Mercedes-Benz 437 відгуків про Mercedes-Benz E-Class

якість збірки, керованість, простір салону, динаміка, дизайн кузова

якість матеріалів, вартість обслуговування, дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz E-Class
Mercedes-Benz E-Class 2002

Mercedes-Benz E-Class 2002

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Отличный авто,за время пользования был заменён один рулевой рычаг

Mercedes-Benz E-Class 1989

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Надійне німецьке авто, не вибагливе в обслуговуванні та ремонті. Дизельний двигун економний та не вибагливий до палива.

Mercedes-Benz E-Class 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування

Владею авто полгода. Пригонял под себя. Автомобиль очень красивый, именно этот кузов получился по дизайну у мерса на все 100%, W213 уже не так круто выглядит как по мне. Автомобиль с завода идет на метане, заправляюсь на обычных заправках АГНКС, полная заправка 26-30 кубов, хватает на 240 км по городу, на трассе до 400-450 км. но это смотря как ехать. Расход за городом около 5.5 куба на сотню это при 100-110 км\ч. Но уже при 140 км\ч расход резко возрастает до 6 и больше.. обороты держатся в районе 3,2 тыс.. автомобилю очень не хватает 6 передачи, здесь стоит коробка 5 G-Tronic, надежная но не экономичная. Расход бензина в городе около 10,5-12 литров, за городом около 7,5-8, но это снова смотря как ехать. Но так как авто изначально рассчитан на газ, на бензине я почти не езжу. Да и эластичнее как-то, тише движок работает на метане, на бензине чувствуются какие-то вибрации, но может это мне так кажется. Брал уже с немалым пробегом около 290 тыс. переживал что бы не было проблем с цепью, но по документам цепь менялась еще в Швеции. Уже проехал 7000 км. проблем пока никаких, автомобиль только радует. Из плюсов:: очень хорошая обесшумка, звук в авто хороший, мне нравится. Просторный салон, ходовая очень мягкая, дизайн авто привлекает внимание, уважение на дороге. Управляемость отличная, боялся немного заднего привода (до этого не было таких машин), но распробовав, это такой кайф! Машина дарит эмоции на дороге. Зимой да, застрять где-то это легко. Вот еще бы мощности её чуть побольше.. Из минусов - Самый главный это маленький клиренс, всего 130 мм.. да это реально мало, тем более сейчас зимой. Да и летом нужно тщательно следить за дорогой что бы не зацепить что-то. Еще потеют фары, ну это у них болезнь такая, перегорают задние леды. В обслуживании далеко не дешевый авто. Расход топлива хотелось бы по меньше. Багажник не большой, а если возить с собой запаску его считайте что и вообще почти нет. В целом автомобилем пока доволен, использую его на каждый день. Жаль только заправки метановские не везде есть.

Mercedes-Benz E-Class E 200 АТ (184 л.с.) 2010

Mercedes-Benz E-Class E 200 АТ (184 л.с.) 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

На 180 тыс потекло масло с под головы. Бережная эксплуатация. Дорогой ремонт. Быстро теряет цену.

Mercedes-Benz E-Class 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

196 тис.км 5.2 л / 100 км Подорожі

Купив після 123 та 124. Відчутно еволюцію. Машина просторна та комфортна. Проблем за перших 5тис. не виявлено. Їде динамічно. Мотор дизель 2143см3. Розхід 4.7/5.5./7. З мінусів - Важко знайти адекватних майстрів в моєму місті.

Mercedes-Benz E-Class 2006

Mercedes-Benz E-Class 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

12 л / 100 км

Впринципе машина очень хороша но с 2003 по 2006 год очень много проблем не решонных производителем

Mercedes-Benz E-Class 1994

Mercedes-Benz E-Class 1994

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

простір салону

Этот автомобиль не нуждается в коментариях.
Авто супер,но возвраст берет свое.

Mercedes-Benz E-Class 1991

Mercedes-Benz E-Class 1991

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Одна из лучших машина на которой ездил, если стану колекционером полюбому её куплю

Mercedes-Benz E-Class 1989

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

самый лучший автомобиль всех времен и народов! жаль что таких уже не делают. Из числа моих знакомых имеющих в личном пользовании новые мерсы, все жалеют о том, что сейчас не делают таких автомобилей, у которых на первом месте стоит НАДЕЖНОСТЬ ! и все считают, что если бы авто концерн возобновил производство именно таких автомобилей как 124 мерседесы, то многие отдали бы предпочтение таким автомобилям. Еще раз повторюсь, это самый лучший автомобиль своей эпохи по всем критериям!

Mercedes-Benz E-Class E 200d (150 л.с) AT 1995

Mercedes-Benz E-Class E 200d (150 л.с) AT 1995

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Автомобиль не плохой, но за такие деньги можна найти дешевле и который по ходовых качествах не уступает мерсу.

Mercedes-Benz E-Class E 220 АТ (170 л.с.) 2007

Mercedes-Benz E-Class E 220 АТ (170 л.с.) 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

простір салону, витрати палива, ціна

Классный автомобиль. Владел без малого 6 лет, он меня только радовал. Главное не экономить на топливе и обслуживании.

Mercedes-Benz E-Class 2000

Mercedes-Benz E-Class 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

410 тис.км 7.5 л / 100 км

Этот мерс лучший автомобиль из тех которыми я владел.Не буду долго рассказывать.До меня все сказали. Машина БОМБА. Никогда ни начто не поменяю. Всем рекомендую.

Mercedes-Benz E-Class 1998

Удивлён комфортом на такие года, едешь и чувствуешь себя человеком!!! Машина просто бомба, всем рекомендую!!!

Mercedes-Benz E-Class 2017

Mercedes-Benz E-Class 2017

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

По суті.Яся уже гуд вожу на сьому чортови,но пак що казати машина норм якраз у селови мош повозитися я перші 100 км наїздив лиш около свого дома.Машина нормальна лиш правда строчка на рульови ни полюбилася дуже тонка нитка.Она зайобує.По суті шумоізоляція хуйня ібо коли їдду та ніхуя не чути.Коли з братком їдеме врубаєме елджея та єбемеся у уха.ТО нормальна машина.У Вонігові сяка лиш одна .АУЕ.мусора підори)

Mercedes-Benz E-Class 2003

Mercedes-Benz E-Class 2003

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, ціна

Владел автомобилем с двигателем 1,8 компрессор газ-бензин 2003г.в, взял по дишовке продал еще дишевле , без диагностики нечего брать, первой проблемой был блок SBC продавец говорил что дело в датчике износа колодок как оказалось не так все просто дело в блоке на котором чуть не влетел на 1000 евро без роботы , повезло что нашлись мастера на Бош сервисе и блок ранее не прошивался , двигатель стабильно после замены масла на 8 тыс подьедал 2л масла , коробка была в плохом состоянии на бензине еще болие-мение ехала на газу пиналась за время эксплуатации чуть больше года положил 15000 грн+ , интересной поломкой была замена не большого патрубка в задней части двигателя из которого подтекал антифриз цена 40 евро+ робота и 2 недели ожидания , горела подушка как оказалось в руле их две и проблема в нижней пришлось заменить, машина не плохая ездил на 3.2 дизеле небо и земля мягкая динамичная , барть стоит только с хорошим мотором от 2,8 в хорошем состоянии и после проверки.

Mercedes-Benz E-Class 2001

Mercedes-Benz E-Class 2001

ціна

308 тис.км Подорожі

Господа!
Что можно сказать об автомобиле, который, практически безупречен?!
Мерс это мерс!
Автомобиль сделали люди и для людей! Поломать можно любую машинку, особенно сейчас в Украине.Но смотрите на вещи открытыми глазами! Эти Е-шки - последние ЖЕЛЕЗНЫЕ мерсы!
Потом пошли пластик в перемешку с силумином!
Посмотрите результаты краш-теста на 210-м кузове и вы поймёте как эта машинка добротно собрана и насколько безопасна её конструкция!Такие аппараты уже не делают!Невыгодно!

Mercedes-Benz E-Class 2008

Mercedes-Benz E-Class 2008

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 194 тис.км 9.2 л / 100 км Сім'я

Хороший и надежный автомобиль

Це мерседес

Старенький

280 тис.км

Усе бомба їде супер усе супер шкода що старенький. Ну і кузов починає гнити.

Mercedes-Benz E-Class 1996

Mercedes-Benz E-Class 1996

надійна комфортна ціна хороша добре управляється

кузов корозія

я користувався авто мерседес W210 3 роки,автомобіль чудовий в комфорті,в управлінні і в надійності за три роки тільки 2ричага поміняв і зетки ,ціни на запчастини нормальні ,погане в ній тільки кузов один такий мінус ну якщо пошукати хороший автомобіль то можна найти доглянутий.Так що авто ражу даже рекомендую СУПЕР просто хороший мерседес трохи дорожче коштує але варто трохи переплатити

Mercedes-Benz E-Class E 220 АТ (170 л.с.) 2002

Mercedes-Benz E-Class E 220 АТ (170 л.с.) 2002

Дуже класна машина ,дуже довго шукав але знайшов свого "сірого монстра" . Їзда на ній просто кайф ,їдеш і плачеш від цього щастя на колесах . Мені як водію дуже зручно і зрозуміло. Пасажирам дуже комфортно . На дорозі веде себе впевнено ,на сфітлофорі зривається з місця і втискає в крісло добряче. На трасі веде себе впевнено за рахунок своєї ваги майже 2 тони (1500) ,на обгін йде комфортно і впевнено як для дизеля. Одним словом ця машина є однією з найкращих у свому сегменті . Сівши один раз за руль Мерседаса я більше не хочу думати про інші машини і однозначно наступну машину яку я куплю буде Мерседес .

Зважаючи на великі великі плюси цієї машини є декілька мінусів які дуже просто виправляються. Додаю мінуси : -відсутність парктроніків (в моїй комплектації ELEGANCE) -трішки завеликий розхід (найбільший який у мене був це 17 літрів але це було в заторі ,виїхавши на трасу змінило все 6.0 і це автомат ) -нюанси по електроніці (ця тема стосується майже кожного Мерседеса цих років ,але це дуже легко виправляється ,але не приємно їздити коли в тебе горить помилка на приборці) -не дуже якісна пласмаса салону (маю на увазі пласмасу від сидінь ) Більше нарікань у мене немає. Такі проблеми стикаються майже у всіх автомобілях і нажаль Мерседес в тому числі.

277 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Якщо ти думаєш чи купляти чи ні цей автомобіль ,то я раджу купити .
Комфорт і вигляд цієї машини будуть завжди вражати тебе і пасажирів ,і в тому числі і перехожих . Мерседес вартує таких грошей . Німецька якість і педагтичність до маленьких деталей заворожує. Я не хочу рекламувати і заставляти людей купляти цього Мерседеса , це моя особиста думка. Вдалих пошуків авто .

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес Е-Класс по рокам

Хочете придбати Мерседес Е-Класс та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz E-Class від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 437 відгуків відгуків про Мерседес Е-Класс будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.