Mercedes-Benz 423 відгука про Mercedes-Benz E-Class

якість збірки, керованість, простір салону, динаміка, дизайн кузова

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz E-Class

Mercedes-Benz E-Class 1994

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, керованість

340 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Їздив на w124 протягом 3-х років, чудовий надіний автомобіль, простота запорука надійності.
Дуже витривала ходова, чудова якість матеріалів, простий механічний ПНВТ та механічні форсунки, єдиний недолік двигуна 2.0 дизель це мала потужність 75 к.с. на 1600 кг це справді замало.Витрата палива була 5.5-6л по трасі, 8-10 по місту. Серед дизелів найкращі це om605, 2.5 дизель, 1993-1995-тих років.
Стосовно двигунів цих авто: всі двигуни але від 1993 року, до 1993 року там встановлена система вприску KE-JTRONIC - по суті це карбюратор який керується електронікою, потужності в таких двигунах мало а проблем багато.
При купівлі варто звертати увагу на кузов: арки, пороги, крила і не просто подивитись візуально подивитись а перевіряти товщиноміром, або хоча б магнітом, бо це все могло вже згнити, його зашпаклювали і так продають, таке через рік вже знову вилізе.
Якість збірки салону 5+
Вартість запчастин адекватна, всі розхідні матеріали легкодоступні, стосовно деталей кузова чи салону, або різних додаткових опцій таке вже знайти важче.
Бажаючим купити раджу купляти авто дорожче ніж середня ціна по ринку, щоб стан авто був якомога кращим, переконався що краще 1 раз заплатити дорожче ніж потім витрачатись на ремонт.
Після цього авто маю w210 - вічні проблеми з електрикою, знав би що таке буде залишив w124

Mercedes-Benz E-Class 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Перший власник 250 тис.км 20 л / 100 км Сім'я

Мій малюнок був з 3.5 двигуном на 3 stage, це мій перший мерседес який я купив в салоні. До нього їздив на мерседес в загалом, БМВ взагалі не визнаю за авто, це моя особиста думка, ні кого не хочу образити, спробував перед покупкою даного автомобіля, аууді а6с6 автівка була досить не поганою але це постійно їхати на сто бо щось постійно тече постійно 1 масла в багажнику і електрика це окрема проблема. Ну с про свого РОМБІКА скажу так, що це надійний автомобіль завжди, де б ви не були привезе вас додому , щоб з ним не сталося, да і по поломкам за такий не малий пробіг я робив теплообмінник, хто знає ці двигуни то зразу зрозуміло про шо мова на оф дилері загнули деталь прокладки і вся інша дрібниця з роботою 900$. Я зробив сам це 350$ і це купляв оригінал і поки робив полам кліпси і кріплення так замінив. Ну і якісне обслуговування кожні 5тис без ніяких питань , тільки якісні рідини, і головне не так як пише виробник. 15т на мастилі , да це те саме що ми будемо пити замість води, «се…» довго так протягнемо? Да ми може і протягнемо але 15 на мастилі це «полетіли гайки» мотору. За весь час експлуатації я потратив на цього крокодила, хочу зауважити що дану модель я люблю і саму марку поважаю і грошей ніколи не шкодую на нього то ця сума дойшла до 25тис$ це я маю на увазі гарні оригінальні диски АМG R20 літо з мішленом пілот, кожного разу тільки нову ставив на сезон. А балон один коштує дай Бог. І зимові теж АМG 18 monoblok air 3 за якими я ганявся по всій Європі майже рік і обійшлось це все в 3,5к$. Тобто не рахував якісь малі суми 200-300 на розвідник. А про пальне я промовчу. То розумієте звідки 25 набігло. Хтось скаже ще одну можна купити на ті гроші. І з вами погоджуюсь, можна без проблем купити, але це буде тільки на папері одна в та сама автівка, а такий як у мене ви в житті не знайдете щоб на свої роки мав такий доглянутий вигляд як зовні так і салон. Аґреґати всі як нові. Любіть себе своїх близьких і не забувайте про них , тих вірних друзів ,залізних коней, яких ми навіть не помічаємо в повсякденному житті, вони просто є везуть з точки а в точку б. В автомобілі теж є душа пам'ятайте про це хоч іноді, помийте на мийці заправте якісним пальм і поставте в під стаканчик гарячої кави, і ви помітите те що дійсно в них є щось живе , «душа». Він зовсім по іншому поїде почне працювати по іншому, серце в ньому буде битися з вашим в такт. І можливо потім коли це все відбудеться і щось вас пройме , то можливо буде менш убитих трупів на колінах котрі не перші роки стоять , і ви видаєте їх за нові не биті і не фарбовані. Любите себе і майте повагу до автомобілів. Як авто доглядати так він і їздить , і поломки чи вихід з ладу агрегатів яким наче б то по строку експлуатації пора. То все це залежить від того як ми обслуговуємо авто.

Mercedes-Benz E-Class 2007

Mercedes-Benz E-Class 2007

ціна

Класне авто. Для повного приводу і даного класу ціна/якість відповідна. Нарікань немає. Я 3й власник і задоволений. Авто доглядали й до мене, так що проблем не має. В деяких запчастинах ціна суттєво відрізняється ніж у задньої провідного. ТО ~ 3000-3500грн. Коробка 7g Tronik має нюанс. Ціна питання 350грн без роботи. Пересихає ущільнювач електро частини що входить в коробку. Треба слідкувати,бо протікає масло. Горить бензонасос якщо їздити, бо лампочки. Авто задоволений і міняти не збираюсь. Можливо просто пощастило.

Mercedes-Benz E-Class 2015

Mercedes-Benz E-Class 2015

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Mercedes-Benz
Подобается дизайн
Лояльні регламентні ТО, витрат не було
Глюк Акпп
Лечится очень просто
можно просто открыть капот найти блок предохранителей который стоит ближе к пассажирскому сиденью ,выдернуть и вставить реле, которая отвечает за блок коробки.
Хороший комфортней автомобіль бізнес престиж

Достаточно хороший автомобиль.
практичный. Маленький расход, вместительный.

Mercedes-Benz E-Class 2003

Mercedes-Benz E-Class 2003

440 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Сподобалося усе! Єдиний мінус що це авто в обслуговуванні складніше ніж минулі моделі Мерседес!
ТО обходилось в районі 80-100-дол, ціни на запчастини помірні, не вищі ніж в конкурентів і довговічніші!
За 50000 км замінив лише свічки, їх тут 2 на циліндр, 2 ричага по підвісці, був нюанс по замку двері, при тому що авто часто було в сільській місцевості!
Рекомендую купувати лише до рестайлінгові моделі, вони простіші й надійніші, також не варто купувати таке авто на останні гроші, нормальне обслуговування не дешеве!

Mercedes-Benz E-Class 1997

Mercedes-Benz E-Class 1997

дорожній просвіт, шумоізоляція

517 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Дуже чудовий сімейний автомобіль. Завжди надійний. Міцна ходова. Радує інтер`єр салону й економічність.

Mercedes-Benz E-Class 2002

Mercedes-Benz E-Class 2002

дорожній просвіт

168 тис.км 7.2 л / 100 км Сім'я

Отличный авто,за время пользования был заменён один рулевой рычаг

Mercedes-Benz E-Class 1989

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Надійне німецьке авто, не вибагливе в обслуговуванні та ремонті. Дизельний двигун економний та не вибагливий до палива.

Mercedes-Benz E-Class 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування

Владею авто полгода. Пригонял под себя. Автомобиль очень красивый, именно этот кузов получился по дизайну у мерса на все 100%, W213 уже не так круто выглядит как по мне. Автомобиль с завода идет на метане, заправляюсь на обычных заправках АГНКС, полная заправка 26-30 кубов, хватает на 240 км по городу, на трассе до 400-450 км. но это смотря как ехать. Расход за городом около 5.5 куба на сотню это при 100-110 км\ч. Но уже при 140 км\ч расход резко возрастает до 6 и больше.. обороты держатся в районе 3,2 тыс.. автомобилю очень не хватает 6 передачи, здесь стоит коробка 5 G-Tronic, надежная но не экономичная. Расход бензина в городе около 10,5-12 литров, за городом около 7,5-8, но это снова смотря как ехать. Но так как авто изначально рассчитан на газ, на бензине я почти не езжу. Да и эластичнее как-то, тише движок работает на метане, на бензине чувствуются какие-то вибрации, но может это мне так кажется. Брал уже с немалым пробегом около 290 тыс. переживал что бы не было проблем с цепью, но по документам цепь менялась еще в Швеции. Уже проехал 7000 км. проблем пока никаких, автомобиль только радует. Из плюсов:: очень хорошая обесшумка, звук в авто хороший, мне нравится. Просторный салон, ходовая очень мягкая, дизайн авто привлекает внимание, уважение на дороге. Управляемость отличная, боялся немного заднего привода (до этого не было таких машин), но распробовав, это такой кайф! Машина дарит эмоции на дороге. Зимой да, застрять где-то это легко. Вот еще бы мощности её чуть побольше.. Из минусов - Самый главный это маленький клиренс, всего 130 мм.. да это реально мало, тем более сейчас зимой. Да и летом нужно тщательно следить за дорогой что бы не зацепить что-то. Еще потеют фары, ну это у них болезнь такая, перегорают задние леды. В обслуживании далеко не дешевый авто. Расход топлива хотелось бы по меньше. Багажник не большой, а если возить с собой запаску его считайте что и вообще почти нет. В целом автомобилем пока доволен, использую его на каждый день. Жаль только заправки метановские не везде есть.

Mercedes-Benz E-Class E 200 АТ (184 л.с.) 2010

Mercedes-Benz E-Class E 200 АТ (184 л.с.) 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

На 180 тыс потекло масло с под головы. Бережная эксплуатация. Дорогой ремонт. Быстро теряет цену.

вартість обслуговування, ціна

196 тис.км 5.2 л / 100 км Подорожі

Купив після 123 та 124. Відчутно еволюцію. Машина просторна та комфортна. Проблем за перших 5тис. не виявлено. Їде динамічно. Мотор дизель 2143см3. Розхід 4.7/5.5./7. З мінусів - Важко знайти адекватних майстрів в моєму місті.

Mercedes-Benz E-Class 2006

Mercedes-Benz E-Class 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

12 л / 100 км

Впринципе машина очень хороша но с 2003 по 2006 год очень много проблем не решонных производителем

простір салону

510 тис.км 14 л / 100 км

Этот автомобиль не нуждается в коментариях.
Авто супер,но возвраст берет свое.

Mercedes-Benz E-Class 1991

Mercedes-Benz E-Class 1991

витрати палива

Одна из лучших машина на которой ездил, если стану колекционером полюбому её куплю

ціна

самый лучший автомобиль всех времен и народов! жаль что таких уже не делают. Из числа моих знакомых имеющих в личном пользовании новые мерсы, все жалеют о том, что сейчас не делают таких автомобилей, у которых на первом месте стоит НАДЕЖНОСТЬ ! и все считают, что если бы авто концерн возобновил производство именно таких автомобилей как 124 мерседесы, то многие отдали бы предпочтение таким автомобилям. Еще раз повторюсь, это самый лучший автомобиль своей эпохи по всем критериям!

Mercedes-Benz E-Class E 200d (150 л.с) AT 1995

Mercedes-Benz E-Class E 200d (150 л.с) AT 1995

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Автомобиль не плохой, но за такие деньги можна найти дешевле и который по ходовых качествах не уступает мерсу.

Mercedes-Benz E-Class E 220 АТ (170 л.с.) 2007

Mercedes-Benz E-Class E 220 АТ (170 л.с.) 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

простір салону, витрати палива, ціна

247 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Классный автомобиль. Владел без малого 6 лет, он меня только радовал. Главное не экономить на топливе и обслуживании.

Mercedes-Benz E-Class 2000

Mercedes-Benz E-Class 2000

вартість обслуговування

410 тис.км 7.5 л / 100 км

Этот мерс лучший автомобиль из тех которыми я владел.Не буду долго рассказывать.До меня все сказали. Машина БОМБА. Никогда ни начто не поменяю. Всем рекомендую.

Mercedes-Benz E-Class 1998

Mercedes-Benz E-Class 1998

дорожній просвіт

217 тис.км 9 л / 100 км

Удивлён комфортом на такие года, едешь и чувствуешь себя человеком!!! Машина просто бомба, всем рекомендую!!!

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц Е-Клас по рокам

Хочете придбати Мерседес-Бенц Е-Клас та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz E-Class від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 423 відгука відгуків про Мерседес-Бенц Е-Клас будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.