Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz C 320

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника

витрати палива

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz C 320
Mercedes-Benz C 320 2003

Mercedes-Benz C 320 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива

Очень динамичное авто, очень хорошо управляется, на моторе менялись только гидрокомпенсаторы, по кузову было немножко гнили, но в незаметных местах

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес C 320 по рокам

Хочете придбати Мерседес та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz C 320 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.