Mercedes-Benz 18 відгуків про Mercedes-Benz ML 350

шумоізоляція, простір салону, дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz ML 350

Mercedes-Benz ML 350 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування

Сім'я

Якість зборки супер.Комфорт керування -супер. Як у кожної авто,є свої ‚болячки‘,але ці болячки Мерседеса,коштують дуже дорого.За,майже три роки керування ,вклав 70%вартості цього авто.Хоча запчастини ставлю оригінал.Може ,в мене попався такий Мерс?Описав ,особистий випадок,за часи керування авто.Але коли він не ламається,на ньому хочеться їздити постійно.Дуже приємний в керуванні ,кльово працюють взимку всі стабілізації .Музика,шумопоглинання,дуже приємні.Точно знаю,на теперішніх авто,такої якості нема. Якщо купував би таку модель ще раз,звертав би увагу на всі недоліки Мерседеса МL,адже я знаю їх тепер як ніхто!Може тоді і не прийшлося б так багато вкладати в авто.Взагалом,якщо не враховувати поломок,саме мого мерса,машина дуже кльова і коштує своїх грошей.

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 240 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

После 160тыс.км. требует значительных капиталовлодений.
Первое это двигатель от Mercedes. Нет у них нормального двигателя и поэтому в циллиндрах появляются задиры даже если бережно эксплуатировать. Дизельные двигателя живут чуть дольше.
Проблема решается установлением чугунных гильз покрытых вольфрамом.
Вторая болезнь это рулевая рейка, она тоже решаемая но надо знать у кого делать.
Это основные моменты, которые требуют вложений.
А в целом машина хорошая.

Mercedes-Benz ML 350 2011

динаміка, якість матеріалів, витрати палива, керованість, шумоізоляція

гальма

170 тис.км

У порівнянні з моїм попереднім Audi Q-7 3.0TDI 2011 року дизельний ML350 потужніший, ваговитій, економічніший, м\'якіший, комфортніший, краща звукоізоляція, краща антикорозійна стійкість елементів підвіски та глушника. Гальма зам\'які.Практичність використання та керованість кращі за рахунок менших габаритів.

Mercedes-Benz ML 350 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, ціна

642ОМ двигун , краще що робить мерседес.
ML має хорошу керованість ,активне водіння.
Запчастини як героїн , але в цілому якщо ви купуєте мл то не за послідні гроші. Повний привід на муфті халдекс , гребе нормально .

Mercedes-Benz ML 350 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Велика витрата пального, проблеми із електрикою, салон із штучної шкіри яка тріскаеться на очах буквально. Була проблема із електронікою, а саме з задніми радарними датчиками, знаходяться під заднім бампером по углах. Виходять дуже часто з ладу на даних моделях, бо потрапляє волога із під коліс на них. Не ремонтуються, тільки заміна. Один коштує 350$. Також міняв додатковий акб, коштує 240$. Гальма не дуже дієві на цьому авто. А салон дуже вмісткий. ТО коштує в середньому 300-400$. Масло в акп потрібно змінювати раз на 40.000 Км, коштує дана позиція близько 10.000 грн, якщо заливати оригінальне мастило і оригінальний фільтр.

Mercedes-Benz ML 350 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

Автомобиль без проблемный! Единственный минус это пневмоподвеска. Дорогостоящие пневмостойки, которых хватает не больше чем на 50-60.000 км. И большой минус в бензиновых авто, это их расход.

витрати палива

В авто сподобалось :
1.КОМФОРТ.
2.НАДІЙНИЙ.
3.ДИЗАЙН.
НЕ СПОДОБАЛОСЬ.
1. ПНЕВМА НЕ НАДІЙНА.
2. ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО.
РЕГУЛЯРНИХ ВИТРАТ НЕ БУЛО.
РЕМОНТУВАВ ХОДОВУ І ПНЕВМУ.
БАЛОН 3000ГРН. РОБОТА 600ГРН.
ЗАДНІ СТІЙКИ СТАБІЛІЗАТОРА РОБОТА 300ГРН.

Mercedes-Benz ML 350 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива

В цілому авто досить комфотртне і надійне.за час експлуатації проблеми були тільки з пневмо.метал на кузові хороший незважаючи на вік.комусь потужності двигуна не вистачає, мені хватає.кліренс хороший.Я рекомендую таке авто.мінус це пневма.

Mercedes-Benz ML 350 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Я искренне очень довольна. Единственный минус автомобиля это его цена. Полный привод придаёт уверенности на дороге зимой. Использовала на дальние расстояния всегда все было хорошо. Комфорт и безопасность. Не знаю, стоит ли вообще читать отзывы о данном авто потому что сравнить Мерседес можно только с новым мерседес.

Mercedes-Benz ML 350 2003

Mercedes-Benz ML 350 2003

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

витрати палива

Надёжность,комфорт это Мерседес после рестайлинга эта модель получила ряд доработок что положительно влияет на надёжность и долговечность всех узлов в первую очередь ходовая.

Mercedes-Benz ML 350 2005

Mercedes-Benz ML 350 2005

вартість обслуговування

Маневренная 272 л. с., всепогодная машина с возможностью безбоязненно съехать с ровного асфальта на пересечённую местность. Клиренс позволяет заезжать на любые стандартные бордюры, а для заезда на нестандартные есть кнопка, при включении которой, машина приподнимается ещё на 10 см. Комфорт Мерседеса не оставит никого равнодушным. Расход пропана в городе составляет 20 л./100 км, что по деньгам дешевле почти любого дизеля.

Mercedes-Benz ML 350 2012

Очень достойный автомобиль, по комфорту на голову выше от других автомобилей своего класса, динамика приятно удивляет, пневмо работает идеально, без пневмо ето не мерседес, только положительные впечитления от владения даной модели прчом у всей семье, если по уму ездить а не убивать, и вовремя обслуживать у правильних людей проблем вообще никаких небудет...всем советую.

Mercedes-Benz ML 350 2010

Враження від автомобіля позитивні . 3500 км які провів за рульом даного автомобіля подорожуючи в Хорватію, Італію та по Україні залишили тільки позитив від керування автомобілем . Зовсім не боліли ноги та спина. Легкість управління. Слухняний руль , та мерседесівський комфорт.

шумоізоляція

Машина так себе!! Овощ...валкая.неуправляемая.много ест дизеля.без пневмо дубовая!! Обслуживание частое и дорогое.кто решил себе купить.Бегите мимо.возьмите лучше тайоту останитесь
довольны..ML DIZEL ГАВНО...С БОЛЬШОЙ БУКВЫ АНАЛОГ БМВ Х.5 НО ИКС ЕДЕТ.ЕМУ МОЖНО ПРОСТИТЬ.

Mercedes-Benz ML 350 2008

Mercedes-Benz ML 350 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування, гальма, керованість

Отличный автомобиль, при условии огромных кап вложений.
Болячки – 100% после 250 000 км – необходимо делать кап ремонт двигателя, а именно Гильзовку блока. Из-за конструктивных особенностей звезд газораспределения – поршни делают задиры на цилиндрах.
Если Вы рассматриваете вариант покупки с рук – то 100% ищите уже откапиталенный иначе Вас ждут затраты минимум 4000 долл США.
Во все рассказы типа – мотор идеальный и т д – не верьте – везите на диагностику на СТО где есть Эндоскоп. Иначе готовьте деньги.
На все остальное нареканий нет- неубиваемый танк.

Mercedes-Benz ML 350 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, керованість

Слабое место рейка ГУР. Без пмевмо-жестковат.
Цена запчастей -дороговато,НО управление,расход 13л/газ,дизайн и комфорт того стоят.

Mercedes-Benz ML 350 2013

Mercedes-Benz ML 350 2013

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова

78 тис.км 10 л / 100 км

Надежный и недорогой в обслуживании автомобиль. Хорошая шумозащита и плавность хода. Хорошая управляемость. Недостатков нет. Следующая машина будет только мерседес .

Mercedes-Benz ML 350 2007

просторный салон вместительный багажник отличная динамика качественная отделка хорошая проходимость

Дорогой в обслуживании низкое качество отдельных узлов и агрегатов

Всем доброго времени суток! Долго определялся с покупкой автомобиля и решил остановиться на MLке. Всегда нравились Мерсы!!! Не сравнить ни с какой другой машиной: комфорт, надежность и т.д. Все мои знакомые отговаривали меня, мол это дорого: обслуга. бензин, запчасти, на одну машину только будешь работать ... Да, этот мерс чуть дороже других, но есть за что платить! Я влюбился в эту машину! Пришлось, конечно, выложиться после предыдущего хозяина, но теперь никаких проблем. Машинка суперр!!! Ни сколько не пожалел, что ее взял. Ощущения от вождения: разгон, уверенный на всех передачах. Тяги хватает всегда. Достаточно немного нажать на педаль и авто уносится вперед вне зависимости какая сейчас скорость. За два года эксплуатации показал себя как универсальный автомобиль для города и для трассы.

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц МЛ 350 по рокам

Хочете придбати Мерседес-Бенц МЛ 350 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz ML 350 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 18 відгуків відгуків про Мерседес-Бенц МЛ 350 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.