Nissan 50 відгуків про Nissan Rogue

4.9

дорожній просвіт, простір салону, ціна, дизайн кузова, об`єм багажника

Дивитися всі вживані Nissan Rogue

Nissan Rogue 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, ціна

Авто брав зі штатів, сам приганяв, сам ремонтував, авто дуже сподобалось, висока посадка, легкість в управлінні, чого вартує інтелектуальний повний привід, авто було на літній резині, але я їдучи по цих снігових сугробах, цього не відчував, повний привід підключається не суто при пробуксовці передніх коліс, а система постіно контролює рух, при троганні з місця завжди до 20% іде на задню вісь, тому як правило не відчувається пробуксовки, навіть коли гололід, і так само під час їзди по снігу, ти просто їдеш і дивишся на монітор, як система сама кидає крутний момент на менш загружені колеса. Авто комфортне як по мягкості так і по шумоізоляції, ну звичайно не супер, але на порядок вище ніж дорейстайлінгова модель, також високий кліренс і малі звіси дадуть вам можливість не боятись високих бардюрів по місту, авто на свою ціну-якість дуже гарне, рекомендую...

Nissan Rogue 2017

Здравствуйте. По моему мнению это Стильный, не дорогой в обслуживании, экономный авто. Рекомендую.

Nissan Rogue 2011

Nissan Rogue 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

Машиной доволен. Машина очень резвая, на трассе ведет себя уверенно с высокой динамикой разгона. Расход на трассе со скоростью 110-120 км/ч, до 8 литров. В городе выручает высокий просвет, бордюры и ямы неспешно преодолеваются. Расход в городе до 11 литров. С пробками до 12 литров. Авто покупал на аукционе США. Понравился внешний вид и цена. Переживал что будут проблемы с запчастями и расходниками, т.к. эта модель для рынка США. Но проблем нет, машину обслуживаю на СТО, расходникам и зап. части подходят с X Trail. Все есть в наличии. Минус шумоизоляция на трассе.

Nissan Rogue 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, ціна, шумоізоляція

74 тис.км 13.5 л / 100 км

Був Ніссан Рог SL 2018 2.5 і скажу це про відро із кліпсами. Якість матеріалів, як у дешевого автомобіля. Варіатор не сподобався, динаміка в\'яла, шумоізоляція, як у ладі пріора, багажний відділ дуже скрипучий особливо коли холодно.Для мене було дивно — чому немає підсвітка на кнопках склопідіймача?. Сам кузов із фольги. Багато що не сподобалось мені... Одне що більш менш сподобалось — сам дизайн кузова не поганий.
Якщо порівнювати Ніссана із VW Tiguana - ніссан просто відро по всьому, це мій особисто опит.

Поїздки в місті

Чудовий автомобіль. Як для міста, так і для дальніх поїздок.
М"який і комфортний. Дешевий в ремонті. Ідеально підходить під встановлення ГБО. Сучасний дизайн. просторий салон і місткий багажник. Найкраще співвідношення ціна/якість.
Авто для щоденного використання.
Рекомендую до придбання!

Nissan Rogue 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Гарний сімейний автомобіль для міста та за його межами, з адекватними витратами палива місто 11-12-л. за містом 6.5-8л. в залежності від манери водіння та помірною вартістю ТО... В Топ комплектації є просто все, гарне світло, пам\\\'ять сидінь, огляд 360.
Авто дійсно вартий своїх грошей.
Варіатор - пишуть що не достатньо надійний, але мав практику водіння на такому авто з пробігом 120тис.км і все було Ок, все залежить від правильної експлуатації.
Динаміка - не любить і не буде різкого старту, але це ж атмосферний двигун та думаю більше сімейний авто, траса свої 130-140 їде впевнено.
Тормоза, керованість - все нормально в будь якому випадку необхідно призвачаїтись до кожного автомобіля
В кожного свій смак, але особисто кліренс, зовній та внутрішній дизайн дуже подобається, один з найкращих серед авто цього класу та року.

Nissan Rogue 2015

Nissan Rogue 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

Перед покупкою даного авто прочитав безліч відгуків, вирішив залишити свій, можливо комусь знадобиться. Порівнюючи з попередньою машиною Пассат б6, Ніссан має жахливу шумоізоляцію та ближнє світло, підвіска працює гірше, має менший багажник, являється менш комфортним авто, не можу зрозуміти підвіску, іноді пролетиш по ямах прекрасно, наступного разу пробиває на малій ямі. У всьому іншому класний автомобіль, економний двигун 9-10 аи 92, 10-12 газу, гарно тримає дорогу, потужності двигуна вистачає. Потрібно звикнути до варіатора, при старті авто не дуже драйвове, на швидкості коли потрібно на обгін гарно розганяється. Має хороший кліренс, добре конектиться з телефоном. Всі опції працюють добре: старт- стоп, безключовий доступ , підігріви, клімат. В холодну пору швидко нагрівається та подає тепле повітря. Підвіска на 150тис. вся рідна.

Nissan Rogue 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, ціна

Автомобіль чудовий для сім\'ї. Авто було пригнане з Америки. Довелось зробити повну шумоізоляцію Заводська бажає бути кращою. З мінусів шумоізоляція, та габарити багажника, як на мене, пластикові карти занадто об\'ємні що заважає перевозити великі вантажі або коробки не дивлячись, здавалось би великий літраж по техпаспорту. Також варто замінити заводське ближнє світло на діодне, на трасі його явно не вистачає. В сонячну погоду, дуже дратує екран камери кругового огляду та навігації. Він розташований під кутом і при попаданні на нього сонячного світла ви нічого не побачите. Вкрай непродумано.

Nissan Rogue 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

Отличное авто на каждый день и на дальние поездки!
Огромный минус, отсутствие шумоизоляции, двери при закрытии просто звенят! А так, 2.5 на полном приводе экономичен и с запасом мощности!

Nissan Rogue 2016

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Машина сподобалась своїми помічниками сигнал сліпих зон, приближення до перешкоди, витрати пального, не дороге обслуговування. За час володіння ніяких проблем не було.

динаміка, ціна, шумоізоляція

Дуже добра прохідність по бездоріжжю!
Варіатор працює без ривків плавний розгін!
Чудовий, популярний атмосферник.
Якщо не місите грязюку, то передній привід значно економить пальне!
Помірна витрата газу,10-11л.
Витрати на регулярні заміни масла + фільтрів складають 1500-2000 грн. В ремонт віддавав 1 раз, замінював радіатор кондиціонера, ціна питання 1700 грн. з заправкою за роботу+120$ сам радіатор!

дорожній просвіт, вартість обслуговування

14 л / 100 км Поїздки в місті

Авто как для семьи и города вполне отличное. Куплено было в Америке, повреждения были незначительные: капот заменил, бампер, фары, и отремонтировал крыло. Заменил везде и всё, что можно, в смысле масла и жидкости. На ходу приятный автомобиль. На трассе в принципе если не топить при скорости 110-120 км/ч - 10л.газа. По городу, бывает доходить, до 15 л., это с кондёром и активной езде. В меру сбитое, но не жёсткое, подвеска вполне комфортна для наших дорог. Резина установлена 17 радиус. С момента покупки установил газ ⛽ итал авто, так же было дополнительно перепрошита прибрка на русский, установлена система андроид, обесшумлены двери и багажник. Проблем с машинкой за время эксплуатации 2-а года, около 25000 км пробега, не было. Затраты только на плановые ТО.
Автомобиль рекомендую, комфортный и не проблемный.

дорожній просвіт, вартість обслуговування

14 л / 100 км Поїздки в місті

Авто как для семьи и города вполне отличное. Куплено было в Америке, повреждения были незначительные: капот заменил, бампер, фары, и отремонтировал крыло. Заменил везде и всё, что можно, в смысле масла и жидкости. На ходу приятный автомобиль. На трассе в принципе если не топить при скорости 110-120 км/ч - 10л.газа. По городу бывает доходит до 15 л., это с кондёром и активной езде. В меру сбитое, но не жёсткое, подвеска вполне комфортна для наших дорог. Резина установлена 17 радиус. С момента покупки установил газ ⛽ итал авто, так же было дополнительно перепрошита прибрка на русский, установлена система андроид, обесшумлены двери и багажник. Проблем с машинкой за время эксплуатации 2-а года, около 25000 км пробега, не было. Затраты только на плановые ТО.
Автомобиль рекомендую, комфортный и не проблемный.

Перший власник 37 тис.км Поїздки в місті

Економний автомобіль при спокійній їзді в місті розхід не більше 10 літрів на 100 км не дорогий в обслуговувані, якщо купити авто з мінімальним пробігом то проблем мінімум, мінус нема шумоізоляції, проблем з коробкою передач з пробігом до 100 тис. не було ніяких, по трасі комфортно їде, в комплектації SL дуже комфортно!

Nissan Rogue 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Высокий клиренс,экономичная,вместительная,комфортная, надёжная,из всех проблем лопнула трубка из коробки на охладитель,замена трубит сразу с маслом,больше проблем,не имел,всем рекомендую комплектацию SL,в дешёвой комплектации,на дверях дешёвый пластик который моментально затирается

Nissan Rogue 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки, гальма

Авто оправдало все ожидания.
Понравился расход топлива, просторный и комфортный салон, большой клиренс и отличная динамика. Недорогой в текущем обслуживании, из текущего обслуживания фильтра масла, полный привод тащит.
Что не понравилось так у магнитофона качество звука можно было сделать получше.

Nissan Rogue 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

Доступный, крепкий, достаточно комфортный кроссовер! С достоинств стоит отметить не убиваемую ходовую и тихий приятный двигатель. В сравнении с конкурентами в своем классе отличается качеством материалов салона и эргономикой. Очень удобный в управлении та незаменим на коротких поездах за город; достаточно высокий клиренс и полный привод дарит уверенность в любую погоду. Идеальное авто для молодой семьи либо семьи с ребенком.

Nissan Rogue 2014

Большой, мягкий, полноприводный автомобиль! На все случаи жизни! Очень доволен, минусов не нахожу, брать надо sv, или sl комплектации, на полном приводе!

Nissan Rogue 2014

Отличный , большой, семейный, автомобиль! Полный привод плюс высокий клиренс, возможность поставить самый простой газ!

Nissan Rogue 2016

Отличный автомобиль, большой, современный и с надежным цепным двигателем 2.5 бензин!

Відгуки про моделі Ніссан

Відгуки про Ніссан Рог по рокам

Хочете придбати Ніссан Рог та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Nissan Rogue від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 50 відгуків відгуків про Ніссан Рог будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.