Toyota 2 відгука про Toyota Land Cruiser Prado 150 2011 року

дорожній просвіт, витрати палива

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Toyota Land Cruiser Prado 150 2011

Джип

слабый мотор, много на дороге

11,7сек до 100 сопоставим с моторами 100л.с.(1.4-1.6)2.0-2.2литровые современные моторы этому прадику не по зубам!

динаміка, витрати палива

Мне нравится. Хотелось бы, чтоб дизель был по резвее.По динамике сопоставим с легковым бензиновым авто 2 - 2,2 литра
Зато расход соляры небольшой.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 20 відгуків про Toyota Land Cruiser Prado 150
Toyota Land Cruiser Prado 150 2021

Toyota Land Cruiser Prado 150 2021

витрати палива, керованість, ціна

Перший власник 13 тис.км 18 л / 100 км Поїздки в місті

Придбав авто в салоні Віді в Києві. 4.0 бензин. Це вже третій прадо, тому є що сказати. Попередній авто був на пружинах. Розмови з приводу того, що ви не будете помічати різницю пружинної і пневмо підвіски пусті балачки. Я цю різницю відчув, тому взяв машину на пневмо. Дуже приємно, що Тойота звернула увагу, що в машині їздять люди і додала багато приємних і доволі зручних функцій для водія і навіть для пасажирів. У мене Prado 150 в повній комплектації і тут є за що платити. Дуже зручні зимою підігрів керма і повний підігрів скла. Це дозволяє вранці не відшкрябувати кригу, функція відігріває скло за пару хвилин. Рідна Навігація гівняна. Тому достатньо андроід-авто або апплкар, якщо їздити в місцях з інтернетом. Бо без інтернета вони майже безпорадні. Фунція тримання дістанції і полоси руху працює нормально, це не ШІ тесли, але непогано. Корочше тепер в Прадо стало доволі комфотно. З приводу двигуна. Спробував новий дизель, який так хвалили в салоні. Дійсно він став помітно шустріший, але ціна +3к долларів, вартість дизелю і його якість мене зупинили. Обрав все той же 4.0 бензин. Незважаючи на втрату гарантії, через 3 місяці поставив газ з 90л балоном. Це вже третя машина на газу, однозначно воно того варте. Маючи в результаті газобензиновий 4.0 я повністю задоволений. Повний привід поки не вийшло нормально поюзати із-за війни з російськими *****, але думаю і полювання і рибалка ще попереду. Витрати пального майже не змінились. При агресивному стилі в місті 20-23л. Якщо спокійно 15-17л. По трассі 11-16л дуже залежить від швидкості і стилю. Система стабілізації чудово вирвнює кузов, тепер стали не так страшні крени на поворотах як на 120му. Але не забувайте, що це рамний позашляховик, а не кросовер. Шумоізоляція стала краща. Нічого не тріщить не пищить і не колихається. Додали пам'ять настройки сидіння водія. Я кермую один, але хто має другого водія, це плюс. Величезні наружні дзеркала це сила. Прикро, але Так і залишились проблеми залиття води в відкрите вікно, треба ставити додаткові вітровики. Витрати на обслуговування мене не здивували, бо я був в курсі. Не дешево, але не захмарне. Радує, що не часто. В цілому моє враження залишилось таким самим. Надійна машина з простим і жвавим мотором. Однозначно рекомендую.

Андрій

Дивитися всі 7032 відгука про Toyota
  • Toyota Yaris 2001

Toyota Yaris 2001

Toyota Yaris 2001

дизайн кузова, простір салону

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Для поездок по городу где есть пробки,в Одессе они есть,машина брала 10 литров по городу.обьем 1,3,автомат,газа берет 12-13 литров.Экономии не вижу.Причем у меня было 2 Тойоты Ярис,обе брали по 10 литров шо робот шо автомат.Обесшумки никакой,скрипят,днище гниет.Запчасти не дешевле чем на обычное авто.Для учебы самое то,но для экономии эксплуатации нет.Купила Ниссан Микра 1,2 автомат расход сейчас зимой с печкой 8,0 литров.

Ирина

Відгуки про моделі Тойота