Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz S 400

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

витрати палива

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz S 400
Mercedes-Benz S 400 2001

Mercedes-Benz S 400 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

300 тис.км Сім'я

Самий комфортний и крутий автомобіль, після нього пасат 2015 г.як відро з болтами,і дешевим пластіком.Та що там пасат Єшка w211 і то різниця відчувається.S -ка є S-ка .Недарма практично вісі президенти їздять на них.На рахунок дорогого облслуговування можу сказати :1000$. (Не рахуючи масло і фільтра).За 5-ять років обслуговування (80 тис.пробігу).Авто брав 13-ти річним з пробігом 300 тис. Якщо це дорого за такий комфорт и динаміку до сотні ща 7.5с.то катайтесь на Богдані.

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес С 400 по рокам

Хочете придбати Мерседес С 400 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz S 400 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес С 400 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.