Mercedes-Benz 2 відгука про Mercedes-Benz Citan

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Citan

Mercedes-Benz Citan 2015

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова

150 тис.км 6 л / 100 км

задоволений по всіх параметрах 6сти ступка їде як 2,0 високий кліренс оцинкований кузов висока посадка великий багажнік дешева в обслуговуванні

Mercedes-Benz Citan 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки

Был у меня данный автомобиль, решил купить ради интереса, подкупил меня значок Мерседес.
Но в ходе эксплуатации понял что это тот же самый Рено канго с мелкими доработками.
Плюсы:
Очень экономичный по городу и по трассе.
Подвеска идеально подходит для наших дорог.
Прекрасно держит дорогу.
Простой и удобный в эксплуатации
Красивый дизайн передней части кузова.
Минусы:
Скучный дизайн в салоне, качество пластика плохое.
Очень тонкий метал кузова.
Грузоподъёмность.
Тот же самый Рено канго.
Вывод.... автомобиль идеально подходит для перевозки груза по городу до 300 кг. Для чего-то более надо покупать Кадди, Коннект или комбо. Паспортная грузоподъёмность не совпадает с реальной

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2911 відгук про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц Сітан по рокам

Хочете придбати Мерседес-Бенц Сітан та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz Citan від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Мерседес-Бенц Сітан будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.