Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz Vario 813

Mercedes-Benz Vito 111 2005

Mercedes-Benz Vito 111 2005

Авто супер. Подходит, как для семьи, так и для дальних рейсов. Как и все автомобили нуждаются в ТО. Но эта марка автомобиля никогда не оставит вас где-нибудь на дороге. Еще всё зависит и от хозяина. По обслуживанию я не сказал бы что дорого. Очень выносливый автомобиль. Я остался доволен.

Дивитися всі 2709 відгуків про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Citan пас. 2015

Mercedes-Benz Citan пас. 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, керованість

Авто економне, оскільки 5 л ДП середній розхід для сімейного великого авто круто! За 1,5 р. експлуатації жодних аварійних поломок. Можливо через те що вчасно проводив ТО міняв масло, ходову, гальма, комплект ГРМ, недорого. Довга база їдеш м\\\'яко, та при двох рядах сидінь багажник досить достатній. З мінусів - суб\\\'єктивно, недостатнє світло фар.

іван

Відгуки про моделі Мерседес

Відгуки про Мерседес Варіо 813 по рокам

Хочете придбати Мерседес Варіо 813 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz Vario 813 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мерседес Варіо 813 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.