Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz GLS 400

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач

якість збірки, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz GLS 400
Mercedes-Benz GLS 400 2020

Mercedes-Benz GLS 400 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки, вартість обслуговування

Перший власник 5 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Заказывал GLS400d в 2020, ждал 10 месяцев. До него передвигался на С250 cdi 4 matic. Gls проехал 5 тыс. пока все работает без проблем. Динамика очень удивляет, расход немного непривычен:₽ в среднем, 9 -10 литров/100км - учитывая вес и динамику авто/ расход good. По обслуживанию, в предвкушении:/

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес ГЛС 400 по рокам

Хочете придбати Мерседес ГЛС 400 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz GLS 400 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес ГЛС 400 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.