Mercedes-Benz 2 відгука про Mercedes-Benz CLK 320

Mercedes-Benz CLK 320 1999

Mercedes-Benz CLK 320 1999

Машина просто космос. Для всех ценителей Мерседес это классика которая никогда не умрет. Самое надёжное авто, но правда уже старое. Коробка модернизированная и Мотор 3,2 делают вещи. Реактивная тяга просто. Ходовка и комфорт на высоте! Лучше купить старого бойца чем ванючий Лайнос!

Mercedes-Benz CLK 320 2000

Mercedes-Benz CLK 320 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки

Удобный, мощный, динамичный и в то же время экономичный. Для своего возраста выглядит супер в современном потоке.

Дивитися всі 2955 відгуків про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес ЦЛК 320 по рокам

Хочете придбати Мерседес ЦЛК 320 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz CLK 320 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Мерседес ЦЛК 320 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.