Mercedes-Benz 8 відгуків про Mercedes-Benz GL 450

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz GL 450
Mercedes-Benz GL 450 2009

Mercedes-Benz GL 450 2009

Перший власник 221 тис.км 14 л / 100 км Сім'я

Дуже задоволений,авто наусі випадки,по усім параметрам + ,й зрешту мінусів зовсім небачу,й незамічав, надійність комфорт,та зрештою свого дана машина коштує наусі 100%, жодних проблем із нею, якщо міняти це авто наінше!?- то тільки на такеж й на нове з салону!

Mercedes-Benz GL 450 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

272 тис.км 12.5 л / 100 км Сім'я

Дуже комфортний і надійний автомобіль ! використовували для сім"ї , прекрасний на далеку дорогу, дуже місткий , з хорошою мультимедіа . Е можливість їхати на відпочинок великою родиною, на бездоріжжі не випробовував , але на природу можна їхати сміливо ... за такі гроші не знаю що може бути краще ... зрештою знаю - докласти та взяти новіший , або новий, що зрештою я і зробив ! Бажаю гарних покупок і доглянутих автомобілів !

Mercedes-Benz GL 450 2007

Автомобиль используется ежедневно. Езжу в основном в городе. Расход от 14 до 18 в зависимости от стиля езды. Автомобиль комфортный удобный, презентабельный. Одним словом - Mercedes! Рекомендую!

вартість обслуговування

85 тис.км 18 л / 100 км

Отличный автомобиль, очень комфортный и удобный, хорошее сочетание цены и качества в общем автомобилем доволен.

Mercedes-Benz GL 450 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону

динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування

Машина огонь. Уверенный внедорожник премиум класса. Для семьи и путешествий отличный вариант. Для соло поездок по городу может показаться слишком большим. Качественная сборка, комфорт и представительский вид. Мне говорили, что будут большие затраты на содержание его и ремонт, это не так. Если все вовремя делать, то будет ездить и ездить.

вартість обслуговування, ціна

Отличный автомобиль - воплощение красоты, мощности и комфорта. Очень резвый, большой и достаточно экономичный, как для своей массы и габаритов. Много полезных опций и функций, надежный и в эксплуатации не прихотлив.

Mercedes-Benz GL 450 2008

витрати палива, вартість обслуговування, ціна

150 тис.км Сім'я

Отличное авто. Двигатель огонь. При своевременном обслуживании машина радует.

Mercedes-Benz GL 450 2007

Просто шикарное авто.До такого я шел долгих 25 лет.Полностью оправдывает потраченные на ее покупку деньги.!!!!

В моей иногда не срабатывает безключевое открытие водительской двери.В остальном - БОМБА!!!

Кроме пневмобаллонов ничего не менял за 145000 км.Рекомендую брать 450 с движком 4.7 питра Дури - море ,расход при трассе 160 -190км/час.. -14,2 л/100км. Масло берет около 1 литра на 10000 км.,и это в пределах допустимых норм для атмосферной V8/

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц ГЛ 450 по рокам

Хочете придбати Мерседес-Бенц ГЛ 450 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz GL 450 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 8 відгуків відгуків про Мерседес-Бенц ГЛ 450 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.