Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz CLS 280

Mercedes-Benz CLS 280

Mercedes-Benz CLS 280

динамика , расход топлива , внешний вид

может быть цена , не всем доступен .Цена обслуживания

Начну с самого начала . Когда в 2003 году автомобиль был представлен как выставочный никто и представить не мог что он пойдёт в серию и можно будит на нём ездить, но именно это случилось уже в 2004 году. Машину называют "4-х дверное купе" в нём совмещается и спортивность купе и комфорт седана. Машина сразу начала хорошо продаваться вопреки критике в её адрес.Конкретно эта машина с мотором 2.8 V6 бензин, мощностью 231 л. с. CLS можно точно считать одним из самых элегантных и красивых машин в мире. Этот автомобиль имеет общую платформу с Е-классом .Стильная передняя часть, по купешному резко спускающаяся назад линия крыши, широкие задние стойки . И особый шик -линия состыковки бампера, мендалевидных фонарей и крыльев- очень смелый внешний вид не много отличающийся от дизайнерских рисунков. Не традиционно для немцев так же и "вертикальные " L-образные фары, но при этом автомобиль не напоминает азиатские марки . Конкурент "Мерса"- это "бмв" 6-й серии. Кстати прозвище в народе эта машина получила -"банан" за форму кузова как вы сами наверное догадались безукоризненное качество сборки и дорогие материалы. Навигация русифицированна, нужны только карты для Украины. Небольшой дисплей климат-контроля бликует при любом освещении . Элементы управления сидениями расположены на дверях . Приборка напоминает дорогую аудиотехнику-стрелочные приборы в сочетании с дисплеем -очень эффектно . Влотках под передними седеньями -аптечка и огнетушитель . Многие считают эту машину едва-ли не лучшей из всего модельного ряда Mersedes-Benz.Коробка 7ми ступенчатая 7G-Tronik хорошо работает и помогает добраться до отметки в 100км всего за 7.7 секунд, при этом это ускорение не ощущается . Тормоза тоже хорошие, машина практически не кренится в поворотах, проглатывает все неровности дороги. Хоть для 1700 кг снаряжонной массы 230 лс это и не слишком много но можно было почувствовать его мощность как в городе так и на трассе . Конечно это мерсседес и он не может быть дешовым и не всем доступен, но его вид качество и езда в целом соотвецтвуют его стоимости . А расход бензина у него не очень большой около 10 литров в смешанном цикле, думаю на трассе можно добиться и 7ми.Отличная машина

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2911 відгук про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz E-Class 2013

Mercedes-Benz E-Class 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Перший власник 250 тис.км 20 л / 100 км Сім'я

Мій малюнок був з 3.5 двигуном на 3 stage, це мій перший мерседес який я купив в салоні. До нього їздив на мерседес в загалом, БМВ взагалі не визнаю за авто, це моя особиста думка, ні кого не хочу образити, спробував перед покупкою даного автомобіля, аууді а6с6 автівка була досить не поганою але це постійно їхати на сто бо щось постійно тече постійно 1 масла в багажнику і електрика це окрема проблема. Ну с про свого РОМБІКА скажу так, що це надійний автомобіль завжди, де б ви не були привезе вас додому , щоб з ним не сталося, да і по поломкам за такий не малий пробіг я робив теплообмінник, хто знає ці двигуни то зразу зрозуміло про шо мова на оф дилері загнули деталь прокладки і вся інша дрібниця з роботою 900$. Я зробив сам це 350$ і це купляв оригінал і поки робив полам кліпси і кріплення так замінив. Ну і якісне обслуговування кожні 5тис без ніяких питань , тільки якісні рідини, і головне не так як пише виробник. 15т на мастилі , да це те саме що ми будемо пити замість води, «се…» довго так протягнемо? Да ми може і протягнемо але 15 на мастилі це «полетіли гайки» мотору. За весь час експлуатації я потратив на цього крокодила, хочу зауважити що дану модель я люблю і саму марку поважаю і грошей ніколи не шкодую на нього то ця сума дойшла до 25тис$ це я маю на увазі гарні оригінальні диски АМG R20 літо з мішленом пілот, кожного разу тільки нову ставив на сезон. А балон один коштує дай Бог. І зимові теж АМG 18 monoblok air 3 за якими я ганявся по всій Європі майже рік і обійшлось це все в 3,5к$. Тобто не рахував якісь малі суми 200-300 на розвідник. А про пальне я промовчу. То розумієте звідки 25 набігло. Хтось скаже ще одну можна купити на ті гроші. І з вами погоджуюсь, можна без проблем купити, але це буде тільки на папері одна в та сама автівка, а такий як у мене ви в житті не знайдете щоб на свої роки мав такий доглянутий вигляд як зовні так і салон. Аґреґати всі як нові. Любіть себе своїх близьких і не забувайте про них , тих вірних друзів ,залізних коней, яких ми навіть не помічаємо в повсякденному житті, вони просто є везуть з точки а в точку б. В автомобілі теж є душа пам'ятайте про це хоч іноді, помийте на мийці заправте якісним пальм і поставте в під стаканчик гарячої кави, і ви помітите те що дійсно в них є щось живе , «душа». Він зовсім по іншому поїде почне працювати по іншому, серце в ньому буде битися з вашим в такт. І можливо потім коли це все відбудеться і щось вас пройме , то можливо буде менш убитих трупів на колінах котрі не перші роки стоять , і ви видаєте їх за нові не биті і не фарбовані. Любите себе і майте повагу до автомобілів. Як авто доглядати так він і їздить , і поломки чи вихід з ладу агрегатів яким наче б то по строку експлуатації пора. То все це залежить від того як ми обслуговуємо авто.

Олег Петрович Охонько

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Хочете придбати Мерседес-Бенц ЦЛС 280 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz CLS 280 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес-Бенц ЦЛС 280 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.