Mercedes-Benz 3 відгука про Mercedes-Benz CLA 250

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz CLA 250
Mercedes-Benz CLA 250 2018

Mercedes-Benz CLA 250 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Авто купувалось як друге в сім\'ю, в більшості до поїздок на роботу, іноді на вихідних в будинок за місто.
Авто більше для водія - егоїста, щоб отримувати задоволення від драйву. Хоча, якщо їздити не великим складом сім\'ї теж Ок.
Дуже дивно, але ця модель може бути в різних ролях - дуже динамічним та агресивним в спортивному режимі, та дуже лагідним, спокійним та економічним в Еко режимі.
Спочатку скептично поставився до сидінь - ракушек, але згодом мені це сподобалось навіть більше, ніж класичні крісла в моєму сімейному кросовері Forester.
Як на мене, то мені більше до душі вечірні поїздки з огляду на півсвіт салону, це просто красиво.
Взимку машинка мене також здивувала своїм повним приводом. Це було якщо не краще, то напевно не гірше Subaru, по засніжених дорогах та льоду, дуже впевнено. Але очевидно мінус це кліренс.

Mercedes-Benz CLA 250 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування

28 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

Очень жесткий автомобиль и очень низкий выезжать на проселочную дорогу, без зашиты картера, крайне не рекомендую

Mercedes-Benz CLA 250 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

Для города - очень удобная машина, красивая и заметная в потоке. Быстрый разгон. Размеры машины позволяют без проблем парковаться на улице. За время того как машина у меня не было ни каких проблем по движку коробке или подвеске

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz C 250 1997

Mercedes-Benz C 250 1997

Mercedes-Benz C 250 1997

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування

Авто сподобалось.В обслуговуванні не дороге.Салон широкий що не мало важно На дорозі як корабель.

Володимир

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес ЦЛА 250 по рокам

Хочете придбати Мерседес ЦЛА 250 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz CLA 250 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Мерседес ЦЛА 250 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.