Mercedes-Benz 2 відгука про Mercedes-Benz Sprinter 516 груз.

Погано
2.3
    1.5
    1.0
    2.5

динаміка, дизайн кузова

якість збірки, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція, дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Sprinter 516 груз.
Mercedes-Benz Sprinter 516 груз. 2014

Mercedes-Benz Sprinter 516 груз. 2014

дизайн кузова, динаміка

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Комерційні перевезення

Я ожидал от автомобиля такого класса большего. Купил б\у 15года выпуска, сразу провел то, все обошлось в хорошую копеечку, но не проехал и 10 тысяч сразу поменял передние стойки. Затем через 5 тысяч промывка форсунок, затем замена тнвд. Поймал пару кочек итог стук в левом колесе. Что-то уж сильно капризный автомобиль. Из плюсов, это хороший двигатель, резвый. Комфорт в кабине, внешний вид. Денег мерс не оправдывает своих, еще и за ремонт выкладывать приходится. При покупке задумайтесь, есть много автомобилей не хуже и заметно дешевле.

Mercedes-Benz Sprinter 516 груз. 2016

Mercedes-Benz Sprinter 516 груз. 2016

динаміка, витрати палива

якість збірки, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Перший власник 30 тис.км 12 л / 100 км Комерційні перевезення

В целом ожидал от автомобиля большего. Несмотря на то что это Мерседес, уровень комфорта средний, кузов имеет плохую сопротивляемость к коррозии, в салоне шумно. Надежность машины на троечку, много мелких недочётов - то печка полетит, то форсунки, то замена ремней двигателя. Всё бы ничего, но стоимость на все детали неоправданно высокая, а с гарантии слезать совсем не вариант.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2911 відгук про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц Спрінтер 516 вант. по рокам

Хочете придбати Мерседес-Бенц Спрінтер 516 вант. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz Sprinter 516 груз. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Мерседес-Бенц Спрінтер 516 вант. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.