97 500+ відгуків про автомобілі

Chery Tiggo 2008

Chery Tiggo 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, керованість

Авто супер двигун Міцубісі 2.4 я був другим власником попередній хазяїн наїздив 150 тис яка три роки35 тис км нічого не робив тільки їздив і масло в двигуні міняв і фільтра кузов був у рижики на низу двирей і капот навколо рішотки за три роки в2019 році рижики перетворились в дирочки не схотів варитись продав машина варта своїх грошей і висока в посадці гарно видно перед собою хто думає куплять купляйте головне щоб стан був неубитий

Саша

Fiat Doblo пасс. 2004

Fiat Doblo пасс. 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість

270 тис.км 5.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Что сказать машинка хорошая,но нюансы есть как и дригих машин.Цинк хороший,1.9 жтд едет хорошо.В ремонте копейки...

Юрий

Daewoo Matiz 2012

Daewoo Matiz 2012

динаміка, вартість обслуговування, ціна

керованість

Обалденный авто. Для города с его узкими улочками, парковками. Зимой тепло.

николпй

Volkswagen Golf V 2007

Volkswagen Golf V 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, гальма, керованість

Лучший авто в с классе однозначно не мной доказано но я подтверждаю.Было не один десяток этого сигмента авто,эргономика практичность безопасность и выносливость ,а особенно 1.6 механики на высоте,все агригаты работают в полтора ,а то и в два раза больше!

Roman

Mazda 626 1986

Mazda 626 1986

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

Авто було в кузові GC, 1986р., двигун F6, 1.6 об'єм. Малий розхід, надійне авто на кожен день і великі дистанції, тихенький двигун хоть і 80 японських кобилок. Авто в руках було пару років, ніразу не підводило. Дуже і дуже вмісткий багажник і салон. При відкиданні заднього ряду сидінь отримуєм бусік. Запчастини не дорогі, по вартості як на жигі, а місцями і то дешевше. Хтовізьме дане авто в непоганому стані жаліть не буде!!!

Ігор

Nissan Leaf 2014

Nissan Leaf 2014

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, гальма, керованість, шумоізоляція

25 тис.км

Машина супер!!!! Їздити виходить майже на шару! Кількість зарядок по місту вражає і їх кількість тільки зростає!!! Дуже рекомендую таке авто!

Vadim

Opel Omega 1999

Opel Omega 1999

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

якість збірки

Комфортний, надійний сімейний автомобіль. Краще підходить для дальніх поїздок, ніж для міста. Якісний, зручний салон. По трасі досить економний, середній росхід 7л. Проблемні місця: задні арки, низ дверей.

Сергій

Hyundai Matrix 2008

Hyundai Matrix 2008

дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, гальма, шумоізоляція

Простір над головою є завжди, для ніг місця дуже багато, багажник невеликий. Динаміки хотілось би більше, але для 1.6 і так норм. Передаточні числа для траси не призначені, при 100 км/год 3 тис. обертів на 5 передачі механіки. Зате надійність не викликає питань. По електроніці теж все працює бездоганно.

Саша

Москвич / АЗЛК 2141 1995

Москвич / АЗЛК 2141 1995

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

Купил этот автомобиль так денег было или на классику или 41-й. Долго сомневался и выбрал его. Машинка в несколько раз интересней жигуля. Комфортная, тёплая, просторная, легко управляется, понятная в ремонте и не дорогая, ходовая вечная! Двигатель уфа 3317 трудяга неприхотливая. Машинка не подводила никогда, всегда заводилась и ехала куда надо, дальняк так дальняк. Что не понравилось: Жёсткая подвескаБольшой расход как для ее веса.Метал быстро покрывается корозией.

Евгений

Ford Mondeo 1995

Ford Mondeo 1995

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість

Сім'я

Зручна і нкдорога в експлуатації машина. Універсал дуже місткий і мякий. Якби була б посвіжіше то ніколи не продавав би. А то 20+років - то те відпаде то інше пересохне здохне

Мирослав

Peugeot Bipper пасс. 2007

Peugeot Bipper пасс. 2007

динаміка, гальма, керованість, шумоізоляція

Очень повезло с машиной. Реально малый расход топлива, достаточно устойчива на трассе, правда это машина не для больших скоростей, скорее для спокойных поездок. Недорогая в обслуживании, поломок было мало, запчасти достаточно недорогие. Первые 3 года после покупки 6-летней машины к ходовой вообще не касались. Положительные стороны: расход топлива, надежный двигатель, комфорт.Из недостатков - не каждый компьютер имеет программное обеспечение для ее диагностики. Шумоизоляция оставляет желать лучшего.

Наталия

Mercedes-Benz E 300 2008

Mercedes-Benz E 300 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість

Машиной очень доволен , за 10 лет кроме рассходников ничего не делал , расход нормальный , для такого объема двигателя !Оценка отлично! Мерс остается мерсом !!! Как говорят , доллар и в Африке доллар, вот так и мерс ! Хотите кататся на мерсе , не думайте о рассходах , думайте об удовольствие , которое вы получаете во время езды !Хотите экономную машину , рассматривайте авто с объемом двигателя 0,8 или 1, 0 Смартик

ROMAN

Honda Accord Coupe 2010

Honda Accord Coupe 2010

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

Поїздки в місті

Классная машина. Красивее в своем ценовом сегменте не найти. Движку хоть бы хны, а вот шумоизоляции просто нет ... Да и все хонды скрипучие в салоне, особенно зимой.Кроме дороговатой ходовой и клиренса для наших дорог, даже поныть нет на что.

Олег Назаренко

Honda CR-V 2000

Honda CR-V 2000

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

Здравствуйте!Взял я её конечно не в лучшем виде,но так как сильно хотел проходимую и полноприводную машину,а цена уж очень устроила!Есле честно,то за время моего владения работ сделал очень много по ней,но не из-за того,что такое качество,а из-за того,что восстанавливал от предыдущих владельцев.Первое,что было это комплект грм и помпу заменил,затем начал последовательно ходовую переберать с этим всё просто и быстро,что хорошо в этой машине,так это исполнение рычагов и тяг всё очень прочное и ремонтопригодное,меняеш только сальники и резинки,так же сразу заменил передние тормозные диски и колодки.Недавно перебрал рулевую рейку ни чего серьёзного сапливила по сальникам это их болезнь.На данный момент делаю капиталку двс так как жрала масло,но тяга была нормальной и не дымила и соответственно пробег.Много ещё чего делал и по салону были мелкие нюансы,но в основном человеческий фактор,так полная замена кардана так как в старом уже разбило тришип и по крестовинам в самих ушах уже большие зазоры.В плане эксплуатации машиной доволен не ожидал таких внедорожных качеств едет везде!

Виктор

Chevrolet Malibu 2014

Chevrolet Malibu 2014

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, керованість

Купил пол года назад Шевроле Малибу 2.5 бензин 197к.с.При ее габаритах и весе, машина резвая. Качество сборки очень хорошее, пластмасса минимум. Торпеда не пластмассовая, прорезиненная, кожаные вставки. Салон свободный и комфортный. Багажник приличный. Что касается расхода, да немного кушает но это 2.5 автомат. Единственный минус, это да, низковата.

Volvo V40 2013

Volvo V40 2013

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, гальма, керованість

Перший власник 122 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Volvo V40 приятно удивил. Отличный европейский автомобиль уровня Mercedes, Audi или BMW. Очень мягкий в ходу, отлично держит дорогу, но а в безопастности ему нет равных.Расходы на ТО в пределах 5000грн на 10т.км. Ремонт был, но не значительный. Саленблоки, замена передних дисков тормозных и пожалуй все. Рекомендую!!!

Игорь

Renault Kangoo пасс. 2001

Renault Kangoo пасс. 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

Машинка суппер!!!Пригнана из Франции в 2010году,Двигатель 1,9dti.Луженый кузов!Ездит уже 9 лет по Украине,по нашим дорогам,без проблем!!!За 9 лет меняю только разходники и раз поменял подшипник передней ступицы и все......!Коробка передач скоростная а не тяговая,Машинка едит бодро!Я очень ею доволен невзирая на всяких скептиков!Всем хорошей езды!

Анатолій

Fiat Siena 2005

Fiat Siena 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива

динаміка, якість збірки, простір салону, керованість

Как для меня, так минус один, если водитель высокий, зади пассажиру мало места.

Руслан

Mazda 6 2011

Mazda 6 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, гальма, керованість

Просто класс! Не ожидал что при обьеме 2.2, 120 кВт, может быть расход средний 5л!!!!!!! Очень понравилась исемье, жаль пришлось продать.

Виталий

Volkswagen Passat B5 2005

Volkswagen Passat B5 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Привіт всім!!!Хто читає мій коментарійІсторія моя такова..... Розпочнемо з того що я взагалі не розглядав варіант покупки даного авто,тобіж ПАСАТ Б5+.Раніше катав тільки на японських авто,а то є МАЗДА та ХОНДА..І ось 2019 рік.період відпусток,знову постало питання покупки авто для поїздки на море.Тому що всі свої авто попродав і вирішив купити щось свіже. Знову чи то МАЗДА 2009р. чи ХОНДА 2010р. .....І тут почалось Переглянув безліч варіантів і толку мало.Як не авто в хламі,то ціна космос....Хто хоч раз вибирав собі авто той знає про що яВІдповідно ціну в сайтах ставив від 8000$ до 10500.І випадково на очі мені потрапив автомобіль Пасат б5.Який був по ціні 8000.Я відповідно здивувався чому така ціна за 2005 рік.Але ще більше здивувався коли його побачив в живу....Тому що авто було дійсно в ідеальному стані з ріднім пробігом і без підкрасів,ТАК ВІН МЕНЕ ЗАЦІКАВИВ....Я ж як у нас прийнято потургувавшисьйого забрав...Замінив зразу всі масла АКПП та Моторі, та всі жидкосі.ну і колодки також тому що потрібно було їхати в далеку дорогу.І став пробувати щовін може.І виявилось що може він не дивлячись на свої роки багато чого.Комфортний та динамічний!!!!!Висновок для себе після цього я зробив один.НЕ КУПУВАТИ НА ОСТАННІ ГРОШІ АВТО!!!! ТА УВАЖНО ДИВИТИСЯ ПРИ ПОКУПЦІ ЩО БЕРЕШ, І ТОДІ буде вам щастяТОМУ ЗАГАЛОМ АВТО КЛАСНЕ!!!!!

Денис

7. Викуп авто
  8. Нові авто
  9. Страхові компанії
  10. Запчастини

Лада (10159) Тойота (6090) Ніссан (5106) Форд (4884) Фольксваген (4767) Рено (4471) Шевроле (4444) Хюндай (4348) Опель (4146) КІА (4069) Мітсубісі (3827) Део (2625) Мазда (2613) Шкода (2604) Ауді (2548) БМВ (2510) Хонда (2454) Пежо (2400) Мерседес (2066) Субару (1481) Сітроен (1457) Вольво (1431) ГАЗ (1431) Cузукі (1218) Чері (1186) Фіат (1095) ЗАЗ (1087) Cанг Йонг (918) УАЗ (853) Лексус (761) Джилі (642) Ліфан авто (594) Ленд ровер (568) Додж (558) Москвич (531) Інфініті (454) Джип (436) Грейт Вол (421) Крайслер (388) Сеат (386) ІЖ (273) Сааб (235) Кадилак (213) Альфа Ромео (210) Акура (172) Ровер (169) Ягуар (152) Порше (151) Дайхатсу (137) БІД (123) Понтіак (113) ТагАЗ (109) Дачія (94) Смарт авто (93) Хаммер (89) Лянча (89) ФАВ (76) Ісузу (69) Іран Ходро (64) Лінкольн (49) Датсун (48) Міні авто (44) СеАз (43) Хайма (39) МГ (38) Сатурн авто (31) ДжиЕмСі (30) Меркурі (27) Сцион (27) Бентлі (26) Хафей (26) Джак (25) ЗАЗ ЛуАЗ (25) Плімут (23) Ламборджині (22) Мазераті (22) КамАЗ (20) Богдан (18) Дервейс (15) Саманд (15) Бьюік (13) Ravon (13) ЗІЛ (12) Бріліанс авто (11) Феррарі (11) Олдсмобіль (11) Протон (11) ЗХ (11) Бугатті (10) Донг Фенг (9) Івеко (9) Магіндра (9) Аро авто (8) Чана (8) Даді авто (8) Тесла (8) Астон мартін (7) Самсунг Авто (6) ТАТА авто (6) ВІС (6) Майбах (5) Ролс ройс (5) Азія авто (4) Чанган (4) Зотье (4) БАВ (3) Чендж (3) Ігл Авто (3) Лотус (3) Остін (2) Гео (2) Лаксджин (2) Шуангхуан (2) СауІст (2) бус РАФ (2) Abarth (1) ФСО (1) Фіат-Абарт (1) ЛДВ (1) МакЛарен (1) Сайпа (1) Тандер (1) Тіанма (1) Воксхолл (1) Вартбург (1) Хін Кай авто (1) СМЗ (1)