ВАЗ 359 відгуків про ВАЗ 2111

3.7
    3.7
    3.3

простір салону, керованість, якість збірки, вартість обслуговування, витрати палива

Дивитися всі вживані ВАЗ 2111

ВАЗ 2111 2007

якість матеріалів, якість збірки, керованість

Машина вполне стоит своих денег, не гнёт клапана, и радует расход топлива.

дизайн кузова, шумоізоляція

Дешевий в обслуговуванні і надійний автомобіль. Як для сім\'ї так і для бізнесу

ВАЗ 2111 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Нормальне авто
Універсальне, просторе, запчастини хороші якщо ставити дорожчі той будуть ходити.
З рівного в залізний порт літом з сім\'єю спокійно поїхали та повернулися.

динаміка, простір салону

якість матеріалів

Хороший,вместительный и просторный автомобиль.Динамика автомобиля с 16 кл.мотором хорошая.За 6-ть лет владения менял только расходники и кое-какие запчасти по ходовой.Из минусов:отсутствие гидроуселителя.На отсутствие кондиционера можно закрыть глаза

ВАЗ 2111 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

ТС которое никогда не подводило, и не подведет при должном уходе. Очень низкая цена обслуживания, вместительный салон.

ВАЗ 2111 2003

ВАЗ 2111 2003

Отличный, вместительный, надежный автомобиль. Поездки на работу, на море в любой момент без проблем, в дороге можно быть увереным, главное вовремя менять расходники, динамика хорошая, 16кл., запчасти не дорогие, шумновата, есть сверчки, но на то он и авто ваз. За эти деньги идеальный вариант

ВАЗ 2111 2006

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Джигули,есть джигули этим всё сказано. Машина не прихотливая,
дешёвая в обслуживании, на этом плюсы заканчиваются. Из минусов- кузов! Такое впечатление что машины выезжают из завода уже с коррозией.

ВАЗ 2111 2000

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Перший власник 240 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Классная тачка, взял машину когда ей было 10лет. У меня она уже тоже 10 лет. Проехал я не много всего 50 тысяч, ездил на дальние расстояния, ни разу она меня не подвела. Салон прежним хозяином уже был обезшумлен, шестнадцати клапанный движок очень тихо работает и мало кушает бензина, если вы не таксист, я не вижу смысла ставить ГБО. Правда когда узнал что при обрыве ГРМ гнет клапана на двигателе 1.5л я был в шоке, но со временем я поменял поршня и эта проблема ушла, запчасти в любом магазине по сносной цене, вместительный салон особенно порадовал багажник. Из минусов, система охлаждения у первых моделей плохая, пришлось переделывать термостат с новых моделей ну и в принципе проблема тоже ушла. Если за машиной смотреть и любить ее она ответит вам тем же.

ВАЗ 2111 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, гальма, шумоізоляція

187 тис.км Сім'я

Машина для невибагливих людей. Веде на дорозі себе чудово.
Якщо Ви невибаглеві до комфорту, то машина нормальна. великий кліренс пропускає під колесами будь-які хвилі і люки на дорогах. Двигун і ходова мене за весь час не підводила. Великий багажник, особливо коли скласти задні сидіння.
А от до інтер\'єру є безліч запитань. Він абсолютно не продуманий. Відсутня комфортність, шумоізоляції нема, навіть кнопки для склопідіймачів проектували рагуля якісь. Також система охолодження це аут - постійно то патрубок тече то бачок лопає то кришка-клапан не працює.

ВАЗ 2111 2001

дорожній просвіт, якість матеріалів, гальма, шумоізоляція

Назвав її комашка і їй це ім\'я підходить на Ура, тому що вона тихенько виконує свою поставлену задачу.А потребує небагато уваги. Надійна і витривала машинка, купив з пробігом 305 тисяч обслужив її та катався багажник порадував де я на ній за рік тільки не був і на морі та на рибалці і кожних вихідних машина проїжджає в село і повертаєця по 500 км у дві сторони, по місті катаюсь також дуже багато газ просто нюхає в середньому по городу до 10 по трасі 7 літрів.на 335 тисяч я підіїзжав до дому пару хвилин залишалось. в неї лопнув шатуний палець зробив Кап ремонт і в неї він перший за 19 років ніхто в блок не лазив обкатав її добре і лагідно масло не бере вже пробіг 355 за рік накатав на ній 50 000 км.Тепер про мінуси, але для такого пробігу вони не дуже об\'єктивні дуже гримучий салон вся пластмаса гримить по трасі дуже слаба шумоізоляція чути все і дощ і вітер буду скоро цим займатись на капоті під мухобійкою є рижики ляда вже була крашена не мною, але також є рижики низи дверей трішки є рижики і над лобовим і арка задня права і все, але вона майже вся ще в рідній красці і по передній власник дуже добре її обробив днище ні разу не варане, ні де, але лівий ланжерон з\'явилась тріщинка маленька і все.її +, мабуть, збірка чисто російська експортна на німецький ринок комплектація 1.5 8 клапанів інжектор велюровий салон зберігся добре 4 стеклопідйомника противотуманки додатково ксенон фари рідні з лінзами світять супер. за свої гроші дуже задоволений недорога в ремонті дуже витривала потрібно її любити і вона не підведе і потрібно знайти живу машинку і краще російської збірки пробіг для них значення не має.

ВАЗ 2111 2005

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Поїздки в місті

Дешева в обслуговувані, запчастини є на кожному куті, на газу розхід пісня, на ліс на природу, чи у справах, справляється з поставленими задачами, і мінусів кузов слабенький проти корозії особливо пороги та кришка багажника

ВАЗ 2111 2002

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Авто хорошее, особо не парился. Двигатель 1.6, Приоровский. Салон просторный, багажник большой. По надобности задние пассажирские сиденья откидываются. За 18 лет кузов просит обработки.

ВАЗ 2111 2006

Авто, єдине в сім\'ї, на всі випадки життя: за 14 років володіння ВАЗ 2111 ,1,6л,8кл,. ГУР, обігрів дзеркал і сидінь, плюс трансформація салону хочу сказати одне шкода, що такого авто зараз новим не купити! Проїхав 256600 км. Обслуговування роби вчасно, не купуй китайських запчастин, став брендові , ще гуму і тормозні елементи, обов\'язково захист двигуна КАМАЗ, бортовий комп\'ютер Гамма, ГБО 4-го покоління. Не було місця, де б я не проїхав ні взимку, ні літом.ЩЕ пам\'ятай, що ВАЗ 2111 не бортовий ЗІЛ!!Це хороший УНІВЕРСАЛ! А їзджу 365 днів в році і скрізь, де маю потребу.

об`єм багажника, керованість

якість збірки, простір салону

За период эксплуатации ваз2111 выполнял все ремонтные работы сам. Благо, автомобиль очень прост, ценовая политика запчастей чем дороже тем лучше - ошибочная. Двигатель 8‑ми клапанный, ни разу не подвёл, что на газу, что на бензине. Салон автомобиля маловат для пяти человек, мой рост 190 см, поэтому за водителем кому-то взрослому уже ощутимый дискомфорт. Но вот для транспортировки каких-то грузов машина супер.

ВАЗ 2111 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

Был бюджет 3000 вечно зелёных , и пересмотрев много некроиномарок попалась эта машина! Специально не искал , но состояние было очень хорошее! Решил брать ! Так и стал обладателем своей первой машины ! Мотор 21124 на инжекторе очень понравился - тяги и приёмистости хватает , заводится в любой мороз.Масла берет 500 грамм на 8 000 км . От замены до замены !Печка греет очень хорошо ! В общем за 15 000 км заменил ролик грм , и задний тормозной цилиндр - все !Очень доволен! Был хуже мнения о ВАЗах, так как в семье иномарка ! Теперь только самые лучшие впечатления.Следуйщая машина скорее всего тоже будет ВАЗ.
Из недостатков , только время - которое не залило родную покраску и по итогу вылезли 5-7 рыжиков на дверях и ляде . И шумный салон ! Больше минусов для меня нет.
Очень порадовал штатный свет - светит лучше чем А4 моего отца.
Экономичный двигатель !Нечего и добавить

ВАЗ 2111 2007

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Комерційні перевезення

Хороший, универсальный, не дорогой в обслуживании автомобиль! Практичный Авто.

ВАЗ 2111 2006

простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

якість матеріалів, шумоізоляція

Экономная, вместительная, простая в обслуживании! Запчасти везде есть

ВАЗ 2111 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Поїздки в місті

Неплохое авто для своего класса. Радует расход топлива, стоимость обслуживания. Если нужно надежное авто для повседневной езды и мелких, нечастых перевозок, то это, самое то что надо. Комфорт, дизайн, качество отделки соответствует ВАЗу. Но при нормальной эксплуатации и своевременном обслуживании не подводит.

ВАЗ 2111 2002

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

405 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Адекватні ціни на обслуговування. Не вимогливе, терпляче авто до наших доріг

ВАЗ 2111 2005

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Сім'я

Авто очень вместительное ! Хороший бюджетный семейный автомобиль, который не прихотлив к чему либо... Это простая рабочая лошадка, которая в нужный момент Вас не подведет ! Главное смотреть за ней, и не доводить ло убитого состояния ! А то многие тупо убивают их, а потом говорят что Лады - говно ! НЕТ ! Авто стоит внимание ! Советую как для первой машины - то что надо !

Відгуки про моделі Лада

Відгуки про Лада 2111 по рокам

Хочете придбати Лада 2111 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про ВАЗ 2111 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 359 відгуків відгуків про Лада 2111 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.