Mercedes-Benz 3 відгука про Mercedes-Benz GL 350

3.7
    3.3

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

вартість обслуговування, керованість

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz GL 350

Mercedes-Benz GL 350 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 100 тис.км 12.8 л / 100 км Поїздки в місті

Mercedes после, которого в сторону немцев смотреть не хочется вовсе - купил новый - пневму частично по гарантии поменяли, зад менял за свои, рейку за свои, подножки затерлись в хлам, кстати бесполезные, для красоты, блютек ломался столько раз, что нервов не хватило - вырезал, жопу перекидывает на скоростях, где только не проверял уже, лобаш слабый, дерево рассохлось в картах дверей, было матовое, может под лаком лучше хранится, руль облез уже на 70ти тысячах, задние сервоприводы на третьем ряду расходник, в зеркала можно не смотреть, там ничего не видно, ну а в остальном машина хорошая, продал на 100к так как официальный ресурс дизеля 250 тысяч! Коробка бьет так как по наковальне при переключении с паркинга вперед или назад, а так в целом машина класс, тормоза хороши, правда на 3 тонны их не хватает все равно!

Mercedes-Benz GL 350 2012

Mercedes-Benz GL 350 2012

Надійний автомобіль з двигуном 3.0диз.Просторий, комфортний у керуванні, великий кліренс, невелика витрата палива.По трасі ;вогонь, не знаю як по горах.

Mercedes-Benz GL 350 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування, керованість

Перший власник 170 тис.км 12 л / 100 км

Очень надежная машина! Никаких технических проблем, только по мелочи! Из больших ремонтов - только замена нагрева и насоса эдблю. Очень радовало качество кожаного салона, за 170 тыс км и более 6 лет эксплуатации, сидушки абсолютно целые, на руле не единой потертости.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц ГЛ 350 по рокам

Хочете придбати Мерседес-Бенц ГЛ 350 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz GL 350 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Мерседес-Бенц ГЛ 350 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.