Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz Sprinter 211 пас.

Mercedes-Benz Sprinter 211 пас. 2005

Mercedes-Benz Sprinter 211 пас. 2005

надежный двигатель,надежная ходовая,комфортабельный.

коррозия кузова,нету датчика давления масла

отличное соотношение цена качество,небольшой расход топлива,теплый салон зимой,доступность и большой выбор запчастей как новых так и б/у,обслуживать можно как на сервисе так и в любом гараже,удобное водительское сидение при длительных поездках не устаеш,как говорят лучше мерседеса может бить только новый мерседес.....................................

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес Спрінтер 21 пас. по рокам

Хочете придбати Мерседес Спрінтер 21 пас. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz Sprinter 211 пас. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес Спрінтер 21 пас. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.