Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz C 280

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz C 280
Mercedes-Benz C 280 1995

Mercedes-Benz C 280 1995

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

17 л / 100 км Подорожі

Автомобіль на свої роки дуже комфортний, дороги тримає чудово, їздити на великі дистанції дуже легко особливо коли включаєш круїз. Із мінусів дуже дорогий в обслузі хоча не люблю на машині економити але приходиться при заміні двигуна вирішив ще Свічі замінити а їх у ньому 12 одиниць щоб замінити їх піздніше потрібно припіднімати мотор а щоб прирівняти мотор вже розписувати не буду самі догодалися

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес C 280 по рокам

Хочете придбати Мерседес та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz C 280 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.