Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz CLS 400

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz CLS 400
Mercedes-Benz CLS 400 2015

Mercedes-Benz CLS 400 2015

Хороший, динамичный автомобиль. Удобен как и для выходного дня так и для повседневного использования.

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес ЦЛС 400 по рокам

Хочете придбати Мерседес ЦЛС 400 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz CLS 400 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес ЦЛС 400 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.