Nissan 85 відгуків про Nissan Rogue

дорожній просвіт, простір салону, ціна, дизайн кузова, керованість

Дивитися всі вживані Nissan Rogue
Nissan Rogue 2012

Nissan Rogue 2012

коробка передач

193 тис.км

Володію Рогом 5 років. Дуже задоволений.в мене
2.5 + варіатор+повний привід- дуже різве та комфортне авто. Коли брав начитався страхіття за варіатори ... тому знайшов авто, де на 90000км. Попередній власник міняв мастила в варіаторі. Зараз 193000 взагалом вже 3 раза була заміна мастила варіатора. Машина не ламається їде й їде ...ціни на деталі дуже приємно здивували до цього був Опель там процентів на 50 дорожче обслуговування. Якщо купувати таке авто то тільки на повному привіді... двигун простий 2.5 атм. Якщо треба прискоритися 4×4 гарно додає розгону здасться що машина вириває асфальт під собою. Як мені здається цим авто не можно ні кого тянути ,ні якого бездоріжжя тому що варіатор не полюбляє перегріву
На мою думку на передньому привіді вона буде ніяка. Скрипів немає ,гарна акустика Bose , рідний екран спочатку дротував якістю зображення даже думав замінити його на щось більше сучасне, а потім звик та зрозумів що більше й не треба камера працює добре й навіть у ночі гарний обзор. Мені подобається це авто. Тільки якщо брати на бензині то з нашими цінами на пальне це буде дуже дорого. В мене стоїть газ євро5 він ставиться без питань та й працює гарно з ним витрати на пальне не критичні. В місті з великими заторами бере десь 17л газу.
Машина в цьому діапазону ціни дуже гарна. Я рахую ціна якість топ .

шумоізоляція

Автомобіль чудовий за свої гроші! У мене хороша комплектація SL, є все що потрібно. На газу розхід 12-13л газу при їзді по місту, у перерахунку на бензин 6-7л. Вмісткий у салоні, 5 дорослих людей почуваються комфортно. В обслуговуванні теж норм, запчастини є в наявності, без проблем б/у чи нові. З мінусів тільки поки що шумоізоляція, а більше нарікань поки немає. Користуюсь авто більше ніж пів року, кожного дня.

Nissan Rogue 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, шумоізоляція

Гарний бюджетний кроссовер за свої кошти. Вибирав довго серед конкурентів, але переміг саме Рог, який трошки більше сподобався чисто візуально. Машина для спокійної їзди, динаміка так собі, але мені була потрібна машина для сімейних поїздок без амбіцій на спорт та дріфт. Керованість та гальма на висоті. Шумка зовсім слабка. У варіаторі відразу ж замінив мастило і фільтра. Коробка імітує переключання передач. Газ поки що не ставив, розхід радує, 8 трасса 110-120 км., по місту 11-12. Але це спокійний стиль їзди. багажник великий. По м'якості я б сказав середня, думав буде м'якіша, але дивлячись з чим порівнювати. Місця в салоні вистачає з головою. і з переду, і позаду. мій ріст 182 см., сидіти комфортно. Кліренс 21 см. На рибалку та по гриби їду спокійно. Якщо пересів на Рога не з жигулів чи ланоса, то вау ефекту не буде, просто звичайна автівка, але досить гарна за свої кошти.

Nissan Rogue 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Гарне авто майже 2 роки володіння , більше плюсів ніж мінусів.двигун класний ,грм цепок немає проблем з розтягуванням, потрібно лити хороше масло і міняти 8тис і ресурс двигуна перевищує за 350тис.один мінус потрібно якщо є гбо регулювання клапанів 40тис,але це вирішується.повний привід їде добре.великий багажник просторий салон.розхідники не дорогі.

Nissan Rogue 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Машину вибирав кілька місяців, шукав не сильно биту в максимальній комплектації! Фактично зразу встановив газове обладнання! А потім в фари встановив яскраво білі світлодіодні лампи на 12000 lm! Заводиться на бензині, а через кілометр переключає на газ. Витрата на 100 км в місті 14 л газу і 1 літр бензину! На трасі 10 - 11 літрів газу! В керуванні легка та зручна , швидко розганяється, впевнено тримає дорогу, гарні швидко реагуючі тормоза! До коробки місяць звикав, так як останнє положення L, а на попередній машині було D. Для Дальніх поїздок не вистачає круіз - контролю, немає навіть в максимальних комплектаціях!

Nissan Rogue 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування

Плюсы:дизайн, клиренс, управление,салон, материалы, мультимедиа,количество ассистентов,расход,не плохой ,как для полного привода+вариатор.Цена для своего класса.
Минусы:динамика,хотя есть разные режимы,обслуживание,не так чтобы дорого,но и не бюджетно,много электроники,надо все держать в исправности

Nissan Rogue 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Після дворазового збільшення цін на паливо шукав економічної альтернативу рамному дизельному позашляховику! Спочатку хотів купити Toyota Prius V. Але після тест-драйва зрозумів що на легковик вже не пересяду. Серед паркетників було кілька варіантів гібридних та бензинових з можливістю встановлення газу. Але вибрав Ніссан Рог по кільком причинам: 1. Легко встановлюється газ 4 покоління! 2. Запчастини дешеві і завжди є у наявності великій кількості! 3. Невелика ціна 10500$ за максимальну комплектацію з повним привідом, круговим оглядом, та шкіраним салоном! Бензина у місті витрачала 12 л. Але витрати газу 14 -15л. на 100 км. ! Це гарна 40% економія на пальному і аьтернатива дизельним позашляховикам!
Що сподобалось: 1. М'яка підвіска, зручне керування. 2. Зручні комфортні крісла та продуманий до деталей інтер'ер. 3. Завдяки круговому обзору, стало зручнійше паркуватись! 4.Кнопка для швидкого прискорення на ручці АККП.
Із недоліків 1. Нелінзовані фари, проблему вирішив вставивши світлодіодні лампи ! 2. Погане освітлення багажніка. 3. Погані бокові дзеркала з наближенням, мають мертву зону! 4. Відсутній круїз контроль, навіть в максимальній комплектації.

Nissan Rogue 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

27 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Авто, як на свої гроші дуже сподобалось. Простий невибагливий двигун, який можна заправляти навіть 92 бензином, просторий салон, сучасний дизайн. Повний привід можливо не пристосований для повного бездоріжжя, але виїхати в ліс, на рибалку, або по гриби, дуже допоможе. Або в зимку коли у нас бувають сніги в пів метра, коли не можеш з подвірря виїхати, теж дуже допомагає..
Тепер розхід, в місті, якщо їздиш на не далекі відстані 12.5 л/100
По трассі якщо не спішити в середньому до 8 літрів, я рахую дуже непогано.
Мінус це не достатня шумоізоляція, але для дуже вибагливих, це діло поправиме.

32 тис.км 10 л / 100 км

Очень надежный, легко управляемый и комфортный автомобиль , недорогой в обслуживании.

Nissan Rogue 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

Отличный не дорогой автомобиль, в котором всё есть! Запчасти стоят адекватных денег, по этому стоимость обслуживания вполне вменяемая. Клиренс хороший, багажник большой, расход маленький. Не хватает шумоизоляции,но это поправимо.

шумоізоляція

Купив авто в серпні 2021р. На даний момент наїздив 18 тис км з моменту покупки. Ідеальне авто у співвідношенні ціна/якісь.

Nissan Rogue 2015

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

отличное . надежное.авто для семейного пользования.бюджетный городской кроссовер.

динаміка, шумоізоляція

Авто в ідеальному стані,провірка на любому СТО! Задоволений всім, універсальна машина і розхід відносно малий і при обгоні не трусишся, високий кліренс, мотор працює .
Тяжко розставатися, коли машина в ідеальному стані зовні й в середині,через те, що не знаєш, що попадеться наступного разу, але коли настає етап будівництва і ремонт, житло бере верх.

Nissan Rogue 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Просторий автомобіль для родини з гарною динамікою, достатньо м`яка підвіска, достатній кліренс. Гарний огляд для дороги для водія.

Nissan Rogue 2017

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Сім'я

М\'яка, простора машина. Дуже класна комплектація. Перфорована шкіра сидінь, не липне до тіла. Величезний багажник.

80 тис.км 9.3 л / 100 км Сім'я

Отличный автомобиль по все параметрам, как для города, так и для бездорожья. Очень приятная в управлении, сбитенькая машинка.

Подорожі

Отличная машина за свои деньги, единственное надо обезшумить , как в прочем и любую тойоту, хонду или митсубиси, машина прочная, неприхотливая, довольно мягкая после немецкого автопрома особенно!

якість матеріалів

80 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Долго думал, прежде чем решиться на эту модель. взял 2 месяца назад. в целом, автомобилем доволен. Даже получил приятные впечатления: не ожидал такой резвости от небольшого объёма 2,5 л. и такого экономичного расхода. при езде по трасе со скоростью 90-100 км/ч расход около 7 литров. при 110-120 около 8.

Nissan Rogue 2020

Nissan Rogue 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Машинка понравилась! Год и маленький пробег оставил положительные эмоции.
До Рожка был Кашкай 2015 года, 1,5 дизель. Рог больше и интереснее.

Перший власник 120 тис.км 12 л / 100 км Сім'я

Всем доброго времени суток. Nissan Rogue машина хорошая, если правильно эксплуатировать и вовремя проводить правильное Т. О. хотя это касается для всех авто. По машине нареканий нет, салон просторный и удобный как для пассажиров, так и для водителя. Дизайн нравится, качество сборки на уровне, нечего не скрипит все Ок Шумка слабовата. но это поправимо. Nissan Rogue машина народная. Взял и не жалею.

Відгуки про моделі Ніссан

Відгуки про Ніссан Рог по рокам

Хочете придбати Ніссан Рог та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Nissan Rogue від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 85 відгуків відгуків про Ніссан Рог будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.