Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz Vito 116

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

ціна

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Vito 116
Mercedes-Benz Vito 116 2012

Mercedes-Benz Vito 116 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Машина очень комфортная и неприхотливая!! Двигатель ОМ-651.
Был 639 116 CDI в extra long базе, оригинальный пассажир, динамика огонь!за 2 года поменял 2 передних рычага в оригинале и расходники!!! остальное всё Гуд. Рекомендую

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес Віто 116 по рокам

Хочете придбати Мерседес Віто 116 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz Vito 116 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес Віто 116 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.