Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz E 430

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

об`єм багажника

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz E 430
Mercedes-Benz E 430 2000

Mercedes-Benz E 430 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

295 тис.км Сім'я

Отличный автомобиль. Расход газа как у ланоса на бензине, но динамика в разы лучше. Надёжный. Не требовательный в обслуживании. Запчасти стоят адекватных денег и свой ресурс выхаживают хорошо. По ЛКП нужно за машиной смотреть, машины хоть и на много лучше и по металу и по комфорту и по надёжности но года берут своё. Но хорошие экземпляры не смотря на года в разы лучше свежих технологичных лушпаек которые как консервные банки и с ресурсом который заканчивается после гарантии от салона. Советую мерс 210 покупать и наслаждаться. Но не в коем случае не ведитесь на цены по низу рынка, хороший мерс будет всегда стоить не мало. Всем хороших покупок.

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес E 430 по рокам

Хочете придбати Мерседес та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz E 430 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.