//заглушка фото
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Детальнее →
Як дізнатись всю історію авто?

Рус Укр
4.8 5 1

Mercedes-Benz 1 отзыв о Mercedes-Benz S 400

Отлично
1 отзывов
4.8
Общий рейтинг авто
 • Управление
  5.0
 • Надежность
  4.0
 • Комфорт
  5.0
 • Цена
  5.0
 • Дизайн
  5.0

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки

расход топлива

Смотреть все б/у Mercedes-Benz S 400
Фильтр
Отлично 4.8
 • Отлично
  4.8
 • Управление
  5
 • Надежность
  4
 • Комфорт
  5
 • Цена
  5
 • Дизайн
  5
Mercedes-Benz S 400 2001

Mercedes-Benz S 400 2001

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

расход топлива

300 тыс.км Семья

Самий комфортний и крутий автомобіль, після нього пасат 2015 г.як відро з болтами,і дешевим пластіком.Та що там пасат Єшка w211 і то різниця відчувається.S -ка є S-ка .Недарма практично вісі президенти їздять на них.На рахунок дорогого облслуговування можу сказати :1000$. (Не рахуючи масло і фільтра).За 5-ять років обслуговування (80 тис.пробігу).Авто брав 13-ти річним з пробігом 300 тис. Якщо це дорого за такий комфорт и динаміку до сотні ща 7.5с.то катайтесь на Богдані.

 • Отзыв был полезен?
Вас также может заинтересовать:
Смотреть все 2912 отзыва об Mercedes-Benz
Отлично 4.2
Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, качество материалов

стоимость обслуживания

240 тыс.км 8 л / 100 км Поездки в городе

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає! також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок. Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.

Ілля

 • Отзыв был полезен?
body back head
×
Вам нравится эта страница?
Отмена

Отзывы о моделях Мерседес-Бенц

Отзывы о Мерседес-Бенц С 400 по годам

Отзывы по типу транспорта

Хотите купить Мерседес-Бенц С 400 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Mercedes-Benz S 400 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о Мерседес-Бенц С 400 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.