Nissan 99 відгуків про Nissan Leaf

динаміка, простір салону, витрати палива, керованість, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Nissan Leaf

120 тис.км Поїздки в місті

Автомобіль 2012 року виробництва був придбаний в липні 2019 року для дружини, щоб їздити лише по місту, але й сам з радістю на вихідних по особистим справам катався, тойсть авто жодного дня не простояло в гаражі, а постійно було на ходу. Покупка виправдала всі очікувані результати. Запас ходу в 100-120 км. із 24-х кіловатною батареєю хватало деколи і на 3 дні після зарядки, в залежності від робочих моментів. Просторий, комфортний, дуууууууже економний автомобіль, який має бути другим в сім\'ї після якогось бензинового/дизельного і тільки для їзди по місту. По запчастинам нічого не можу сказати, так-як за 2.5 роки на СТО жодного разу не заїждждав, бо нічого не ламолося. Легкокерований, надійний, комфортний при моєму зрості 1 метр 85 см. і ціна на сьогоднішній день адекватна. Але купляти її потрібно при наявності 220В, гараж, дім, дача і т.д.

55 тис.км Сім'я

Автомобіль - супер. Керувати ним саме задоволення. Надійний, економний, комфортним.Тільки позитивні відгуки.

Сім'я

Шикарная машина, но для езды в пределах 150 летом и 120 зимой. Очень просторная, удобное водительское место, огромный багажник, очень шустрая, даже в минимальной комплектации все что необходимо есть. Высокий клиренс. Учитывая текущую ситуацию на рынке, по цене/качеству с БУ лифом никакой ДВС не может сравнится.

Быстрые зарядки убивают батарею на глазах. По этому если вам пробега хватает на день - берите не раздумывая. Либо как вторую машину в семье. Если планируете пользоваться быстрыми зарядками - лучше взять какой то электромобиль с активным охлаждением батареи. Иначе очень быстро останетесь с пробегом на много меньше чем изначально и с машиной которая потеряла значительную часть цены за которую вы её брали.

Nissan Leaf 2013

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

92 тис.км Поїздки в місті

Автомобиль, который подарит вам новые ощущения от вождения. Автомобиль на котором ездить по городу одно удовольствие и при этом это удовольствие предоставляется вам за 20 грн 100 км. В Обслуживание абсолютно не проблематичное и скучное авто. Очень приятно зимой сесть в автомобиль нажать кнопку и сразу поехать, ни прогревать, ни тарахтеть просто так, включить подогрев сидений и руля, включить музыку - просто тихо катить. А что на котором хочется просто ездить потому что дёшево приятно и комфортно OR.

Поїздки в місті

Просто отличная машинка для пригорода и города ! Очень проста в обслуживании запчасти ходовой подходят от Nissan Juke .Для людей которые тратили 1500гр в неделю на заправку просто подарок -в месяц по счетчику за электроэнергию-250гр летом и зимой 500-600 грн.В машине нечего ремонтировать-замена масла в редукторе каждые 30 000 .Очень сожалею что раньше не приобрел такую. В семье уже две таких-теща забыла страх смотреть на ценник на заправках! Из слабых мест--шумоизоляция, но это уже на любителя, кто хочет может индивидуально.

Nissan Leaf 2013

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість

55 тис.км Поїздки в місті

Спочатку плюси авто - економічність, знову економічність, дизайн, просторий салон, доволі великий багажник, чудова динаміка. Заряджається від звичної розетки за 7-8 годин.
Мінуси - це може бути лише друге авто в сім\'ї, на дальні відстані потрібне класичне авто. Доволі невеликий пробіг на одному заряді - але з активною експлуатацією нам вистачає на декілька днів або ж 100-110 км на одному заряді.

Nissan Leaf 2015

динаміка, коробка передач, витрати палива, керованість

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

90 тис.км Поїздки в місті

Більше ліф не візьму. Використовувала дружина. Туфта повна. Салон для ліліпутів я маю ріст 190-см як я сідав за кермо ззаду вже сісти ніхто не міг. Збоку як сісти так щоб діти сіли ззаду нога постійно треться об торпеду, саме в місце де кран запхали. Екран древній. У мене у 2005-тому у фольксвагена краще був як у ліфа у 2015-ому встромили. Зимою жесть запас хода 60-км. Літом 90 з натяжкою. Батарея на час продажі сох 84% це не убита в злам машина, а машина не бита, не топлена, не фарбована. У мене свій автосервіс за свої слова можу відповісти. Машину не раджу. Як ліф проводжатиме безумовно як би я не їхав 200-300-км тоді можна пробувати брати. У мене дружина два рази за день його в нуль розряджає. Смішно.

Nissan Leaf 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

79 тис.км Поїздки в місті

Хороший автомобіль для не далеких поїздок, ходова в міру м\'яка та дуже надійна!! За весь час володіння цим авто замінив масло в редукторі та одну праву тягу. Після покупки авто три місяці їздив на оригінальній батареї 24-квт пробігу не хватало тому, що він становив всього 130-км, а зимою ще менше! Після замінив батарею на оригінальну від нового Нисан leaf 40-квт! Пробіг виріс зимою до 200-250 км.

Nissan Leaf 2013

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

12 тис.км Сім'я

Дуже сподобався комфорт.Зимою салон швидко обігрівається.Управління супер.Використовую для поїздок по місту. ТО проводив один раз заміна масла в редукторі і фільтр салону.Дуже зручне авто, але потрібна більша, ємкість батареї.Авто 2013 року, св. комплектація, брав у грудні 2019 за 9000$ Якщо пробіг за добу, не перевищюе 100-км, то це авто зручне.

Nissan Leaf 2012

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

73 тис.км Поїздки в місті

Моя первая "электричка".
Буду краток: я в восторге от автомобиля.
Не верится что автомобиль на электричестве может быть таким динамичным, комфортным и дешёвым в эксплуатации.
Практически машина из будущего, а американцы, японцы и т.п. на таких уже 10 с лишним лет ездят...

Nissan Leaf 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Поїздки в місті

Були різні машини, ліф завоював своєю мягкістю, тишиною і економністю, ідеальне авто для міста, дуже тепле зимою, за два роки поміняв тільки масло в редукторі і повітряні фільтри салону, одним словом зекономив кучу грошей. З мінусів вигляд, мені не дуже подобається.

Nissan Leaf 2011

Nissan Leaf 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

65 тис.км Поїздки в місті

Чудове авто для міста.
Економне, практичне, надійне!!!
Японська якість на висоті...
Пересівши з дизельного або бензинового авто на електро, відпадає бажання повертатись назад! Єдине на що варто звернути увагу, це залишок ємності високовольтної батареї, що відповідно впливає на дальність ходу.
Я отримав масу позитивних вражень володіючи електрокаром.
Тепер електричка є невідємною частиною мого життя...

Nissan Leaf 2015

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів

Перший власник 75 тис.км Поїздки в місті

Даний автомобіль — мій перший електроавтомобіль.
Користувався по місту 99%.
Щоденні задачі перекриває повністю.
Зарядка 1 раз у 2-3 дні.
Затрати на обслуговування - 3000 грн за 40 т км експлуатації.
Рекомендую як 2-й автомобіль — який за місяць стане основним!
Ідеально мати гараж або паркомісця або розетку на роботі.

Nissan Leaf 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Поїздки в місті

Вполне комфортный семейный автомобиль. Комфортно помещается 5 человек. Достаточный объём багажника.
За три с половиной года и 50+ тыс. км. ёмкость аккумулятора просела на 6%.
Заменили один ступичный подшипник, в сборе.
Летом пробег без климата 7-8 км/кВт.
Зимой пробег с печкой на минимум 6 км/кВт.

Nissan Leaf 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

об`єм багажника, гальма, керованість

67 тис.км Поїздки в місті

Взяв американця, не битка, ціле авто, купував вже привезееого тут в Україні, приганяв його попередній власник. По карфаксу ціле авто, куплене в приватної особи в штатах. За рік володіння особливих проблем не виникало. Все що мінялось - розхідники рідини, масла, фільтри + рульовий ричаг чи то наконечник, вже не згадаю - все після покупки після попередніх власників. За час володіння купив хіба нову гуму, додатковий зарядний пристрій, коврики і змазував ступичні болти на передніх колесах бо почали клацати - стандартна їхня болячка. Хороше економне авто для міста, при умові що є де його заряджати, постійній експлуатації, пробігах 10К+ в рік і володінні не менше ніж 2-3 роки.

Nissan Leaf 2015

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

72 тис.км Поїздки в місті

Авто сам вибирав в США брав битим, але в північному штаті Тут отримав стандартний ремонт бампер крило фара і ідеальну батарею 98%.
Особисто сам наїздив на авто 40 т км. Зараз на 70 т.км здоров\'я батареї 89%, із додаткового обладнання — вебасто , захист двигуна і коробки і антікор, місто експлуатації Київ Ірпінь з пробігом в тиждень 500-600 км.
+ тихий
+ швидкий запуск
+ Навіть в S комплектації є все необхідне підігрів руля і всіх сидінь
+ економить гроші - в моїх регулярних поїздках за 40 т км збережено близько 2 т долл
+ ідеально для життя за містом або стаціонарного паркінку з "нічним тарифом на електроенергію" і роботи в місті
- не підходить якщо відсутній гараж або можливість регулярно ставити на підзарядку на ніч !!!!!
- в далеких подорожах втрачається багато часу на повільній їзді і на зарядках
- не варто навіть розглядати авто без швидкісного порту зарядки - неліквідний в продажі
- потребує додаткового опалення взимку я встановив вебасту та отримав літній пробіг 120-140-км/один заряд зимою - 20 л дп на зиму
П.С.
Після Ліфа далі користуватись бензиновими авто не можу! - відчуття від водіння інші!.
Від заправок відвик! Обґрунтувати собі витрату 1300 грн в тиждень замість 100-грн за електрику неможливо!
Рекомендую знайомство з електро авто всім почати з Ліфа!
АВТО не продаю! Залишаю в сім\'ї — буде возити батьків!

простір салону, ціна

130 тис.км

Нада страна ещё не готова к электромобилям. Батареи стоят как золото поменять , а заправочных станций мало , где то в промзонах и не работают
Жилые комплексы 1-2 зарядки на 15 домов . Это ужас.
Лет через 10 можео будет вернуться к вопросу электро, но пока рано

об`єм багажника, керованість

дизайн кузова, шумоізоляція

60 тис.км Поїздки в місті

Головна теза відгуку: автомобіль який дисциплінує.

Через відносно невелику 150-км дистанцію пробігу на одному заряді, власник змушений чітко планувати свій час, та свої подорожі.

Найкраще Nissan Leaf використовувати власникам приватних будинків, або гаражів, щоб мати змогу заряджати автівку вдома за низькими тарифами.
Вартість проїзду у розрахунку на 1-км коштує:
Інші переваги:
Просторий салон,
Повноцінний багажний відсік,
Велика періодичність обслуговування,
Відсутність багатьох зайвих вузлів що потребуть періодичної заміни,
Розповсюджений ромір коліс та шин,
Можливість заміни акумуляторної батареї на більшу ємність,
Доступність запчастин,
Доступність зарядної інфраструктури.
Володінням та користуванням повністю задоволений!

дизайн кузова, шумоізоляція

Перший власник 51 тис.км Поїздки в місті

Кузов хороший, подобная модель выпускается с 2010 года и я не видел ещё ржавых Leaf-ов.
Подвеска отличная, говорят от кроссовера Juke, клиренс около 16 см.
ТО проводил раз в 30 тыс. км, замена масла в редукторе и фильтра салона с материалами обходится около 1500 грн.
Тормозных колодок хватает на 120 тыс. км из-за того что часто происходит торможение двигателем.

55 тис.км Сім'я

Перший електромобіль,дуже подобається тишина при їзді,надзвичайно легкий в управлінні,напевно електропідсилювач керма,високий кліренс як в кросовера,місткий багажник і так як це хетчбек при необхідності можна скласти задній ряд сидінь і перевезти навіть двох метрові лежаки.Дуже швидка,легко йде на обгін.Камера заднього огляду дуже помагає при паркуванні.Взагалі не треба ніяких затрат на обслуговування так як нема двс.І якщо дома заряжати по нічному тарифу то виходить 15грн/100км.На сьогоднішній день конкурентного авто по ціні і по комфорту та дешевезні заправки просто нема!

Відгуки про моделі Ніссан

Відгуки про Ніссан Ліф по рокам

Хочете придбати Ніссан Ліф та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Nissan Leaf від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 99 відгуків відгуків про Ніссан Ліф будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.