Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz S 300

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

вартість обслуговування, ціна

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz S 300
Mercedes-Benz S 300 1987

Mercedes-Benz S 300 1987

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Поїздки в місті

Авто купив очима і серцем а не розумом, на той час то міг собі дозволити, мав ще в користуванні додж дакоту та w124, та 126-го хотів завжди, ще з 95-го року коли вперше побачив, який же він красивий, це саме той вваріант коли дизайн і ззовні і в середині настільки досконалий що будьякі спроби щось змінити все тільки погіршують, якість металу та матеріалів салону на висоті, я купив машину після дтп і хоча ремонт робили кустарі нашвидкоруч за 10 років круглорічної експлуатації нічого страшного не вилізло, з запчастинами звичайно складніше ніж з сучасними авто, зачасту просто зайти в магазин і купити не вийде, ціни дуже високі, не зважаючи на вік варто розуміти що це мерседес і s клас, не оригінальні деталі - гроші на вітер, тому більшість тих хто купив 126-го швидко розчаровуються і знову в продаж, купляти дешеву - дорого,дешевше одразу брати дорожчу комлектну , машина велика і габарити відчуваються погоано, комфорт на рівні та всеж у 70 х роках були інші стандарти, обслуговувати і утримувати дорого, та не зважаючи на вік все зроблено на совість,в ходову 8 років вже не заглядаю, так , за ремонт ходовки оригінальними запчастинами можна купити хорошу машину, зате впевненість на роки, якщо готові Добряче потратитись, добряче але не часто- рекомендую, я готовий пробачати певні незручності за той комфорт і естетичну насолоду яку дарує 126-тий, навіть в сьогоднішніх реаліях на ньому можна приємно щоденно переміщуватись у просторі, витрати палива ? ,у мене дизель 6,5 - 14 л/100, та подумую продати і купити дорожчу, в кращому стані і з v8за весь час не підвела ніразу, тим хто розглядає покупку - брати масииально нафаршировану, збережену і бути готовим до витрат, не часто та не мало

Дивитися всі 2705 відгуків про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 320 2004

Mercedes-Benz E 320 2004

Mercedes-Benz E 320 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

Комфортний, динамічний, якість матеріалів в салоні на високому рівні. Управляти автомобілем одне задоволення!!!

Андрій

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес С 300 по рокам

Хочете придбати Мерседес С 300 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz S 300 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес С 300 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.