Toyota 7 090+ відгуків про Toyota

Toyota Land Cruiser Prado 120 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

Придбав авто, у дуже хорошому стані, задоволений. Салон просторий, 4 л двигун має хороший запас потужності. Мяка підвіска, добротно і якісно все зібрано, нічого не гримить не скрипить. Ну і вигляд у машини солідний, хоча дизайн як на цей час трохи відстає вже. Розхід звичайно не малий, але бачиш і знаєш за що платиш. Хоча і для такого танка не сказав би що сильно великий. Коротше - манина супер! .

Toyota Previa 1996

Toyota Previa 1996

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Володів превією 10років, наїздив на ній 200т.км це авто яке нехотілось продавати але витрата палива на повноприводній, компрессорній, автоматній машині 20-22 газа по місту і 18-20 по трассі, задніприводна автомат до 15газу по місту і 10-12 трасса це супер росхід пального а на механіці по трассі до 10л.газу як на ланосі, авто мега надійне та комфортне!

Toyota RAV4 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість

Перший власник 256 тис.км 8.7 л / 100 км Сім'я

Машинку брав в салоні і лишилась вона до сьогоднішнього дня. 9 років і 256тис пробігу. За мінуси довго не буду писати всі і так їх знають, це шумка, підвіска досить твердовата, ну а матеріали це вже суб'єктивно, якщо при їзді Ви вимацуєте всю пластмасу, то так можливо вона не з мерседеса, а так піде.
По салону: руль стерся, вже його пепешивав. Ручки сріблясті і вони також стираються. Також боковинка затирається,
додав на фото, але це все легко можна виправити.
Дальше, за що її лишили в сім'ї, перше це надійність. За 256к серйозних поломок не було. Десь на 180к прокладка просочувалась, це тільки в дизелях. Ну і все, дальше тільки розхідні матеріали. По коробці проблем взагалі немає. Стійки ще рідні стоять. Цини на розхідкики дуже демократичні. Для прикладу, те що недавно міняв, тормозні колоди передні і задні, кращої якості 1200грн.
По загальному, машинка класна. Основне надійна, за 9 років ніколи не підводила. 4*4 дуже добре працює і можна в любу погоду виїхати. Для міста легка в паркуванні.
Саме головне в ній, заїхали на ТО, поміняли масло і катаєтесь!!!

Toyota Highlander 2022

Toyota Highlander 2022

Перший власник 4 тис.км 6.8 л / 100 км Сім'я

Перше, що хочу сказати, це дуже класне авто!!! Нажаль недооцінене на нашому ринку. Це не прадо!!! Це кемрі в тілі кросовера. Це ідеальний автомобіль для сім'ї і подорожей з просто смішною витратою палива.
Користуюсь цим автом вже пів року в комплектації елеганс. Це найпростіша для нашого ринку. Хоча в ній все, що потрібно з функцій є, а саме повний пакет безпек, активний круїз, підігріви. Камера, мертві зони... Мінусів ну просто немає ніяких а плюсів повна торба.
По перше це гібрид і він тащить. Машинка досить швидка для своїх габаритів і тримається на дорозі, як седан. На поворотах не качає як прадік. Гібридна установка на передніх колесах до максимальної швидкості допомагає мотору розганятися. На задніх десь до 80км. При нормальніх їзді буде 6.8л середній. При акуратній без прогазовок 5.5 можна вписуватись.
Габарити машинки майже 5м але чесно не відчувається, дуже легка в управлінні. Салон багато виглядає і досить хорошої якості. 3й ряд дуже просторий, спокійно 3 дитини або 2 дорослих сідають.
Перед покупкою даного авто, дивився багато обзорів в яких нарікали що біля центрального дисплея є датчик чи пристебнуті пасажири і він нервує своїм червоним кольором. Насправді це просто геніальна річ. По перше від світисться тільки якщо хтось не пристебгувся, а так його зовсім і не видно. По друге і саме головне, це сімейне авто і по ньому зразу видно хто із пасажирів відщебнувся. При їзді з дітьми це надзвичайно зручно.
Ще один плюсь це ціна. Так, на вторинці вона досить дорога, як і люба тойота. Але за нову ціна дуже крута і впринципі конкурентів за такі гроші в неї немає.

Toyota RAV4 2013

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону

динаміка, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

12 л / 100 км Поїздки в місті

Всім доброго дня!
Вирішив поділитись своїм досвідом і враженнями від користування РАВа.
В користуванні був 6 місяців, не дуже довго, але настрій встиг зіпсувати. Якщо коротко то: Дуже жосткий авто з великим апетитом, поганою шумкою.
Нормальне авто в цілому, але ціна завищена через бренд.

Toyota Avensis 2010

Toyota Avensis 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Багато місця в салоні для сім'ї, великий багажник, високий екліренс порівняно з іншими універсалами, хороша якість зборки, на швидкості 160 км/год двигуна 2.0 дизиль не чути, безшумка бездоганна, чесно мінусів ненайшов, обслуговування майже за рік тільки на заміну розхідників, покищо без ремонтів.

Toyota Land Cruiser Prado 120 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування

простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Машинка отличная но скучновата.В салоне вообще отстой полный.Почему скучноватая,да потому что ты ездиш и она не ломается вот почему.Агрегат надёжен.Была у меня 2,7л это ведро не едет не с горы не на гору и она как жигуль пустая {араб}.Купил 4л но без пневмы что бы геморроя по меньше {европа} этот аппарат эдет дай бог только удержи на дороге.Рассход горючего что на той что на этой около20л а газа ещё больше ,если пишут что расход 14л пошлите их по дальше нет такого,а машинка крепкая.Если есть деньги на бензин берите не пожалеете.

Toyota Yaris 2021

Toyota Yaris 2021

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Перший власник 5 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

Особенности ярис гибрид, да и не только ярис, многие тойота гибриды страдают этим, а это то, что стартовый аккумулятор 12в, в нужный момент, оказывается разряженным. Тойота центр ссылается на малые дистанции, хотя сделана эта модель именно для этого. Даже после дальних поездок, на следующий день аккумулятор может оказаться "пустым" Про надёжность можно забыть...

Toyota Land Cruiser Prado 150 2019

Toyota Land Cruiser Prado 150 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, гальма, керованість

НЕМАЄ датчика РІВНЯ антифризу!!! На 119тис. прогоріла трубка EGR, і антифриз - 4 літра, пішов у вихлопну систему!!! На тойоті сказали - це БОЛЯЧКА! Ха, всього-навсього мало не впоров двигун. Авто чисто пенсіонерський, 2,8 диз 177 к.с динаміки нема, на обгонах тупий, валкий в міру, розхід в середньому 10л. Тормоза нормальні. Багажник місткий. Вся "отделка" - на торпеді, кнопки під магнітолою, ручки дверей, біля куліси - все царапається дуже швидко. Ущильнювачи задніх дверей - це болячка, пасажири здерають їх жопами постійно. Ходовка добра, раз міняв резинки стабілізатора і ось салінблоки треба мінять. Євро 6, бачка селітри десь на 4.5 тис.км вистачає. Якщо викинуть EGR машина ніякий кордон не пересіче.

Toyota Land Cruiser Prado 120 2006

Toyota Land Cruiser Prado 120 2006

витрати палива, шумоізоляція

Другий власник, в користуванні був 8 років! Авто просто супер, жодної поломки, крім регламентних, заміни мастила та фільтрів! Трохи погана шумоізоляція, розхід палива не радує, на газу в перерахунку 11-12 літрів бензину по ціні! Але це все нівелюється із-за якості їзди, пневмопідвіска просто супер, пливе як корабель по місту, по трасі 150-170 в спорт режимі, навіть не відчуваєшь! Реально краще 120 авто не має! Зараз 150 кузов, тому є з чим порівнювати! Якщо б їх продовжували б випускати взяв би нову 120!

Toyota Land Cruiser 200 2008

Toyota Land Cruiser 200 2008

Всім привіт. Придбав крузак два роки назад, на даний час накатав десь 70 тис км. До нього були МЛ, Туарег, Джип ліберті, Тойота Хайлендер новий,Тойота Прадо.Всі авто класні без перебільшення. Всі попередні позашляховики відслужили вірою і правдою, кожен був класним по своєму. Використовувались по різному, траса, грунтівка, бездоріжжя, по місту. В кожному джипі є своі плюси і мінуси. Головне в позашляховику, це своєчасне обслуговування. Про ТЛК200 скажу одне: після нього про всі попередні джипи забуваєш. Згідний що великі габарити, тяжкий руль, гальма туповаті, крінить на поворотах, розхід не маленький... , але до нього треба привикнути, покататись місяць-два і ти зрозумієш, це твоє авто на всі випадки життя. Це не крузака треба рівняти з іншими авто, а всіх інших до нього, я не перебільшую. Він не ламається. Я брав собі з пробігом 200 тис. Перед цим тестував штук 30, були з підводними каменями всі, що 10 року, що 15 року, різниця тільки в ціні. Один із друзів мені сказав, що тлк200 після 300 тис пробігу тільки починає жить. У нього пробіг за 700 тис, і він його не продає. У другого товариша був 08 року, поміняв на 20 і зараз жаліє. Той був простіший і надійніший, а новий так, тільки понти. Загалом авто задоволений, обслуговування в рази дешевше чим німці, по прохідності супер, на трасі супер. По місту із-за габаритів не дуже, про те з часом звикаєш. По розходу дизеля взяв максимум 14.9 л при швидкості 200 км/год, такий самий розхід при такій швидкості був у трьохлітрових МЛ, Туарезі і Прадику, коли ідеш реально 200 км. На поворотах кращий за прадіка в рази. За що й заслужив собі таку славу. Головне в крузаку це надійність . Висловив свою думку. Дякую.

Toyota RAV4 2019

Toyota RAV4 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, ціна, шумоізоляція

Автомобіль який привертає до себе увагу, на мою думку, дизайн ззовні один з найкращих в своєму класі, особливо в комплектації стайл. Але в салоні все дуже просте та дешево зроблено, з плюсів салону можу тільки сказати про ергономіку, вона добре продумана, всі кнопочки, системи управління знаходяться на своєму місці.
Є багато питань до багажнику: відсутність ручок для складання другого ряду сидінь, полка багажнику при навантаженні 40-50кг може провалитися під низ, скрізь голий пластик, бокові частини можна було б затягнути карпетом, електрична кришка багажника відкривається дуже довго.
По динаміці все в порядку, електрична установка робить автомобіль набагато цікавішим, в порівнянні з 2літровим бензиновим двигуном, який взагалі не їде
Також є питання до шумоізоляції, але в цілому в класі цих машин вона у всіх погана, потрібно додатково шумити
По ходовій частині все добре, незначні нерівності, ямки підвіска відпрацьовує на всі 100%, в порівнянні з Маздою СХ-5 та Спортейдж набагато краще

У підсумку скажу що автомобіль має красиву обгортку, а коли починаєш користуватися, то заявляють питання, але ключові моменти в цьому автомобілі на дуже високому рівні, а саме: ходова частина, коробка передач, безпека, динаміка, витрата палива, надійність

Toyota Avensis 2008

Toyota Avensis 2008

Поставив собі за ціль придбати Toyota Camry. Шукав рік. За цей довгий час назбирав із запасом, що вже не дивився на дешевші, але я не бачив машиини в районі 10 тисяч вартої уваги, щоб була в повній комплектації. В якийсь момент психанув і почав дивитися на різні машини. Все не то. Потім раптом попалась на очі близько від мене Toyota Avensis 2008 автомат і я зрозумів, що це моє. Моторчик як і в Камрі той самий 2,4, автомат гідротрансфортматор. Їде м\'ягко. Повна комплектація. Машина ракета, але експлуатую бережно і катаюсь як мій дідусь колись. Днище супер. Рижики починаються знизу під заднім колесом. Видно з ями. По ходовій - казка. Як нова. Програє чуть чуть по м\'ягкості Камрі, але можливо ще грає роль досить низькопрофільна ризина на титанах. Тиха. Обезшумлений салон. Двері важкі. Звук закриття дверей як антистрес. Бдж... Кайф. Крісла з підігрівом, фари сферичні ксенон, з омивачем, повторювачі повороту на зеркалах, складні сферичні зеркала, руль регулюється як хочеш. Все як в Камрі один в один. Клімат конроль двухзонний. Зеркало з автозатемненням. Два зеркала з підсвідкою. На совість салончик. Чого нема? Нема люка. Крісла не керуються з кнопки. Зато 2000$ не переплатив! Нема шкіри. Раніше хотів дуже шкіру, потім зрозумів, що шкіра пантово виглядає тільки як нова. А це поношене, потріскане, з диркою під задницею - це вже не шкіра. І ще за це хотіли 9 тисяч. Далі... Підстаканники, підлокотники як в бізнес класі. В мене були навіть два монітори двом заднім пасажирам. Магнітола з сідіченджером на 6 дисків. Але питання: Навіщо в 2022 році диски? AUX входу нема, хочу переробити під блютуз та USB не викидаючи магнітолу. Рішення є. На рулі кнопки, що велика рідкість в Камрі, а якщо й були то обчухані. Тут руль красивий. Коробка на вигляд чуть інша, але працює точно так само. Ручник по праву руку, а не на педаль. Оранжевий колір підсвідки панелі мене дуже дратує. В Камрі там значно цікавіше і приємніше. Музика фірмовий JBL, дубасить, наче хтось добре ще вклався. Є ще Вебасто прогрів салону та двигуна. Датчики дощу, датчик руху в салоні для штатної сигналізації. Багажник здоровенний, широкий, крісла лягають в одну лінієчку як одне ціле. Можна спати в повний ріст. Місця повно, зроблено в стилі органайзера, щоб ставити туди різні штучки, крім запаски. Справа і зліва також вміщається аптечка і вогнегасник. В цілому машинка в сріблому кольорі виглядає дуже красиво. Я влюбився. Запорошена і не дуже й видно. Фаркоп є, але тягати нічого не планую. Противотуманки і красиві лінзовані фари. Круіз контроль. Дві якісь кнопки по безпеці постійно включені. Мабуть зимою допомагають рушати і проти заносу. Не знаю. Підлокотнік з двома окремими відсіками. Задні пасажири не мають окремого обдуву як в Камрі. Під капотом все красиво. Живуть коні в красивій конюшні. Тряпочкою пилюку повитирав і нема чого туди заглядати. Масла дав попити як тільки купив і ніхто не пчихає. Рік часу машина мене радує, не викабелюється, радісно заводиться і їде куди скажу. Не влаштовує скандалів, щоб заїхати до електрика чи механіка. Сподіваюсь так буде й надалі. Тому я не шкодую, а радий що придбав Авенсіс, а не Камрі. Бензин п\'є по місту 10+ в залежності від їзди. По трасі від 8+ якщо їхати 90. Для комфортної тихої їзди це оправдані витрати. Гальма риплять на дуже малих оборотах, а саме коли паркуюсь, коли міліметрую. Бракує ще передніх парктроніків. Ззаду є 4шт. В Камрі спереді є. По салону нічого не скрипить. Якість збірки мені подобається, хоча доколупатись завжди можна до всього. Кліренс низький і це мінус. Переднім бампером бардюрки можу чіпити, а зад проходить добре на такій самій висоті. Двері відкриваються над бардюрою добре, не чіпляють і що саме цікаво, що якщо сідаєш в машину, то вона не опускається, витримує вагу і дверям нічого не буде, впритик над бардюрою. Подушки безпеки всюди.

Toyota Auris 2012

Toyota Auris 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Привет всем !
Купил машину в 2013 году.
До сегодняшнего дня поломок не было, 9 лет эксплуатации.
Я не считаю, сгоревших габаритных лампочек, спереди слева и сзади слева. Сам заменил свечи при 80-ти тыс.км. Тормозуху тоже заменил при 100 тыс.км. Ремень ГРМ ещё хороший. Ходовая отличная, ничего не делал, аккумулятор ещё заводской.
Жалоб нет.
Автомобиль очень нравится, советую.
Если ухаживать, всё во время менять, проблем, нет.

Toyota Carina E 1993

Toyota Carina E 1993

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Авто отличное, жаль что сейчас таких уже не выпускают. Купил машину 5 лет назад, так как нужны были колеса на короткий промежуток времени. С тех пор не могу с ней расстаться. В семье всегда несколько машин, за 5 лет продавались и приобретались разные машины намного моложе от 2008 года и намного дороже от 7$ и только эту я не продам. Расход 11 литров газа на автомате для современных авто конечно многовато, но для того времени отлично. Пожалуй это единственный недостаток. Стоимость запчастей копеечная, проблем с запчастям нет, она реально не ломается. В ходу отличная, клиренс высокий, разгон нормальный. Багажник огромный, а если сложить задние сидения, так можно шкаф перевезти. Очень практичное авто, на каждый день, на котором можно в огонь и воду.

Toyota Corolla 2016

Toyota Corolla 2016

Другий власник.Брав з пробігом 80 тис.Одразу поставив газову установку.Проїхав 60 тис або два роки в основному по місту.Машина за два роки експлуатації ні разу не підвела.Ремонтував контактну групу стартера , так як з початку при заведенні < цикало>, не крутив стартер, раз в три тижні , їздив з цим пів року , коли вже почало частіше <цикати > з'їздив до майстра.Ціна питання 1200 грн і гарантія два місяці.Вже рік після цього катаюсь , немає ніяких проблем. Крім заміни масла і фільтрів,нічого більше не ремонтувалось.Звичайно крім розхідних запчастин таких як тормозні колодки один раз, заміна масла в коробці і свічок запалювання згідно регламенту.Ходова вся рідна , нічого не гримить , не стукає.Машина < м'ягка > по ходових якостях, для спокійної їзди , мотор 1.6 атмосферний, дуже не поганяєш.Витрати газу по місту біля 10 л на сотню з тянучками.Якщо суто по трасі то в 6,8л можна вкластись.Салон просторий.Місця для задніх пасажирів достатньо, центрального тонеля немає, практично рівна підлога.Автомобілем дуже задоволений, рекомендую, ящо хтось думає купляти.З мінусів це шумоізоляція, в дощ і в мокрий сніг таке враження ніби в салоні вода хлюпає.Але це вирішується додатковою шумкою. Масла фільтра по адекватних цінах.Свічки іридієві 1400 грн комплект.

Toyota Avensis 2004

Toyota Avensis 2004

витрати палива, вартість обслуговування, гальма

Суперовий автомобіль за рік володіння міняв тільки розхідники. Авто комфортніше, ніж більшість нових автомобілів.Підвіска автомобіля - бездоганн, ям не відчуває взагалі. Дуже вмісткий і комфортний салон. З мінусів - великі витрати пального.

Toyota Corolla 1991

Toyota Corolla 1991

6.5 л / 100 км Сім'я

Было у меня несколько марок авто. Но это что то с чем то. Авто просто супер! Надежность на высшем уровне. Экономичная. Комфортная. У предыдущего хозяина поломок не было. Я уже сколько катаюсь. Такое ощущение что Тойоты не ламаются. Двигатель с системой работы на бедной смеси. И к тому же еще очень резвая.

Toyota Camry 2001

Toyota Camry 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Владел авто полтора года. За время использования больших проблем по технике не было. Был заменён радиатор от старости, еще родной был, ручки дверей наружные, это их слабое место. Также был отреставрирован замок зажигания, тоже очередная болячка тойот. В целом машиной остался доволен, большая, просторная, мотор отлично себя показал, коробка тоже не плохо, были не большие пинки при переключениях, но учитывая возраст этого авто и пробег, я считаю что это нормально. Один из действительно недостатков это расход топлива: по городу 17л, трасса 10-11л.

Toyota Land Cruiser Prado 2011

Toyota Land Cruiser Prado 2011

коробка передач, об`єм багажника, простір салону

динаміка, якість матеріалів, витрати палива, керованість, ціна

Разочаровался в Тойоте . Во первых они превратили свои сервисные центры в какие- то центры по спекуляции. Не понимаю политику компании Тойота!!! Диллер продает машины с накруткой +40 % к рекомендованной розничной цене на автомобиль. Во всех автосалонах цены разные, но ни в одном автосалоне нет автомобилей по цене которую официально объявила компании Toyota !
Во вторых : не понравился уровень сервиса! Имею автомобиль Ланкрузер 150, купленный в автосалоне, у официальногок дилера. Машину перекосило на левую сторону КДСС и пневмоподвеска, записался на диагностику, взяли деньги за диагностику и сказали у вас система работает с ошибками,. За Ваши деньги можем ВСЁ ПОМЕНЯТЬ ! разбираться и ремонтировать мы ничего не будем, только можем все поменять! Какие ошибки ? Почему? Как исправить эти ошибки они не знают и не хотят знать ! Я понимаю , что для автосалона нужно продать новые дорогостоящие запчасти. Но как клиенту мне бы хотелось чтобы настроили, то что на машине уже установлено и работает с какими то непонятными для всех ошибками !

Відгуки про моделі Тойота

Хочете придбати Тойота та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Toyota від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 7 090+ відгуків відгуків про Тойота будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.