Nissan 95 отзывов о Nissan Leaf

динамика, простор салона, расход топлива, управляемость, стоимость обслуживания

Смотреть все б/у Nissan Leaf

Поездки в городе

Просто отличная машинка для пригорода и города ! Очень проста в обслуживании запчасти ходовой подходят от Nissan Juke .Для людей которые тратили 1500гр в неделю на заправку просто подарок -в месяц по счетчику за электроэнергию-250гр летом и зимой 500-600 грн.В машине нечего ремонтировать-замена масла в редукторе каждые 30 000 .Очень сожалею что раньше не приобрел такую. В семье уже две таких-теща забыла страх смотреть на ценник на заправках! Из слабых мест--шумоизоляция, но это уже на любителя, кто хочет может индивидуально.

Nissan Leaf 2013

дизайн кузова, динамика, качество сборки, простор салона, расход топлива, управляемость

55 тыс.км Поездки в городе

Спочатку плюси авто - економічність, знову економічність, дизайн, просторий салон, доволі великий багажник, чудова динаміка. Заряджається від звичної розетки за 7-8 годин.
Мінуси - це може бути лише друге авто в сім\'ї, на дальні відстані потрібне класичне авто. Доволі невеликий пробіг на одному заряді - але з активною експлуатацією нам вистачає на декілька днів або ж 100-110 км на одному заряді.

Nissan Leaf 2015

динамика, коробка передач, расход топлива, управляемость

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, цена, шумоизоляция

90 тыс.км Поездки в городе

Більше ліф не візьму. Використовувала дружина. Туфта повна. Салон для ліліпутів я маю ріст 190-см як я сідав за кермо ззаду вже сісти ніхто не міг. Збоку як сісти так щоб діти сіли ззаду нога постійно треться об торпеду, саме в місце де кран запхали. Екран древній. У мене у 2005-тому у фольксвагена краще був як у ліфа у 2015-ому встромили. Зимою жесть запас хода 60-км. Літом 90 з натяжкою. Батарея на час продажі сох 84% це не убита в злам машина, а машина не бита, не топлена, не фарбована. У мене свій автосервіс за свої слова можу відповісти. Машину не раджу. Як ліф проводжатиме безумовно як би я не їхав 200-300-км тоді можна пробувати брати. У мене дружина два рази за день його в нуль розряджає. Смішно.

Nissan Leaf 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

качество материалов, шумоизоляция

79 тыс.км Поездки в городе

Хороший автомобіль для не далеких поїздок, ходова в міру м\'яка та дуже надійна!! За весь час володіння цим авто замінив масло в редукторі та одну праву тягу. Після покупки авто три місяці їздив на оригінальній батареї 24-квт пробігу не хватало тому, що він становив всього 130-км, а зимою ще менше! Після замінив батарею на оригінальну від нового Нисан leaf 40-квт! Пробіг виріс зимою до 200-250 км.

Nissan Leaf 2013

динамика, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

12 тыс.км Семья

Дуже сподобався комфорт.Зимою салон швидко обігрівається.Управління супер.Використовую для поїздок по місту. ТО проводив один раз заміна масла в редукторі і фільтр салону.Дуже зручне авто, але потрібна більша, ємкість батареї.Авто 2013 року, св. комплектація, брав у грудні 2019 за 9000$ Якщо пробіг за добу, не перевищюе 100-км, то це авто зручне.

Nissan Leaf 2012

динамика, дорожный просвет, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

73 тыс.км Поездки в городе

Моя первая "электричка".
Буду краток: я в восторге от автомобиля.
Не верится что автомобиль на электричестве может быть таким динамичным, комфортным и дешёвым в эксплуатации.
Практически машина из будущего, а американцы, японцы и т.п. на таких уже 10 с лишним лет ездят...

Nissan Leaf 2014

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Поездки в городе

Були різні машини, ліф завоював своєю мягкістю, тишиною і економністю, ідеальне авто для міста, дуже тепле зимою, за два роки поміняв тільки масло в редукторі і повітряні фільтри салону, одним словом зекономив кучу грошей. З мінусів вигляд, мені не дуже подобається.

Nissan Leaf 2011

Nissan Leaf 2011

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

65 тыс.км Поездки в городе

Чудове авто для міста.
Економне, практичне, надійне!!!
Японська якість на висоті...
Пересівши з дизельного або бензинового авто на електро, відпадає бажання повертатись назад! Єдине на що варто звернути увагу, це залишок ємності високовольтної батареї, що відповідно впливає на дальність ходу.
Я отримав масу позитивних вражень володіючи електрокаром.
Тепер електричка є невідємною частиною мого життя...

Nissan Leaf 2015

динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов

Первый владелец 75 тыс.км Поездки в городе

Даний автомобіль — мій перший електроавтомобіль.
Користувався по місту 99%.
Щоденні задачі перекриває повністю.
Зарядка 1 раз у 2-3 дні.
Затрати на обслуговування - 3000 грн за 40 т км експлуатації.
Рекомендую як 2-й автомобіль — який за місяць стане основним!
Ідеально мати гараж або паркомісця або розетку на роботі.

Nissan Leaf 2015

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

Поездки в городе

Вполне комфортный семейный автомобиль. Комфортно помещается 5 человек. Достаточный объём багажника.
За три с половиной года и 50+ тыс. км. ёмкость аккумулятора просела на 6%.
Заменили один ступичный подшипник, в сборе.
Летом пробег без климата 7-8 км/кВт.
Зимой пробег с печкой на минимум 6 км/кВт.

Nissan Leaf 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, шумоизоляция

объем багажника, тормоза, управляемость

67 тыс.км Поездки в городе

Взяв американця, не битка, ціле авто, купував вже привезееого тут в Україні, приганяв його попередній власник. По карфаксу ціле авто, куплене в приватної особи в штатах. За рік володіння особливих проблем не виникало. Все що мінялось - розхідники рідини, масла, фільтри + рульовий ричаг чи то наконечник, вже не згадаю - все після покупки після попередніх власників. За час володіння купив хіба нову гуму, додатковий зарядний пристрій, коврики і змазував ступичні болти на передніх колесах бо почали клацати - стандартна їхня болячка. Хороше економне авто для міста, при умові що є де його заряджати, постійній експлуатації, пробігах 10К+ в рік і володінні не менше ніж 2-3 роки.

Nissan Leaf 2015

динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, шумоизоляция

72 тыс.км Поездки в городе

Авто сам вибирав в США брав битим, але в північному штаті Тут отримав стандартний ремонт бампер крило фара і ідеальну батарею 98%.
Особисто сам наїздив на авто 40 т км. Зараз на 70 т.км здоров\'я батареї 89%, із додаткового обладнання — вебасто , захист двигуна і коробки і антікор, місто експлуатації Київ Ірпінь з пробігом в тиждень 500-600 км.
+ тихий
+ швидкий запуск
+ Навіть в S комплектації є все необхідне підігрів руля і всіх сидінь
+ економить гроші - в моїх регулярних поїздках за 40 т км збережено близько 2 т долл
+ ідеально для життя за містом або стаціонарного паркінку з "нічним тарифом на електроенергію" і роботи в місті
- не підходить якщо відсутній гараж або можливість регулярно ставити на підзарядку на ніч !!!!!
- в далеких подорожах втрачається багато часу на повільній їзді і на зарядках
- не варто навіть розглядати авто без швидкісного порту зарядки - неліквідний в продажі
- потребує додаткового опалення взимку я встановив вебасту та отримав літній пробіг 120-140-км/один заряд зимою - 20 л дп на зиму
П.С.
Після Ліфа далі користуватись бензиновими авто не можу! - відчуття від водіння інші!.
Від заправок відвик! Обґрунтувати собі витрату 1300 грн в тиждень замість 100-грн за електрику неможливо!
Рекомендую знайомство з електро авто всім почати з Ліфа!
АВТО не продаю! Залишаю в сім\'ї — буде возити батьків!

простор салона, цена

130 тыс.км

Нада страна ещё не готова к электромобилям. Батареи стоят как золото поменять , а заправочных станций мало , где то в промзонах и не работают
Жилые комплексы 1-2 зарядки на 15 домов . Это ужас.
Лет через 10 можео будет вернуться к вопросу электро, но пока рано

объем багажника, управляемость

дизайн кузова, шумоизоляция

60 тыс.км Поездки в городе

Головна теза відгуку: автомобіль який дисциплінує.

Через відносно невелику 150-км дистанцію пробігу на одному заряді, власник змушений чітко планувати свій час, та свої подорожі.

Найкраще Nissan Leaf використовувати власникам приватних будинків, або гаражів, щоб мати змогу заряджати автівку вдома за низькими тарифами.
Вартість проїзду у розрахунку на 1-км коштує:
Інші переваги:
Просторий салон,
Повноцінний багажний відсік,
Велика періодичність обслуговування,
Відсутність багатьох зайвих вузлів що потребуть періодичної заміни,
Розповсюджений ромір коліс та шин,
Можливість заміни акумуляторної батареї на більшу ємність,
Доступність запчастин,
Доступність зарядної інфраструктури.
Володінням та користуванням повністю задоволений!

Nissan Leaf 2016

Nissan Leaf 2016

дизайн кузова, шумоизоляция

Первый владелец 51 тыс.км Поездки в городе

Кузов хороший, подобная модель выпускается с 2010 года и я не видел ещё ржавых Leaf-ов.
Подвеска отличная, говорят от кроссовера Juke, клиренс около 16 см.
ТО проводил раз в 30 тыс. км, замена масла в редукторе и фильтра салона с материалами обходится около 1500 грн.
Тормозных колодок хватает на 120 тыс. км из-за того что часто происходит торможение двигателем.

55 тыс.км Семья

Перший електромобіль,дуже подобається тишина при їзді,надзвичайно легкий в управлінні,напевно електропідсилювач керма,високий кліренс як в кросовера,місткий багажник і так як це хетчбек при необхідності можна скласти задній ряд сидінь і перевезти навіть двох метрові лежаки.Дуже швидка,легко йде на обгін.Камера заднього огляду дуже помагає при паркуванні.Взагалі не треба ніяких затрат на обслуговування так як нема двс.І якщо дома заряжати по нічному тарифу то виходить 15грн/100км.На сьогоднішній день конкурентного авто по ціні і по комфорту та дешевезні заправки просто нема!

Nissan Leaf 2015

динамика, дорожный просвет, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 35 тыс.км Семья

Понравился расход, который составил 7,9км на 1кВт. В итоге проезд на 100км обходится ~ 30грн. Также понравилась хорошая управляемость Автомобиля. Не понравился запас ХОДА, который составляет 150-160км.
Регулярный расход на ТО составил 50грн. - смазали шлицы полуосей.
Изначально автомобиль отдавался в сервис для ремонта кузова, который обошёлся 1500$.

качество материалов, шумоизоляция

92 тыс.км Поездки в городе

Жити в приватному будинку і їздити на роботу на своїй "електричці" - ідеальне рішення, тим паче якщо в сім\'ї може бути 2 автомобіля. Ліф - одне з найдоступніших і найпростіших рішень і ми в цьому впевнилися вже з першого місяця володіння ним. Цього року, коли карантин обмежив весною дальні поїздки, заїхав перший раз за 2 місяці на X-Trail на заправку і забув, де бак...
Щодо авто - всередині авто просте і цим інтуїтивно все зрозуміле. Посадка за кермом комфортна, огляд навколо і в дзеркала хороший. Навколо пластик, марка тканина, поганий звук музики від радіо, із зовнішніх джерел, USB наприклад, звук набагато кращий. Шикарно працює з айфонами.
Керування. Не очікував такого драйву і задоволення від керування - автомобіль на дорозі веде себе дуже добре. Всі чули про динаміку, про керованість - для міста де ти з 20 до 80 км/год вистрілюєш без будь-якої затримки в реакції на педаль акселератора, "без шуму і пилі", посміхаючись тим, хто ще не розкрутив до потрібної частоти свої 6-8 циліндрів... таке, що пробіг при цьому малий і десь 1% заряду=1 км, але ти ж задоволення отримав на 100%!!! Про пробіг - це відносне. Реально я проїжджав на одному заряді 80 км - зима, пробка на 2 години - все пішло на опалення; і 160 км - весна, на вулиці +20, сонця нема, на клімат 0 кВт, швидкість середня до 70 км/год... Хоча реально на цьому екземплярі повезло з батареєю - у сусіда Ліф, на якому він без клімата потихеньку 120 не може проїхати...
Кліренс - вищий середнього. Парковка через бровку ніколи не була для мене такою простою - навіть на ікстрейлі треба погудіти двигуном, щоб виліз на бровку, тут ти просто і повільно заїжджаєш куди потрібно. Без "газу".
Ліф - ідеальне авто для молодих водіїв, які бояться сісти за кермо - на ньому все видно і керування надзвичайно просте.
Сервіс... один раз на 60 тисяч, вартість 2400 грн... колодки вічні, ходова здається так само. реально авто - купив і плати за електрику, і по нічному тарифу!
Писати ще можу довго - писати є про що. Але хто не пробував - як маєте можливість - пробуйте - не прогадаєте. Я купив ліф як тільки мені дали на ньому покататися і я вимкнув режим Еко... продав Зафіру В і купив Ліф

Первый владелец 53 тыс.км Поездки в городе

Надежный, экономичный, неприхотливый, удобный, практичный автомобиль...

52 тыс.км Поездки в городе

Отличный автомобиль для решения дел по городу и в пригороде, в не больших городах вообще машина "выручалка". Огромное преимущество перед ДВС авто, при наличии возможности заряжать ночью по ночному тарифу расход получается 18-20 грн на сотню км. Была японка, не битая, все работало, печка дула везде куда направляешь, подогрев сидений и руля очень помогает зимой. Смело могу сказать что эта машина которая не ломается если вовремя делать ТО. Хороший разворот, мягкая, достаточно комфортная для своего класса. Пересел с Х5 4,8л. не пожалел.

Отзывы о моделях Ниссан

Отзывы о Ниссан Лиф по годам

Хотите купить Ниссан Лиф и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Nissan Leaf от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 95 отзывов о Ниссан Лиф любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.