Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz GLA 200

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива

динаміка, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz GLA 200
Mercedes-Benz GLA 200 2014

Mercedes-Benz GLA 200 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, шумоізоляція

Перший власник 63 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобіль зарекомендував себе як надійний та економний. За весь час експлуатації не виникало жодних нарікань.
Машина практична і має достатній кліренс для легкого бездоріжжя.
Ззовні виглядає досить стильно і притягує погляди.
Для більшого комфорту можна додати шумоізоляції.
Версія GLA 200 CDI 4 MATIC прохідна і економна, але не є дуже швидкою в розгоні, тому для динамічного водіння варто розглядати більш потужні версії двигунів.

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес GLA 200 по рокам

Хочете придбати Мерседес та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz GLA 200 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.