Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz CL 180

Mercedes-Benz CL 180 2001

Mercedes-Benz CL 180 2001

динаміка, дорожній просвіт, керованість, шумоізоляція

простір салону, вартість обслуговування, ціна

Комфортное та надежное передвижение в этом автомобиле. Уютно при езде отдых а не езда

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес ЦЛ 180 по рокам

Хочете придбати Мерседес ЦЛ 180 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz CL 180 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес ЦЛ 180 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.