Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz Sprinter 518 пас.

гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Sprinter 518 пас.
Mercedes-Benz Sprinter 518 пас. 2014

Mercedes-Benz Sprinter 518 пас. 2014

гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна

Что-то с каждым годом спринтер все хуже и хуже, баварцы совсем перестали следить за качеством и надежностью своих автомобилей. Свой покупал в 13ом году, новый в салоне. Через 1,5 года попал на ремонт движка, вкладыш провернулся, ремонт в 60 тыс. деревянных встал. Потом была замена кардана и полная покраска автомобиля (примерно начало 3го года эксплуатирования), т.к. машина начала нещадно гнить, и это хваленое немецкое качество. Салон да. удобный, добротный, материалы отделки неплохие, но во всем остальном он тот же самый уазик. капризный и ломучий, только стоит 2 ляма. С новыми моделями, слышал, ситуация не лучше обстоит, только у них еще и электроника летит, сломается один датчик – машина встает, а ремонт доходит до сотен тысяч. На фиг бы он сдался, такой грузовик.

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес Спрінтер 518 пас. по рокам

Хочете придбати Мерседес Спрінтер 518 пас. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz Sprinter 518 пас. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес Спрінтер 518 пас. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.