121 050+ відгуків про автомобілі

Nissan Micra 2010

Nissan Micra 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Маленькая с виду но просторная в салоне, очень удобно парковаться. Хорошо идёт по трассе. 1.2 на АКПП норм как для города так и для трассы -Украина, Одесса-
Стоит защита двигателя, из-за этого часто цепляюсь пузом. Расход по городу 9 литров /как по мне это много/ кузов на неровностях сильно играет....нет датчика температуры, нет задних эл. стеклопод. задние сидухи или спинки торобанят но не критично. Чтоб поменять фильтр в АКПП нужно снимать гидроблок "это плюс 30$ к работе по замене масла "при замене залезло 5.7 литров. Норм свет +допы в бампере. Иногда не хватает плафона со светом для задних пассажиров. Езжу на 195.50.r16 .
Менял электро муфту на кондее.

Toyota RAV4 2019

Toyota RAV4 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, ціна, шумоізоляція

Автомобіль який привертає до себе увагу, на мою думку, дизайн ззовні один з найкращих в своєму класі, особливо в комплектації стайл. Але в салоні все дуже просте та дешево зроблено, з плюсів салону можу тільки сказати про ергономіку, вона добре продумана, всі кнопочки, системи управління знаходяться на своєму місці.
Є багато питань до багажнику: відсутність ручок для складання другого ряду сидінь, полка багажнику при навантаженні 40-50кг може провалитися під низ, скрізь голий пластик, бокові частини можна було б затягнути карпетом, електрична кришка багажника відкривається дуже довго.
По динаміці все в порядку, електрична установка робить автомобіль набагато цікавішим, в порівнянні з 2літровим бензиновим двигуном, який взагалі не їде
Також є питання до шумоізоляції, але в цілому в класі цих машин вона у всіх погана, потрібно додатково шумити
По ходовій частині все добре, незначні нерівності, ямки підвіска відпрацьовує на всі 100%, в порівнянні з Маздою СХ-5 та Спортейдж набагато краще

У підсумку скажу що автомобіль має красиву обгортку, а коли починаєш користуватися, то заявляють питання, але ключові моменти в цьому автомобілі на дуже високому рівні, а саме: ходова частина, коробка передач, безпека, динаміка, витрата палива, надійність

BMW 3 Series 2014

BMW 3 Series 2014

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування, гальма, ціна

Классная машина, внешне очень красивая, особенно в белом цвете. Разные режимы вождения, действительно работают, как на разных авто передвигаешься. Всё качественно сделано, салон и кузов всё на отлично. Едет машина просто супер. Минусы, конечно есть! Это дорогое обслуживание и запчасти, эту машину просто нельзя ремонтировать подешевле, она обязательно тебе это припомнит. Как не сяду за руль всегда ошибки, чеки и Т.Д. Ездит жена всё ок……
Эта BMW особенно 328 на заднем приводе, подарит вам незабываемые эмоции за рулём, но ещё больше эмоций, будет когда она поломается!

Toyota Avensis 2008

Toyota Avensis 2008

Поставив собі за ціль придбати Toyota Camry. Шукав рік. За цей довгий час назбирав із запасом, що вже не дивився на дешевші, але я не бачив машиини в районі 10 тисяч вартої уваги, щоб була в повній комплектації. В якийсь момент психанув і почав дивитися на різні машини. Все не то. Потім раптом попалась на очі близько від мене Toyota Avensis 2008 автомат і я зрозумів, що це моє. Моторчик як і в Камрі той самий 2,4, автомат гідротрансфортматор. Їде м\'ягко. Повна комплектація. Машина ракета, але експлуатую бережно і катаюсь як мій дідусь колись. Днище супер. Рижики починаються знизу під заднім колесом. Видно з ями. По ходовій - казка. Як нова. Програє чуть чуть по м\'ягкості Камрі, але можливо ще грає роль досить низькопрофільна ризина на титанах. Тиха. Обезшумлений салон. Двері важкі. Звук закриття дверей як антистрес. Бдж... Кайф. Крісла з підігрівом, фари сферичні ксенон, з омивачем, повторювачі повороту на зеркалах, складні сферичні зеркала, руль регулюється як хочеш. Все як в Камрі один в один. Клімат конроль двухзонний. Зеркало з автозатемненням. Два зеркала з підсвідкою. На совість салончик. Чого нема? Нема люка. Крісла не керуються з кнопки. Зато 2000$ не переплатив! Нема шкіри. Раніше хотів дуже шкіру, потім зрозумів, що шкіра пантово виглядає тільки як нова. А це поношене, потріскане, з диркою під задницею - це вже не шкіра. І ще за це хотіли 9 тисяч. Далі... Підстаканники, підлокотники як в бізнес класі. В мене були навіть два монітори двом заднім пасажирам. Магнітола з сідіченджером на 6 дисків. Але питання: Навіщо в 2022 році диски? AUX входу нема, хочу переробити під блютуз та USB не викидаючи магнітолу. Рішення є. На рулі кнопки, що велика рідкість в Камрі, а якщо й були то обчухані. Тут руль красивий. Коробка на вигляд чуть інша, але працює точно так само. Ручник по праву руку, а не на педаль. Оранжевий колір підсвідки панелі мене дуже дратує. В Камрі там значно цікавіше і приємніше. Музика фірмовий JBL, дубасить, наче хтось добре ще вклався. Є ще Вебасто прогрів салону та двигуна. Датчики дощу, датчик руху в салоні для штатної сигналізації. Багажник здоровенний, широкий, крісла лягають в одну лінієчку як одне ціле. Можна спати в повний ріст. Місця повно, зроблено в стилі органайзера, щоб ставити туди різні штучки, крім запаски. Справа і зліва також вміщається аптечка і вогнегасник. В цілому машинка в сріблому кольорі виглядає дуже красиво. Я влюбився. Запорошена і не дуже й видно. Фаркоп є, але тягати нічого не планую. Противотуманки і красиві лінзовані фари. Круіз контроль. Дві якісь кнопки по безпеці постійно включені. Мабуть зимою допомагають рушати і проти заносу. Не знаю. Підлокотнік з двома окремими відсіками. Задні пасажири не мають окремого обдуву як в Камрі. Під капотом все красиво. Живуть коні в красивій конюшні. Тряпочкою пилюку повитирав і нема чого туди заглядати. Масла дав попити як тільки купив і ніхто не пчихає. Рік часу машина мене радує, не викабелюється, радісно заводиться і їде куди скажу. Не влаштовує скандалів, щоб заїхати до електрика чи механіка. Сподіваюсь так буде й надалі. Тому я не шкодую, а радий що придбав Авенсіс, а не Камрі. Бензин п\'є по місту 10+ в залежності від їзди. По трасі від 8+ якщо їхати 90. Для комфортної тихої їзди це оправдані витрати. Гальма риплять на дуже малих оборотах, а саме коли паркуюсь, коли міліметрую. Бракує ще передніх парктроніків. Ззаду є 4шт. В Камрі спереді є. По салону нічого не скрипить. Якість збірки мені подобається, хоча доколупатись завжди можна до всього. Кліренс низький і це мінус. Переднім бампером бардюрки можу чіпити, а зад проходить добре на такій самій висоті. Двері відкриваються над бардюрою добре, не чіпляють і що саме цікаво, що якщо сідаєш в машину, то вона не опускається, витримує вагу і дверям нічого не буде, впритик над бардюрою. Подушки безпеки всюди.

Suzuki Grand Vitara 2003

Suzuki Grand Vitara 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Вторая машина. Долго выбирал, после 2109 показалась самолётом. Из пяти просмотренных выбрал на механике, влюбился с первого взгляда. Рамная, достаточно мощная и динамичная машина. Узкая, удобна при встречеом разъезде, но в салоне тесновато. Снаружи большая и длинная, не высокая, но мне хватает клиренса везде. Хотя лифт не помешает. Большой радиус разворота, со двора выезжаю задом. Дешёвый пластик салона. Простая в эксплуатации. Очень дружелюбная в управлении, но не любит продольных неровностей. Комфортный крейсер 120 км/ч. Любит только оригинальные запчасти, советую не экономить. Расход большой, 18 л газа на сотню в смешанном цикле. Чувствуется японское качество во всём. Проходимость на уровне, в болота не лез, но где мне нужно везде проезжала, пару раз врубал понижайку и выползала. Тормоза слабоваты, сзади барабаны. К сожалению невозможно разложить сиденья в ровный пол, спать в машине не получится. Тяжёлая задняя дверь. Устарела конечно, машина для тех кому за 50, но ещё чувствует себя бодрячком. Уважение к себе на дороге всё же вызывает. При должном уходе будет радовать.

Renault Megane 2011

Renault Megane 2011

дизайн кузова, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, керованість, шумоізоляція

Дуже сподобався розхід.Реально до 6 літрів.Також подобається зовнішній дизайн.Це мабуть все ,що подобається в даному авто.Найбільше мені не сподобався комфорт і Т.о є недорогим,але раз на 25 000км,потребує уваги,витрати на ремонт ходової склали 200 у.о.Відповідно заміна масла і фільтрів 100 у.о.Ну і головна проблема даного авто це саджовий фільтр.3 рази віддавав машину в ремонт з цією проблемою.Його чистка допомагає на 3 тис км.Заміна біля 800 у.о,тому я як і більшість власників таких авто видалив фільтр і електрики обманули комп'ютер. Думаю,що колись будуть перевіряти такі авто на наявність фільтрів,каталізаторів і це правильно.Це авто підійде тому ,для кого комфорт є непотрібним,а економія відіграє вирішальну роль.

Toyota Auris 2012

Toyota Auris 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Привет всем !
Купил машину в 2013 году.
До сегодняшнего дня поломок не было, 9 лет эксплуатации.
Я не считаю, сгоревших габаритных лампочек, спереди слева и сзади слева. Сам заменил свечи при 80-ти тыс.км. Тормозуху тоже заменил при 100 тыс.км. Ремень ГРМ ещё хороший. Ходовая отличная, ничего не делал, аккумулятор ещё заводской.
Жалоб нет.
Автомобиль очень нравится, советую.
Если ухаживать, всё во время менять, проблем, нет.

Peugeot 508 2013

Peugeot 508 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Купляв 5-ти річну машину, з пробігом 250тис, трошки з пересторогою, бо француз.
Але машина приємно здивувала, комфортна, економна, з цікавим дизайном.
За час експлуатації поміняв акумулятор, задні амортизатори, і передні і задні стійки стабілізатора,і також сальник в мех. коробці, бо витікало мастило.
Після Пежо 508 важко вибрати іншу машину.

Хочу похвалить не столько сам Патриот а он хорош конечно, стоит каждого рубля, сколько работу официального дилера. За время эксплуатации бесплатно устранили по гарантии все повылезавшие недочеты. В правой передней двери постукивало - оказалось неприкрепленной соединительная колодка проводов. Датчик давления масла начал подглючивать на 26-й тысяче, заменили. Сказали что из-за перегрева у него нарушились внутренние контакты. Шпильку сорвало на шиномонтаже когда заднее колесо снимали, тоже установили новую. Единственное обязательное условие, которое мне нужно было выполнять, это делать ТО вовремя и только у дилера и с их расходниками. Так что не ленитесь следить за машиной и навещать дилера, еле же чего. Машина эта хоть куда, надежная, я третий год получаю удовольствие от езды. Но заботиться надо, как и во всём.

Renault Kadjar 2017

Renault Kadjar 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

На всі 1000% виправдовує себе як сімейний міський позашляховик! В ходу достатньо м'який, хоча не любить вибоїн. Найекономніший паркетник у своєму класі серед конкурентів. При швидкості 100 км розхід по трасі 4.0. Достатньо просторий з відмінним кліренсом на всі випадки і поїздки. Багажник трішки менший ніж в меганів але його вистачає і для подорожей і для повсякденного використання. Щодо скарг на шумоізоляцію, не можу сказати що тут є проблема. Габарити, парусність та шум вітру від великих бокових дзеркал є. Але нічого критичного, з музикою тим паче!

Renault Sandero StepWay 2019

Renault Sandero StepWay 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 28 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Машиной в целом довольна. Брала в салоне в 2019 в максимальной комплектации Zen+, дизельный двигатель, МКП. При покупке авто ставила задачи: высокий клиренс, экономный расход топлива, недорогое ТО, надёжность. Перечитала массу отзывов про автомобили в этом ценовом диапазоне, остановилась на этом авто и не пожалела. Из минусов: плохая шумоизоляция, дешёвый пластик внутри салона, который легко царапается. Ещё раздражает задняя передача, которая не всегда втыкаеться с первого раза. Расход в смешанном режиме с включенным климат конролем летом: 5-6 л/100км, зимой: 6.5-8л. Если не включать климат контроль, то по городу 5л, в тянучке 5,5л. Пробег на данный момент 30тыс, поломок не было.

Opel Rekord 1983

Opel Rekord 1983

Всем добра.
Увидел я этот автомобиль в первый раз на просторах объявлений в интернете, подумал:
-- Та! Это же Опель!..
Листал дальше. После нескольких дней поисков, я понял что стоит обратить все таки внимание на марку Опель. А что?! Не дорогая, в обслуживании простая и не прихотливая, места в салоне там много и все же лучше чем на нашем автопроме ездить.
Поехал смотреть. По приезду понял что этот автомобиль намного больше в середине чем я ожидал. Сидения широкие, мягкие и комфортные. Руль -- не смотря на отсутствие гидроусилителя, довольно легко крутится. Дизайн мне понравился, ничего лишнего, без всяких дутых элементов, чистая классика. И да! Колёсные арки были расширены с завода и смотрятся просто потрясно!
За время владения, куда б не приходилось ехать, всегда довезёт без вопросов. Все обслуживал вовремя, жидкости менял, масло вообще каждые 5-6 тыс. менял. Двигатель за все время ниразу не подвёл.
По подвеске: по любой дороге, будь то в городе или за городом, едет мягко и уверенно. Большой клиренс Opel позволяет ездить там, где тебе нужно. По трассе дорогу держит так как нужно.
На дальних дистанциях не устаёшь, в салоне комфортно сидеть.

Расходники для этого авто, у меня были только масло, фильтр, лампочки.
В сервисы не ездил, т.к. сам автомеханик. По запчастям цены радуют. Для понимания КПП 4 ступка 200 грн.шт. я лично покупал. Есть конечно запчасти которые не дёшево стоят, но как правило эти запчасти не часто ломаются по этому их заказывают крайне редко, от сюда и цена, т.к. под заказ.

Из преймуществ по моему мнению:
Большой,
Комфортный,
Неприхотливый,
Вместительный,
Запчасти не дорогие а качество лучше чем на весь советский автопром,
Ремонтопригодный, куда не залезешь, везде будет доступ ко всему и даже больше,
Расход топлива - можно было б и менше но с моим стилем езды это не реально.
Разгон авто: Вы серьёзно?! Это авто для повседневной жизни а не для гонщиков и лихачей. Для веса в две тоны, нормальный спокойный разгон.
Тормозная система: нормально обслуженные тормоза, отлично справляются со своей задачей, даже при отсутсвии системы ABS.
Огромный багажник.
Автомобиль довольно крепкий.

Из недостатков:
К сожалению года берут своё, машина требует к себе внимания. Но оно того стоит.

Выпускали б это авто сейчас с завода новое, взял бы даже не задумываясь.

В целом я очень доволен покупкой этого авто.
Учитывая год выпуска этого произведения искусства, и все что было у него с завода на то время, плюс то, что этот автомобиль доехал до нашего времени... Однозначно это лучшее что можно купить за сравнительно небольшие денги до 1000$ и получать удовольсвие.
Однозначно, рекомендую.

Buick LaCrosse 2012

Buick LaCrosse 2012

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника

117 тис.км Поїздки в місті

Машина дуже м'ягка,дуже багато місця в салоні.В машини реально великий кліренс.Якість матеріалів в салоні на висоті- якісна натуральна шкіра сидінь,пам'ть,підкачка,і.т.д ,дуже гарна підсвітка салону,панелі,елементів салону.Запчастини ходової та двигуна підхолять з інсігнії та малібу,але комфорт їзди при цьому зовсім інший.Дуже добре працює система кліматизації,комфортна температура в салоні через 2 км їзди.Ходова дуже витривала,дешева.Двигун простий і надійний,коробка- звичайний гідротрансформатор,що позбавляє проблем з експлуатацією.Недостатком є малий багажник,так як частину простору займає батарея гібриду.Розхід палива від 6 до 13 л в залежності від стилю їзди,для машини такого класу і розмірів вважаю адекватним.180 к.с для такої машини трохи маловато,але ця машина спонукає до спокійної їзди з задоволенням від комфорту.

УАЗ Патриот 2020

УАЗ Патриот 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Перший власник 21 тис.км 14 л / 100 км Подорожі

УАЗ ПАТРИОТ купил в 2020 году. Честно говоря особо не думал, были свободные деньги, а внедорожник для души давно хотел. Что прям нравится – стоимость обслуживания и доступность покупки запчестей. Расход сильно не парит, насколько знаю у всех таких крупняков что-то подобное. По ремонтам – многие проблемы можно решить самостоятельно. У меня был брак незначительный - неаккуратное выравнивание шпатлевки в углах проемов, легко устранил сам. Ездил к дилеру, но чего-то ставить на неделю машину не хотелось. Машина супер внедорожная, я сразу подумал про защиту. Рекомендую установить передний и задний силовые бампера, защиты рулевых тяг и картера, одеть пороги и тяжелые колеса. По деньгам не критично. А покорять бездорожье средней и тяжелой сложности будет значительно легче.

Nissan Maxima 1998

Nissan Maxima 1998

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Автомобіль бомба за свої гроші. Якщо вдасться знайти не вбитий варіант - буде тільки радувати. Кузов - одне зі слабких місць, як і у всіх старих авто. Двигун - еталон надійності, якщо не лити в нього що попало і не ставити газ. Не вистачає шумоізоляції, і хотілося б кращого підсилювача керма. В іншому, все влаштовує.
З мінусів
1. Шумоізоляція. Вона відсутня
2. Рульова рейка. Вона стукає. Поки не потекла - рекомендую ремонтувати, буде не дуже дорого.
3. ГУР взагалі як механізм, він є, але кермо "тяжке"
4. Кліренс. Для міста норм, але в село краще не їхати
5. Розхід палива. Але це скоріше не мінус, купуючи таке авто треба бути готовим до його апетиту.
Плюси
5. Навалює не гірше новіших авто
6. Величезний салон і багажник

Renault Clio 2009

Renault Clio 2009

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Доброго дня. Користуючись уже більше 2х років автомобілем renault clio дизельним зрозумів, що за такі гроші кращого нічого не знайти.
Автомобіль шустрий, легко управляємий, економний, комфортний.
За рахунок більшої гуми 195/65 р15 автомобіль став вище, проїзжав ним в таких місцях зимою і в грязь, що не всі джипи згоджувались туди їхати, лізе як трактор
В місті натомість це маленька комфортна машинка з маленькими габаритами ззовні і об'ємна всередині. Мені з ростом 182 хватає місця вдосталь, сідаю сам за собою спокійно.
Панель приємна на дотик, не тарабане, шумоізоляція просто бомба. Напічкана в салоні всякими приколами, що в класі В не в усіх машинах максимальної комплектації знають що це таке. Особлива увага фарам хочу уділити, світять просто клас, + має бокове підсвітлення.
В обслуговуванні дешева. По трасі 5 л, місто 6. Якби рідна ризина можливо і менше б їла але так зовнішній вигляд краще.
Всім рекомендуваю це авто. Воно доречі у 2013 році у Франції зайняло 1 місце по безпеці.

Kia Sorento 2012

Kia Sorento 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Гарний дизайн, легка у використанні.
Потужний простий двигун
2.4 хватає потужності.
Поставив газ і не відчуваю різниці. Потужність однакова, що на бензині.
Дуже Великий багажник.
Ремонт ходової не дуже дорогий,
запчастини доступні.
Розхід залежно як їздити...
Машиною задоволений.
Шумоізоляція не дуже..
Пічка і кондиціонер працюють гарно.

Volkswagen Golf II 1989

Volkswagen Golf II 1989

За декілька років поміняв дуже багато авто,але остановився на гольф 2 1.6 тд. Машина дійсно зроблена для народу. За 7 років міняв тільки масло фільтра,колодки.Один раз поміняв кпп і сцеплення.Кпп поміняв із-за того що підтікало масло і вийшла із ходу 5 швидкість, а так напевно і не міняв. По мотору взагалі нічого робив,тільки парубки охл. жирності міняв. Розхід палива 5л, запчастини дешеві.

Fiat Scudo груз.-пасс. 2006

Fiat Scudo груз.-пасс. 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

коробка передач

Машинка супер: економна, вмістка, не дорога в обслузі, головне надійна.
2.0 на 110 к.с. радує своєю динамікою і надійністю ні разу не підвела в дорозі.
Кузова сильні і не гниють
Якщо вже погнив кузов значить машинка бачила життя і не доглядалась.
Мотори мільйоники, якщо часто масло міняти і гарно експлатувати машинку.
Коробки передач трохи проблемні вилітають сихронізатори. А так в цілому більше нема проблем з нею дуже класна машинка рекомендую як сімейна або для подорожі. і дуже вмістка не паришся чи щось не влізе, влізає все.

УАЗ Патриот 2019

УАЗ Патриот 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Перший власник 37 тис.км 14 л / 100 км Комерційні перевезення

У меня Патриот 2019 года на механике. Три года, понятно, для машины не срок, но машина прям бодрая. Никаких скрипов и стуков при движении. Не то что не гниет, даже рыжиков видимых на корпусе нет, на днище есть, но это естественно для любой машины. Всё-таки победили на заводе главную проблему. Движок 2,7л, 150 лсработает неплохо, тянет и на низких оборотах. Раздатка, правда, шумит. Запчасти с расходниками оказались довольно недорогие. Менял верхний сальник вала сошки ГУРа, нашел усиленный на высокое давление с жестким металлическим каркасом, такие японцам на рулевые рейки ставят. А то однажды долго и сильно газовал в крайнем левом положении руля когда из ямы вылезал и вырвал юбку штатному. Влево тогда ГУР напрочь перестал помогать. Теперь надежно всё.