Відгук Toyota Land Cruiser Prado 150 2021

Унiверсал Кузов
Більше 5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння

витрати палива, керованість, ціна

Придбав авто в салоні Віді в Києві. 4.0 бензин. Це вже третій прадо, тому є що сказати. Попередній авто був на пружинах. Розмови з приводу того, що ви не будете помічати різницю пружинної і пневмо підвіски пусті балачки. Я цю різницю відчув, тому взяв машину на пневмо. Дуже приємно, що Тойота звернула увагу, що в машині їздять люди і додала багато приємних і доволі зручних функцій для водія і навіть для пасажирів. У мене Prado 150 в повній комплектації і тут є за що платити. Дуже зручні зимою підігрів керма і повний підігрів скла. Це дозволяє вранці не відшкрябувати кригу, функція відігріває скло за пару хвилин. Рідна Навігація гівняна. Тому достатньо андроід-авто або апплкар, якщо їздити в місцях з інтернетом. Бо без інтернета вони майже безпорадні. Фунція тримання дістанції і полоси руху працює нормально, це не ШІ тесли, але непогано. Корочше тепер в Прадо стало доволі комфотно. З приводу двигуна. Спробував новий дизель, який так хвалили в салоні. Дійсно він став помітно шустріший, але ціна +3к долларів, вартість дизелю і його якість мене зупинили. Обрав все той же 4.0 бензин. Незважаючи на втрату гарантії, через 3 місяці поставив газ з 90л балоном. Це вже третя машина на газу, однозначно воно того варте. Маючи в результаті газобензиновий 4.0 я повністю задоволений. Повний привід поки не вийшло нормально поюзати із-за війни з російськими *****, але думаю і полювання і рибалка ще попереду. Витрати пального майже не змінились. При агресивному стилі в місті 20-23л. Якщо спокійно 15-17л. По трассі 11-16л дуже залежить від швидкості і стилю. Система стабілізації чудово вирвнює кузов, тепер стали не так страшні крени на поворотах як на 120му. Але не забувайте, що це рамний позашляховик, а не кросовер. Шумоізоляція стала краща. Нічого не тріщить не пищить і не колихається. Додали пам'ять настройки сидіння водія. Я кермую один, але хто має другого водія, це плюс. Величезні наружні дзеркала це сила. Прикро, але Так і залишились проблеми залиття води в відкрите вікно, треба ставити додаткові вітровики. Витрати на обслуговування мене не здивували, бо я був в курсі. Не дешево, але не захмарне. Радує, що не часто. В цілому моє враження залишилось таким самим. Надійна машина з простим і жвавим мотором. Однозначно рекомендую.

Андрій
16 грудня 2022