Mercedes-Benz 2 відгука про Mercedes-Benz ML 550

4.9

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, керованість

витрати палива, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz ML 550

витрати палива

надёжный, удобный, красивый автомобиль. действительно много ест
Рекомендую всем!

Комфорт,управляемость,надежность .

Отсутствие квалифицированных мастеров.

Владел 10 месяцев. Накатал 25 тысяч. Машина очень надёжная. Американец,без пневмо немного жёстче ,но надежнее. Двигатель масло не жрал,чему был удивлён! Это же Мерседес! Из поломок только термостат навернулся. Ходовую перебрал сразу как только купил. Рулевая рейка-слабость,но это общеизвестная их болезнь,плюс качество наших дорог. Отреставрировали,дали гарантию на полгода. Проблем с ней больше небыло. В целом машиной доволен. Продал товарищу,пробег 235 тысяч. Сейчас ездит,говорит доволен. Если не подружусь со своим теперешним авто,то обратно буду брать МЛ 550,уже решил для себя. Вся беда таких машин в криворукости мастеров,которые всё время будут пытаться развесит вас на деньги и наездников до вас,которые их выкатывают и продают убитые. Поэтому перед покупкой обьязательно смотреть на сто! Если за машиной смотреть,она будет служить вам верой и правдой. Был и глубоких горах в Карпатах и в Европе. Нигде не подводила. Жена жалеет,что продал. Всем ни гвоздя,ни жезла. Удачи!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2911 відгук про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц МЛ 550 по рокам

Хочете придбати Мерседес-Бенц МЛ 550 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz ML 550 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Мерседес-Бенц МЛ 550 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.