Mercedes-Benz 1 отзыв о Mercedes-Benz S 300

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки

стоимость обслуживания, цена

Смотреть все б/у Mercedes-Benz S 300
Mercedes-Benz S 300 1987

Mercedes-Benz S 300 1987

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

стоимость обслуживания, цена

Поездки в городе

Авто купив очима і серцем а не розумом, на той час то міг собі дозволити, мав ще в користуванні додж дакоту та w124, та 126-го хотів завжди, ще з 95-го року коли вперше побачив, який же він красивий, це саме той вваріант коли дизайн і ззовні і в середині настільки досконалий що будьякі спроби щось змінити все тільки погіршують, якість металу та матеріалів салону на висоті, я купив машину після дтп і хоча ремонт робили кустарі нашвидкоруч за 10 років круглорічної експлуатації нічого страшного не вилізло, з запчастинами звичайно складніше ніж з сучасними авто, зачасту просто зайти в магазин і купити не вийде, ціни дуже високі, не зважаючи на вік варто розуміти що це мерседес і s клас, не оригінальні деталі - гроші на вітер, тому більшість тих хто купив 126-го швидко розчаровуються і знову в продаж, купляти дешеву - дорого,дешевше одразу брати дорожчу комлектну , машина велика і габарити відчуваються погоано, комфорт на рівні та всеж у 70 х роках були інші стандарти, обслуговувати і утримувати дорого, та не зважаючи на вік все зроблено на совість,в ходову 8 років вже не заглядаю, так , за ремонт ходовки оригінальними запчастинами можна купити хорошу машину, зате впевненість на роки, якщо готові Добряче потратитись, добряче але не часто- рекомендую, я готовий пробачати певні незручності за той комфорт і естетичну насолоду яку дарує 126-тий, навіть в сьогоднішніх реаліях на ньому можна приємно щоденно переміщуватись у просторі, витрати палива ? ,у мене дизель 6,5 - 14 л/100, та подумую продати і купити дорожчу, в кращому стані і з v8за весь час не підвела ніразу, тим хто розглядає покупку - брати масииально нафаршировану, збережену і бути готовим до витрат, не часто та не мало

Смотреть все 2915 отзывов об Mercedes-Benz
Mercedes-Benz C-Class 2010

Mercedes-Benz C-Class 2010

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, тормоза, управляемость, шумоизоляция

дорожный просвет, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

Первый владелец 290 тыс.км 8 л / 100 км Семья

І так.. продав мерса , вирішим поділитися враженнями . Ну що скажу..... Насилу його продав.... Обслуговування дуже дороге . Масла тільки 8 літрів йде в мотор , а паливний фільтр 100$. І так на все... Запчастини гамно . Брав найдорожчі , типу не хотів економити , пройшли менше ніж дішман . По ходовці вічно щось десь стукало.... Перебрав все , їздив на стенд , дістали камінці з під захисту, стало менше стукати , але ... Задні амортіки поміняв , поставив нові сакси . Приїхав на стенд , і вони показали різні показники . Лівий 19%, правий 25%... Вже типу немає , чи якось так... І це нові аморти .... І я думаю той стук що був , то і був той аморт , але я вже не міняв , забив . Взагалі на ті гроші є купа більш комфортних авто , мене не влаштовував комфорт цього мерседеса. Його тянуло вправо, чомусь . Хоч авто без дтп , ходова нова. Робив розвал , цифри різні з градусами , і нічого зробити ніхто не міг. Колесо має завал і нічого не зробиш . Я не скажу що авто фігове .... Він надійний , для дальняка взагалі норм . По трасі в районі 5 . Він і брався більше для траси . Але війна ... Їздити немає куди . Ще слабий клімат . Тачку охолодити нереально . Місця маловато . Дороге обслуговування . На порогах і задніх бамперах все завжди в школах . Низький . З плюсів ..... Ну мабудь що це мерседес . Музика норм . По трасі їде норм . Світло гарне . Ну і всі тебе помічають .

Євген

Отзывы о моделях Мерседес-Бенц

Отзывы о Мерседес-Бенц С 300 по годам

Хотите купить Мерседес-Бенц С 300 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Mercedes-Benz S 300 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о Мерседес-Бенц С 300 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.