Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz SLC 300

Mercedes-Benz A-Class Hatchback 5d А 160d MT (82 л.с.) 2010

Mercedes-Benz A-Class Hatchback 5d А 160d MT (82 л.с.) 2010

якість матеріалів, коробка передач

машина 2008г. пробег 42000. Совершенно розочаровалась в мерседесе. Хочется сказать, что миф о том что мерседес самый надёжный автомобиль и не ломается это просто миф. При пробеге 42000 у машины поламалась коробка передач, пришлось менять блок стоимостью 15200грн. Гарантия на мерседесе всего 2 года и никто не смотрит на пробег 2года и точка. Мерседес даже скидку никакую не дал. МЕРСЕДЕС это ПЛОХОЙ и ненадёжный автомобиль!

Дивитися всі 2954 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років! Хочу вам донести, що до цього я володів Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі! Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!! За 4 рокі міняв масла фільтра Дуже полюбив цей автомобіль! Вдумайтесь машині 27 років вона жива Незнила як ланос через 3рокі Дуже товстий метал !!!

Kostia Pavlyk

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес СЛЦ 300 по рокам

Хочете придбати Мерседес СЛЦ 300 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz SLC 300 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес СЛЦ 300 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.