное приоритетное переключение эксплуатации авто: дождь, снег, грязь, полный привод. Коробка надёжная, легко переключается, не тупит, не думает, никаких рывков, ты о ней забываешь во время езды. Дорога. Тебе вообще не нужна дорога с таким огроменным клиренсом и дополнительными функциями для бездорожья. Ты сам прокладываешь дорогу. Ты выбираешь свой путь. Теперь время года, погода, работа комунальных служб не имеют никакого значения. Автозапуск. Полюбите зиму и получите удовольствие от автомобиля. Автозапуск бьет очень далеко. Руль, сиденья, салон автоматически прогреваются до комфортной температуры за пару минут, не успеваю закрыть квартиру и спуститься в лифту. Тёплые зимние вещи не нужны: дом, автомобиль, работа, магазин. Сплошной кайф, наблюдать как окружающие суетятся, чистя сугробы и откапывая авто, а ты нажал на кнопочку и поехал. Забудите что такое утром пол часа размораживать автомобиль перед работой. Эмоции. Садясь в автомобиль ощущаешь себя в середине трансформера. Чувствуешь себя в главной роли в съёмках новой серии фильмов от Paramount. Поворачивая любой рычаг, ролик или нажимая кнопку начинаются крутится шестерёнки и происходит трансформация. Попробуйте! Эффект гарантирован! 1 часть отзыва о Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK, часть 1/2 читайте выше

объем багажника

Первый владелец 83 тыс.км 12 л / 100 км Семья

Jeep Renegade 2017 TRAILHAWK 1/2 Всех владельцев 4х4 поздравляю со снегом! Стильный автомобиль. Отличается в толпе и тянет на себя внимание. Выделяется в потоке и на парковке харизматичным внешним видом. Вы будете в центре внимания как во дворе, так и на работе. С вами будут знакомиться и распрашивать, про авто. Приобретете много новых друзей. Ренегейтс, это автомобиль в который влюбляются, а с комплектацией TRAILHAWK наслаждаются поездкой. Город. Очень маневренен в большом городе и в то же время имеет достаточно большой клиренс до 22 см. Забудьте об отсутствии места на парковке. Элементарно берет любой бордюр. Паркуетесь в любом разрешенном/неразрешенном месте. Джип небольшой и удобен для паркования. Внешние небольшие габариты и цветная интеллектуальная камера позволяет заехать в любое небольшое пространство. Плохая дорога? Нет, не слышал! Отлично держит дорогу на скорости. Автоматическое подключение задних колес или полного привода. Есть переключатель постоянного полного привода. Очень мягкий автомобиль, высокие-широкие колеса, высокий порог, высокий клиренс. Забудьте о ямах, рельсах, люках, лежачих полицейских и т.д. Ничего объезжать не надо, подвеска отлично справляется со всем. Едите туда, куда вам нужно! Устойчив к трассе, не болтает ветром и не сдувает. Держит колею уверенно. Салон. Машина комфортная, вместительная, удобная. Хороший обзор благодаря высоте водительского места. Салон огромный, широкий, все под рукой, никуда тянутся не нужно, все интеллектуально понятно, управляется в слепую. Очень удобные анатомические кресла во время дальней поездки, это единственный автомобиль после CLS от которого у меня не болит поясница. Сиденья мягкие с регулировкой по высоте и расстоянием до руля. Кожаный салон, подогрев сидений, руля, зеркал, дистанционный запуск, куча разных опций. Тихий салон. Мультимедия очень качественная, громкая связь, блютуз с телефоном конектится супер. Двух зонный климат-контроль. Дистанционный завод автомобиля с прогревом сидений и салона. Два ключа с опциями. Бесключевой доступ в авто и запуск. Сенсорный экран, большой монитор с камерой заднего вида, с навигатором и кучей всяких примочек типа - телефонная книга, блютуз, аукс, свободные руки-громкая связь, и достойная акустика!!! Большие боковые зеркала. Сенсорные ручки открывания двери. Датчики давления шин. Качество сборки и материалов 10 из 10, ничего не хрустит, не скрипит, не тарахтит. Материалы салона очень мягкие и приятные на ощупь. Шумоизоляция на высоте, не мог сначала привыкнуть что не слышно двигателя, от слова совсем. Только стрелка тахометра выдает работу двигателя.

Ford Fiesta 2006

Ford Fiesta 2006

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

динамика, дорожный просвет, шумоизоляция

Первый владелец 238 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Відмінний автомобіль для пересування по місту. Керування відмінне. Є АБС, гідропідсилювач, регулювання керма, кондіціонер. В Україні перший власник. Іржі зовсім нема. Трьом пасажирам позаду комфортним. Салон більше ніж у Авео. Якщо скласти задні сидіння, дуже вмістовний авто. Із мінусів: низький кліренс, слабкуватий двигун, крім того в мене сама бідна комплектація із механікою. За півітора роки наїздили 20тис. Окрім заміни масла майже нічого не робив. Авто заводиться у будь яку погоду.

Hyundai Kona 2021

Hyundai Kona 2021

динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

Первый владелец 31 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Вважаю, що у цього автомобіля єдиний недолік - його у нас мало знають!

Переконаний, що динамічністю, керованістю та оснащеністю за свою ціну, цей автомобіль здатен здивувати майже кожного, хто перший раз його спробує!

Це скажений хот-хетч на мінімалках, хоч і у формфакторі кроссовера!

Я знайшов його колись випадково, чисто як одну з найдешевши пропозицій на нашому ринку з повним приводом. Замовив майже в сліпу, після мінімально тест-драйву і бензинової і електричної версії, переживаючи тільки, щоб його розмір підійшов моїй сім"ї, та підвіска не укачувала моїх пасажирів.
І тільки після того, як я зрозумів, що купив собі не просто черговий автомобіль, а чистий діамант, почав переглядати відеоогляди від блогерів з різних країн, щоб зрозуміти, "це тільки у мене такі щенячі емоції"?
І от майже кожен розказує про "посмішку, яка сама собою з"являється на обличчі водія, кожен раз коли автомобіль з невимушеною легкістю виконує ту чи іншу задачу на дорозі". Тож я заспокоївся, так не тільки в мене.

Це автомобіль в першу чергу для водія, який любить водити. Він дарує емоції і за них можна з легкістю пробачати твердий пластик в салоні, не дуже великий багажник та роботизовану КПП. Тим більше, що робот тут на стільки плавний і на стільки добре дружить з двигуном, що деяким гідротрансформаторам ще треба повчитися! Звісно проживе він, вірогідно, менше, але, враховуючи, що у світі таких автомобілів вже продано кілька сот тисяч, а негативних відгуків не особливо то й чути, цей робот я не вважаю мінусом.

Таким чином, раджу навіть не дивитися в сторону битків з 2.0 атмосферником /у нас такі і не продавалися офіційно/, бо з ними Кона звичайний автомобіль. А правильна Кона - це саме 1.6 Турбо! І з ним вона така запальничка, яку не соромно рекомендувати!

Toyota Land Cruiser Prado 2023

Toyota Land Cruiser Prado 2023

дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива

Первый владелец 3 тыс.км 10 л / 100 км Поездки в городе

Взял в простой комплектации - тканевий салон, 17 диски, потому что искал именно машину которая будет слушаться и ездить, а не заниматься своими делами пока я за рулем.

Киев - считаю местностью сравнимой с бездорожьем. Не тяжелим, конечно, но все же бездорожьем. И только на Прадо я почувствовал уверенность что можно не тормозить перед трещинками, не вилять между люками, не сжиматься при заезде и сьезде с бровки. Как оказалось, все поездки состоят именно из єтих переживаний. Есть и у нас хорошие дороги, но между хорошими дорогами - обязательно приходится ехать по раздолбаним в жару полосам, проваленим или випирающим люкам, и реально каждий день мне нужно парковаться с заездом на бровку.

дизель 2.8 и прадо - єто не гоночний авто, но 10 сек всегда хватает если только специально не гонятся за бензиновими авто у которих 8 сек до сотни.

все что нужно перевезти - помещается в багажник + пасажири. Раньше мне постоянно не хватало места и опускал задний ряд.

расход - спасибо, лично у меня 10-11л. бивает меньше когда без пробок. бак 90л, заезд на заправку раз в 700 км. не напрягает. по трасе думаю 1000км без дозаправки.

что интересно - ранее бил Споредж и Сорренто - думал Прадику будет тесно в городе - но нет, все точно так же.

Что НЕ нравится.
- багажник - дверца. а хочется как у всех - вверх с електроприводом. ну вот несешь в руках коробку - как отркить багажник? спрятаться от дождя? при вигрузке вправо куда откривается багажник - нужно проехать на 2 м дальше чтоб обходить дверцу.

собвственно єто все. плюси очень сильно перевешивают єтот недостаток.

MG ZS 2021

MG ZS 2021

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

стоимость обслуживания

Первый владелец 18 тыс.км 9 л / 100 км Поездки в городе

Всім привіт ! Авто в комплектації COM 1.5 на варіаторі, на даний момент пробіг 18 тисяч, все працює як треба. Чому самє MG ZS? Я об'їздив усі салони, де були кроссовери на автоматі до 19-20к$ , чесно кажучи не знайшов нічого нормального, я не хотів авто в комплектації "пусто" , а в цю ціну у всіх були тільки пусті комплектації, якщо принципова не хочете брати китайця, то краще вже дивитися бюджет 25-29к$, там хочаб Tucson/Sportage э. Из плюсів: Зв'язка двигун+коробка, все працюе плавно, дуже комфортно їздити по місту. Якість збірки та матеріалів , тут теж все добре, були невиличкі цвіркуни, але зараз все тихо. Ходова теж добре себе показала, та і кліренсу вистачає по місту и щос на природу виїхати. Розхід десь 8-9 по місту, якщо без заторів І 6-7л по трассі, на швидкості 100-110км Комлектація - є все що потрібно для ізди по місту, дуже радує applecarPlay/Android auto і те що є куди покласти смартфон Кузов - оцинкований, вже перевіряли спец прибором, всюди є оцинковка, окрім даху. За 2 роки вже є невеличкі сколі та подряпини - нічого не ржавіє та не гниє. З мінусів: Підтримка виробника, є невеличка болячка с паливною коррекцією, плавают холості оберти, вже як два роки від воробника ніяких дій, хоча просто потрібно прислати нову прошивку щоб пофіксити це, до дилера претензій нєма. Вартість ТО та запчастин Розумію що це не "ланос", але наприклад свічки запалювання коштують 900грн за штуку, тут простий атмосферний двигун, не розумію звідки така ціна. Відсутність регулювання керма по вільоту, тільки по висоті, я вважаю що в цьому ціновому сегменті можно було додати це. Підсумок: Це гарне авто для їзди по місту/трасі. гарна комплектація та зовнішній вигляд, якщо в майбутньому виробник буде приділяти більше уваги клїентам - буде взагалі супер, + гарантія 5 років або 150тис

Mitsubishi Outlander 2018

Mitsubishi Outlander 2018

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

динамика, коробка передач, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Первый владелец 157 тыс.км 9 л / 100 км Коммерческие перевозки

Автомобіль Mitsubishi Outlander 2.0 бензин комплектація з повним приводом купувався та використовувалася в комерційних цілях для поїздок по Україні. Машина досить надійна та дуже комфортна. При цьому має досить невелику витрату палива за містом можна вкластися у 7-8 літрів, у місті варіатор вже їсть від 10 до 12 в залежності від стилю їзди. Машина з двигуном 2.0 на 147 к.с. не така жвава на трасі, але все діло не в двигуні, а у варіаторі який не дає розкрити потенціал двигуна, плюс до цього повний привід теж має вагу, тому мегадинаміки не слід очікувати, обгони на трасі іноді даються дуже тяжко. Але у місті на ньому дуже класно їхати, машина завдяки варіатору досить жваво стартує зі світлофорів. За пробіг 157 000 км із гарантійного ремонту поміняли задній правий ступичний підшипник на пробігу 68 000 км. Із негарантійного на пробігу близько 150 000 км вийшов з ладу стартер і прийшлося його купувати цілком, бо на модельних рока 2017-2018 стоїть стартер з втягуючим реле яке не розбирається. На пробігу 120000 км поміняли подушки задніх пружин. Погано ходять втулки стабілізатора міняли їх майже при кожному ТО. Інтервал ТО був 15 000 км. Також були питання по гальмівних колодках, якщо ставити не оригінальні які коштують під 5000 грн, то варіант по заміні при проїзді нерівностей та і під час руху накатом дуже сильно скрипить. При пробігу 130 000 км була проблема з джгутом проводки у передній лівій двері, якийсь провід перетерся і перестав працювати блок склопідіймачив. В цілому автомобілем залишилися задоволені.

Які плюси можна відмітити:
- Ззовні машина симпатична і визиває авторитет на дорозі
- Салон хоча і старий морально но зроблений якісно і без зайвих елементів
- Комфортні передні сидіння рідкість на японських авто
- Дуже хороша оглядовість та відчуття габаритів
- Комфортна та енергоємна підвіска правда треба замінити заводські шини Yokohama на щось нормальне
- Надійна ходова частина 150 000 км не були замінені не передні стійки ні задні амортизатори
- Непогана реалізація повного приводу якщо правда користуватися з головою та не перегрівати його
- Просторий багажник та відмінна трансформація салону
- Місткий органайзер у підпіллі багажнику
- Непогана керованість на трасі як для таких габаритів
- Великий кліренс 210 мм
- Відмінно працюючий клімат-контроль
- Колір мокрий асфаль найкращий варіант для цієї машини

Мінуси можна відмітити наступні:
- Досить дороге сервісне обслуговування та витратні матеріали
- Дорогі запасні частини
- Тонке лакофарбове покриття
- Не міцне лобове скло міняли 2 рази
- Погана динаміка розгону
- Шумні та жорсткі заводські шини Yokohama
- Поганий передній світ як для лінзованої оптиці поставили LED лампи і це небо і земля
- Погана шумоізоляція

Skoda Karoq 2021

Skoda Karoq 2021

Первый владелец 60 тыс.км 8.7 л / 100 км Поездки в городе

Чудове авто Skoda Karoq Style. Виключно позитивні враження.
Надійне, комфортне та практичне.
Окремо відзначу динаміку та чіткість керування.
За пробіг 60 тис, окрім стандартного обслуговування: заміна кларксону сигналу та замка багажника. Об'єктивно ще зазначу, що досить "м'яке" лобове скло: від траси виникли мікроцятки-сколи, але це може бути фактор наших доріг.
Гарне світло LED фар.
Зручні сидіння та регулювання керма для зросту 2м.
Оптимальний варіант у своїй ціновій позиції та форм-факторі.
Однозначно рекомендую. Саме з цим авто - став поціновувачем Skoda.

2.8
Volkswagen T-Roc 2021

Volkswagen T-Roc 2021

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, расход топлива, тормоза, управляемость

качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

Первый владелец 26 тыс.км 6 л / 100 км Поездки в городе

Вітаю. Т Рок придбав випадково, так як шукав заміна на тойота рав 4 19р.в. Придбав на піку зміни курсу між 28 та 36 в липні 2022року, тому ціна стала мені 21 тис долярів. володів авто менше 6 місяців зимою 22 року і продав його в трейд ін, і Слава Богу! Із плюсів: динаміка, дизайн як у аудюхи, ззовні красивіший ніж в середині. Витрати пального до 6 літрів. І ...все. Придбав в замін мазду сх5 23р.в. Про мазду не пишу, хейтери і так напишуть , тому не про це мова.... Мінуси т рока: ціна, не вартує він сьогоднішніх 27 тис дол. Ходова - вибачте, але після японців, т рок - це барабан! Тарабанить, стукає задня балка , яка є і у моделях 23 року випуску. Дуже жорсткий , дуже шумний, шумка відсутня взагалі. І це авто 27 косарей!!! В салоні пластик жахливий, дубовий, виглядає як у рено кліо , що таксують по місту! Пластик на 5000 пробігу почав репіти зі всіх щілин. Багажник не для сімї взагалі. Завели собаку - переноска не ілазить в багажне відділення. Короче моя рецензія - пародія на паркетнік, що любить гарні дороги і не вибаглового покупця із заниженою самооцінклю. Не рекомандую. Перше то стало в 7640грн!!! А, і коробка із сухим щепленням, це проблема ще та. Дьоргається і пинається на першій передачі... не комфортно геть

Alfa Romeo Stelvio 2023

Alfa Romeo Stelvio 2023

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 3 тыс.км 13 л / 100 км Поездки в городе

Даний автомобіль став членом нашої сім’ї з кінця серпня 23р. Вибрали її тому що вона вибрала нас, а не ми її. Вважаючи що наше місто перенаповнене Ауді, БМВ, Порше, Мередес, а Японців навіть не розглядали, розуміючи що така в місті 1-на, вибрали Альфу. Італійка в кроваво-червоному кольорі ще та штучка. Особливо її виділяють рестайлінгові фари. За цей час авто проїхало 2500км. Скажемо так, в потоці, на парковці авто дуже виділяється. Кожного дня чуємо від інших людей та водіїв компліменти. Авто дуже жваве на дорозі і завжди спонукає до агресивної їзди. Стихія Альфи – повороти, вона дозволяє їх проходити на високих швидкостях, жодна беха поруч не стоїть. За пройдений кілометраж максимальну відстань ми проїхали майже 800 км за день, авто показало себе відмінно, відчуття втоми нема. Дуже сподобалась робота матричних фар, працюють вони краще ніж в ауді ку 7 23р. ще одне авто сім’ї. Якість салону на достатньому рівні, також в порівнянні з ауді сподобалось те, що в Альфі в заводській навігації позначаються радари швидкості не потрібні Вейзи, КиївСпід і тд., є бездротова зарядка та карплей. Автівка відмінно себе показує в повсякденній експлуатації. З мінусів це: маленький виворіт коліс паркуватись не зручно, там де на іншій автівці паркуєшся в 1 прийом на Альфі треба в 2-3 прийоми.тіснувато для задніх пасажирів, жорсткувата на 20х колесах. З плюсів: як тільки виїжджаєш з парковки і даєш під хвоста, всі мінуси забуваються, емоції переповнюють. Дуже приваблюючий дизайн, ця машина вміє привернути до себе увагу.

Volkswagen Caddy 2008

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

цена

Первый владелец 300 тыс.км 9 л / 100 км Коммерческие перевозки

Надзвичайно винослива машина.Посадка Чудова. Досить скоро витираеться руль,чому- да хто його знае.за цей час помiняв в нiй вже все до тiльки можно. Був ремонт стартера в 2021,коштувало 1000 гр,при чому сам знiмав i cам оставив. Був ремонт генератора в 2022 ,також 1000гр i само собою сам знiмав ,оставив. Сама неприемне це замiна радiатора пiчки. Зняти його не проблема,а от поставить займае 2 - 3 днi,це просто капец. Саме смiшне що майстрi як чують замiна радiатора пiчки- зразу всi занятi на довго на перiд. Короче вiдшивають.Ходова досить мiцна,раз на 2 роки роблю комплексную замiну всього,тобто всi стабiлiзатори { 4 шт по 200 гр],салiнблоки,опори {рiднi прослужили 7 рокiв]. Замiнив всю вихлопну,проiржавiла за 13 рокiв. Зробив ремонт двигуна,бо прогорiв поршень . Ляла форсунка через надрив полюса. Майстри казали катушка. В результатi купив 4 катушки, свiчки . А це був перегиб провода. Помiняв поршень ,новий 1400 гр. Комплект кiлець на 4 поршнi. Притер клапани,помiняв сальнiчки. Плюс прокладки, плюс ремнi,ролiки, i т.д. Да досить неприємна рiч замiна замка бокових дверей, дорого i довго, якщо робити самому. Досить неприемно коли заклинив замок запалювання,мiняв його вже 2 рази. Є такий момент в цих замках. Новий з ключами 250 уе. Биушний не варто брати ,бо не знаєш коли вiн заклине i вартує бу до 100 уе. Газ ставиться на цей двигун взагалi без проблем, що i було зроблено зразу по закiнченi гарантii. Економiя вiдчутна. Були замiненi вiдбiники ресор, по 400 гр один. Коробка працює вiдмiно до цих пiр,правда в 2022 помiняв ричаг кулicи КПП, вартує 2400 гр. Ставиться без проблем за пiв години. Тросики ручного тормоза також помiняв в 2021, коштують по 250 гр один, якщо маєте яму, то замiна до 2 годин. В цілому це авто надзвичайно мiцне,витривале,надiйне. Коштує кожного гривня заплаченого за нього. Якщо мiняти,то знов тiльки на кадiка i тiльки бензинового. Враження за цi 16 рокiв тiльки найкращi.

цена

Первый владелец 300 тыс.км 10 л / 100 км Коммерческие перевозки

Всім добрих днів і вечорів. Автомобіль використовується кожний день досить активно. Живучість машини надзвичайна незважаючи на дороги і це притому що авто кожний день гружене нормально. Ходова надзвичайно міцна, стоіть пакет погана дорога. Купувався у нас на Украіні. Зразу встановили ГБО ДВИГУН 1.4 БЕНЗИН. ВИТРАТА ГАЗУ ЛІТОМ ЛІТРІВ 8, ЗИМОЮ 10-11. ЗА ЦЕЙ ЧАС 2 РАЗИ МІНЯВСЯ ЗАМОК ЗАПАЛЮВАННЯ. ПЕРШИЙ РАЗ НА ОФІЦІАЛІ, ЩО ДОСИТЬ ДОРОГО, ЩОБ ЯКТО КАЖУТЬ МАЛО НЕ ПОКАЗАЛОСЬ ДЕСЬ 350 УЕ. ДРУГИЙ РАЗ ВСТАНОВИВ САМ ТУРЕЦЬКИЙ ЗАМІННИК В 2022 РОЦІ, ЩО ВИЛИЛОСЬ В 50 УЕ. ПРИЕМНО. ХОДОВА ДОСИТЬ МІЦНА АЛЕ МІНЯЮ ІІ КОМПЛЕКСНО, ТОБТО ПОВНІСТЮ ВСЕ: РИЧАГИ В ЗБОРІ КОШТУЮТЬ 50-60 УЕ. АМОРТИЗАТОРИ ПЕРЕДНІ НОРМАЛЬНІ 50-60 УЕ.ВІДБІЙНИКИ ПЛЮС ГОФРИ ПЛЮС ОПОРНИЙ ПІДШИПНИК ДЕСЬ 1500ГР. ВІДБІЙНИКИ ЗАДНІХ РЕСОР 400 - 600 ГР. СТАБІЛІЗАТОРИ ЩО ПЕРІД ЩО ЗАД ПО 200 ГР.САМЕ ЩО НЕПРЕЄМНЕ ЦЕ ЗАМІНА РАДІАТОРА ПІЧКИ, ПРОЦЕДУРА ЩЕ ТА.ЗНЯТИ ФІГНЯ, А ОТ ПОСТАВИТИ САМОМУЦЕ ЩОСЬ. ДВА ТРИ ДНІ МУК, ЗГАДУВАНЬ НЕДОБРИМ СЛОВОМ ІНЖЕНЕРІВ І НЕРВІВ ЩЕ ТИХ.МАЙСТРІ СКАЖУ ВАМ НЕ ХОЧУТЬ БРАТИСЬ, ХТО ВЖЕ З ЦИМ ДІЛО МАВ.ЗА ЦЕЙ ЧАС ПОМІНЯВ ЗАМОК БОКОВИХ ДВЕРЕЙ- МЯГКО КАЖУЧИ НЕ ДЕШЕВА ШТУКА.ТАКОЖ БУЛА ЗАМІНА ЗАМКА ДВЕРЕЙ ВОДІЯ- ТУРЕЦЬКИЙ ЕЛЕКТРОЗАМОК НОВИЙ 1200 ГР. ЗАМІНА РИЧАГАкуліси КПП -2500 ГР. ЗА ЦЕЙ ЧАС БУЛА РЕСТАВРАЦІЯ СТАРТЕРА -500 ГР, ПРАВДА ЗНІМАВ І СТАВИВ САМ. РЕСТАВРАЦІЯ ГЕНЕРАТОРА 1000ГР. ЯКЩО НЕ ЗОВСІМ ДОБРЕ ГРІЄ ПЄЧКА- ЗНАЙТЕ ЩО ВИМАХУЄТЬСЯ ТЕРМОСТАТ- 200ГР ПЛЮС 2 ЛІТРИ АНТИФРИЗУ ЩЕ 200ГР, БО ВТЕЧЕ ПРИ ЗАМІНІ.НА 253 ТИСЯЧАХ ПРОГОРІВ ПОРШЕНЬ , БО ПОГАНО ПРАЦЮВАЛА ФОРСУКА. БУВ ПЕРЕЛОМ ОДНОГО ДРОТИКА ЩО ЙДЕ ДО ФОРСУНКИ, ХОЧА МАЙСТРІ ПІД ЧАС ДІАГНОСТИКИ КОМПОМ ДАВАЛИ ЗАКЛЮЧЕННЯ ЩО ЦЕ КАТУШКА, ВНАСЛІДОК ЧОГО ПОМІНЯВ ВСІ 4 КАТУШКИ, ХОЧА МОІ БУЛИ ДОБРІСІНЬКІ..ЗАМІНА ПІДСВІТКИ ЗАДНЬГО НОМЕРА БУЛА ЗА 15 РОКІВ 4 РАЗИ.МАСЛО НЕ БЕРЕ, БЛОК БЕЗ ВИРОБОТКИ.ЯК МІНЯВ ПОРШНЯ, ТО ПОМІНЯВ КОЛЬЦА, ВКЛАДИШІ, САЛЬНІКИ КЛАПАНІВ І ПРИТЕР КЛАПАНИ. САМО СОБОЮ РЕМНІ , РОЛИКИ І ВСЕ ЩО ПО ХОДУ ТРЕБА БУЛО.ЗАОДНО ПОВНІСТЮ ЗАМІНИВ ВИХЛОПНУ СИСТЕМУ НА НОВУ.ДА, КАТАЛІЗАТОР ДО СЬОГОДНІ СТОІТЬ РІДНИЙ. НЕ ГНИЄ. ПОЯВИЛИСЬ ПЕРШІ РИЖИКИ КОЛО РУЧКИ БІЧНИХ ДВЕРЕЙ. В ЦІЛОМУ АВТО ДУЖЕ КОМФОРТНЕ. ПОСАДУА ЯК НА ПАРКЕТНИКУ. ОБЗОР ГАРНИЙ.ЯКЩО КОЛИСЬ МІНЯТИ ТО ЗНОВ НА КАДІКА І ЗНОВ НА БЕНЗИНІ. ВРАЖЕННЯ САМІ ЩО НЕЄ ПРИЄМНІ

Opel Vectra 2006

Opel Vectra 2006

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, простор салона, тормоза, управляемость, шумоизоляция

дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

Первый владелец 120 тыс.км 13 л / 100 км Поездки в городе

В грудні 2005 року придбав в кредит нову після рейсалтінгову Vektra С в максимальній комплентації з VIN кодом 2006 року! Спочатку дуже подобалась! Дивівала тільки висока витрата палива по місту 13л бензину, а з пробками всі 15 літрів! Гарантія була 2 роки, або 100000км пробігу! Але на 85000км. накрилася АККП Тіптронік!!! З моменту покупки пройшло лише 2,5 роки! На фірменому СТО сказали що ремонт коробки коштуватиме 6000$, у Вишневому зробили за 3000$, але нормально коробка вже не працювала! При пробігу у 120 000км. витрата масла в двигуні була десь 300 гр. на 1000км Прийшлося продати недорого! Це було саме невдале придбання автомобіля у житті!

Suzuki S-Cross 2023

Suzuki S-Cross 2023

Первый владелец 8 л / 100 км Путешествия

Купил на замену французскому седану. Первые впечатления только положительные. Удобная посадка в машине. Багажник довольно просторный с двойным дном. Очень приличная базовая комплектация GL. Всё самое нужное уже есть, даже не хочется ничего добавлять. Да и не нужного вроде ничего нет. По кнопкам и управлению интуитивно всё понятно. Приятная и качественная информационно- развлекательная система. 7-ми дюймового дисплея вполне достаточно, всё видно и хорошо читается. Качественный звук. Отлично работает навигация, радио и проигрыватели. Навигационные программы пробовал разные, все работают как положено. Телефон можно подключить по воздуху, и звонить и слушать музыку с руля, всё продумано. Очень хорошая пара турбо двигатель- коробка автомат. Впечатлила приёмистость на трассе, даже в режиме "авто", в режиме "спорт" будет ещё круче. Довольно тихая машина. Привод 4х4 по хорошему удивляет, на трассе не даёт ввести машину в занос. Проверял на сильном бездорожье и в слякоть, идёт отлично, ровно без пробуксовок, ничего не замечая, коробка в авто режиме сама подключает то, что надо, даже не подключал вручную более проходимые режимы. Езжу с удовольствием. Машина на которой хочется ездить, погода и качество дорог не пугает.

Ravon R4 2020

Ravon R4 2020

дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, цена

Первый владелец 44 тыс.км 7.2 л / 100 км Семья

Брав свідомо після переглядів усіх, що зміг надибати, тестів та відгуків. Загалом очікування справдились. Перші 2 роки використовував щоденно з пробігом 100 км/день. За весь термін користування одна реальна поломка - термостат. За свої гроші мабуть найкращє авто. На той час, звичайно. п.с. Газ не встановлював, бо дешевий не працює, також потребує регулювання клапанів раз на 30-40 тис., процедура теж недешева, тому потрібно рахувати ретельно рентабельність такої операції.

Yamaha Jog SA36J 2008

Yamaha Jog SA36J 2008

Первый владелец 12 тыс.км 3 л / 100 км Путешествия

Довго вибирав собі скутер.І ось зупинився на ямаха джог sa-36. Скутер чотирьох тактний інжектор з водяним охолодженням.Мопед брав з контейнера без пробігу по Україні.Вибирав дуже прискіпливо бо маю вже досвід попередніх мопедів.І хочу вам сказати мої зусилля не були марні -мопед просто супер,особливо для дальніх поїздок.В літку не гріється,для нього відстань в 30-50км в одну сторону зовсім ні про що.Головне не навалювати на ручку бо скутер таки дуже жвавий,але я їзджу 40-45 семе оптимально.Раз тільки спробував скільки піде - був дуже вражений стрілка лягла за 60км.До речі коли вибирав то їздив ще на двох там максимум розгоняв до 55-ти,тому коли продавець розповідає що це чотирьох тактний і він більше не їде,то це все казки, якщо мопед не вшатаний і пробіг тисяч до 15-ти то повірте він не чим не уступає двох тактному. Одне тільки коли дививсь відгуки то казали бензину бере літрів 2-2,5 а в реальному десь до трьох.А так мопед супер, на даний час мені здається кращий на ринку,але і ціна трохи є.Я купував за 760$, +4000гр документи з митниці+ постановка на облік в сумі 950зелених.Але повірьте він того вартий.Наголошую головне вибирати не виїзджений ціна з контейнера коливається від 630 і десь до 800. Купуйте та насолоджуйтеся їздою. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Volkswagen Polo 2011

Volkswagen Polo 2011

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

шумоизоляция

Первый владелец 291 тыс.км 8 л / 100 км

Двигун 1.6 105к.с. Автомобіль надійний, економічний витрата пального бензин від 5 до 8 літрів газ від 7.5 до 10.5, проїхав 291тис.км проблем з двигуном коробкою щепленням не було, якщо вчасно обслуговувати буде все ок, по ходовій міняв передні стійки сайлен блоки опорні підшибники десь на 170тис, втулки стабілізатора і стабілізатори стійок ходять приблизно 50 70 тис. км в залежності від якості та дорожнього покриття колодки передні приблизно так само, задні барабанні замінив аж на 200тис км, помпу міняв один раз, заміна цепки двигуна не проводилась замінив тільки натягувач десь на 250тис.км сказали майстри що ще в гарному стані, були проблеми з пічкою міняв два рази радіатор пічки, перший раз перестала гріти другий раз лопнув радіатор видно поставив поганий, також два рази міняв термостати, була ще проблема з тросиком коробки передач важко включались передачі, кузов стійкий до корозії за 12 років експлуатації де рідна фарба рижиків не було, по цінам запчастин якщо оригінальні то дорогувато ну є багато аналогів тому норм, так взагалі автівкою задоволений

1.4
Fiat Tipo 2018

Fiat Tipo 2018

дизайн кузова, коробка передач, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 90 тыс.км

Це машина, яка подобалась коли купляли сім'єю в салоні, на сьогодні враження коли продав такі що не жалкую зовсім, цей автомобіль не цікавий навіть баригам, він не цікавий по трейд-іну, я навіть не можу сказати що перший час було все добре, бо двигун постійно їв масло по 150-300 грам, дивлячись як топити на газ, але це не все, до цієї машини практично не має вибору щоб купити банальні бризговики, на кожному кроці якісь незручності, ну і ще неприємне це вартість обслуговування, я вважаю для фіата це дорого, чим далі тим поїздка на Тіпо була як каторга, був постійно страх що може щось поламатися, або вона просто не заведеться, адже доречі- двигун мій 1.4 він дуже чуйний до якості бензину, і якщо заправити поганим бензом, наприклад з якоїсь "бочки" чи на мотто і т.д, до є високий ризик що вона не заведеться, або двигун втрчатиме потужність, якої і так мало, не розумію навіщо такий слабий двигун для цього кузова, Ви взимку сядьте в 5х і покладіть пару сумок в багажник не важних, і попробуйте в горку піднятися, тільки не забудьте пристегнути ремені безпеки, або покладіть 3 мішка цементна, штукатурки, клею в багажник 75кг і подивіться як зад сяде, всього то от 75кг в багажнику. Я не хотів би щоб хтось наступив на мої граблі, не купуйте дане авто, якщо не хочете постійних проблем, на бюджет такий можна щось значно краще купити, особливо якщо це б/у.

Citroen C3 2020

Citroen C3 2020

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

Первый владелец 23 тыс.км Путешествия

Найкращий автомобіль! Купила в салоні в повній комплектації shine. Ідеально підходить для поїздок по місту та для подорожей. Кліренс достатній для ям на дорогах, для поїздок за місто. Випробовано по найгіршим дорогам. В багажник влізало 4 комплекти речей для походу в гори на кілька днів. Росхід трохи більше заявленого, але не критично. Салон з якісних матеріалів, просторо, супер зручні сидіння, прекрасна акустика.
Цей автомобіль - найкращий у світі!

Отзывы о марках

ВАЗ / Lada (10860) Toyota (7028) Volkswagen (6529) Ford (6413) Nissan (6076) Renault (5956) Hyundai (5340) Opel (5258) Chevrolet (5189) Kia (4868) Mitsubishi (4570) Skoda (3574) Mazda (3299) BMW (3235) Daewoo (3216) Audi (3143) Peugeot (3083) Honda (2977) Mercedes-Benz (2799) Citroen (1942) Subaru (1755) Fiat (1647) Volvo (1639) ГАЗ (1517) ЗАЗ (1505) Chery (1463) Suzuki (1455) УАЗ (1313) SsangYong (971) Lexus (945) Geely (924) Dodge (671) Lifan (612) Land Rover (607) SEAT (599) Jeep (588) Москвич/АЗЛК (557) Infiniti (555) Chrysler (484) Great Wall (434) Dacia (329) ИЖ (277) Cadillac (249) Alfa Romeo (241) Saab (236) Acura (227) Rover (201) Porsche (185) Jaguar (184) Daihatsu (181) BYD (151) Smart (131) Pontiac (118) Lancia (111) ТагАЗ (107) MG (89) FAW (86) Hummer (86) Lincoln (76) Isuzu (75) MINI (69) Iran Khodro (64) JAC (63) GMC (49) Datsun (48) Tesla (44) СеАЗ (42) Haima (38) Ravon (38) Mercury (32) Buick (30) Saturn (30) Scion (28) ЛуАЗ (28) Hafei (26) Maserati (26) Plymouth (24) Samand (23) Богдан (22) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Chana (17) Dadi (17) Lada (16) ZX (16) Derways (15) Samsung (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Aro (9) Dongfeng (9) Ferrari (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) ВИС (7) TATA (6) Asia (5) Haval (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Lotus (3) Yamaha (3) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shineray (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Bajaj (1) Barkas (Баркас) (1) Borgward (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ИФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремень (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобили (1) СМЗ (1) Самодельный (1)
Хотите купить автомобиль и сомневаетесь в правильности выбора? Читайте отзывы от владельцев машин, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 4 610+ отзывов о любых марках и моделях авто, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины. Отзывы об авто учитывают советы и опыт автовледельцев машин разных годов, комплектаций и модификаций.