Mercedes-Benz 2 відгука про Mercedes-Benz E 260

витрати палива

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz E 260
Mercedes-Benz E 260 1990

Mercedes-Benz E 260 1990

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

486 тис.км 13 л / 100 км Комерційні перевезення

Їму всерівно куда їхати, жара мороз -30 він заведеться і поїде. Комфорт супер в незалежності від розбитості доріг, працює все від люка до коректора фар

Mercedes-Benz E 260 1991

Mercedes-Benz E 260 1991

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

Автомобілем володію майже 2 роки та хочу сказати що я ним дуже задоволений. Дуже комфортне авто, їзда на якому приносить багато задоволення. Просторий салон та великий багажник теж є важливими плюсами для мене. Розхід пального досить великий, та для сімейних поїздок кілька разів на тиждень це не суттєво. Вартість обслугову досить дорога, але машина не так вже й часто ламається. Важливий нюанс - для таких авто б/у деталі з розбірки краще підходять ніж нові.

Дивитися всі 2955 відгуків про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес E 260 по рокам

Хочете придбати Мерседес та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz E 260 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Мерседес будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.