Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz Sprinter груз.-пасс.

1.0

динаміка, якість матеріалів

якість збірки, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Sprinter груз.-пасс.
Mercedes-Benz Sprinter груз.-пасс. 2013

Mercedes-Benz Sprinter груз.-пасс. 2013

динаміка, якість матеріалів

якість збірки, вартість обслуговування

Я особо за рулем мерса не сидел, но ремонтировать приходилось их часто, проблемный грузовик оказался, хотя и мерседес. Что-то немцы совсем обленились, машины некачественные делают, а может это от того, что их в России начали собирать. Главный их минус - дороговизна и ненадежность запчастей, пару раз мне привозили откровенно бракованные детали, а владельцы за них большие деньги отдавали, так потом еще надо умудриться назад вернуть и дождаться нормальной

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес Sprinter груз.-пасс. по рокам

Хочете придбати Мерседес та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz Sprinter груз.-пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.