Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz B 250

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz B 250
Mercedes-Benz B 250 2015

Mercedes-Benz B 250 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Поїздки в місті

Очень комфортный автомобиль. За счёт батареи имеет большой вес при небольших размерах и отличную управляемость . Для ежедневных поездок по городу и на короткий - меж город - самое то. Запаса хода , в зависимости от стиля вождения на день хватает с головой. На ночь в розетку воткнул - утром поехал. Пока из расходов на ТО только переделка зарядного устройства со 110 на 220вольт. Во всем остальном - это Мерседес и цены , соответственно не китайские. Я от машины кайфую. По сравнению с другими электричками - просто кайф. Покупал дочке кататься в универ.

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес B 250 по рокам

Хочете придбати Мерседес та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz B 250 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.