Отзыв Fiat Tipo 2018

Газ / Бензин Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
Плохо
1.4

дизайн кузова, коробка передач, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Отзыв

Це машина, яка подобалась коли купляли сім'єю в салоні, на сьогодні враження коли продав такі що не жалкую зовсім, цей автомобіль не цікавий навіть баригам, він не цікавий по трейд-іну, я навіть не можу сказати що перший час було все добре, бо двигун постійно їв масло по 150-300 грам, дивлячись як топити на газ, але це не все, до цієї машини практично не має вибору щоб купити банальні бризговики, на кожному кроці якісь незручності, ну і ще неприємне це вартість обслуговування, я вважаю для фіата це дорого, чим далі тим поїздка на Тіпо була як каторга, був постійно страх що може щось поламатися, або вона просто не заведеться, адже доречі- двигун мій 1.4 він дуже чуйний до якості бензину, і якщо заправити поганим бензом, наприклад з якоїсь "бочки" чи на мотто і т.д, до є високий ризик що вона не заведеться, або двигун втрчатиме потужність, якої і так мало, не розумію навіщо такий слабий двигун для цього кузова, Ви взимку сядьте в 5х і покладіть пару сумок в багажник не важних, і попробуйте в горку піднятися, тільки не забудьте пристегнути ремені безпеки, або покладіть 3 мішка цементна, штукатурки, клею в багажник 75кг і подивіться як зад сяде, всього то от 75кг в багажнику. Я не хотів би щоб хтось наступив на мої граблі, не купуйте дане авто, якщо не хочете постійних проблем, на бюджет такий можна щось значно краще купити, особливо якщо це б/у.

Сергій
14 августа 2023