Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz ML 400

Mercedes-Benz ML 400 2002

Mercedes-Benz ML 400 2002

витрати палива, ціна

вартість обслуговування

Авто, конечно, выше всяких похвал. Бесшумный, кикдаун рвет с места буквально сразу после нажатия на педаль газа. Не для езды по песку и по болоту, хотя и полный привод. "Мягкий", садишься как в лодку на волнах. Но если заглючит что-то по электронике - глючит все. Мало специалистов, способных разобраться в этой модели. Дорогостоящие запчасти. Расход топлива порадовал. По трассе, для 4-х литрового двигателя, 8,8 л.

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес МЛ 400 по рокам

Хочете придбати Мерседес МЛ 400 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz ML 400 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес МЛ 400 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.